Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
18. jún 2009

neboj, wolfskinka, prečo by tá adopcia nemala výjsť? čo si šiši? jasné, že vyjde.....veď ste absolútne ideálny pár, tak čo iné by chceli...no a potom sa šupne aj vlastné bobátko, a budete krásne rodinka....treba veriť, zabudla si?
😉 😉

ahoj pepu...

orsulka
18. jún 2009

ahoj pepu...aj tebe pekny den .-)))))

wolfi...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurna...taku jednu vzduchom chladenu??????? chceš??????? 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza ... je to zlozite ... psychotesty z toho mam obavy .. no budem vas potrebovat ako podporu pri tych vsetkych rodicovskych sedeniach, IVF to viem do coho idem, to ma netrapi nejakych par sprostych injekcii ale toto je nove a najhorsie na tom je to , ze mame len 1 pokus bud sa to vybavi alebo nie ..

orsulka
18. jún 2009

wolfi...................ved nas tu mas....na to sa možeš na milion percent spoalhnut...ale to dufam, už davno vieš... 😉

pepu
18. jún 2009

dakujem,dievcata, ako sa dnes mate?

katy7
18. jún 2009

wolfi vybavi, ved je urcite vela opustenych deticiek, ktore cakaju na svoju sancu tak preco by hlupe urady mali robit problemy slusnym parom, ktre chcu dat tomu dietatku vsetko?! Hlavne sa nestresuj, pojde to, uvidis 😉

orsulka
18. jún 2009

pepu........tak ako tak sledujem k princezničke SISI o chvilku pribudne princ 🙂 🙂 ako sa bude volať????

tinkaza
18. jún 2009

ale čo si, wolfskinka, zvládli to aj iní, zvládnete to aj vy, o tom nepochybujem...vieš veľmi dobre, že to všetko prežívame a budeme prežívať s Tebou.....
a ozi, moja kamoška ale nie zo Za, to všetko tiež absolvovala a dieťatko dostali po cca 6 mesiacoch.... 😎

orsulka
18. jún 2009

tinkaza...tak to už je aký čas?????? super...... ono sa dá všetko, ked človek chce..... 😉 😉

tinkaza
18. jún 2009

pepu - ja sa mám výborne...ďakujem...a Ty ? 🙂 🙂

tinkaza
18. jún 2009

orsulka - že? tiež som bola prekvapkaná, že ako skoro....ale ona je zo Zvolena, tak asi preto, aj keď neviem, či je v tom nejaký rozdiel....a dali im také asi dvoj-trojtýždňové dievčatko...absolútne zdravé...teda zatiaľ... 😖

pepu
18. jún 2009

orsul, bude to asi Matusko 🙂
tinka, som rada,ze sa mas vyborne 🙂 aj ja sa celkom drzim,len som sko slonik a neviem sa v noci nijako ulozit, zaha ma pali uz od rana do vecera, nielen vecer,ale inak fajn 😵

tinkaza
18. jún 2009

juuj, pepu, zlatko...nebooj nič, už sa Ti to kráti...určite to už nie je jednoduché a sranda, ale tiež si už toľko vydržala...tak sa teš, že o pár dní budeš držať malinkého Matúška a bude všetko tak, ako má byť....
pomohol Ti k Matúškovi Helios?

wolfskinka
18. jún 2009

orsul hej a ta vzduchom chladena by sa mi zisla ale nie na lice ale taky ventilator do koncla ... juj bodlo by

katy ... lebo keby si videla co ti socialni pracovnici vyvadzaju ... ako keby ti isli zverit vlastne dieta , 26 hodin nas budu ucit ako mame vychovavat dieta .... no je toto normalne ??? nech to radsej ucia tych co ich hadzu do kosa a umlatia na smrt

tinkaza tak to by bolo super, lenze v ziline je taka cakacka .. je vela zaujemcov

pepu
18. jún 2009

ano, Helios, Krajko, Gatova a 2.IUI 😵
su to skveli ludia! 😵

wolfskinka
18. jún 2009

no ak boh da a krajkovi alebo gatovej sa "smykne" kateter tak bude zo mna pupkana jak sa patri ... 😀

tinkaza
18. jún 2009

wolfskinka - hej, myslela som si, že je to kvôli inému mestu, aj keď by to fakt mohlo byť rovnaké pre všetkých...a je zvláštne, že má žilina toľko čakateľov... kedy teda odchádzaš?

pepu - júúj, tak to sú skvelí ľudia, to je pravda...a vyšlo vám to teda takmer hneď...super... 😀 😀 😀 😀

tinkaza
18. jún 2009

haha, že pupkaňa..... 😀 😀 😀 😀

zbinka
18. jún 2009

ahojky babenky co noveho mate dnes???

wolfskinka
18. jún 2009

za hodinu pojdem domov a budem netrpezlivo cakat

pepu
18. jún 2009

vyslo nam to po 2 rokoch snazenia...a vobec som neverila, ked mi Gatova zavolala,ze som tehu... 😀

tinkaza
18. jún 2009

ahoooj, zbinka....

wolfskinka - a na ktorú sa nahlásili? či to bude prekvapko? 😉

katy7
18. jún 2009

wolfi je tofakt des 😝 ale ak by to bolo tak rychlo ako hovoti tinkaza, tak by to bolo skvele

tinkaza
18. jún 2009

pepu - to chápem, človek je v takom tranze, že neverí...no vidíš, a ako ďaleko si už došla... 😉

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza 12.00

katy no bolo by to skvele ale ...

pepu
18. jún 2009

tinka, vy sa kolko uz snazite a co mate teraz najblizsie pred sebou?

orsulka
18. jún 2009

Sisi a Matuš......no uznávam...su to "královske" menáááá 😀 😀 😀

tinkaza
18. jún 2009

wolfskinka - hm, tak nech su už len presní, nech vás toľko nedrásajú...

pepu - no my sa vlastne snažíme 6 rokov, ale s lekárskou pomocou teraz tretí....podobne ako takmer všetky babenky tu, všeličo som si odtrpela, ale už je tomu koniec, lebo asi v nedeľu idem na vklad embryjka a tak veľmi ho už teraz ľúbim, že sa mu vo mne určite bude páčiť a ostane so mnou celých tých 40 týždňov...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
18. jún 2009

tinkaza spravne slova

tinkaza
18. jún 2009

tak to je fakt, aj Matúš je kráľ.... 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre