Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
1. mar 2010

ciky...prievan nebude.,......v ostatných kancloch su ako zadebnení !!! 😀 😀 😀 ja mám hrozne rada takýto už skoro jarný čerstvý vzduch !!!! a nech mi je aj trosku zima...neva 😉

martula.....no vitaj.....ani som nestihla vsimnuť, že si mala predlžený vikend......de si bola?????? este na bežkách????? 😕 🙂 🙂

marta222
1. mar 2010

Ahoj orsulik, nie nebola som na bežkách, bola som doma, upratovala som a tak....
Na bežky sa už asi nedá, aspoň tu v okolí, kam sme chodili... Teraz bude asi už treba vytiahnuť bicykel...

wolfskinka
1. mar 2010

maerti no veru lyzovacka uz asi skoncila, tu tak prsalo v noci ze to nebolo az normalne ... no baby idem ja upratovat kucynu a potom pretriedovat veci co su nepotrebne aby som vypratala tu izbu pred malovanim

marta222
1. mar 2010

wolfi, aj u nás strašne pršalo, myslela som, že aj dnes bude. Síce ráno svietilo slniečko, ale teraz sa akosi zasa mračí 😒 . Tento rok mi tá zima akosi nevadila, ale tiež už som rada, že už je taký jarný vzduch. Lenže od stredy sa vraj má znovu ochladiť 😠 😠 😠 .

cikyta
1. mar 2010

Na fasa 😠 Už som došila.Malá mi uchmatla svetrík,dala si ho do ust ako havo a tak behá po izbe.No čo už toto je za hra??? 😅 Drží ho len v puse 😕

Martus tak ideš mazať bicikel? 😉

Ozaj,Janiiiii-otrasy citili až v Čile! 😨

cikyta
1. mar 2010

Marti hej.má byť zima,ale vraj len týžden a už potom jar 😎 a leto 😎 a už ziadna kosa!!! 😉

orsulka
1. mar 2010

Ciky...no chudtako moje.....nemožeš nikam ist, lbo mas len jeden svetrík????? 😀 😀 ved nechaj dieťatku hračku, ked jej okrem toho ešte aj chutí... 😀 😀 😀

marti...jaaaaaaaaaaaaaaaaaj...upratovanie.....tak to ma už duplom nebavi......ani neviem čo budem po večeroch robit, ked aj olympiada skončila... ☹ ☹
ani mne tá zima tak nevadila tentokrát.....bolo celkom fajn....-)))))

wolfi....ahoj....tak teda musim užnať, že si naozaj užívaš to tehu .-)))) ved ty furt dačo porabas doma 😀 😀

wolfskinka
1. mar 2010

orsulka a co sa mam zblaznit doma cele dni sama, no porabam ako porabam, chvilu nieco porobim a lahnem si a takto to ide cely den ... az do vecera, ked muz pride z prace o 19,00

cikyta
1. mar 2010

Orsul-to je Sisin svetrík.Chcela som jej ho zašiť,ale ked nechce,zostane doma a pôjdem von sama 😠

orsulka
1. mar 2010

wolfi...tak asi to je lepsie, že sa máš cim zabavit...asi by som ani nevedela len tak sedieť a čimieť niekam do boba !!!! do by bolo fakt o držku .-)))))

Ciky....ahááááááááááááá 😀 😀 😀 PS: teraz sa hráš na urazenu????? že madam si nechce dať svetrik zašiť a ty nemožeš isť von?? 😀 😀 😀 tusím budete mat "tichu domácnosť" 😀 😀

kamka17
1. mar 2010

no kdeže ste sa stratili???

ciky...šak ju nechaj doma a hotovo...my ti tam pošleme tú sociálku a možno sa Silvinka uvedomí, že je lepšie, keď bude poslúchať maminu 😉 😉

cikyta
1. mar 2010

Doma? Ju? Samu? Nemám tak poistenu domácnosť ☹ Horšie ako hurikán 😖 Všade je,všetko trhá,všetko pluje,všade sa štverá,zapína šporák,práčku,TV a na zemi sa vála všetko,čo je minimálne 85cm nad zemou 😅 😅

cikyta
1. mar 2010

Práve si dala na tvár misu a robí do nej,že BU! A pritom kráča a samozrejme nič nevidí ☹
No ideme von.Ak by ste videli na oblohe nejaké strapate čudo v modrých rifliach a hviezdičkovej bunde,je to môj "sysel".Uniesol mi ju vietor,tak chytajte a pošlite poštou 😅

cikyta
1. mar 2010

Poprosim v krabici s dierkami 🙂

wolfskinka
1. mar 2010

orsulik no ved to, troskus a pomotam a zalahnem ... teraz este nalozim umyvacku a cez vychadzku pojdem do mesta kupit si nejake tehutricko ...

brmbolcek
1. mar 2010

tak ja uz som spat 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulik , keby som bola blizko teba , tak ti zaklopem na dvere a unesiem ti na poobedie malu Sisi.... 🙂 🙂 🙂 aby si si postihala co potrebujes v pripadne by si si aspon v klude kavicku vypila a trosku oddychla , mna by aspomn ten tvoj sintrik zaucil do buducna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Janka- prec s tou depkou , pozri ako slniecko svieti , sem tam zapadne ale ono sa na teba usmieva 😀 😀 😀 😀 😀 tak mu treba opatovat usmev aby ti svietilo nadalej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a usmev je dar a ja ti taky teraz posielam a chytaaaaaaaaaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Orsulik- tak ako nahodene do PC danove ??????????? verim ze ti tvoje rychle prsteky raz dva pomohli 😀 😀 😀

ostatne divcatka zdravime, ako je Kiarka, Luculka..... a nas spolok..... dievcatka urobte nam KUK uz ste tu dlho neboli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Zuzanka- si ma rozosmiala , stala pri stene ako plagat 😀 😀 😀 😀 ved co by sme pre tych drobcou neurobili...

Martulik- tak ty tento tyzden ides do heliku , no paradicka, potom mozno si date aj s wplfi vecernu coko-loko 😀 😀

orsulka
1. mar 2010

brmbolcek...tak citam a citam...atesila som sa, že by si mi doniesla na poobedeie Sisi....ale ty si si len pomylila nick 😀 😀 😀

mam vsetko nahodene v PC.....až mám krče v prštekoch..!!! 😀 😀 😀 aaaale nie....skor je o tom, že nepomýliž sa v cislach....verim, že vypočet je OK .-))))

wolfi.... take pekne si kup...nejake zlene....alebo tak 😉

brmbolcek
1. mar 2010

alew orsulik, ved preto by som navstivila ciky... aby som si ju uchmatla 😀 😀 😀 a samozrejme, ze to bolo namierene na teba ze by sme ta dosli pozriet a popripade aj pomoct stierkovat , 😀 😀 😀 😀 ved nemusi ciky vsetko vediet o dieta by mala postarane a jej by zacali medove hodinky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi- potom odfot a daj albumik

a ja idem fetalovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zatim sa lucim slniecka moje 😀 😀

kamka17
1. mar 2010

tak ja som si kukla záverečný ceremoniál...celkom sa mi to páčilo 🙂

ciky...no toho syslíka by som si najprv užila, vystískala a až potom by som ti ju poslala domov...ale neboj, dám ti vedieť, že je tu, aby si sa nebála o ňu 😉 a do misy jej urob dierky na oči, aby cet ňu videla 😅

janicca
1. mar 2010

bubububububu......... 😀 😀 😀

Zuzka keď si spomenien na toho plešatého huja čo sedí oproti mne tak má zima striasa pri pomyslení že by tu mal behať holatý ...... 😀 😀 😀 noooooooooo ale máme tu aj takích zajačíkov a tích by som si vedela predstaviť..... 😅 😵

Ciky a tie otrasy ???? to drahý riadne pohlaivčke buchál nech už sa riadne zahryznú........ 😀 no na budúce si budeme musieť dávať väčší pozor aby sme nespobili toľko škody ..... 😀 😀 😀 chúuuuuuuuďa Sisinka raz do záchodu,raz do práčky a potom do škatule preboha kde ju chcete ešte strčiť........ 😀 😀 😀

brmbolček a kamka vy už by ste sa konečne aj mohli stretnúť keď si pozeráte do okien ...... 😵 😵 abo sa mýlim ????

Martulík čaf ako po prdlženom víkende ???

Wolfi prídi aj ku mne upratať..... 😉

kamka17
1. mar 2010

jani...bývame každá na inom sídlisku, ale keď to zoberieš cez kopec, tak je to za rohom...takže do okien si skor vidím so survi, len tá má teraz iné starosti...ozaj, survi, ako sa držíte???
a už tu nerob bububu a choď domov 😎

marta222
1. mar 2010

Ahoj Jani, celý deň si sa tu riadne neukázala, až skoro na fajront 😉. Už si vytiahla bicykel? Ja premýšľam, že sa pôjdem trošku popreháňať na ňom, ale vyzerá to že ide asi u nás pršať. Zajtra ma tu neuvidíte (oddýchnete si odo mňa), idem na školenie do MT.

wolfskinka
1. mar 2010

ak nieco kupim odfotim a dam do albumu, orsulik preco zelene ????

janni ja neupratujem ... len uhadzujem a robim poriadky v papieroch na co nikdy nebolo casu

janicca
1. mar 2010

kamka tak že vzdušnou čiarou je to ako keby si kameňom dohodil ..... 😉 a už idem neboj moja ... 😝 😀

martula eeee ešte som ho nevytiahla ale už sa na tom pracuje ale ešte ..... 😉 a chcem dať ešte pár jarních lyžovačiek to mám strašne rada.... 😵 ináč si predstav normálne som dnes pracovala a roboty vyše hlavy.... 😉 tak zajtra sa ideš zašívať a či ako ??? ........ 😀 😀 😀

marta222
1. mar 2010

No, jani, tak nejak - vypočujem si nejaké novinky a môžem sa trápiť s daňovým priznaním, dúfam, že tam nezaspím 😉 . A boli ste lyžovať aj tento víkend?
Ja som trčala celý vík doma, prišli mi v sobotu kamošky, včera neter s rodinou - takže som sa len obžierala - a že vraj pôst. Na stredu plánujem zasa očistný deň... Nepridáš sa?

janicca
1. mar 2010

wolfi aj mne by bolo treba s papiermi porobiť porádky už sa na to chystám nejaký ten čas a nie sa dokopať .... 😵 zelená ukludňuje sa hovorí ...... 😵 nie že by si potrebovala ukludniť ale tak sa to hovorí.... 😀 no som na teba zvedava ako ti už pupčok narástol ...... 😵 😵 😵

janicca
1. mar 2010

nie nebola som lyžovať počasie bolo na figu tak som bola radšej plávať ........ 😉 a očistný deň ??? eeee už ich mám po krk......... 😉 😉 ale je hlavne že si bola spokojná keď si sa napapkala ........... 😵

janicca
1. mar 2010

paaaaaaaaa dievčatka valím dom........ 😉 😉

marta222
1. mar 2010

jani, práveže som nebola spokojná - lebo musím stále jesť a všetko dojedať - no nechám také dobroty pokaziť? A kam chodíš plávať? Ja plávať neviem, takže si musím nájsť iný šport 😉 . Tak sa majte krásne, balím a valím domov.... Pekný zvyšok dňa všetkým 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre