Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
29. apr 2010

mne včera prišli domov recepty na lieky+všetko k tomu potrebne, tak už začínam mať pomaly pocit, že sa ide niečo diať. 😵

lusina
29. apr 2010

haloooooooooooo šušky, kde ste ušli, to si tu píšam sama so sebou?? 😒

mzuzka
29. apr 2010

dobre rano helinky prajem vam pekny den 😵

orsulka
29. apr 2010

lusi..... tak nech ten pocit este silnie .-)))))))))

som tu, len nam vypadol server-centralny, takže sa musel restartnut a chvilku to trvalo.....

jani...marti....caves 🙂)))

mne vcera prvy menopur dopadol tak, že som sa fajne porezala na ampulke rozpustadla 😀 😀 😀 a som si "odfaklila" kus kože.......no a cože !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale za to pichanec bol uplne ,že ukážkovy a bezbolestný 😀 😀 😀

orsulka
29. apr 2010

zuzik.....dnes rano som na teba myslela...kedy ides na tu operaciu ???? nejak mi beha myslou 10.5. 😕 😕 😕

mzuzka
29. apr 2010

ahoj moja, telepatia 😀 zle ti beha myslou, idem 14.5. a ked soom volala vecra do nemocky, kvoli niekym detailom, a spomenula som dokimu,ze mam na 20.5. kupene letenky ani po anglicky nevedel chudak 😀 😀 vymenoval mi vsetky mozne komplikacie, ake mozu nastat, niektore podla mna este len v tej chvili objavil a ked som mu s kludom odpovedala ze ja viem, ale ja si komplikacie nemozem dovolit, tak sa ma spytal ci som mu dobre rozumela, hovorim ja ano, ale ty asi nie 😀 ked som zvladla interkontinentalne IVFko, niake somariny ma nepolozia. no tak rezignoval 😀 😀

marta222
29. apr 2010

Ahoj mzuzka.... tak ty si iná akčná hrdinka 😉 😀 😀 😀 .
No samozrejme, keďže už máš na 20.5. letenky, tak žiadne komplikácie nebudú a bude všetko OK 😉 . To sú všetci doktori na svete v tomto asi rovnakí - už popredu stresujú čo všetko sa môže vyskytnúť, aby človeka riadne naplašili 🙂 .
Tak držím palce, nech je všetko OK. A svištíci poslúchajú?

brmbolcek
29. apr 2010

ahojte slniecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

...chce, len pozdravit a utekam-bezim dalej, nestiham ale slubujem ze si vas pekne docitam 🙂 🙂 🙂

zelam pekny slnecny dnik a Domiku pozdravujem a skore klesanie horuciek

pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
29. apr 2010

ahoj brmbolcek... to je telepatia, práve pred chvíľou pri varení kávy som na teba myslela, že si sa tu už dávno neobjavila a ty si tu... Tak moc nebehaj, neutekaj, nestresuj - šetri sa!!!

orsulka
29. apr 2010

ahoj brmbi !!!!!!!!!!!!!!! som rada za tavojich par pismenie a usmevikov.......... neponahlaj sa velmi, staraj sa pekne o seba, aj o vsetko co musis.....ale v pohodke 🙂 🙂 🙂 🙂 nech sa ti dari .-)))))

mzuzka....suhlasim s martulou.....1. si akcná....po 2. nebudu žiadne komplikácie 😵 😵

lusina
29. apr 2010

Na základňu príde vysmiaty policajt.
- čo sa tak usmievaš ?
- ale bol som na IQ teste,
- no a ?
- chvála Bohu negatívny...

Viete, čo je total - brutal?
Zapiť šaraticou prášky na spanie

Policajt chytí zlatú rybku a tá mu hovorí:
- Ak ma pustíš, splním ti tri želania...
Policajt chvíľu premýšľa a potom vyhŕkne:
- Občiansky, vodičský, technický!!

orsulka
29. apr 2010

LUSI........hihihihihih........
inak ja mám dnes piatok, lebo zajtra dovca.....tak nie aby ste ma hladali 😀 😀 😀 😀

marta222
29. apr 2010

Lusi 😀 😀 😀 😀 😀
orsulik.... tak to ma hneváš s tou dovčou, kto tu bude so mnou písmenkovať, hááá? A čo máš v pláne?
Inak, aj ja som premýšľala, že už dlho chodím do roboty, že mi treba nejaký deň-dva dovolenky 😀 😀 😀 . Ale momentálne sa nedá, tak možno o 2 týždne 😉

lusina
29. apr 2010

dobre, že hovoríš, to víš, že by sme ťa hľadali. séééégro 🙂

janicca
29. apr 2010

Lusi vyzerá to tak že naozaj pôjdeme do toho spoločne ja budem volať na buduci týždeň že ako dopadla žiadosť na lieky

Zuzka fandím ti ty všetko zvládaš ĺavou zadnou správny postoj tak to má byť a potom to hneď všetko ide ľahšie .... 😵 😵

Martula čavky ako bola si včera cvičiť ?.. 🙂

Orsulka tak pichanie prebieha v plnom prude...no ja to musím začať nacvičovať ale neviem ako bo si chcem tiež sama začať pichať ... 😵

Brmbolček len pekne opatrne jasné.... 😵 😵

orsulka
29. apr 2010

martik......no ideme este pokukat dvere a zarubne, ceny....zatial mame favorita, ale......okrem toho už objednat podlahu, aby do tyzdna dosla 🙂))) (tak to si verim, ale uvidime zajtra kedy nam ju dorucia) 😉 , no potom surne potrebujem nejaku jarnu bundu, kabatik, alebo fakt niečo navrh, lebo nemám ☹ ☹ a chem si ist kupit kabelku - modru (videla som v Decichmane) lebo budem mat sviatky, a svokrovci že mi ju potom preplatia .-)))))) takže tak.....potom sme a s polovickou dohodli, že pojdeme na nejaky obed, lebo za posledne dni sme fakt len na suchej strave ( skoro som zabudla "s" 😀 😀 )
no a taaaaaaaaaaaaaaak------

orsulka
29. apr 2010

jani.....nepichala si sama ???????? neboj to sa v pohodke dá zvládnut 🙂))))) 1x je to najhorsie a potom to ide... 😉

ciky...a vy ako pokracujete s bytikom????? čo už máte hotové ??????? na com sa makaá ??????? aaaaaa......................

............. už ste vlastne hore????? 😀 😀 😉 🙂 😵

janicca
29. apr 2010

Noooooooo Orsulka ešte že si nám dala na vedomie ináč neviem neviem......... 😀 😀 😀 ale šak hádam tvoja segra by nás infromovala ..... 😝 😀

aj ja chceeeeeeeeeeeeem dovčuuuuuuuuuu .................potrebujem vypnúť a hlavne niekde vypadnúť ... 🙄

orsulka
29. apr 2010

janicca......no a????? čo ti bráni???????????? 😕 😕 kcem = mám 😉 😉 😉

wolfskinka
29. apr 2010

dobre ranko

orsulka ... zy zaciatok dobry koniec .... kukni na mna, ta moja posledna stimulka to bol totatlny des a kukaj matej kope prvu ligu a takisto to bude aj u teba, tentokrat uricte ja tomu verim ...

janni ty neotravuj s dovcou a korculuj, v lete ides na stimulku a potom budes mat taku dovcu, ze jej budes mat az plne zuby 😀

wolfskinka
29. apr 2010

janni inac bacha az nevypadnes z okna ... 😀

marta222
29. apr 2010

No, tak nakoniec si všetky zoberte dovolenku a ja tu budem trčať sama 😠 😠 😠 . Vy ste pekné kamošky ....
Ale nie, jasné, že treba aj oddych - mne už dávno spadol vlas do roboty 😀 😀 😀 ... A vždy si pomyslím na ten vtip: Čo idú mladý a starý kolega do roboty, a mladý má pod pazuchou notebook, tašku s hŕbou papierov a starší kolega má len vrecko s desiatou. Mladý ho dobehne a pýta sa ho: Tak čo kolega, vy nepotrebujete žiadne papiere nosiť, vy máte všetko v hlave, však? A starší mu na to: Nie v hlave... - v riti.... 😉 .
No tak to bolo trošku od veci a ideme ďalej.
Tak Orsulik, ty máš takéto plány.. Inak aj mne treba pobehať po obchodoch, treba mi nejaké topánky...
Jani, hej bola som včera v posilke... A ty si ako prežila noc bez polovičky? Nebála si sa?

janicca
29. apr 2010

jaaaaaaaaaaaj zabudla som sa k tomu správne postaviť ale je koniec mesiaca tak na buduci týždeň hádam..... ale šak mne je v práci dobre som zistila ......... 😀 😀 😀

wolfskinka
29. apr 2010

marti ja tu budem s tebou ... ja sa chystam akurat na allinclusive do porodnice na 6 dni ... 😀

jani ty uz nepi ... ze ti je v praci dobre a chces dovcu .. ved to su protichodne nazory 😀

wolfskinka
29. apr 2010

inac uz mam vybavenu doktorku k porodu tu co som chcela, tak sa tesim ze budem rodit u nej 😵 uz to mame dohdonute od vcera

orsulka
29. apr 2010

janicca...... 😀 😀 😀 mas pravdu, inak za posledne tyzdne som aj zistila, že si do prace chodim oddychnut 😀 😀

wolfi...dik za povzbudenie zlatik 😉 😉

janicca
29. apr 2010

no dobre už som radšej ticho Wolfi si ma zrušila jak žiadosť na byt............. 😝 😝 😝 😀 😀 ale mne je v práci naozaj dobre ale chce to trošku vypadnúť šak viete......... 🙂

orsulka
29. apr 2010

marti......sice poznam...ale dobry ftipek 😀 😀

marta222
29. apr 2010

Ahoj wolfi.. a ktorú doktorku máš? Pochváľ sa....

kamka17
29. apr 2010

servuste slniečka moje... 😎 😎 😎

no ja som dovčovala teraz dva dni, tak zas chvíľu pôjdem hádam aj pracovať 😒 😅

domi ☹ ☹ prosím ťa, rýchlo sa uzdrav, nech môžeš referovať o Matúškových pokrokoch 😉

orsul...tak zajtra veľa úspechov pri všetkých tých nákupoch a nech všetko ide podľa vašich predstáv...aj dvere, aj kabelka, aj podlaha...aj všetko ostatné 😉 🙂

lusi...ak si dlho nebola v netopierovi, tak stačí prísť nabudúce na stretko a je to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre