Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
26. máj 2010

marti podla mna ti bude robit sono urcite .... no kazdopadne drzim palce ... a rozdali vam aj maskace a plynove masky ???

kamka ahoj

wolfskinka
26. máj 2010

ciky ako zubok ??? este stale si na jogurtoch a sisinka na klobase ... xixi

marta222
26. máj 2010

Wolfi myslíš? No, uvidíme...
wolfi, nie - to príde autobus akože zo zaplavenej obce a my ich budeme evakuovať - akože ich budeme ubytovávať v našej obci, v rodinných domoch, v priestoroch škola a tak... A pred chvíľkou sme to boli skúšať, že ako to bude prebiehať .... no nasmiali sme sa ako kone. No, len tí páni z CO to berú strašne vážne 😀 😀 😀 .
Ciky - ja viem, že sa dá kúpiť kopec druhov listovky - každý si vyberá čo pozná, však?

kamka17
26. máj 2010

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 som mala strašnú chuť na krupicovú kašu...a ja nemám krupicuuuuuuuuuuuuuu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😒 ☹

marti...no vidíš, v robote aj sranda niekedy býva...a to po domoch chodíte a ľudia normálne na to skočia, že k nim chcete niekoho ubytovať??? 😀

orsulka
26. máj 2010

kami...ja mám.....prinesiem ti ????? a potom by si mohla aj mne urobit...lebo ja to asi neviem .-)))))))))

Ciky....tak pekne si prikyvla.....takže dasienko stale boli....skoooooooooooda 😔

cikyta
26. máj 2010

@wolfskinka Ano,fičím na jogurtoch,no Sisi najnovšie po lepiacej páske.Práve ju mala v puse.Taku guličku z lepiacej pasky. (moje nervy! ☹ 😅 )

cikyta
26. máj 2010

@orsulka tak sa uč.....už sa ti to pomalyčky zíde.....taku krupičku pre drobčeka 😉 (Sisa mi ju nelubi.To len ja hlcem.)
Dasno bolí.Furt som,akoby som kukala do osieho hniezda a moje cukríky su kriklavo ružovej farby 🙄

orsulka
26. máj 2010

ciky......hahahahahahahahahahahaha.........to je teda sidlo !!!!!! fakt.......teraz ju musis inak nahanat v tom velkom domčisku nie??????? už ked bude chciet, tak ti zdrhne !!!! 😀 😀 😀 😀

cikyta
26. máj 2010

@orsulka veru,sa nabeháme 😀 😀 😀 😀 😀
Minule som ju naučila výraz : GOMBIK a ona to vola svojsky že: KOPČI
A dnes mi pila mliečko a ked dopila,schytila do dvoch prstov bradavku,vytočila a kričí že:
-Kopčíííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
26. máj 2010

(samozrejme,že som ju učila slovko gombík na košely 😅 )

orsulka
26. máj 2010

no asi teda skočim na školenie ku kamke 🙂)))

kamka17
26. máj 2010

orsul...no prines...a uobíme kurz varenia...po ceste zober ciky so Silvinkou, nech sa trocha odreagujú 😉

no siky, máš to veru veselé a vyzerá, že čím je Silvinka staršia, tým väčšia nezbednica z nej vyrastá 😀 😀 😀 tá sa veru v živote nestratí 😉

orsulka
26. máj 2010

kami.....no ved možno by si aj Ciky mohla priučiť s tou kašou....možno ju nevie tak dobre urobit a potom to Sise neberie 😀 😀 😀 😀

že kopčíííííííííííííí 🙂))) kde tie deti na to chodia .... 😀 😀 😀

cikyta
26. máj 2010

Jáj 😀 😀 😀 😀 Tak si ma odhalila Orsulka 😀 Ja ju asi fakt neviem 😀 Celkovo je kuchyna moje zakliate uzemie 😀

(muž má na hrudi velké znamienko a furt mu ho šklbe tiež so slovkom: kopčí 😅 )

Kamka-ideme sa obliekať a čakať Orsulku. Štartuj varič a mlieko...

cikyta
26. máj 2010

Predvčerom som bola u zubára ráno.Malu strážil muž.Sisa našla moju fotku a uteká k mužovi,že: MAMA a začala mu ju tlačiť za gate! 😅 (tak muž bol celý rad,že aká šikovná....vie kam maminka patrí.... 😀 )

minka051
26. máj 2010

ciky ahoj no teda malá je fak šikovná 😀 😀

cikyta
26. máj 2010

Minka.To áno,ked chce a v tom,čo ONA chce 😒 😅

cikyta
26. máj 2010

Minka-tak okolo pondelku ti držím palčeky 😉 Trošku som šmírovala v inej temičke,ako pokračuješ a zistila som,že práve "bojuješ".Tak nech to tentokrát výjde a máš nádherné "bruškate" leto! 😉

kiara15
26. máj 2010

orsulik veru som ich videla a su velmi zlatunky a stale sa na mna skerili 😀 😀 😀 tesim sa na zajtra 😉 😉

suri to je dobry macko a jasne ze to vybeha aj sestrin bol riadny a teraz ako zacal behat vsetko islo dolu 😉

surviver
26. máj 2010

kiary,ved aj ja si to myslim,že vybeha aj detska Dr. povedala,že je teraz v takom zrychlenom rastovom obdobi,a že je lepšie ked pribera akoby nechcel jest a zaostaval vo vyvoji...len na gastre nam Dr. povedala,že sme ho vykrmili ako teliatko a to fakt doslova takto povedala,tak ma to dost zamrzelo ☹ ....lebo podla tabuliek čo som pozerala tak je v norme,keby mal o kilo viac tak by bol akože obezny ,ale teraz nie....

cikyta
26. máj 2010

Survi-tiež sme si do pol roka vypočuli od dr.že je riadne tučnučká naša malá........no a po pol roku začala trošku menej jesť-ako rovesníci,tačala skôr chodiť ako rovesníci a teraz mu tu skáče ako jelenček-tenká a ukrutne živá 😀 Neverila by som,že to tak vybehá 😉

surviver
26. máj 2010

ciky,to asi Helikovske detičky budu nejake špecialne 🙂 ...
a čitala som to s tou lekarničkou,no strašne až sa mi verit nechce,asi mu uplne preskočilo,fakt nechapem,takto riešit problemy....

gabika24
26. máj 2010

Ahojte.
Tak ja po dlhej dobe a zas len na skok - nestíham písať, no čítam (v rámci možností 😉 ). Veľmi sa teším z pribúdajúcich tehuliek, veeeeľmi ma potešili tija a orsulka, ostatné ma tešia už dlhšie, že wolfi? - teda nevynímajúc už maminky...
Tak sa všetky držte, zo srdiečka gratulujem všetkým novým tehuľkám a maminkám 😵 😵
surviver, to vieš, že helíkovské detičky sú špeciálne, vedeli by sme rozprávať - máme doma dve 😀 😀 😀

cikyta
26. máj 2010

Survi-veru špecialne bambinká tam pre nás robia 😀
-No to druhe....s tou lekárničkou je hrozné 😔 až mám zimomriavky,ked kuknem z okna tam. ☹

cikyta
26. máj 2010

Gabika ahojky 😉

tija28
27. máj 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉 ..................vcera som vas uz nestihla, som to nejako pretiahla v praci a vecer uz som bola vhodna tak akurat do postele, ale zato na oplatku dneska si urobim viac volna 🙂

marta - aj ja uzivam tu istu kyselinu ako Ty, takze neboj - my budeme mat deti na slovensky sposob 😀 😀 😀 a pekne nam podvecer referuj, ako sa ma bublinka 😉

orsul - dnes chcem pocut len super spravicky a dvojiteeeeeee 😀

wolfi - ty si uz veru zacni nacvicovat spanok, kedy sa da, lebo matej ta isto trocha pocvici 😀

ostatne zdravim ..................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

surviver
27. máj 2010

pekne ranko 🙂 ...dnes vyzera,že bude slniečkovo,tak to je super 😉

tija,Ty maš termin porodu skoro ako som ja mala....tak skoro presny rok,bude rozdiel medzi drobcami 😵

surviver
27. máj 2010

tija a až teraz som si všimla,že si sa 8.1 aj registrovala...tak po troch konikovych rokoch ste sa dočkali...sranda aka zhoda datumov

tija28
27. máj 2010

survi - to s tou registraciu som si doteraz vobec nevsimla..........ale je to fakt super nahoda 😀

............tak a moja bublinka bude mat teraz uz dvoch frajerov .............wolfinho mateja a tvojho drobca (teda ak je to chlapec, snad si dobre pamatam), ta bude mat krasny zivot, hihihihi 😀 😀 😀

surviver
27. máj 2010

no dobre pamataš Timurko je chlap ako hora 😉 a ako vieš,že budeš mat dievčatko???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre