Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
23. apr 2010

wolfi, jasné, orsulka má pravdu, kasli na váhu .... Keď bude treba, dáme ti aj dve stoličky dokopy 😀 😀 😀 .

wolfskinka
23. apr 2010

ale ved kaslem ja sa len smejem ... ako s usmevom na tvari zacinam nosit manzelove veci 😀

wolfskinka
23. apr 2010

a ked mi uz budu aj jeho veci male, mam v zalohe este otca ten je este sirsi .. xixi ... inac ja mam dojem akokeby v ziline ani nezili tehotne, nikde nic na tehotne nemaju a ked maju tak male cisla a vsetko obtiahnute az hruza

orsulka
23. apr 2010

wolfi...hihihihihih 😀 😀 😀 a manžel o tom aj vie ???????? a aj on to berie s usmevom ?????? 😀 😀

ver mi wolfi, že keby si nebola tehu a chceš si nieco kupit, tak by si nachádzala same tehu veci 😀 😀 Murphyho zákony funguju .-))))))))

wolfskinka
23. apr 2010

vcera som si chela kupit podrpdu na kojenie do nemocnice .. najvacsie cislo DD a vraj to je najvacsie a ja jej hovorim ze ja normalne nosim E az F , tak na mna hladela ako puk, ze take este nikdy nemali ... hlavna vec ze mi ponukla nohavicky do porodnice velkost L, asi bolo treba tej predavacke lupu alebo riadne diptrie

wolfskinka
23. apr 2010

orsul vie, uz sa vzdal svojej oblubenej mikiny a ak nic nekupim tak dojdu na rad aj jeho tricka uz sa s tym zmieril, ze mu matej zacina nosit obklecenie, vcera mu matej skrabol auto ... tak to uz nekomentoval

orsul maju tehu veci ale na babiky barbie a nie na slonice

lusina
23. apr 2010

áno, áno, oršul je vzorna sestra, je síce iba o kusok staršia, ale vodila ma do školy a robila mi desiate......... 🙂 🙂 🙂 😀
oršul, ty si sa už začala ládovať liekmi???? mršula už dorazila?????
wolfi, kašli na váhu, to teraz nie je podstatne. 🙂
áno, pridávam sa do skupiny: máme dobrých mužov a sme rady, že ich máme. 😉
baby, ževraj zajtra má byť 18C a v nedeľu 20C, mám tomu veriť????? 😕

wolfskinka
23. apr 2010

lusi kaslem na vahu, ja sa len bavim dobre na tom, zozaciatku boli priotesty doma, ked som muzovi vytiahla jeho oblubenu mikinu,ze mu roztiahnem na nej brucho, ale jeho argumenty proti matejovi neustali, musel sa jej na cas vzdat 😀

janicca
23. apr 2010

lusi šak som písala že ide leto cez víkend ....... 🙂 )))

babule na chvílu vás opustím idem na jednu bezvýznamnú poradu....... 😉

wolfskinka
23. apr 2010

janni nezaspi na nej 😀

orsulka
23. apr 2010

segra....... 😉 .este nie dnes je 26 DC...cakáme...cakáme...cakáme.....len este striekacky a ihly kupit dnes, aby som mala ked bude treba cez vik !!!!!
to nič...s tymi desiatami v pohode....ved ty mi to vratiš, ked budem stara a budes mi tie desiaty robit ty .-))))))) lebo este budeš vládať

😀
po 😀 časiu možes verit, hlasia to uplne vsade, v každom pocasi na každom rádiu .-)))))

lusina
23. apr 2010

jani 20C je leto????????? 😅 kým vonku nie je 32C je pre mna zima................

orsulka
23. apr 2010

wolfi........ a tebe nechýbaju tie vase porady????? a kolegovia????? pamatas ako sme sa narehotali, ked si nám ich opisovala čo su zač ?????? tak na to neviem zabudnut, mne až slzy tiekli ked som to citala !! 😀 😀

wolfskinka
23. apr 2010

orsulik a co ides pichat tentokrat?

marta222
23. apr 2010

Jani, len tam nezaspi - na tej porade... Wolfi, tak to je sila s tým tehu oblečením 😉 . To si všetci myslia, že len 45 kilové ženy otehotnejú a do pôrodu budú mať najviac 70? Musím sa spýtať mojej kolegyne kde kupovala tehu oblečenie (bola tehotná pred 26 rokmi) neviem koľko vážila vtedy, ale teraz má okolo 130 kg 😀 😀 😀 a pamätám si, že vždy bola taká malá guľa 😀 .

orsulka
23. apr 2010

lusina...presne presne...32C je prijemná teplotka 🙂 😉

wolfskinka
23. apr 2010

orsul chybaju, ale ja ioch dost casto obstastnujem svojou pritomnostou hlavne ked tam sef neni, tak som tam hned nasackovana ... 😀 a minule ma sef vymakol, ze co robim v robote, ze muz abavam osadenstvo a potom nic nerobia ... 😀

wolfskinka
23. apr 2010

ked som tam bola minule tyzden skonstatovali ze mam najvacsie brucho na oddeleni, ze by som mala prestat pit pivo 😀 😀 😀
teraz sa ide 1 zenit tak budu kolaciky mnam 😵

orsulka
23. apr 2010

wolfi....hihihihihihih.....šak si mala povedať, že ked ťa oni nepridu pozriet tak si dosla ty.......sak si tam stale zamestnana, tak co by si nemohla 😉 😀 😀 😀

wolfskinka
23. apr 2010

marti doteraz to celkom slo, ale teraz uz mam vacsie rozmery .. lepsie preskocit ako obist ... 😀 😀 😀 vcera som si kupila jedno tricko .... som zvedava kolko mi vydrzi a kupila som matejovi teolaciky v ktorych pojde v porodnice, ako odskodne za to naburane auto 😀

wolfskinka
23. apr 2010

no ved hej, len ja ked sa tam dovalim, tak som tam aj 2 hodiny a vsetci nic nerobia iba kecame u nas v kancli a riesia moje brucho 😀

wolfskinka
23. apr 2010

su zalti, aj ked su taki tresteni tak mi chybaju, za mesiac tam dem aj 3x ich pzoriet a ked tam enni sef tak castejsie

orsulka
23. apr 2010

wolfi...ty si oskrela auto???? teda ako Matej ????? ci ??????

wolfskinka
23. apr 2010

ja nie to Matej on krutil volantom ked som cuvala na parkovisku, no trosku som ho skrabla ale nie moc 😀 preliacene neni iba lak poskrabany, nie ze som ja nemotorna s tym bruchom este aj na parkovisku som nemotorna s autom,

lusina
23. apr 2010

jááj, vidiš ségro, nejako mi to ušlo, že ešte si len 26dc , 🙂 , ale jasne "narkomanske" náčiničko treba mať doma 😀
jasne, oršul, ako vzorna segra ti budem robiť nie len desiate , aj večeru ti občas urobím , ale zato ti každy večer vymením vodu v pohari na zuby. 😀 😀

wolfskinka
23. apr 2010

Matej nic v pohode , rana nebola, to bolo len take obsuchnutie a hned som si ako odskodne kupila tricko a matejovi teplaciky a veternik a cokoladovu tycinku a som sa dotlacila sladkym ...

orsulka
23. apr 2010

lusi.....dobre...aj mi ich umyjes ????? 😀 😀 😀 😀

wolfi......dalsie potvrdenie toho že : "Všetko zle je na niečo dobre" .... 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
23. apr 2010

no ved hej ... len na aute skrabanec zostane ... ale kaslat na skrabanec

lusina
23. apr 2010

oršul ,to som v plane nemala, ale ak budeš na tom trvať........ 😀
wolfi, no u mna to je to trochu ine, ja bude cela happy, ked budem ako tehu na pn, ja sem nepáchnem.my tu máme "užasne" 🙄 kolegialne vzťahy, že ked sa nevidime, sme radi, teda česť pár výnimkam. je tu zopár kolegyn čo si v pohode, ale zbytok..... no koment.
janica, už asi sladko spinka, len nech si oddýchne, na víkend treba byť oddychnuty aby si vládal relaxovať 😀

orsulka
23. apr 2010

lusi....este uvidím ako budeš poslúchat 🙂)))))
iank...ty kedy zacinas??????? nejak mi to asi uslo...sorry.........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre