Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
9. jún 2010

no ciky už asi isla pozriet ako im so Sisi pojde vlaky do tej Ziliny 😀 😀 😀

komarik.....ideme na to len s pozitivnym myslelnám a dotiahneme to uspesne do zdárneho konca 😉 😉

orsulka
9. jún 2010

no dobre...Maďar je ho..o proti mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maska1
9. jún 2010

ahojte 😉
všetky vás zdravím a predovšetkým komárik gratulujem a dúfam, že teraz to už potiahneš aj s maličkým do úspešného konca, musí 😵
orsul aj s tebou sa veľmi teším, super 😎
hodila som nejaké foto, kým malý spinkal, no už sa budí, takže zasa toho nepopíšem veľa 😀 ako vždy

orsulka
9. jún 2010

@maska1 ste velmi pekní....... rastiete ako z vody.....ci z vodky???? 😀 😀 😀 ale akosledujem na fotkách, Jakubko hlavne z pivka.... 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
9. jún 2010

No 😠 Ked som mala čas,nešiel mi net a ked už ideme von,nabehol mi net 😠 No fasa 🙄
Tak páááá kočendy 😵
Komárik-CMULILING 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
9. jún 2010

ciky...a pokukala si vsetky snury????????????, 😀 😀 😀
tak vidis ake pocasko...malej si tie sandalky dobre kupila

😉

tak ja idem domov......
vsetkym pekny zvysok dna prajem......

😵

marta222
9. jún 2010

Ahojte - aj dnes som vás prišla pozdraviť, orsulka už asi išla domov. Škoda. Nevadí, ale dúfam, že tu ešte niekto je 😉 . Práve som vás tak zbežne dočítala - Komarik, to je super - držím silno palčeky 🙂 .
Ciky, to som rada, že prídeš do ZA aj so Silvinkou, aj ja Vás veľmi rada spoznám... Kamka, no vidíš, tak si si konečne vybavila tie ranné, to je super... Inak, dnes je riadny hic, najlepšie je zaliezť do tieňa. No - idem trošku pracovať, ešte sem mrknem 😉 .

janicca
9. jún 2010

Martula kuku tak to je pekne od teba že nás prídeš mrknúť ... 😉 ja dnes pracujem vo velkom ...a to každý deň si odbehneš do robotky porobiť jaké také veci ?a či ? 😉

marta222
9. jún 2010

No, niekedy ma zavolá sám najvyšší šéf, keď niečo potrebuje - ako včera. A dnes som prišla sama od seba. Lebo sa mi to tu začína kopiť a nemá to zatiaľ kto za mňa urobiť, takže čo treba musím ja. Ale idem tu len, keď sa mi chce 😀 😀 😀 .

brmbolcek
9. jún 2010

Martulka , uzasna sprava dvojickovo, ja sa tak tesiiiiiiiiiiiim, a ty si teraz na PN ci normalne pracujes ? cakali ste to ci ani nie 😀 😀 😀 , super ze to dopadlo hned dvojnasobnou radostou 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
9. jún 2010

jáááj tak ty taká nenahraditeľná ... 😀 😝 😀 tak to máš fajn že si môžeš vybrať ... 😉

pááá majte sa krásne .... 😉

marta222
9. jún 2010

brmbolcek, ja som na PN-ke, už druhý týždeň, takže do práce chodím v rámci vychádzok 😀 😀 😀 . No vidíš, podarili sa 2, a to som nechcela užívať Clostilbegyt, lebo som sa bála, že môže byť viac plodov. No a keby som ho začala užívať - tak koľko by ich potom asi bolo 😀 😀 😀 ???
No, zatiaľ mám strach ako to tá moja maternica zvládne 😒 . No uvidíme, budem dúfať a veriť 🙂 .
No - jani - vieš ako sa to hovorí: "Cintoríny sú plné nenahraditeľných ľudí" 😀 😀 😀 , takže so mnou je to nejak podobne....

marta222
9. jún 2010

Majte sa krásne, pre dnes sa s Vami lúčim, zajtra Vás asi zasa prídem mrknúť 😉 .

brmbolcek
9. jún 2010

Martulka, ber to vsetko z dobrm myslenim 🙂 🙂 🙂 robkaj to na co sa citis 😉 😉 😉 , krasny dnik aj vam pa pa

wolfskinka
9. jún 2010

komarik super gratulujem k plodovemu vacku a o 10 dni bude bit srdiecko jedna radost a u koho si bola u krajka alebo u gatovej, asi boli stastní, ze ti to vyslo aj bez IVF

brmbolcek ahoj

brmbolcek
9. jún 2010

wolfi servus moja ako sa mas v tychto teplotach ? a co domcek -papiere uz si zacala behat po uradoch ?

wolfskinka
9. jún 2010

marti zeby 4 ???? xixi ... inac neprehanaj to s tou robotou a pekne oddychuj, mne uz sa ulavilo, konecne uz nei som PN tak si mozem robit co chcem, a ist kde chcem a kedy chcem .. . len keby sa mi chcelo do toho tepla ist

wolfskinka
9. jún 2010

brmbolcek o tom teple mi ani nehovor, sedim doma vyzlecena a mam pustenu klimatizaciu ... doobeda som bola nakupit, kupila som si aj tu podprsenku na kojenie konecne a nohavicky do porodnice a bola som dat urobit kluce, odovzdat PN do roboty a potom som bola na tej pedikure ... na papiere mi nezostal cas ani energia

projekty uz mame pokope, este vypisat to tlacivo a ak ho dnes vypise muz, tak zajtra pojdem DPMZ, telekomunikacie a dialkove kable ... teda ak to tlacivo najde ked nie tak budem musiet zajtra ist na mestsky urad vypytat si dalsie

brmbolcek
9. jún 2010

teda ty si mala ine behacky dneska ..... teda klobuk dole v takom teple a v takom vysokom ttt vybavovat 🙂 🙂 🙂

...pozor na tu klimu ta neni vhodna pre babeno, tak opatrne s nou .... 😉 😉 😉 a v bytoch sa neda vydrzat .....
...a kde si zohnala tehu podprsenku , ? i ja zhanam a nemozem akosi zohnat na tie moje cicule akosi nic..... porad a aj tehu nohavicky ....

ja som dnes bola s mm na obed nechcelo sa mi varit , zbehli sme do soku , tam sa dalo neni tam taka upala .....

brmbolcek
9. jún 2010

...a projekt uz mate doma ? a aka firma vam to ide stavat ci svojpomocne ?

komarik
9. jún 2010

ahojte, práve som sa zobudila. Z toho tepla ma teda riadne odfajčilo.

Brmbolcek, orsulka, wolfi, marta, janica a všetky ktoré som zabudla spomenúť - každá z nás musí dôjsť celú cestu vláčikom do vopred určeného miesta. Dúfam že pre všetky to bude tá správna konečná 😉

Ciky, maska a ostatné maminky nám v tom hádam pomôžu. 😵

cikyta
9. jún 2010

@orsulka Pokukala som všetky šnury 😀 Ešte aj tie na prádlo som obzrela a nič ☹ Tentokrát je Sisa v tom nevinne,že mi vypol net 😀

cikyta
9. jún 2010

@orsulka A nielen sandálky...
Dakujem za fasa kraťasky+šatočky.Výborne sa nám hodia v tomto teple 🙂
Dnes sme testovali tie žlte aj s kraťaskami.No su bohove.Mali uspech aj vonku.Skoro som ju vydala 😀 (ved kuk album)

kiara15
9. jún 2010

@cikyta veru tak to naplanoval moj manzel a som velmi rada ze to tak spravil 😉 😉 😉 Siske to velmi pristane proste krasna modelka 😉 😉

@orsulka listky mam pri sebe ak budes chcet tak sa stav u mna v praci som az do vecera 😉 aj stvrtok aj piatok 🙂

domika9
9. jún 2010

komarik super teším sa s tebou 😉

janicca
10. jún 2010

hallo hallo kde ste kto ??? 🙂 krásny slnečný deň prajem dievčence ..... 🙂 🙂 🙂

komárik siiiiiiilno držím palce babula drž sa ..... 😉

Ciky tá tvoja princezná je úžasná cmuuuuuuuuuučik jej posielam ... 😵

tija28
10. jún 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉

prajem vsetkym krasny slnieckovy dnicek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

komarik - gratulujem 😉

marta - Ty sa nam pekne opatruj, ked uz si 3v1 😉

ja idem zase makat....................praca vola, tak ked budem mat zase trosku casu, pridem si vas sem skontrolovat, tak pekne tehulkujte, maminkujte a snazilkujte 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
10. jún 2010

Ahojte
Tak ja mám zlé správy už krvácam poriadne tak drobci odišli. ☹ No už nič nenarobím, budem vás tu aspoň sledovať ako sa vám darí

kuspitka
10. jún 2010

ahoj minka...
je mi luto moja,ze si zacala krvacat.....stale som pozerala ci sa vam to podarilo...

minka051
10. jún 2010

kuspitka no čo už takýje osud a ja ho asi nezmením. Malinká je zlatučká pozrela som fotečky. No ja už asi len vnúčatá budem mať. Len to by ešte tak skoro byt nemuselo. Ale o takých 6 rokov prečo nie. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre