Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
11. máj 2010

taky ja idem v piatok na kontrolu krcka

katy7
11. máj 2010

ahojte babulky
orsulka-krasne spravicky, krasne sa ti to vyvija, a s tym vkladom ved uvidis, presne ako pises, daj na pocity 🙂 za vsetkych okolnosti vsak drzim palcoky
tijuska-no snad sa ti tie krce nebudu opakovat, urcite to je dost neprijemne
ja sa na zajtra tesim, ideme zasa na 4D, snad uz toho uvidime viac ako pred mesiacom, to bol drobec este dost podivny a pokruteny 🙂

tija28
11. máj 2010

ahoj bambulky - tak dneska mam totalka ulietany den a za hodku smykam zase do firmy az do noci............no ale aspon ma teraz neboli brucho - nestiham ani na krce mysliet 🙂 🙂 🙂

orsulka - no ja verim, ze Ty sa nam spravne rozhodnes a ak bude treba, tak zvladnes aj tri, takze vela stasticka prajem a 13.5. sme tu vsetky len a len pre Teba 😉

ostatne zdravim 😀 😀 😝 😀 😀

wolfskinka
11. máj 2010

tija ... chces na rit .. prosim ta opatrne ...

lucula73
11. máj 2010

orsulík - aj ja by som si dala asi tri,veľká šanca,že sa aspoň dve uchytia.... ale však na mieste sa rozhodneš...... 🙂

tija - tak ty máš v noci krče a na druhý deň lietaš?? 😕 šetriť!!!

surviver
11. máj 2010

Pekny večer babulky 🙂

orsulka,tak vam drobci pekne rastu 🙂 ,škoda len toho včerajšieho stresu 😒 ,ale aj oni su len ludia a tak sa stane,že sa zmylia,ale Ty si dobra duša ,tak hadam si to tej tetuške už aj odpustila 😉 A 13.5. budeme na Teba mysliet ceeeely den 😵

tija a Ty by si sa mala fakt trocha viac šetrit 😨

marti, jani,lusi tak vy ste dnes asi makali o 106,lebo nemam čo čitat 😀 Ale verim že to doženieta,ak bude v praci volnejšie 😉

wolfskinka
11. máj 2010

survi vyzera to tak ze bud boli niekde na pive spolu alebo makali

orsulka
12. máj 2010

dobre ranko prajem.....🙂))
dnes na siestu, aby som mohla o 14-tej het .-))))

TIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! suhlasim s wolfi.......po zadku dostaneš !!!!!!!! 😉 😉

marta222
12. máj 2010

Dobré ránko, kočky, pekný deň prajem všetkým. No samozrejme, že sme včera pracovali - teda ja určite 😀 😀 😀 minimálne o 1006, ale som vás tu samozrejme sledovala - a moc sa tu toho nedialo a nechcela som si písať sama so sebou 😀 😀 😀 .
Orsulík, to ty takto dobrovoľne sama od seba ideš na 6-tu? To by mňa na to asi nikto nenahovoril - mne sa akurát od tej 6:00 výborne spí 😉 😀 .

orsulka
12. máj 2010

martulik.....ahoj pracantíčka 🙂)))))
ja idem dobrovolne.......ja chodim na siedmu do prace len rok a pol.....inak som cely pracovný život chodila na siestu, takže som vždy vstávala o 05,00 hod.......preto už aj v sobotu som hore o 6,00!!!! 😠 😠 😠
dnes tiež potrebujeme ist na pasove s polovičkou a budu tam len do 15,00 hod......takže aj toto bol dovod 🙂)))

marta222
12. máj 2010

Orsulik - tomu sa hovorí - profesionálna deformácia. Ty si ako môj drahý, tiež chodí do roboty na šiestu a cez víkend, keď môže spať - tak buntoší už od 6:00 (zabila by som ho vtedy 😠 😠 😠 ).
Dnes sa mi začína dariť - varila som kávu a ako som vyberala šálky z linky, svoju na čaj som akosi rukávom zhodila - roztrepala som na nej vrchnák a ešte ďalšie tri šálky som otĺkla. Asi už dnes nechytím nič do ruky 😀 😀 😀

tija28
12. máj 2010

dobre ranko bambulky 😉
- aj ked som vam slubila, ze uz nebudem stresovat - no nejako sa mi to nedari - ale hovorim si, ze ak je bublinka silna, tak to vydrzi, lebo toto je moje pracovne tempo uz niekolko rokov (ak vynecham tu polrocnu prestavku), a aj ked sa velmi snazim v priebehu dna byt uvolnena, obcas sa naskytnu situacie, kedy clovek straca kontrolu nad sebou a bohuzial...............snad to vydrzime spolu s malou 😉...........ale ja sa fakt snazim bambulky zo vsetkych sil - ale sami viete ako to v zivote chodi - a to by som musela byt zavreta doma, aby sa nic zle neudialo 🙂 🙂 🙂 🙂.........no dost bolo vlastnej obhajoby, ide sa pracovat....................tak vam zelam pekny dnicek 😝

orsul - a Ty sa pekne priprav, zajtra mas premieru v Brne, takze pekne dychaj, a uvolni sa.............aj za mna 😀 budem na Teba silno mysliet 😉

wolfskinka
12. máj 2010

dobre ranko ... no my sme uz& hore, Matej je hladny ako vlk a potom idem na tu diabetologiu pre vysledky

tija28
12. máj 2010

wolfi - a dneska budes mat krasny dnicek...................a super vysledky, neboj 😉

wolfskinka
12. máj 2010

tijka no bodaj by si mala pravdu, dnes to prezijem idem pre vysledky, v piatok tiez, aj ked budem v strese ci ten rkcok drzi, ale ten pondelok ta zubarka ☹ bojim bojim

tija28
12. máj 2010

wolfi - tak pondelok si menim s Tebou dobre ?.............Ty pojdes za mna na sono a ja prezijem Tvoju zubarku 😝

wolfskinka
12. máj 2010

v piatok idem rano na poradnu a poobede mame v robote gulas, tak pojdem pozriet za mojimi chlapmi na gulas

marta222
12. máj 2010

Ahojte tijka a wolfi.. Wolfi, neboj, všetko bude OK.
Tijušik - jasné, keď si zvyknutá na vysoké pracovné nasadenie, tak sa to ťažko dá z jedného na druhý deň zmeniť. Ale, hlavne sa snaž čo najmenej rozčuľovať a stresovať... Lebo inak.... bude bitka 😉 .
To máš príkazom od nás všetkých 😀 😀 😀

tija28
12. máj 2010

wolfi - Ty sa mas......................ja pojdem v piatok do prace.........a cely vikend asi tiez 😀 😀 😀 a to by som si zase vymenila s Tebou, lebo radsej by som gulasik ☹

tija28
12. máj 2010

marti - no to uz by som musela mat paradne cerveny zadok - od tolkej bitky...............no ale snad sa polepsim, mozno 😀 😀 😀

wolfskinka
12. máj 2010

tija ty to neprehanaj s tou robotou

marta222
12. máj 2010

tijuš - a nemáš ho ešte červený 😀 😀 😀 ???
Wolfi - taký dobrý gulášik nie je zlý. My sme už dáááávno nemali takú akciu (síce v zime sa moc nedalo, však?), mala by som nahovoriť šéfa 😉 na to ....

tija28
12. máj 2010

marti - aj mam uz veru 😝 😝 😲 😝 😝

no dievcence - idem ja uz pracovat, tak zase potom na skok dojdem............takze pekny dnicek vsetkym prajem 😉 😉 😉

wolfskinka
12. máj 2010

marti no neviem ci budem gulas jest, ja si posedim s chalanmi pokecame, ale dlho tam nevydrzim, ja uz nevydrzim sediet kolmo bez opretia dlhsie a tam, budu tvrde lavice takze moc dlho tam nebudem

orsulka
12. máj 2010

wolfi..... 🙂 😉 ty si viac vyťažená ako ked si chodila do prace.....🙂))))) skoro každy den niečo mas .... 😀

tijus.....ved najlespie si sama rozumies, ake tempo mat a ake nie......stale je vsak podla mna si dobre pripominat, že je šťastím, že možeš pracovat a venovat sa svojim firmičkam a zaujmom, ale v takej miere, aby si nemusela ostať ležať až do porodu....toť vsio... 😉

wolfskinka
12. máj 2010

orsul hej skoro kazdy den pomaly nejakeho doktora

wolfskinka
12. máj 2010

orsul ja mam dojem z tije, ze teraz ked je 2v1 ze sa jej to v hlave pomotalo a ze si to vysvetlila tak ze ked su 2 musia robit 2 ... ja to nechapem, ma odpocivat a ona takto maka .. bosorka jedna

marta222
12. máj 2010

wolfi ... tak to bolo dobré 😀 😀 😀

orsulka
12. máj 2010

wolfi......suuuuhlas 😀 😀 😀 😉

kamka17
12. máj 2010

pekný deň sa praje všetkým helinkám 😎 😎 slniečko si to síce rozmyslelo, ale aspoň mi nebde teplo v tých čiernych gaťoch...jediných, ktoré oblečiem 😅 😅 😖
dnes je tu zas akosi tichúčko, asi všetky pracujete, však aj to treba, len tijuš...ty vieš, že to nemáš preháňať, aby si si potom hlávku nebúchala o stenu, kdyby něco... 😉

a teším sa už, kedy konečne ciky sa dostane k netu, nech nám môže zreferovať, ako sa sťahovali a aj big party bola u SIlvinky, tak hádam to ten nový byt prežil 😕 😅

a držíme palce na zajtra orsulke a ak si dobre pamätám, tak 14.5. má aj mzuzka nejakú tú operáciu naplánovanú, tak sa zuzi drž, nech je všetko ok 😉 ...a hlavne nech sa do odletu tá sopka spamätá, aby ste mohli doletieť 😉 😉 ozaj, to letíš so svišťami sama???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre