Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
3. mar 2010

orsul...však to by ti strach nedovolil, že nás tu ignorovať... 😨 však my by sme si ťa už našli a to by si videla to rošambo 😉

janicca
3. mar 2010

Ciky pá pá ... 😉

tak niečo som našla trošku si to preštudujem čo to vôbec je atď a potom sa uvidí či áno alebo nie ale až po tom ako skončím s tým clostil..... 😉a možno to už nebudem ani potrebivať ...... 😅 bodaj by !!!!

marta222
3. mar 2010

Orsulik - a koľko také vitamíniky stoja? Teraz ma napadlo - ako napísala ciky, čo by sme si bez teba počali? Ja som to raz povedala mojej láske, že: Ako dobre, že ťa mám, čo by som si bez teba počala? A viete čo mi na to povedal? "No predsa - bezo mňa by si nepočala..." 😀 😀 😀 . Takže tak, orsulik, bez teba "nepočneme" - počneme pekne všetky spolu 😀 😀 😀 .

janicca
3. mar 2010

jeeeeeeee Martula to bolo peknééééééééé napísané a ja už stojím v rade za vami s tým počínaním ...... 😵 😵 😵

janicca
3. mar 2010

nie počínanie ale počatie som mala na mysli ale veď my si tu rozumieme ............ 😵 😵

orsulka
3. mar 2010

martula......ttoto iste som povedala aj ja svojmu, len že: ja mám také šťastie,že ťa mám!! hihihihihih....som si vyslužila objatie velkeeeeeeee 😀 😀 😀

a nestoji to uas tak malo...... ja mám 3 druhy tych vitaminov, drahy dva....(dokopy to bude 6 ks, lebo jeden si beriem hned dvojite balenie) ...a cca tych 130 evri....su to akože čiste produkty bez chemických pridavkov...preto ta cena.....ale tak čo už.....vyprobujem 😉

janicca...tak bodaj by si mala pravdu a peniažky si ušetrila na vybavičku 😉

wolfskinka
3. mar 2010

orsulik super ... to je cobydup

tak spratala som celu pizzu a idem zase zalahnut ...

kamka mam ta pozdravit od dundy, v piatok ma OPU

marta222
3. mar 2010

No vidíš, orsulík, tak ty si pochodila lepšie ako ja - dostala si aspoň veľké objatie 😉 . Veď preto sa pýtam, že koľko to stojí, viem, že takéto veci nie sú najlacnejšie, ale ak to má pomôcť.... človek by dal aj posledný cent. Tak potom nás priebežne informuj ako ti to pomáha, či spozoruješ nejaké zmeny 😉 .
wolfi, tak čo, už je lepšie?
janicca - jasné, že si rozumieme, aj počatie môže byť viackrát, ta ne? Akože počínanie 😀 😀 😀 .

orsulka
3. mar 2010

wolfi....tak robiš chutky????? mnaaaaaaaaaaaaaaaam pizza.......
dnes ideme s babami na stretko von....žeby????? jedna malinka??????? pizzuška malinka?????? 😀 😀 uvidime

aj ja pozdravujem Dundu.......že vsetko dobre!!!!!!!!!! nech to už vyjde!!!!!!! ani som nevedela, že šla do toho....
wolfi...o komarikovi nevieš nič????????
😕

janicca
3. mar 2010

orus ale taku malinkatú predsa môžeš a či nie ??? a komárika som našla v inej téme že chcu skusiť normálnou cetou a keď nie tak potom že sa uvidí...... ak som mohla napísať hádam sa nenahnevá ale ja si myslím že nás príde kuk .... 😉

brbmolček tu dnes spomínala aj Tinkuza ta už má myslím po ET teda ak som to správne zahliadla .... 😉

janicca
3. mar 2010

Orus pardóm Orsul chybička se vloudila no stále lepšie ako Kanicca ......... 😀 😀 😀 😀

marta222
3. mar 2010

Janicca 😀 😀 😀 , som si spomenula na tú Kaniccu... A moja kolegyňa používa ako pardon - pál dom.... Takže, už sa blíži 15:00, takže .... paldom, či pardon? Ja už teda pálim....

janicca
3. mar 2010

tak že ešte 3 min a palííííííííííííííím dom tento krát ťa posluchnem Martula ........ 😉

páááááááááááá dievčatká......... 😉

domika9
3. mar 2010

teda baby dnes vam šlo 😀 😀 😀

kiara15
3. mar 2010

pekny vecer babule no dnes som sa na vas ale nasmiala??

ciky ze eakulat???to musela byt sranda???myslim to vysvetlovanie muzovi 😉

orsulik a ty ako?,musime sa dakedy spichnut a pokecat 😉

lusina
3. mar 2010

Ahojte šumienočky, som tu naskok, tak som vás prišla šééécke pozdraviť.

Kiari zlatko ako sa mi máš? už si zdravučka?

Ciky, veľmi rada si vždy prečítam, čo ten tvoj čertík zase vyviedol, bohove.....ked čítam čo to tvoje zlato vymyšlam, ako keby som videla braškovu dceru-cez kopír. 😀 ved maju aj rovnaky dátum narodenia, len rok je iny, /brachova bude mať teraz dva a tvoja jeden/.

lusina
3. mar 2010

......cez víkend som robila koníkovsky slávny koláč, že džusovy, a sa mi tak zvlhli tie medove pláty až hruza.Aj som ich nechala vyschnuť a prd z toho, ale koláčik bol fajny, mal uspech.........až na tie pláty

kiara15
3. mar 2010

lusi srdiecko ahoj ale mam sa celkom fajn a ty?,co mas nove??kedy ides na to??

cikyta
3. mar 2010

Kiarka-je to ejakulát! Nie eakulat 😀 (Ked nevieš,daj si do googlu 😀 )

Lusina-to fakt? Rovnaký den? fíha 😀 Tak ked máš aj neterku takú,zrejme zato môže ten "divoký"dátum narodenia 😉

kiara15
3. mar 2010

ciky rozkaz ale neviem co by som ja povedala tomu mojmu?? 😀 😀

lusi ale vypekas??

jerryjanka
3. mar 2010

baby poradte ako donutiť lenivy vaječnik ovulovať 😀

lusina
3. mar 2010

Ahoj Kiari, mám sa celkom fajn,nove? ja mám stale niečo nove 😀 , ale nie vždy pozitívne, momentálne ma štve praca, ale dufam, že sa to nejako zrovna.
myslíš ket? neviem mojko, uvidím ,dám vedieť neboj 🙂

janicca
3. mar 2010

ku kuk .... 😉

kiarka ahoj moja tak kde sa nám flákaš ???? 😀 tak v septembri možno pôjdeme spolu ja teraz momentálne frčím na clostile tak uvidíme ako to dopadne.... 😉

ciky tak ako ste pochodili s bytíkom ??? a čo mala nezbednica už haja??? alebo sa zase po ceckoch liepa ??? a maminke cepláky natahuje ... 😀 😀 😀

lusi ahoj... 😉

cikyta
3. mar 2010

kiarka-no predsa to,čo povedala Orsulka 😉
Jerry-juj veru neviem poradiť.Na tuto otázku som ešte nikde nevidela odpoved ☹ Čo tak teplé obklady? Možno je to sprostosť,možno nie...ale teple vela pomáha na všetko 😉

janicca
3. mar 2010

jerry moja keby som vedela tak hneď poradím..... 😕

lusina
3. mar 2010

jerry, to je príroda a to je jedina "vec" ktoru nedonutiš......

cikyta
3. mar 2010

No ano.Sisa hajá.Počítam,že za hodinu vstane a už bude otvárať zobáčik na ceculu. ☹

janicca
3. mar 2010

jery a neskušala si niekedy nejakú bilinkárku/ra tí väčšinou ordinuju obklady možno treba vyskušať ja som bola u jednej a tá mi naordinoval horúce obklady a bolo to naozaj príjemné len keby sa mi to chcelo pravidelne prikladať..... 😒

cikyta
3. mar 2010

No a byt 😒 Každý chce premýšlať a pritom su nadšení.Tak sa vysomár.Ráno príde další záujemca.
Ked ku nám dnes prišli dve ženy z realitky,tak hned ako vošli...Sisa hodila šablu na moje pleco a ešte aj na seba.Dávno sa tak nezagrckala a práve v tej chvíly 😠 😖

kiara15
3. mar 2010

lusi super tak daj vediet som zvedava 🙂

ciky ze by?? 😀 😀 😀 som sla do statystyky?? 😀 😀

janica ajoj no super aspon nepojdem do toho sama ale tebe mozno zabere aj clostil 😉

jerry keby som vedela tak aj ja by som jeden chcela prebrat doky mi povedal ze je lenivy 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre