Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

mzuzka
22. apr 2010

na ten moj nestastny krcok. asi pojde cely fuc.

wolfskinka
22. apr 2010

ciky preco samovrah, podla mna ho vyhodila zena na chvilu s detmi von aby si oddychla 😀

mzuzka na aku operaciu ides ?

wolfskinka
22. apr 2010

skor ako si odpovedala napisala som to iste co ciky a tym si mi uz aj odpovedala 😀

cikyta
22. apr 2010

Jáj Zuzka,to tak? hm ☹ Je to blbé,ale ak to má pomôcť... 😔 Držím palce! Moc!!!

cikyta
22. apr 2010

To jedno,ako sa ocitol ten mužík vonku s trojkami.Ale SAM??? Preto je samovrah!
Ziadny kamoš s ním,žiadna svokra....a zvlášť,ak ma deti z heliosu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
22. apr 2010

no ved boli take zivsie .... xixi a bol s nimi pri vode hadzali kamienky, sme s muzom sa smiali ze kedy mu ktore spadne do vody 😀

kiara15
22. apr 2010

pekny vecer ja len Dominke chcem zagratulovat malemu Matuskovy vele vela ZDRAVICKA vam zelam nech sa vam v zivote dary!!! 😉 😉 😉
orsul potom mi podaj info zo sutaze ja idem do toho Rakuska som zvedava co budes hovorit 🙂

orsulka
23. apr 2010

dobre ranko....
tak ja už v praci...... a hlasim že v obyvke už namontovane nove zastrcky a vypinace 🙂))))) drahy sa posnažil vcera 🙂)))

Kiari...ideme dnes poobede na finale sutaže, tak dufam, že ta tvoja dcera postupi !!!!! jasne že dam info 🙂)))) tebe pekny vylet 🙂

Mzuzka.......aj ja budem odpočitavať dni kym dojdete 🙂))))) to je tak za mesiac, tak hadam byt bude v poriadku a nebudem este zo vsetkeho utierat prach !!!!! 😀 😀

a inak tu sa to už pááárikuje s tymi deťuškami.....jak niekedy davno, ked sa rodiny dohadovali kto bude koho 😀 😀 😀

kamka17
23. apr 2010

pekné ránko prajem 😎 😎

ciky...sa mi zdá, že ty máš z tých Silvinkiných úletov väčší stres ako ona sama...otrepe sa a ide ďalej vymýšľať a robiť neplechu 🙂 ale fakt že riadny parašutista z nej, furt len padá a lieta... 🙂 ale zlatá je, pusinu posielam na boľačku

orsul...no vy s Ferinom ste sa fakt že hľadali a našli..takí dvaja sšikovníci sa len tak pohromade nevidia, veď takýmto tempom za chvíľku budete mať bytík hotový, tak držím palce, nech sa darí aj ďalej a potom si naordinuješ riadny relax...jasné??

no ja sa idem pochváliť, včera som si kúpila prvú tehu vec...takú fajnú košeľu širokú na leto k elasťákom...aj drahému sa páči 😉

orsulka
23. apr 2010

kamka......ahoj moja 🙂

jaaaaaaaaaaaj...budeš kočka v lete !!!!!!! 😉 😉 😉 neboj šecia chlapi sa budu otáčať, že aka krásna mamča .-)))))))

s tym bytom fakt dreme jak hovada, ved aj ten chalanisko co chodi, snaži sa, maka , robi.....a taký skromný chlapec..aj sa zasmejeme aj porobime 😀 😀 včera sme dokonca aj dali za jeden (rozumej za dva) 😀 😀 😀
relax potom?????? JEDNOZNAČNE!!!!!!!!!! som povedala drahemu, že pojdeme na nejaky predlžený vellness niekam do kupelov 🙂))))))

lusina
23. apr 2010

čavo čavo, prajem krásne slniečkove ale strašne studene ráno, ja som skoro odmrzla.u nás boli zamrznute auta. brrrrrr.
dnes je piatok, huraaaa, ja sa tak teším ako si pospím cez víkend, som myslela, že nevstanem, budik mi zvonil 3x. 🙄

ciky, ja ako oršul????? aka pocta 🙂

kamka17
23. apr 2010

orsul..presne taký relax si pre vás predstavujem, tak som rada, že si doprajete 😉 😉
hehe...a pri akejkoľvek manuálnej práci sa predsa treba posilňovať a dobíjať energiu, takže za jeden, za dva či za tri...len si dajte... 😎

inak včera ste spomínali martulu...veru sa mi zdá, že tu dlho nebola... 😕

a žilina...v utorok sme sa s janicou dohodli, že stretko dáme...kto príde?? wolfi, lusi, dunda...????

lusina
23. apr 2010

kami, kedy, kde o koľkej???? ak nič nebudem mať hádam aj dojdem.
baby, ja by som si dala taký relax na dva týždne niekde v grecku, voľne pohodena na slniečku, pri moríčku...joooooj, snííííívam.
oršul a kam vás to táhne???? čo ešte neviete????
ahoj Kiarka, ako sa máš??? 🙂

kamka17
23. apr 2010

lusi..asi spicha dáme na námestí alebo dole pred tescom a hádam okolo 15,30-16,00...ak budú terasy, tak na nejakú sadneme...tak sa snaž nič nemať, nech môžeš dôjsť...a hádam sa teda aj ostatné pridajú
a inak tiež ma zmiatla tvoja fotka, lebo som myslela v prvom momente, že to orsul píše 😀

janicca
23. apr 2010

ahojte moje krásne .... 😉 tak dnes mám konečne piatočeeeeeeeeek...... 🙂 ))) predpoveď počasia znela na víkend leto joooooj teším len neviem či aj na Kysuciach..... 😝

Orsul tak vy s Ferinom ste ináč akčný......jeden ,dva ale to predsa k tomu patrí ...... 😝 😀

Lusi áká že kočena z teba na tej foto a dúfam že sa k nám pridáš v utork ....... 😉

Kamka tak už pomaličky nakupuješ jeeee to musí byť radosti ........ 😉 teším sa s tebou ..... 😉

tak mne tento rok nehrozí žiadna dovolenka,welne víkend .........hneď by som šla ........ ☹

orsulka
23. apr 2010

lusi...naopak...to pre mna pocta.....šak jaka hviezda na tej fotke 😵 😵

kami..ved sa snažim...drahy moc nechcel dnes ist na tu suťaž, vraj treba doma robit, ale som povedala,že nie...že treba hlavyt vypnut a odreagovat sa, sak cely vik za budem makat....tak suhlasil nakoniec .-)))

lusi.....ja vobec neviem že kam..... pre mna je základ, že bol daný suhlas 🙂)))) lebo ja mojho neudržim viac ako nejake3-4 dni v relax centre.....aj to pocitam, že tam bude musiet byť aspon mini tenisovy kurt a pinpongovy stol....aby sa nenudil 🙂))))

orsulka
23. apr 2010

janicca...dohodneme sa 🙂))) my dve a nasim polovičkám len oznamime, že kedy a kam ideme .-))))))) hmmm????? 😉 😉 😉

inak...dobre ranko 🙂)))

no a wolfi????? dnes asi konečne dobre spinka 🙂)))) a nemá blbé sny!!!!

😉

janicca
23. apr 2010

Orsulka tak to by bolo super tak naše polovičky čo sa týka športu by si určite sadli takže by sa nenudili ..... 🙂 len či to bubáky dovolia to ozaj neviem....dala som sa na prepis bytu po babke tak to ma stojí tiež dosť evračov ale musím sa pochváliť budem dediť aspoň jedna pozitívna správa konečne no a potom samozrejme Helík ...no ale ja hovorím peniaze boli aj budu.... 😵 😵 😵

lusina
23. apr 2010

ooooo, dakujem, toľko komplimentov na moju foto.🙂 baby poviem vám tajomstvo, oršul je moja staršia sestra 😀 😀 😀 ,že oršul?
jani, na 99,999 nám grecko u našich na záhrade s nohami v rajčanke 😀 a taktiež letnu dovolenku asi máme v heliose.aspon finančne to tak výjde 😅 , ale pozitívny výsledok z heliku ma dlšie trvanie radosti ako dva týždne v greece 😵 .

kamka17
23. apr 2010

no môj drahý je tiež taký lenivec čo sa týka relaxu...maximálne sauna s kamarátmi a pivko, ale so mnou na viac dní relaxovať...to veľmi nehrozí...ale čo už s nimi, hlavne že tých našich polovičiakov máme a že nás ľúbia 😀 😀

marta222
23. apr 2010

Ahojte fešandy 😉 , tak sa hlásim - konečne 😝 😝 😝 .
Domika - gratulujem k Matúškovi - prajem všetko dobré, veľa zdravíčka, nech Vám robí veeeeeeeeeľkúúúúúú radosť 😉 .
To ma teší, že som Vám chýbala, že si sem-tam na mňa aj spomeniete. Veď som písala ešte v pondelok, že pracujem na štvrťročnej účt. uzávierke, že Vás budem asi trochu zanedbávať... Ale už som to konečne včera poslala, uhrešila som sa pri tom ako pohan, tak a teraz sa môžem vrhnúť do ďalšej práce 😖 .
Ale, sľubujem, že sa budem šetriť a nebudem Vás tak zanedbávať 😉

janicca
23. apr 2010

ja veru Kamka hlavne že nás lubia........ 😀 😀 😀

lusi máš pravdu a ja budem na dovolenke Povina - Tatarovce tam maju naši záhradku ... 😀 😀 😀 raz rybu ugrilujem s greckým šalátom,raz s bulharským a budem sa tváriť že tak to má vyzerať pravá slovenská dovolenka a sem tam keľnu do ruky a je to ......... 😀 😀 😀 😀 ale vôbec mi to neva keď už teraz viem že budem tehu ...... 😵 😵 😵
LUSI to naozaj je Orsul tvoja staršia sestra ???????? 😀 😀 😀 😀

janicca
23. apr 2010

martula no hurááááááááá konečne si sa ukázala a nevyhováraj sa na prácu je ti to jasné !!! 😀 😀 😀 ale nie sme radi že sa ukážeš aj keď len na chvíľu ale predsa ja tomu tiež nejak neublížim..... 😉 a v utorok máme stretko je ti to jasné ???tak si ništ neplánuj ..... 😉 ináč v lete príde druhá vlna čo sa týka tehulkovania ,Lusi,Martula Orsulka,Kiarka a všetky ostatné ktoré som nespomenula sa pripravte ............. 😵 😵 😵

wolfskinka
23. apr 2010

kamka ... potvrdzujem ucast v utorok .... ak na marianksom tak sa tam nejako vykotulam

orsul no zaspala som o 3,00 a o 5,00 som bola cikat a az teraz som sa zobudila atak aspon cosi som pospala

orsulka
23. apr 2010

jani....no keď si to už bonzla, tak sa priznávam 😀 😉 😉 ale len o kusok staršia 😀 😀 😀

kami...moj so mnou pojde aj na mesiac.....len mame niekedy rozdielne názory na relax.... 😀 😀 ja skor veget, masaž, pohoda.....on masať, tenis, squash....a podobne 🙂)))))

ale suhlasim, že som rada, že ich máme.....

marta222
23. apr 2010

Jani, no áno zazrela som, že sa chystá stretko. Jasné, že prídem 😉 . A kto všetko príde? Poctia nás aj Orsulka s Kiarkou a Ciky so Silvinkou svojou prítomnosťou 🙂 ?
Až v lete? No ja sa chystám predsa už tento cyklus otehulkovať, včera som dostala mrchu, takže budúci víkend to istí 😉 😀 ....

orsulka
23. apr 2010

lusi...sorry.......ja som napisala jani........ale chcela som lusi...!!!!!!!!

ja som trdlo !!!!!

ano...som lusina jej staršia sestra....a vzorne sa o nu staram celý život 🙂))) 😉

orsulka
23. apr 2010

ja by som mohla prist v utorok jedine v pripade, že by sa v byte nic nedialo.......co znamená, že nepridem....teda aspon zatial...vyzistim prezistim dam vediet !!!! 🙂 😉

wolfskinka
23. apr 2010

kamka a ked budete s jannicou vyberat terasku tak taku kde su sirsie stolicky, ja uz mam take trosicku vacsie rozmery 😀 ... dnesna vaha , ze 90,6 .... +5,5 kg 😀 ale obvod brucha keby ste videli, som ako chrobacik truhlik, zachvilu sa prekotim pri mjej vyske 😀

orsulka
23. apr 2010

wolfi... 😀 😀 😀 ale kasli na to moja....Matej musi byt OK a v poriadku a spokojny 🙂)))) potom je to vsetko OK.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre