Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janula18
1. mar 2010

Ahojte, tak OPu mám za sebov, tak celkovo bolo 9 vajok, ale ICSI sme dali len na 8, lebo jedno bolo nedozreté a dali mu známku 3.
Inak predbežne 6 -1, 2-2.
Tak uvidíme zajtra ako sa oplodnili, či fakt boli dobre dozreté.

maryah
1. mar 2010

janula ahoooj, ja som ta videla v heliose... ty si akurat bola po odbere a isla ci na wc... ja som tam zrovna do izby prisla a isla som sa pripravovat na ET...

maryah
1. mar 2010

pekne si inac mala tak drzim palce nech sa vyvijaju 😵 😵 😵

cikyta
1. mar 2010

Janula CMUK! Peknučký počet-tak akurát.Ciže ti gratulujem a určite sa budu všetky dalej vyvíjať.Krásne!!! 😉

wolfskinka
1. mar 2010

janula super gratulujem k uspesnemu OPU, neboj sa budu dozrete drzim palce a tfuj tfuj tfuj

jerryjanka
1. mar 2010

ahojte - gratulujem janke k super uspechu pri opu
nech sa dari až do 40tt 🙂
ja som dopadla presna ako som myslela mam dva foliky 17 a 21 mm vpravo takže iui nebude dalši mesiac zasa clostil

mzuzka
1. mar 2010

wolfi ten clip je uzasny 😀 😀 😀

janulka kamka tak drziiim palceee, pisat budem len malickami 😉 a pustim iba na chvilku, ked budem krmit sviste, ale potom hned palce do krabickyyy 😵 😵

cikyta
1. mar 2010

Jerry- 😉 Je mi to luto ☹

brmbolcek
2. mar 2010

pekne utorkovw ranecko 😀 😀 😀 😀 😀

haloooooo dievcatka ranna kavicka volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

Martulik dnes ma skolenie v MT tak nech jej to co najrychlejsie ubehne 🙂 🙂 🙂

Orsulik- by mala mat dnes tak oddychovy den teda aspon ten prstoklad so vcerajska s nahadzovania cisiel , 🙂 🙂 🙂

Wolfi- cakame na album co si si vcera pekneho kupila 🙂 🙂 🙂

Janka- a ty kam chodievas plavat ?

Kamka- ako sa maju drobcovia ? ako sa citis ?

Janula- gratulujem ku peknej urodicke OPU 😉 😉 😉

Jerry- ake davky si uzivala clostylb.....????

Zuzanka- teda ty nam ides prikladom ako sa krasne starate o svistikou 🙂 🙂 🙂 srdecne pozdravujem 😉 😉

Ciky..-- nasa Sisinka este spinka, pravda, tak ked sa zobudi ze posielam velky CMUCIK 🙂 🙂 🙂

Maryah - drzim palce 🙂 🙂 🙂

a zdravime a posielame pekne ranecko Stellke, Jakubkovi, Timurkovi, Matuskovi,... a vsetkym ostatnym od A-Z 🙂

janula18
2. mar 2010

Maryah, a som videla že na vklad prišli dve babenky, ale neviem ktorá si bola ty, lebo nemá album.
A ty si si dávala koľko vložiť?

orsulka
2. mar 2010

BRMBOLCEK..... 🙂 🙂 🙂 tak hned ako som si vsetko precitala, tak sa mi zjavil uuusmev na tvari 🙂 🙂 no krasne si to tu zhrnula......

niekedy dávnejšie nám to tu takto sumarizovala Tija.....pamatáte?????? tá určite už vo velkom rozbehla firmu a podnikanie....tak verim, že sa jej dari 😉 😉 😉

JANULA....no to je skvele!!!!! že 6x za 1 !!!!!! a este aj 2x 2 .....ved to je napzajt užasne...posielam im virtuálnu energiu aby krasne rástli !!!! tešim sa... 😉 😉 😉

JERRY......tak to je naozaj na figu, že tento mesiac nič........ale prosim vysvetli mi prečo nič????? akože su malinke??, ved sa mi ani nezda......ci co ??????? nemohlo sa to skusit?????

Janica, Martulka...ahojte 🙂))))

Domika...už si dávno nespominala nejake pečenie dobrotok 😉 😉 😉 máš pauzu????

Kamka..............tak ako dievčatko???? poctivo ležkáš?????a bola si včera vobec na tom balkone?????? 😀 😀

brmbolcek
2. mar 2010

ano Orsulik, pamatam si Tiju a nejeden krat si na nu spomeniem ze ako sa ma ale dufajme, ze iba dobre 🙂 🙂 🙂

dnes u nas krasne svieti slniecko 🙂 🙂 🙂 je aj u vas tak krasne ? orsulik , janka otvaratjte na obed okna 😀 😀 😀

janula18
2. mar 2010

Orsul uvidíme, minule som mala 10 a tiež tam bolo asi 6-1 a ešte aj dvojkové, ale na druhý den ked som volala tak mi povedali, že ked ich očistili tak neboli tak dozreté ako si mysleli, a bolo ich o dosť menej.
Tak uvidím ako teraz, na 45min volám 😵

orsulka
2. mar 2010

JANULA.......ale tak zas vieš, že každy cyklus byva iny.......a to v Heliku tvrdia stale.....a koniec koncov maju pravdu 🙂))))) tak este par desiatok minut a budes...a aj my dufam......vedieť ako sa držia .-)))) daj vedieť urcite .-))))

brmbolcek.....u nás to vyzerá na pekny den, aj ked rano bolo -2,5 stupna.......pravdu napisat, okno je teraz fakt zatvorene.....ale cez obed prevetrám 🙂))))) a pršteky oddychovat ani dnes nebudu, lebo ved zas nový mesiac a vyplaty... ☹ ☹ aj kalkulačka bude dnes horiet!!! 😀 😀 😀

janula18
2. mar 2010

Ako tento cyklus je úúúplne iný ako minule. Tak dúfam že ak skončí inak ako minule 😉
A muž mi zobral telefón, aby som nevolala ja. 🙄

brmbolcek
2. mar 2010

orsulka- ale teba ta praca musi bavit , 🙂 🙂 🙂 ty si v nej doma , chytis jeden papier ktomu par podkladov , zhrnies si cely mesiac a mas to 😉 😉 😉 ty si proste jednicka 😀 😀 😀

ciky- haloooooooooo buvate este slecny nase 🙂 🙂 🙂

anula cakame na info 😉

orsulka
2. mar 2010

janula...tak tam ide volat on????????? tak toto by moj asi neurobil...... 😅
dufam, že aspon tebe dá vedieť co noveho !! 🙂))))))) a ty potom nám - samozrejme ...

😉

brmbolcek.....toolko chvaly moja .-)))))) to si ani nezaslužim.... 😀 😀 😀 ty si drndula jedna!!! 😀 😀 😀

Ciky...veeer - dobre ranko baby!!!

😀 😀 tak dufma, že si mala lepsiu noc ako včera.....

brmbolcek
2. mar 2010

orsulik- na chvalenie sme tu mi a ten kto si to zasluzi nebudeme setrit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula tak ako- podavaj info ?

a ostatne ste kde ????? okrem wolfi ta este spi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janula18
2. mar 2010

Tak oplodňovali 8, ale jedno sa zle oplodnilo. Takže máme 7, a vo štvrtok voláme ako sa majú 😀

kamka17
2. mar 2010

no pozerám, že akurát som tu prišla načas...jani, no čo, drahý už volal??

a pekné slniečkové ráno prajem 😎 😎 😎

na balkóne som včera len nos vystrčila, lebo na sedenie to tam veru nebolo, ale šak nejdeme umreť, ešte si ho užijem dosť a dosť

no a veru by ma aj dosť zaujímalo, ako sa darí našej tijuš... 😅

kamka17
2. mar 2010

no ja kým tu jednou rukou niečo napíšem, tak už aj janula dá infošky 😅 takže je to super, držíme palce, nech sa im všetkým darí 😉

orsulka
2. mar 2010

Janula...no tak pekne !!!!!!! šťastná sedmička pokračuje.........
tak ale male vysvetlenie....ako sa može zle oplodnit, ked robia ICSI ?????? to len tak pre info....... trošku nerozumiem.....ved vezmu jedni kvalitnu a daju do jedneho kvalitneho..... 😕 😕

kamkuška.......cmuuuuuuuuuuuuuuuuuky 😉 😉

kamka17
2. mar 2010

orsul...no proste asi si nesadla spermijka s vajkom...tak sa proste neoplodnilo... 😅

orsulka
2. mar 2010

kamka.....aháááááááááááááááá 🙂 🙂 no...mne ke´d sa to vysvetlí, tak ja pochopím.... 😀 😀

cikyta
2. mar 2010

Ahojte.
Dakujeme za cmuky 😅
Janula-juj tak to ma teší a budeme posielať vela energie všetkým 7 bojovníčkom cet celý MT až hore ku Ladovni do Heliosu 😉
Nooo,noc bola 😠 Od 3 do 4 som ju uspávala,až mi ušla a začala lobzovať po izbe,budiť ocka,smiať sa,vykecavať si tou svojou rečou až si krátko pred 5 hodinou narazila tváričku do nohy stola a s plačom prišla ku cecku na ktorom zaspala.Trvalo jej to do 7,takže sme vyspate do ružova.(Teraz kukám,že má aj monoklík taký menší pod očkom na líčku ☹ )

janula18
2. mar 2010

Už sa teším na štvrtok, som zvedavá ako sa im bude dariť.
Inak pri prvom ivf nám rozhodne odporučili vložiť len jedno, že vraj to že sa vložia dve nezvyšuje šancu, bud sa to uchytí alebo nie.
A teraz nám priam odporučili vložiť dve, aby sa "zvýšila" šanca. Tak si teraz vyber 😉

cikyta
2. mar 2010

Janula-tak to je fakt 😒 že vyber si 😒

orsulka
2. mar 2010

jani.....ked daju dve, vždy je tá šanca vvyššia....aj ked u toho druheho len pár percent.....skor si myslim, že hovorili najskor to jedno len z toho dovodu, že by nemal byt problem s uchytenim, nakolko si už 1x mamina.....ale teraz ked to nevyslo.....tak je druha a dalsia možnost......

Cikytka.............tak toto je ozaj už na pováženie so Sisi.....ona ma nejaky prehodený biorytmus !! 😀 😀 😀 už si skusala dať je večer nejaky makový odvar ?????? 😀 😀 😀 😀

cikyta
2. mar 2010

Orsulka-makový odvar na nu pôsobí,ale opačne.To už vobec nespí.Ešte ked som bola tehotná a zjedla som mak,tak kopala ako diva ☹
Ráno sa smeje,akoby spala celu noc bez zobudenia 😠 To mi nejde do hlavy.
Potom si pripadam ako blázon,že si to len vymýšlam ☹ Ale tuto noc mám svedka-ocka.(Normálne mi dal ráno pusu-asi si uvedomil,že fakt nespím 😅 a bolo mu luto-ešte sa ho musim spýtať ked príde,prečo mi dal pusu) 😀

maryah
2. mar 2010

ahojte baby, jani, hej boli sme dve a ja som bola ta dlhovlasa polo blondinka... vlozili mi dve, odporucili nam to lebo, ze mam 27 rokov... je to moje 1. ivf tak ab sa nedajboze nepodari, tak si dame potom vlozit dve...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre