Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
1. apr 2010

ciky...to má zo špenátu ?????? 😀 😀

marta222
1. apr 2010

Orsulik - to sú teda "nemiestne žarty" 😠 . Ale, odpúšťam ti, keďže je toho 1. apríla 😉 . Ciky - tak Silvinka asi usúdila, že ťa už dosť potrápila, tak teraz bude chvíľu ako medík 😉 , aby ti to potom mohla o pár dní vynahradiť....

cikyta
1. apr 2010

Martus,Janula,ide jar,čo takto zmeniť foto a dať dolu čapice???
Nieže by ste neboli nekočeny,ale s pupavkou vo vlasoch by to bolo fajnove! 😀
(Zrejme mi aj to spanie škodí 😅 viem 😀 )

cikyta
1. apr 2010

Orsulík-ona si tým "xichtikom"kontroluje zubok takto.Ci ho má a tak.Odkedy ho má,tak toto robí 😀

kamka17
1. apr 2010

ciky...super s tým čajíkom, vidíš ako málo stačí, len aby si na to nezvykla a začne mať absťáky 😅

inak ani brmbolček sa tu dlho neukázala, či sa mi to len zdá?? však má byť doma v kľude...tak hádam sú ok

ja som práve dožehlila dvojtýždňové resty, konečne nejakú aktivitu vyvíjam

marti servus
🙂

marta222
1. apr 2010

Ciky a vieš, že ma to už napadlo? Ale momentálne nemám žiadnu použiteľnú fotku a s púpavkou už vôbec nie, keďže u nás ešte nerastú.. Ale, akonáhle uvidím čo len jednu, hneď sa s ňou odfotím 😉 😉 😉 .

minka051
1. apr 2010

babenky a už ste niečo aj napiekli? 🙂 ja práve listujem a už mám niečo vybraté. Výborné malinové , alebo jahodové rezy. Už som ich raz robila ,len sa tak po nich zaprášilo. 😀 A možno spravím aj Parížske rožky drahý mi priniesol orechy asi 2 kg tak mám na výber. 🙂

cikyta
1. apr 2010

Martus-no som zvedava,či nezabudneš na pupavku! 😀
Minka,ja pečiem v jednote 😀

orsulka
1. apr 2010

minka...ja som si vybrala u mna klasiku - taku nepečenu tortu.... s mangom.....už mam nakupene pakšamenty...len neviem nikde zohnat že RAMA CREMEFINE !!!!! to je v tom recepte...obehala som včera vsetky supermarkety a nikde nic..... 😠

vidite idem to kuknut na nete.....lebo ak to dodávaju len do Carefurru...tak mam smolu...najbližsí je hádam v Kosiciach!!!! 😀 😀

marta222
1. apr 2010

Ciky... neboj, nezabudnem. Kvôli tebe so Silvinkou aj do vody skočím (Samozrejme, ak bude malá 😀 )

minka051
1. apr 2010

ciky tak to máš super 😀

orsul tak to nepoznám ani ja ale určite sa to dá niečim nahradiť.

o idem sa chystať tej doktorke. Nešla som ráno lebo je tam vždy vela ludí hádam tak už nikto nebude.

marta222
1. apr 2010

orsulik - myslím, že do Carrefouru v ZA máš určite bližšie ako do Košíc, či? Ja idem piecť asi vanilkové rožky... Ja viem, je to také skôr vianočné pečivo, ale ja ich zbožňujem 😝 😝 . A ostatné napečie moja mamina - ona je taká šikovná, už sme sa včera rozprávali, že čo ideme piecť (teda ona). V tomto smere som sa moc na ňu nepodala 😀 😀 😀 .

kamka17
1. apr 2010

marti...nič si z toho nerob, že s pečením nie si po mamine, ja tiež radšej papám jej výtvory, ako keby som ich mala sama piecť...takže u nás tiež len také výslužky od mojej maminy a možno aj svokra zas niečo napečie...a zas to budeme jesť týždeň, lebo k nám na šibáky aj tak nikto nechodí 😅

no a orsul, ak by si už bola v tom carreffoure tu v žiline, tak sa ozvi 😉

marta222
1. apr 2010

Ahoj kamka, tak ty ideš od dnes zarezávať? No, tak sa potom šetri 😉 .Ozaj, niečo som tu zazrela o nejakom pripravovanom stretku..., už je to dohodnuté? Kde, kedy a ako? Beriete aj mňa?

orsulka
1. apr 2010

martulka...tak som zistila, že je to vlastne slahacka na slahanie....iba taka akože zdravšia......ak ju nekupim, tak bude klasicka slahacka!!!!!! ani som nevedela že v ZA mate carrefur.... 😕 😉

orsulka
1. apr 2010

inak k tomu stretku 9.4. sa skutočne nikto nevyjadruje......dokonca ani z PD teda okrem Lucuky...... 😔

kamka17
1. apr 2010

marti, no však s tebou rátame, len teda aby si to nerozymslel Jankin drahý, lebo on nás má odviezť na kľak...budúci piatok po robote...neviem, ako je na tom PD, lebo lucul písala, že sa jej nedá a zvyšok sa zatiaľ nevyjadril...teda okrem orsul, tá príde...či???

marta222
1. apr 2010

orsulik, no vidíš - aké to je jednoduché. Dajú tomu exotický názov a človek je vedľa... A nakoniec zistíš, že je to niečo úplne obyčajné, čo používaš skoro každý deň 😉 . Ty nevieš, že v ZA je Carrefour? Kde ty žiješ. A v ZA je ešte kopec iných super vecí a zariadení... Nechceš sa prísť pozrieť? Určite by sme ti zorganizovali zaujímavú a poučnú prehliadku po ZA. Čo ty na to 😀 😀 😀 ?

marta222
1. apr 2010

Ach tak, to bude na Kľaku? A Jankin drahý tam bude čakať na nás? Tak to mu nezávidím 😀 😀 😀 . Možno aj môj drahý by nás tam zaviezol, ale keby na nás mal čakať alebo keby tam mal s nami byť, tak to by asi nezvládol 😀 😀 😀 .

orsulka
1. apr 2010

marti...ja žijem v PD......a my tu také nemáme...dokonca ani Billu !!! 😀 😀 😀 😀
ja by som prisla aj do ZA, ale to tak na cely den ako na vylet, lebo kym by ste mi vsetko ukazali 😀 😀 😀

kamka17
1. apr 2010

no vraj to s nami babami nejako zvládne, však do témy je zasvätený, tak sa možno aj niečo podučí 😉

a rama creme....to by mal byť nejaký rastlinný výrobok, čiže asi menej tuku a tým pádom zdravšie...ale všetko sa dá nahradiť 😎

kamka17
1. apr 2010

orsul...ale máte hypernovu...a nové nákupné centrum... 😉 a nám by nevadilo, keby si tu aj týždeň bola, že marti 😉

cikyta
1. apr 2010

No a celkom som zabudla,že kedže nemám svokru a skoro ani mamu,tak na koláčiky mám moju kamošku tetu "cukráreň!"

lucula73
1. apr 2010

ahojte 😉

prišla som vás kuknúť,vládne tu super náladička...
a hlavne že je naša ciky vyspinkaná 🙂
normálne rozmýšľam,či aj ja nepribalím Matúška mojmu mm v pondelok,možno dačo vyšibú 😀

orsul - aj my budeme mať ,billu síce nie,tá už bola,ale vedľa tesca konečne začali stavať tú arkadiu,aby sme mali kam chodiť sa túlať 😉

cikyta
1. apr 2010

Orsul my máme billu.Skoč zo ZA aj do MT! A máme čo nemaju v ZA a to je Tulip! 😀 😝

lucula73
1. apr 2010

kamka - v tej našej hypernove nemajú absolútne nič a v tom novom nákupnom centre si nemáš ani kde kávičku dať... 😠

lucula73
1. apr 2010

ciky - a vraj zrušili ten detský kútik v tulipe...kde len budeme chodiť? 😕

marta222
1. apr 2010

Ciky a my zasa máme v ZA - Max, a to nemáte v MT 😉 . No jasné, orsulik, kľudne príď aj na týždeň, aj ubytovanie ti zabezpečíme....

orsulka
1. apr 2010

a ja mam pod oknom baraku JEDNOTU!!!!!!!! to je jeba obchod!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
1. apr 2010

že týžden!!!!! no baby moje...možno po dvoch dnoch by ste ma posielali kade lahsie..... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre