Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
6. mar 2010

Zuzanka-no s tou alergiou sa to stáva ☹ ale držím palce,nech to nieje nič hrozne a čím skôr to Jurkovi prejde.Chlapčekovi malinkému ☹

lucula73
6. mar 2010

ahojte,

janulka - neboj,určite do zajtra sa dovyvíjajú.....veľmi na teba myslím a držím palčeky a posielam im kopec energie .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ciky ahojček,aj ostatné,ja akože žehlím,keby moj mm nezapol pc,tak sama to neurobím,lebo mi potom stojí všetka robota,aspoň že na obed sme pozvaní,nemusím variť 🙂

dasah
6. mar 2010

janulka ahoj ja som bola na tom presne tak isto vkladali mi az na 6 den a mam dve bambulky jedno dobre a druhe slapsie a do mrazacika nezostalo vobec nic...neboj aj mne sa pomali vyvijali a nakoniec sme pouzili dve 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
6. mar 2010

Ahoj Lucul.
Dasah-no super.Tak nakoniec 6 den PK až dve v "domčeku".Super! 😉 Tak len nech teraz vydržia a skôr ako po 40tt ani nejdu von!!! 🙂

dasah
6. mar 2010

no mam dve a dufam ze teraz sa nic nestane a bambulkovia sa udrzia 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

kiara15
6. mar 2010

janulka neboj zajtra budes vkladat aj ja som mala na siesty den 1ivf a tiez to nevyzeralo ale bolo ako baby hovoria meni sa to z hodiny na hodinu 😉 myslim stale na teba 😉

inak pozdravujem vsetky 🙂

brmbolcek
6. mar 2010

pekne sobotnajsie popoludnie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mame noveho heliosacika, nasu krasnu Silvinku , 😀 😀 😀 navstivil ju kombajn 😀 😀 😀
Ciky..ako sa ti podarilo nahnevat SS-BBT ?????? aha tak kocik si nechala tam kde slecinky sedavaju , no dobre si urobila ved nebudes tahat aj kocar aj Silvinku, mas recht Baba , vidis ako malo staci 😀 😀 😀 A co byt ako sa javi a vyzera to na dobrej ceste ? ci ?

ZuzankaH.- tak drzime palceky aby Jurajko nemal krvicku v stolici..... nech to cim skor pominie .... 😉 😉 😉 daj nam potom info ako ste pochodili ...

Janula18- najhorsi preklen pri oplodneni je 4-5 den ale ti nejdes mat PK ci ? tak dufajme, ze to vydrzi ako ma a budes spokojna 🙂 🙂 🙂

janula18
6. mar 2010

brmbolek, mám PK a dnes bol 5 den. Tak zajtra uvidíme

brmbolcek
6. mar 2010

Luculka- ako sa ma nas Matusko ?

Mamini podavajte info o vasich deturencoch...Stella, Jakubko, Timurko sa nam uz ozval aj o jeho starkej sme poculi Survi hlavicku hore mas krasneho synceka , ktory sa podoba na teba 🙂 🙂 🙂a svokru jednym uskom dnu a druhym co najrychlejsie von 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , Kamilka... a vsetky ostatne mami.....nasa Ciky udrzuje stafetu i Zuzanka s dvojickami 🙂 🙂 🙂

Dasah- drzim palceky nech sa dobre zahryznu az do 40tt

Kamka. tesi nas kazdy tvoj dnik s omeskania 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , len tak dalej 🙂 🙂 🙂

lucula73
6. mar 2010

ahojte ešte na záver dňa... 😉

a kamka ako?vyzerá to nádejne,nebudeš testíkovať?trošku napätia by sa sem zišlo 😀 ....a použi potom testík rovno s dvoma //.. 😉

brmbolcek,ty si taká veselá kopa,len nech ti tá veselosť vydrží aj po 40tt.... 🙂 ..inak moj drobcek je dnes dobručký,ale predtým dva tri dni jedoval celý deň,asi ho niečo bolelo....takže mi tak... 😉

janulka - drž sa zajtra..a daj vedieť... 😉

želám všetkým dobrú nocku.. 😔

orsulka
7. mar 2010

dobre ranko prajem.. 🙂 🙂

JANULA.....držím velmi palec na dnes........verim, že to vsetko bude na vklad, a dokonca aj na mrazenie!!!!! tfuj-tfuj-tfuj....

DASAH.....ty už máš drobčekov v brusku, takže si to spoločne uživajte 🙂))) najlepsie v posteli ležnmo 😉 😉

LUCUL...davno si nebola.....ale sledujem že Matuško vie byt aj dobruckí 🙂))))) držte sa

KIARI.....tak co s tym stretkom??????

CIKY..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sisi je chlapček????? 😀 😀 😀 ale podla mna ste tiež dobre urobili, aspon ich bude mať hustejsie......a kym zhodi čiapočku tak bude mať iné háááro 🙂)))

janula18
7. mar 2010

Tak ideme na vklad, zostala nám jedna expandovaná blastocysta známka medzi 1-2, a jedna expandovaná známka 2.
Tak dúfam že vydržia kým prídeme. Držte palce, a diky za podporu

brmbolcek
7. mar 2010

pekne slnecne nedelne ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

u nas krasne svieti slniecko ze ma dvuha s postele a sup ho vonku 😀 😀 😀 ale to necham az na poobednajsiu prechadzku 😉 😉 😉

orsulka- tak ako vcera po cviceni ? mas svalovicu ci az tak si nemakala ? 😀 😀 😀 a dnes mate obedik u svokrovcou ak sa nemylim 🙂 🙂 🙂 tesis sa , pravda 🙂 🙂 🙂

janula - tak to mate krasne , pekne vydrzali a dockali sa ta 🙂 🙂 🙂 , drzim palce nech to potiahnete do 40tt 😉 😉 😉

Luculka- dufam ze uz matusko ma za sebou boliestku a uz bude iba dobrucky, sem tam mu to odpusti inak ti to odpalti krasnym bezzubkovym usmevom 😀 😀 😀

Kamka- s teba mame radost s teba sa stava uz mamina, 🙂 🙂 🙂 len nam daj vediet kedy ides testnut 😉

kamka17
7. mar 2010

bréééé ránko prajem 😎 😎

jani, dnes je tvoj deň, tak ti silno ako viem držím palce, aj fazulka drží 😉 a uvidíš, že tentokrát to dopadne dobre 🙂

no ja som už testovala dnes v noci 😀 asi mi z toho hrabe, ako na to myslím...ale negatívne to bolo, tak ešte počkám do utorka a vyskúšam to naživo 😉

no a aby sme náhodou nezabudli, zajtra máme velikánsky sviatok, že 8.3....MDŽ...tak nezabudnite pripomenúť svojim polovičkám 😉 🙂 😀

brmbolcek
7. mar 2010

Kamka- tak ty si uz asi testovala vo sne... tak teraz uz len skutocnost testnut ale ja viem uz teraz ze si mamina 😉 😉 😉

brmbolcek
7. mar 2010

pre mlsne jazycky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

citronovy puding , taky mnam 🙂 🙂 🙂

Potrebujeme : 1/2 vody, 1/8 masla, 21dk kryst.cukru, 1 vanil.cukor, 3 citrony, 3 vajicka, 2 zlate klasy

Postup: 1/2 vody damen varit do hrnca,ked je voda zohriata, vysypeme21dk cukru a varime az do roztopenia cukru. Do hrnceka vysypeme 2 zlate klasy a trosku vody a rozmiesame a vylejeme do hrnca z vodou a cukrom a pomiesame pokym nebude z toho pevnejsia hmota. Potom odstavime z ohna a vmiesame maslo, vanilkovy cukor 1 koru z citrona a z 3 citron.stavu a zltka z vajicka. Z bielka urobime sneh a dame ho nakoniec do pudingu a zlahka premiesame . puding mozme doplnit cokoladou, piskotikom alebo slahackou 🙂 🙂 🙂

cikyta
7. mar 2010

Ahojte.
Brmbolcek-o 13:OO príde další záujemca.Skoro každý den ktosy príde,je spokojný a ešte sa ozve 😠 (Takže neozve) 😠
Orsulka-no hádam sme urobili dobre s tými vláskami 😉 Normálne má teraz taku okruhlu hlavičku s bledým ježkom,ako Marián Labuda 😀 😀 😀
Janula-takže dnes budeš mať v brušku dve bambulky? Juj to je krásne.Aj známky su peknučké!!!!Maminka naša! Teraz si začínaj zvykať na to oslovenie......... 😅
Kamka- 🙂 Bude to dobre...Uvidíš!!!!Ved sny sa plnia a často!!!!!

No už mi vstal malý Labuda.páááááááááááááááá

brmbolcek
7. mar 2010

ciky.... to je ale smola , ale ved neboj jedneho dna pride taky clovek co sa bude chciet hned nastahovat ze vy nebudete stacit sa vystahovat 😀 😀 😀 a hlavicku ma krasnu dobre ste urobili ved jej tie vlasocky podbehnu narastu a spevnia sa 🙂 🙂 🙂

Kamka- pokym si v stadiu meskania tak nemas co riesit, to je vyborne 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

dievcatka idem trosku pozriet miestnost menom kuchyna 😀 😀 😀 lebo to tu krasne rozvoniava ale manzelovym kuchtenim 🙂 🙂 🙂 a poobede ideme kuknut na stavbu ,lebo uz osadzaju obrubnicky a potom vychadzka 😀 😀 😀 tak 🙂 🙂 🙂 sa zatim lucim a zelam peknu nedelienocku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
7. mar 2010

Lalalálalalálalalá........................ 😀

brmbolcek
7. mar 2010

Lalalalalalalalalalalalalala ...................... 😀 😀 😀

cikyta
7. mar 2010

Brmbolcek,máš dôvod na lalalálalalá? (Teda okrem toho "dovodu" v brušku? 😀 )

brmbolcek
7. mar 2010

Ciky.. ty nemas chyby 😀 😀 😀 cakam na teba ako si dopadla s bytom ...

cikyta
7. mar 2010

No nemôžem povedať,lebo to nechcem zakríknuť.

brmbolcek
7. mar 2010

preto lalalala.... a som rada ze je to na dobrej ceste 🙂 🙂 🙂 viac uz nevrav len tisko sa tes 😀 😀 😀 Ako sa ma nas maly Labuda ? co robka ?

cikyta
7. mar 2010

No má sa fajn.Práve tu vedla mna zápasí so šálom a drgá do mna.......takže čo slovo ,to preklep 😝

orsulka
7. mar 2010

lalalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaa.............. 😉 😉 😉

brmbolcek
7. mar 2010

to neva, tak jej ho pusti a pozicaj, ved je jej 😀 😀 😀 😀

orsulik- aka bola vecera ? 🙂 🙂

orsulka
7. mar 2010

brmoblcek...obed..obed....vecera este nebola...a už ani nebude 🙂)))
obed bol super.....cinska kuchyna mi chuti...a dala som si aj zapečené babány s medom....milujem to!!!!

cvicenie bolo v pohode, bolo to nárocne a po 4 hodinach som sla domov ako zbity pes.....ale super...nemam moc svalovicu....vcera to bolo horsie.....tak neviem asi som už zvyknuta....a dostala som aj hrebicek a darcek od Avonu.....v tombole som nevyhrala NIČ!!!! 😔 😀 😀 😀

brmbolcek
7. mar 2010

...jeeeeeeeeeeeeeeeej zapecene banany s medom tie som mala naposledy v egypte pred dvoma rokmi tam som stale chodila na duplu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , mnam mnam,mnam 🙂 🙂 🙂 Fiha tak a este naprazno si nesla avon a hrebicek no to zenu vzdy potesi 🙂 🙂 🙂 A Ferko sa ma ako ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre