Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

elizao
25. máj 2010

marta ano uz som tu nakukla, hladam "spolutrpitelky " aby sa mi cez tieto veci lahsie prenieslo a nemyslela len na to co bude. Cakanie je hroznaaaaa vec

elizao
25. máj 2010

cikyta, nasmu krpcovy som to nedavala do 2 rokov, no ale ako zacal byt riadne samostatny tak sa tomu neda zabranit. On si proste vezme a sme vyrieseny. A nemas to ani kam schovat, to je uz jedno co to je, lebo on si najde sposob ako sa k tomu dostat 🙂

cikyta
25. máj 2010

Elizao-ved práve premýšlam,že už mliečko na klobásku jej nemôžem dať,lebo by jej bolo zle.Takže už jedine pivo 😀
(ved ja sa snažím,nech žije zdravo,no to by mi radčej hladom umrela.Nič zdrave nechce. ☹ )

Orsulka-Viem si Ferina predstaviť 😀 Jáj,akoby som videla Michala......... 😵 Chlapy su v tomto velmi zlatí.Proste sa miestami zmenia na druhe bábo s otázkou:
-a teraz čo? 😅
A potom príde fáza uvedomovania si zodpovednosti,časte premýšlanie nahlas,či bude dobrý ocko,či sa dokáže postarať,či bude vedieť byť za toho človiečika zodpovedný atd... 😀
Krásne obdobie tehulkovania...................................Hrozne moc ti to želám...................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
25. máj 2010

orsulka tak som sa dnes za teba modlila a prosila aby vam doprial babatko alebo aj dve. taka som rada 😵 😵 😵 držkaj sa a oddychuuuuj

orsulka
25. máj 2010

jerry......... uvedomujem si, že nebyt vsetkých osobok, ktore tu boli so mnou....podporovali ma, držali palce, a aj si so mnou poplakali.....tak by sa to možno ani nepodarilo......teraz bolo okolo mna velmi vela POZITIVNEJ energie, a auprimných želaní, že to jednoducho muselo vyjsť 🙂))))))))

dakujem vsetkýýýým ešte raz...... 🙂

orsulka
25. máj 2010

a balim domkov...takže vsetkym krasny dnik este 🙂)))

pa pa pa

jerryjanka
25. máj 2010

orsulik - ja ti budem držať palce až do pôrodu - vlastne teda až do vytlačenia 😀
ideme v tom spolu aj s tijou - akurat plus minus par dní

marta222
25. máj 2010

Tak aj ja sa s vami na dnes lúčim, majte sa krásne - orsulik, dúfam, že dnes bude u vás veľká oslava 😉 🙂 - teda hlavne ty s Ferinom 😀 😀 😀

dunda80
25. máj 2010

Orsulka moooooooooooooooooc gratulujem a teším sa s Tebou 😀 😀 😀 .Nech je len všetko pekne OK 🙂 držkaj sa.Myslela som na Teba a držala silno palce 🙂
Jarryjanka a matra222 aj Vám moc gratulujem a dávajte na seba pozor 🙂 🙂

elizao
25. máj 2010

ja sa pripajam a gratulujem vam vsetkym co sa vam to uz podarilo 🙂

ja budem dalej dufat ☹

jerryjanka
25. máj 2010

eli - neboj sa dočkaš sa aj ty čoskoro... pridaš sa do roku 2011 isto 😵

tija28
25. máj 2010

eli - ja si tiez myslim, ze sa coskoro dockas.......................rozhodne v tejto temicke, sme uz postupne vsetky tehulky - same zazraky sa tu deju veru 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
25. máj 2010

ciky no to je fakt sila ... rocne dieta a klobasa 😀 ale mala si to srdce odrtrhnut jej od ust ? ved ked ma rada klovasu tak nech ju je, z klobasy jej zle nebude a sacok vykadi tak co take hrozne sa stalo ?

wolfskinka
25. máj 2010

inac ked na to tak jkukam chysta sa tu dalsia vlna porodnicoveho osialu ... jerry, tija, orsulka, marta .... cca 2 tzydne hore dole

tija28
25. máj 2010

wolfi - no to bude veru mejdan storocia za par mesiacov...................lebo ved uz rok 2011 budeme nacinat 😀 😀 😀 to uz nam ty budes s matejom mavat o 106 😀 😀 😀

wolfskinka
25. máj 2010

teraz ide romy a potom ja , alicka uz porodila a potom sa v ziline rozsype vrece s babetkami kamka, tinka, dunda ... no a potom pojde prievidza a aj cast ziliny ... no nenormalne

orsulik a das vediet krajkovi ze si tehotna ?

tija28
25. máj 2010

wolfi - tak to mas uplnu pravdu - cele slovensko obsypeme malymi detickami zachvilu ...........................ale najviac ma tesi, ako nam to pekne kazdej vychadza - po tolkom snazeni - sa pekne kazda dockame - no to je uplne super - i ked niektora skor, ina neskor, ale kazda sa docka a to je hlavne 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
25. máj 2010

no heliosacky sa konecne nakopli 😀 stare vytrvale heliosacky ... ved ked zoberies ja 3x IVF, orsulka 5xIVF .. ty ich mas tiez zopar za sebou ak ma pamat neklame 😀

tija28
25. máj 2010

wolfi - no presne ako vravis, ale hlavne ze uz tehulkujeme 🙂 🙂 🙂

domika9
25. máj 2010

orsulík 😉 gratulujem

kiara15
25. máj 2010

orsulik on sa stoho este dlho nespamäta ale potom ako sa bude radovat 😉 😉 😉

kiara15
25. máj 2010

baby pozdravuje vas mzuzka bola ma teraz pozret aj so svistami joj aky su krasny skoda ze som chora tak by som ich vystiskala 😉 😉

tija28
25. máj 2010

kiarka - tak ju od nas pekne pozdrav.................a verim, ze ti drobci su uzasni.......ved predsa po mamicke 😉 a ty sa rychlo vyliec, nech mozes zacat pekne tehulkovat 😉

kiara15
25. máj 2010

tijus jasne ze jej poviem vsak aj ona mi povedala ze som na rade tak dufam ze tehulkovska vlna ma neobide???vsak sa snazim sa liecit 😉

tija28
25. máj 2010

kiara - no ty sa k nam isto zachvilu pridas - sak patris do party predsa - a tu to vsetko postupne tehulkovie 😀

domika9
25. máj 2010

kiari treraz si na rade ty 😉

kiara15
25. máj 2010

tijus snazim sa aby to bola pravda 😉 😉

domi ahoj no to dufam ale este musim pockat a potom sup do toho 😉 😉 😉

domika9
25. máj 2010

ved hej uži si leto a potom šup šup 😉

tija28
25. máj 2010

kiarka - ved my si na teba pockame, a verim, ze to bude coskoro 😉

surviver
25. máj 2010

ahojte,tak dnes tu bolo kopec radosti-Orsulka ,to je super 🙂

kiari,tak už maš novy monitor,tak kukneš častejšie 😉 a nemaroduješ,ked berieš ATB? A vy sa mate,že stretko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre