Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
5. máj 2010

napadlo,vas niekedy čo by sme robili bez konika???lebo ja som minule tak rozmyšlala,že ten kon,to je normalna zavislost...ja ked mám chvilu,tak hned na konika idem kuk 🙂 ...predtym som kade tade po nete behala a teraz ked už je malo času,tak len na konika a net vybaveny 😅

marta222
5. máj 2010

survi 😀 😀 😀 , tak vidím, že je všetko ako má byť 😉

marta222
5. máj 2010

Survi, to máš 100 %-nú pravdu.. Ja by som asi zahynula 😒 . Kopec vecí som sa tu dozvedela a je super, že sa môžem podeliť o všetky svoje starosti a radosti s podobne "postihnutými" a že si môžeme vymieňať skúsenosti, radiť si, potešiť sa navzájom a tak...

surviver
5. máj 2010

marti,no asi hej 😀 😠 😀 ......

marta222
5. máj 2010

Ozaj... a ešte som zabudla... Spoznala som vďaka MK super žienky (z toho 3 aj osobne) a dúfam, že ešte spoznám aj ďalšie 😉

surviver
5. máj 2010

ja som sa o konikovi dozvedela uplne nahodou,ked som bola asi 3. krat v heliku a tam som sa dala do reči s jednou žienkou a ta sa ma pytala,či nechodim na konika,ja že nie,že čo to je??? ona mi pekne vysvetlila a ja som sa potom stala zavislakom 😉 ,tak jej pekne dakujem aj touto cestou 😀

marta222
5. máj 2010

To sme na tom asi podobne všetky... Aj ja som naň natrafila úplnou náhodou - keď som hľadala nejaké infošky po prvom potrate 😒

surviver
5. máj 2010

marti,bude dobre,ver tomu,aj ked niekedy je to tažke a človek častokrat straca nadej,vieru....ale Ty otehulkuješ normalne a helik pomože donosit 🙂 😵

janicca
5. máj 2010

baby dnes nestíham čítať,písať len tak zbežne a to nem dobre .... 😉

hmmm tak na koníka som prišla hodila som si do gogľa Helios a bolo... 😉 som za to vďačná tomu kto to vymyslel..... 😵 tak ako píšete dozvedela som sa tu koooooopec múdrych vecí a spoznala som fajn kočeny..... 😝 😀 😀 😝

lusina
5. máj 2010

marti, tak toto naozaj neriešim, už by tu asi piclo, ale videla som dodák pod fakturou ked bolo napísane, "blokovať všetkých okrem ......"a napísane šefove meno 😀 , takže to hovori za všetko........
ved keby nebolo kona, tak ja nemám kde na nete labzovať, doma kuknem FB, tam nič neni, hodim sa na kona a ked aj tu je mrtvo, tak vypínam PC. 😀 takže aj ja sa radim medzi závislákov 😀 . ja som sa o konovi dozvedela náhodou, ked som začala chodiť do MT. som hľadala niečo o duphastone a našla som toto 😀

marta222
5. máj 2010

Survi.... dúfam, že už to konečne dotiahnem do úspešného konca 😉 .
Inak, dnes mi prišli také 2 knihy, čo som si objednala volá sa to že "Debordelizace hlavy" a "Úspěšná sebemanipulace". Napísal to nejaký Čech, myslím, že sa volá Toman a je to o tom ako sa človek nejak vnútorne vysporiada s minulosťou, s neúspechmi a tak - skrátka "Debordelizuje si hlavu 😉 "... Nie je to vraj ako pozitívne myslenie, lebo to vraj nepomáha každému. Tak som zvedavá čo to bude a hlavne, či mi to nejak pomôže 😉 ...

surviver
5. máj 2010

jani čauko 🙂 tak len pracuj,aj to niekto musi....ved potom dočitaš 😉 no gugeľ je dobry... 😅

marta222
5. máj 2010

Janicca, ahoj, ty kočena, to neva, že nestíhaš... Vieme, že na nás myslíš a prídeš nás sem-tam kuknúť. Dobre že sa to nevolá "Gogoľ" ako ten ruský spisovateľ 😀 😀 😀 .

lusina
5. máj 2010

marti, aj ja chcem take knihy, lebo ja mám takýýýýýýýýýýý bordel v hlave 😀

marta222
5. máj 2010

Inak, fešandy, čo poviete na toto auto? Páči sa Vám? Tá farba nie je bohviečo, ale inak... Aký je Váš názor?
http://suzuki-jimny.autobazar.eu/13-vx-id155896...

marta222
5. máj 2010

Lusi, ak bude tá kniha čo k čomu, tak ti ju požičiam 😉 ....

kamka17
5. máj 2010

marti... to je ten teraňák, čo chcete kúpiť??

no a moje návštevy internetu sú tiež obmedzené na koňa a ešte si občas pozriem poštu na zozname a poste a toť vsjo...niekedy nechápem kolegov alebo ľudí, čo vedia na nete prelabzovať celý deň a behajú po všelijakých stránkach...veď ja riadne ani iné stránky nepoznám 😀 😀 😅

wolfskinka
5. máj 2010

ahojte tak uz mam vysledky diabetologie, uz ma poslal na diabetologiu hodnotu pred odberom som mala ok, ale hodnotu po glukoze tolerancia je 8,6 a ja som mala 9,2 ... tak v pondelok idem na diabetologiu, uz som objednana.

a navyse som mala zapa nejaky, tak mi predpisal zinat antibiotika 2 balenia, sa to bojim uzivat aby to Matejovi neuskodilo, ale pani v lekarni mi povedala, ze neuskodi .... ale aj tak mam strach, predsa su to antibiotika

marta222
5. máj 2010

kamka... áno, vyzerá to tak, drahý rozhodol (samozrejme s mojím odobrením a podľa stavu financií), že kúpime asi toto 🙂.

marta222
5. máj 2010

Ahoj wolfi, neboj Zinat je v pohode - ja som to tiež brala v tehu, len bohužiaľ, mne to nepomohlo.

wolfskinka
5. máj 2010

no bojim sa toho, su to predsa antibiotika

janicca
5. máj 2010

Marti ináč ja si kupujem časopis volá sa to že moja psychológia je to super čítanie doporučujem 😉 ....ale aj tak na čistenie hlavy mne najviac pomáha trošku aktívnejší pohyb .... 😉 a čo by si nedotiahla !!! jasné že dotiahneš to do tehu konca ...... 😉 a do tých kníh mi dáš niekedy nahliadnúť.... 😵

Survi čaves a kde máme foto malého Timurka ... 😉 a jednoducho v goglovi nájdeš šecko .... 😀 😀

Lusi ja som na tom podobne kuk FB a keď ništ tak zatváram PC ... 😉

kamka17
5. máj 2010

marti...čo sa týka toho auta...čo sa týka výzoru, tá farba teda nie je ani moja obľúbená, ale tam ide skôr o kvalitu a výkon, pokiaľ ho chcete používať hlavne na chalupu a do kopcov

a wolfi, ty prosím ťa zas nestresuj, lebo doktor predsa vie a vidí, že si tehu, takže snáď nie je taký nezodpovedný, aby ti predpisoval niečo, čo by mohlo uškodiť tebe alebo Matejovi, tak mu skús dôverovať 😉

wolfskinka
5. máj 2010

kamka nestresujem, len mam strach .... takisto ako by si aj ty mala keby ti predpisal 2 balenie antibiotik ...

janicca
5. máj 2010

Marti autko schvaľujem a čo tam po farbe hlavná vec že bude splňať účel.... 😉

Wolfi neboj predsa mudr vie čo robí!!! ja vravím Matej bude chlap ako hora ..... 😵

lucula73
5. máj 2010

ahojte,
ste sa nejak rozpísali,závisláčky 😉

ja tiež nestíham,len nakuknem,prečítam a písať nestíham 😒

wolfi - aj ja som brala zinnat,ten ti neuškodí,v 29tt určite nie..... 🙂

orsulka - veľmi na teba myslím a držím palčeky,nech sú pekné vajká a nech sa dostanú tam ,kde budú celých 9 meisacov 😎 🙂

pozdravujem všetky od a po z - aby som na niekoho nezabudla.

surviver
5. máj 2010

no prepačte,že som zdrhla,tak bez rozlučenia...ale ja mam takeho šefa ,že ked ten raz "zareve" tak som odpojena v sekunde 😀 od našej suprovej debatky...tak Lusi vas aspon šefino upozorni...ale ved aj Ty už čochvila zmeniš šefa 😉

Marti autko pekne,farba možno nie priliš vabiva,ale nie je takych vela,tak budete vynimočni 😉 .....a tie knihy...čo ja viem? mne by take asi nepomohlo,ale každy sme iny,tak skus a daj vediet,či si debordelizovana 😉

Wolfi atb nič moc v tehu,ale ked musiš...poškodia určite menej ako infekcia...

Luculka čauko,dobre,že si spravila kuk na zavislačky,ked nič nestihaš a predsa si spravila kuk,tak asi patriš medzi nas zavislakov ,ale neboj,nie je to važna choroba 😀

surviver
5. máj 2010

Jani Timurko už narastol,tak dam potom nejake aktualne foto 😉

marta222
5. máj 2010

Ahoj luculik - a ty nie si závisláčka na MK? Keby si stíhala, tak by si aj bola, však 😀 😀 😀 ?
Som rada, že auto schvaľujete, uvidíme, čo to bude - potom vám dám na ňom zatrúbiť 😉 😀 😀 😀 .

surviver
5. máj 2010

marti,tak mne ozaj len zatrubit,lebo ja sa velmi bojim šoferit,ale musim to zmenit,lebo ta nezavislost,čo by som s autom mala.....no šak uvidime...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre