Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
9. mar 2010

baby idem uz do postele zatial papa

janicca
9. mar 2010

martula no to keby som vedela tak prídem aj ku tebe .............. 😀 😀 😀 😀 a s fľaškou ........ 😀 😀 😀 no dúfam že pomôžu veď uvidíme ......

marta222
9. mar 2010

wolfi, tak dobrú noc 😉 . A už je ti lepšie?

kamka17
9. mar 2010

hm...uši...mňa síce naposledy vyšetrila super, aj akýmsi mikroskopom dvojmetrovým sa mi kukala do ucha, ale ja mám iný problém...puká mi hovadsky v sánke a občas, hlavne ráno, mám problém aj hubu otvoriť 😅 ...no a z toho ma v decembri tak hrozne ucho bolelo, že som šla k tej ušnej, ale teda uchá mám ok, tak čakám, že mi raz tá sánka vyletí úplne 😀 😅

janicca
9. mar 2010

Kamka aj mne puká v sánke tak to bude asi tým a ucho je ok 😉 ....a ty ju poznáš tu ušnu čo je v tom bývalom TPD? mudr. Kuricová

domika9
9. mar 2010

kamka to s tou sankou mam aj ja ked som to chcela riešiť tak mi navrhli drotovanie tak radšej nech puka vraj mam oslabene to väzivo tak nech dalej puka nič sa drotovať nebude 😀 😀 😀 to maš ppočuť čo su to za rany ked si odkusnem z rožka napr. a nezapijem ho a že ho žujem nasucho 😀 mm to nemože počuvať

kamka a čo ten testík ?

domika9
9. mar 2010

jaj kamka až teraz som to dočítala tak to je super gratulujem uprimne sa stebou teším 🙂

marti picham stale do brucha jednoducho som nezvladla ten prechod do noh a ruka neprichadza do uvahy našťastie mam aj som mala brušnu riasu takže viem si stale chytiť nejay ten tuk medzi palce 😉

janicca
9. mar 2010

domi ty o tom ešte nevieš veď Kamka už testovala kuk späť na stranu......... 😉

domika9
9. mar 2010

hej jani už už som to dočítala 😀

janicca
9. mar 2010

domi 😀 😀 😀

marta222
9. mar 2010

domika, prepáč, že sa tak blbo pýtam: a čo je to tá "brušná riasa"? Jani a kedy ideš na to ušné?

domika9
9. mar 2010

marti že si maš čo chytiť na bruchu medzi palec a ukazovak dostatok koža-tuk-koža
lebo pichaš tak aby si ine nezasiahla čiže aj ked mam kožu na bruchu teraz už napnutu tak nemožeš len tak dobnuť lebo by si si pichla do maternice vždy to vlastne pichaš pod kožu

marta222
9. mar 2010

Ach tak, už rozumiem.... Tak to ja mám dosť "brušnej riasy", teda tuku na bruchu, povedala by som aj dosť navyše - myslím, že toľko ani nebude potrebné 😀 😀 😀 .

dasah
9. mar 2010

cavko baby tak mne sa to nepodarilo dostala som mrchu ☹ ☹ ☹ potvrdene ..bola som dnes v heliose ☹ ☹ ☹ ale drzim palce vsetkym vam 😀 😀

marta222
9. mar 2010

A ozaj, domi - to si picháš sama? A bolí to?

domika9
9. mar 2010

dash ☹ škoda a mrazačikov maš ?

marti sama si picham a neboli občas natrafim na taky bod že bolí ale ked tak vytiahnem ihlu a pichnem o 0,5cm vedla a v pohode
stale to picham do cca tych istych miet a potom je ta koža už taka znecitlivena tak ani niekedy neviem že som si pichla a potom už ked maš vnutri ihlu tak je to uplne bezbolestne ked vytlačaš tu tekutinu
naozaj to nieje nič hrozne zvykneš si
prvych par krat to bolo take bojazlive kamaratka ktora ma zaškolovala tak sa mi minule priznala že ked videla jak držím tu ihlu nazačiatku tak že ona sa nato nemohla pozerať 😀 😀 😀

wolfskinka
9. mar 2010

dasah to ma mrzi, no treba hlavu hore do dalsieho pokusu

kamka17
9. mar 2010

dáši... ☹ 😢 ☹ 😢 😔 😔

kamka17
9. mar 2010

jani...ja chodím k ušnej na vlčince, takže tú z TPD nepoznám...a som rada, že nie som sama postihnutá půukajúcou sánkou, ale aspoň mi niekto uzná, že je to feeeeeeest nepríjemné

a neuhádnete, koho som dnes videla?????...no Timurka 😉 😉 😉 mamina ho nadrogovala, tak bol relatívne tichučko, lebo inak vraj skoro stále koncertuje, ale verím, že sa to rýchlo zlepší a budeme sa vidieť častejšie vonku 😉

monita81
9. mar 2010

ahojte,my sme boli dnes so svokrom v Lubochni a až teraz sme prišli, hned som bežala sem,kuk správičky,tak som sa začala vytešovať 😀 že Kamka// a teraz mi je zas smutno,Daši je mi to ľúto ☹ ,tak som vám to priala,že do tretice to určite výde☹ jooooooooooooooj ☹

wolfskinka
9. mar 2010

kamka kedy ides na krv ? daj testik do albumu

lucula73
9. mar 2010

ahojte

kamka - gratulujem a veľmi sa teším s tebou..... 😉

dasah
9. mar 2010

to bolo nase tretie IVF ale krajko povedal ze nieco vymyslime a mrazacikov nemam ziadnych

dasah
9. mar 2010

sorry to je slovencina vymyslime opracujem sa 😀 😀 😀 😀 som s toho este akasi nesvoja este som sa nespametala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

wolfskinka
9. mar 2010

dasah .. je mi to luto, ale ked krajko povedal, ze nieco vymysli,. tak vymysli tomu ver 😵

kiara15
9. mar 2010

kamka supeeeer velmiii ti gratulujeeem zase dalsia tehu len tak dalej vsetky 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak pekny vecer 😉

dasch je mi to luto aj mna caka 3ivf a bojim sa ako to dopadne 😒

janula18
9. mar 2010

Dasah to hádam nie. Mne tiež tak isto vkladali tie dve na 6den, len o týžden neskôr tak teraz neviem, či je u mna nejaká nádej.

Včera som sa cítili dobre nič ma nebolelo, ale zato dnes, už som myslela že mi príde mrcha. Neviem si predstaviť ako to mám vydržať.

surviver
9. mar 2010

pekny večer Helinky 🙂

janula nestresuj dopredu,aj ja som mala pocity na mrchu a 8 až 12 den po ET to boli take bolesti,že som si bola takmer iste,že kramy su tu...ale neboli a dnes je z toho maly plačko 😉

a dnes sme sa vystretali s Kamkou,tak sa vytešujem 🙂 velmi sympaticka babulka,asi aj Timurkovi sa pačila,lebo bol celkom zlaty 😎 a ani moc neplakal 😅

kiari a Ty ako? stale vela roboty? Dovču už mate vybratu 😉

orsulka,marta,janica,brmbolček,cyki,domika,wolfi,luculka a všetky čo som nespomenula dobru nôcku a sladke sničky prajem paaa

wolfskinka
9. mar 2010

survi dobru noc aj tebe a timurkovi

surviver
9. mar 2010

wolfi dakujem,timurko mi spi na rukach už od 19.00 a ja pojdem spať ,no ktovie kedy 😒 už ani neviem,čo je to poriadny spanok...take 2 hodiny v kuse ,to mi musi teraz stačiť 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre