Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
4. mar 2010

orsulik - super básnička, taká realistická... to zložila nejaká žienka, čo to skutočne prežila... Nebola to náhodou ciky 😀 😀 😀 ?

wolfskinka
4. mar 2010

brmbolcek ano ... len teraz sme dali na schvalenie studiu minuly tyzdena uz je to hotove, nejako podozrivo rychlo o 14,00 ide muz pre to, tak som zvedava, ake bude stanovisko

janicca
4. mar 2010

Martuli čaf tak ty si to zobrala smrtelne vážne s tým cvičením a to si bola v tej novej posilke v KNM ???a musím sa pochváliť dnes som natiahla rifle ktoré som dva roky nedala na seba....... 😅 tak to tam pozdravuj

brmbolček veď to mi je jasné ako si to myslela že aby som pracovala ale nie moc !!! 😝 čo to ešte chápem 😝 .... 😀 😀 😀 😀

wolfi ešte neviem čo bude cez víkend

valím na nezmyselú poradu ....páááááááááá

brmbolcek
4. mar 2010

martulik- tak uz mas vsetky vysledky pochystane o helika, no dufam ze vas dnes posunu o krok v pred 🙂 🙂 🙂 potom nam napis info ako ste pochodili 😉 😉 😉

brmbolcek
4. mar 2010

wolfi---- no tak mi daj potom vediet , lebo i mne sa zda ze je to dost urgent. u nas trvalo 2 roky staveb.povolenie koli tym vsetkym papierom 😒 😒 😒 😒 a nakoniec sme sa rozhodli stavat niekde inde 😉 a uspesne 😉

marta222
4. mar 2010

Jani, nebola som v novej posilke v KNM, bola som u nás v ZŠ - majú tam zriadenú takú malú posilňovňu - 8 posilňovacích strojov a dohodla to jedna kamoška - p. učiteľka nám všetko predviedla ako sa na čom cvičí.. A môžeme tam chodiť cvičiť ako nám to bude vyhovovať - tak boli sme tam 3 kusy. A chystáme sa aj v piatok...
Brmbolcek, no jasné, že dám vedieť ako sme pochodili - tak mi držte palce...

wolfskinka
4. mar 2010

jani paaaaaaaaaa a nezaspi ... xixi

brmbolcek no ved uvdiim o 14,00 ... sa mi to zda podozrivo rychlo

brmbolcek
4. mar 2010

ked pride tvoj mm s uradu budeme mudrejsie 🙂 🙂 🙂

mzuzka
4. mar 2010

pekny poeticky dnik vam prajem. pri citani tej basnicky som sa az vyplasila 😀 😀 ale hadam az take zle to nebude 😅

risi bol pred chvilou zakakany az na lopatkach, obcas sa divim, kde sa to v tych mojich dvoch gombickach berie...

ciky, nakoniec aby si nebola prekvapkana, ze ti kufrik na drevo polozi chlap vstarych hnedych menzestrakoch a vytahanom svetri a povie platim kes.

orsul narazam na jedneho bohateho podnikatela, ktory mi bol sefom a hrava tenis a ma strasnyy kopec prachov. povedz, kto by o nom povedal, ze ma kludne aj na 3byty naraz?

kamkaaa, este stale drzim palcekyyyyy a myslim na teba. 😉

nakoniec neviem ci stihnem prist v maji domov 😢 este len dnes isiel mm po rodne listy a dufam ze dnes ich uz aj naozaj donesie.potom este zdlhava cesta k slovenskym rodnym listom, na zaklade ktorych mozu chlapci cestovat . no uvidim, ked budu hotove vsetky ukony tu, tak zavolam do BA na medzinarodnu matriku, ci stiham, ci nie. potom by sme prisli az koncom jula pretoze ja musim byt 3.6. nazad na operaciu. to zato ze som sa tak tesila.

janicca
4. mar 2010

tak že volala som do Helíka a drahého som objednala na kontrolný spmg a uvidíme či sa čo polešilo a keď to bude stále na hovno tak potom sa rozhodne, čo ďalej lebo sa mi zdá že je to stále na mrtvom bode .....ideme 19.3.o 9.00 hod.... 😉

kamka17
4. mar 2010

orsul...ja som ťa nechcela nahnevať 😅 😅
tá básnička fakt nemá chybu, taká zo života...
a dnes mi je akosi dovno...ránov posteli mi nebolo nič, ešte som mala aj také depkové stavy, akože ja nebudem tehu...a teraz ma akosi brucho bolí, ani nie krámovo, tak divne...asi som sa veľa hýbala 😒 😖 ale už idem ležať...

zuzi, ty nebuď smutná, však máj alebo júl...to je skoro to isté a svištíci budú aj o pár týždňov vačší a budú mať aj svoj režim...a hlavne aby papiere boli naporiadku čím skor, lebo kamoška v japonsku tak skoro rok vybavovala malému papiere, aby mohla prísť

ciky..no čo to bolo dnes za obzerača?? tuším teda, že dnes mal prísť ďalší záujemca bytový 😅

janula18
4. mar 2010

ahoj kamka, tak mrcha u teba nikde, tak je to super. Len takto pekne pokračuj ďalej.
A ešte nemám ani po vklade a už ma na nu bolí brucho 😒 . Tak dúfam že to tie lieky udržia aspon trochu.
A kedy chceš testovať?

wolfskinka
4. mar 2010

brmbolcek, ma tam ist o druhej tak som zvedava

kamka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
4. mar 2010

brmbolcek tak studiu nam schvalili, mozeme zacat davat dokopy staticky posudok, vsetky potvrdenia a projekt na stavebne povolenie .... tak aspon cosi uz mame a uz sa vybavuje aj vynatie z podneho fondu

mzuzka
4. mar 2010

no tak rodne listy mm doniesol, chvalabohu, mozem sa vecer pustit do prekladu, hadam sa nebudu chciet maznaci pestovat 😅

kamka s tym rocnym posunom ma ani nestras 🙂 ja by som sa uz tak rada isla s nimi pochvalit , joj.

janulka ahoj, nespochybnuj to hned od zaciatku, lebo bude zleeeeeeeeeee 😉 😉

teraz este hajaju v kociku, asi ich pobudim, hajaju uz od pol 1nej. sme boli vonku, zase trosku svieti slniecko, ale zimaaa, strasna.fuci taky studeny vietor.

wolfi gratulujem, tak uz sa mozu fantazii dvierka otvorit a tehlicky ukladat 😵 joj, kedy uz aj my budeme stavat dom na slovensku ☹

marti, ti zavidim, ja by som si tiez tak zacvicila, joj a hlavne na to moje ''krasne'' brusko. my visi koza jak girlanda na strope. a chrbat boli uz nie len krize ale od cickov a od kojenia aj medzi lopatkami. tak by mi bodla dobra masaz a lavicka v posilnovni. ale mozem len snivat, som rada, ze mam cas na sprchu a par pismeniek na konikovi 😀

wolfskinka
4. mar 2010

mzuzka no to zase az tak rychlo nepojde, tu vybavit stavebne povolenie to je tak na par mesiacov, sme len na zaciatku

odchadzam do heliosu na to sono, drzte palce

kamka17
4. mar 2010

zuzi, nemyslím, že cez UK to bude trvať tak dlho, je to predsa len bližšie a určite s tým majp dosť skúseností nie ako tí magori v japonsku, tak neboj, čoskoro budete doma 😉
sa mi páčil v poslednom zdraví článok s nejakou speváčkou, je nejakých pár mesiacov po porode a velice sa tam vytešuje, ako si užíva pravidelné masáže, relax a podobne...normálna slovenská mamička myslím nemá šancu sa dostať na masáž alebo len tak sa venovať sama sebe, keď to potrebuje...to len na margo toho, čo píšeš zuzi, že aj tebe by bodla masáž...napíšem ti do modrého z neba, nech ťa tam dojdu prekvapiť s nejakým wellnes dňom len pre teba 😉

mzuzka
4. mar 2010

joj kamka, to by sice bolo fajn, ale ja by som sa bala nechcat sviste same bezo mna ☹ zatial nemam ani opatrovatelku, na ktoru mam narok, i ked, mozno casom budem rada, uvidim... mne by sa to hodilo, keby mi prislo wellnes domov 😀 bazenik, maser, sauna joj, to by som nepohrdla, ze by sa len tak striedali medzi dverami a pri tom vsetkom by som si mohla obriadit svistov sama 😀

ked pojdem na sr tam to je ina kava, jedna kamoska robi v kupeloch v bojniciach maserku, a su tam aj bazeny, dalsia je kozmeticka a dve su kadernicky. vsetko dobre kamosky, takze okrem tych kupelov, pridu mi porobit masaz, kozmetiku aj vlasy domov. a kamarat v handlovej je majitel fitka, cize nie je o com, nie je problem a le tu, och joj...

joj ako vam babulky zelam vsetkym, co tak dlho cakate, aby ste si uz mohli aj vy uzivat vase miminka.

prisla som na jednu vec, hovori sa ze stastie si nekupis a podla mna ano. ved my sme si nase stastie poctivo zaplatili, a dokonca sa da aj odvazit ma 2x 2kg a stale rasstie 😀 😀

wolfskinka
4. mar 2010

ahojte tak som prisla zo sona, takze definitívne chlapcek a vsetko je v poriadku tak ako ma byt, tak sa vytesujeme ... gulko je presne tak velky ako ma byt , presne na den 😵 a zase sa vrtel hyperaktivny, cela mamina 😀

gabika24
4. mar 2010

ahojte.
wolfi, tak super 😉 - a ozaj, pekné meno ste vybrali 🙂

wolfskinka
4. mar 2010

gabi dik

wolfskinka
5. mar 2010

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dnes prváááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 tak toto tu už dlho nebolo, odchádzam na poradnu ...

orsulka
5. mar 2010

dobre ranko prajem......a este jedna dobra sprava.....kto nevie...dnes je PIATOOOOK!!!! 🙂))))

janica........jáááááááááááááj...tak sme sa s Helikom minuli o par hodin.....my ideme 18.3. o 15,00 😀 😀 😀

mzuzka..... 😔 😔 takže možno posun o mesiac???????? ale ved hlavne, nech sa vsetko podari vybavit...aj ten mesiac počkame.....a mohli by ste aspon tak na mesiac dojsť 🙂))))))) len neviem, ci drahy bude moct na tak dlho.....

wolfi.....vidis, som ti pisala, že vsetko bude OK 😉 😉 😉

kamka.....milačik.....verim, že ta vcerrajšia ranná minidepka už poobede vobec nebola, a dnes budeš mat ovela krajsi a veselši dniček..... tak sa na seba usmej do zrkadla, povedz si aka si len peknunká a pekne pohladkaj malinke v brušku.... 😉 😉

janicca
5. mar 2010

dobré ránko hviezdičky ..... 😵 😵 😵 tak u nás zase napadlo pol metra snehu teraz neviem či sa mám tešiť abo plakať

wolfi dnes si sa pomylila keď už si tu !!! 😀 😀 😀 to je super že výsledky su v poriadku veď ja to stále tvrdím že to bude chlap ako buk... 😉 😉

Orsulik ešte že ťa máme aspoň nám má kto podať dobré správičky že vraj dnes je piatok ........ 😀 😀 😀 a s tým Helíkom no škoda že nás delí pár hodín ale veď svet je malý tak možno raz sa ozaj stretneme..... 😵 😵 😵

Kamka tak dnes je krásny deň a ty určite práve v stávaš s tou správnou nohou z postele ...... 😉 ))))

orsulka
5. mar 2010

wolfi.....nooooooooooo nebyť poradne..... 😀 😀 😀 😀 😀

janicca....... to fakt s tym snehom??????????? u nas je krasne slniečko...po snehu ani stopy 😉

marta222
5. mar 2010

Dobré ránko všetkým. Tak sa hlásim: včera v Helíku, všetko v poriadku, ani o štítnej žľaze Dr. Krajkovič nič nehovoril, vraj hormonálny profil je OK, aj trombofilné stavy sú negatívne, aj protilátky proti spermiám a placente. Akurát spomenul tie chlamýdie, ale tie som vraj už prekonala. K spermiogramu sa tiež nejak obzvlášť nevyjadroval, vraj to nie je nič strašné, nemôže posúdiť, či je to priateľov najhorší alebo najlepší, keďže sa robil len jeden. A vraj sa SPG stále mení a keďže som bola už 3 x tehotná, tak by nemal byť problém. No a dal mi clostilbegyt a povedal, že môžeme urobiť ako budeme chcieť - buď s clostilom alebo skúsiť zatiaľ bez neho, keďže aj ovulku mám OK. Clostil vraj zvyšuje šance na otehotnenie, lebo sa vytvorí viac vajíčok, ale zároveň hrozí aj viacplodová tehotnosť. No, ale trošku ma zarazilo - povedal, že si myslí, že ešte nie som celkom pripravená, že nemám "hlavu v poriadku" 😀 😀 😀. Takže takto sme pochodili a teraz sa chystám k môjmu gynekológovi...
wolfi... gratulujem a teším sa, že je všetko OK.

janicca
5. mar 2010

martulik tak sa teším s tebou uplne že perfektné výsledky no okrem tej hlavy ale to už nenarobíš nič....... 😀 😀 😀 tak ešte treba tu hlavu vyčistiť a už je to ozaj na dobrej ceste.... 😵 😵

orsulka to myslím vážne s tým s nehom ráno bola obloha ako keby išlo koniec sveta uplne hrozné ťažké mraky tak akurát na depku... 😒 a snežilo jak sprosté ale už slniečku začínaju nožky trčať tak hádam sa to umudrí. 😵 😵 😵

kamka17
5. mar 2010

bré ránko piatkové prajem 😎 😎
no aj u nás už svieti slnko, len ten sneh ma tiež dorazil 😒 😖

wolfi...nevidím auto pri hartelovi...alebo už si vybavená??

marti..hihi, v helíku už sa špecializujú aj na psychológiu 😉 lebo mne sa zdáš normálna 😅 ale je dobré, že aspoň po fyzickej stránke ste ok

orsulka
5. mar 2010

marti.......no tak vysledky su OK.......tak teda ale dobre nechápem tie potraty...žeby to sposobovali tie chlamydie???????? no tak a ako ste sa nakoniec rozhodli????? pojdete do toho aj s clostilom???? alebo nie????
no a hlava....tak to je večný problem, keby dal niekto recept ako hlavu z tohto všetkého vynechť, tak ho navrhnem na NOBELOVKU!!! 😀

janicca......keby napadol u nas, ja by som sa už asi netešila......

brmbolcek
5. mar 2010

pekne ranko

---ups Zuzanka tak to mas este dost zdlhavu cestu na vybavovanie rodnych listov 😒 😒 😒 . ale hlavne je ze su deturence krasne a zdrave 🙂 🙂 🙂 ostatne sa vybavi 😵 😵 😵

--Janka tak 19.3 kontorlny sper. ak bude v tej kabinke casopis Zahradkas ako mala nasa Ciky s mm tak je to jasne 😀 😀 😀

--Wolfi, tak to je super ze to tak lahko vsetko preslo 🙂 🙂 🙂 my uz sme si kupili obklad a interier do vnutra domceku len cakame na teplo aby sa to mohlo oblozit 😉 😉 😉

-- Kamka a uz si mala mat menzes ci uz si v tom case , ze meskas ? 🙂 🙂 🙂

-- martulik tak je fajn ked mas vacsinu lepsie vysledky, dobre sa to citalo 🙂 🙂 🙂

u nas je skoro ako vo vysokych tatrach 😀 😀 😀 krasne pracovne piatkove ranko vsetkym 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre