Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
11. jún 2010

Ahojte
minka to je super moja,ze mas taku super polovicku.
aspon mas teraz prace dost dovolenku nato sa tesit.
orsulka a tebe este nieje zle?

cikyta
11. jún 2010

Ahojte všetky...........

@janicca Ja som mala včera hole cecky pri hrobe 😒 (kojila som na citoríne)

@minka051 Mužíka zdravíme a fakt máš doma poklad!

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 ? 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
11. jún 2010

orsulka no do úvahy pripadá skôr to Bulharsko ale uvidíme čo bude voľné 😀 😀

kuspitka ahoj ano to mám. 🙂 a tá dovolenka mi padne dobre. 🙂

minka051
11. jún 2010

@cikyta ahoj no bez neho si to už neviem predstaviť. 🙂 No to mala sisa hororové kojenie 😀 😀 😀 😀

kuspitka
11. jún 2010

@minka to kazdemu by padla aj mne....
ale aspon sa tesim,ze mi muz pride domov...
@cikyta ty u ukazujes prsia aj nebožtíkom?
pozrite si foto dala som malej na konik...neviem ako sa sem daju publikovat

minka051
11. jún 2010

kuspitka pozriem ved ja priebežne stále pozerám 🙂 🙂

Jaj dnes sa teším po obede ideme na domček pozrieť. Už sa aj poprechádzam vo všetkých miestnostiach. Dúfam že nezablúdim, lebo ked to porovnám kde teraz bývam tak to je palác 😀 😀 😀 😀 A majú dnes robiť aj vodu, ale u vodárov stratili papiere čo sme tam zaniesli už pred 6timy týždňami. No nie sú blbý. 😠 😠 😠 tak teraz zas čakať lebo tá ženská čo to má na starosti má ešte aj dovolenku. Takže chudáci robotníci si vodu musia stále nosiť aby mohli robiť.

kuspitka
11. jún 2010

@minka051 tak to budes mat naozaj super den.
ked bude domcek vas postavený prideme vas kuknut a mozno aj skor....ked pojdeme do nitry.

minka051
11. jún 2010

@kuspitka jasnééé len mi musíš dať dopredu vedieť. Budem sa tešiť 🙂 🙂 🙂 A hlavne na malú 🙂 🙂 🙂

kuspitka
11. jún 2010

@minka,ale to skor nebude ako asi 23jula to budu u nas v dedine take oslavy....

wolfskinka
11. jún 2010

ahojte,

tak a som z poradne doma a nasrata ako byk, by som vrazdila .... 4 baby ma predbehli vdaka sprostosti sestriciek, kazali mi prist na lacno a potom sa divili ze naco mi maju brat krv, najskor ma poslali k dr. a az potom na poradnu a z poradne zase k dr. .... ako u sprostych, krcok mi samozrejme zase nepozrel iba sonom a povedal, ze sa mu zda ze sa otvara , na koze som ani nebola nie ze by mi to chybalo ale pokial viem tak krcok ci sa otvara sa kontroluje na koze hmatom, u dr. na sone som 34-35tt, na poradni 37 tt .... nech sa dohodnu a nech potom nieco riesia, a na poradni mi povedali, ze mam velke brucho o 2 - 3 tyzdne vacsie, tak potom uz neviem ake maju brucho tie co priberu 30 kg, ked ja ho mam velke a riesili moj tlak a ten som mala 120/80 ved to je ukazkovy tlak a isla som tam nalacno ako kazali tak som uz tej sestricke povedala, ze naco mi kazala ist na lacno nech mi uz krv zoberie, nech uz porodim a pojdem od neho prec, lebo sa tam v poslednej dobe len nasieram. prisla som tam na 7,00 a k dr. som sa dostala o 9,00, lebo brali dopredu na to tam ma 4 sestricky aby to ustriehli ... skratka ako u blbych ... zaver poradne a vysetrenia podla sona sa otvaram a kontrola o tyzden CTG a kontrola krcka o 2 tyzdne ...

cikyta
11. jún 2010

@minka051 Tak to budeš ako královná v paláci-jéjda......Je to super taký domček 😉 No vždy sa niečo zamotá pri prerábkach domčeku,či bytíku.Vieš,ono by to bolo moc nudne,keby išlo všetko,ako po masle 😀
Silvinke je jedno,kde dostane cicík.Už to bolo aj na futbalovom ihrisku,v cukrárni...atd....To len mama musí hádzať maskovacie manevre a tváriť sa pred ludmi,že nemám nikoho pod tričkom-aj ked....už teraz ju tam už velmi nenarvem 😀

@kuspitka Tu kde píšeš pod kolonkou máš že:
pridaj fotky k príspevku...
Tak pridáš 😉 Aha:

minka051
11. jún 2010

@cikyta No to poznám moja setra kojila malú do 2,5 roka a to ju nevedeli už ako ju odstaviť. Ona sa prisala aj v kúpelni ked si sestra umývala vlasy nad vaňou. No to bol teda pohľad pre bohov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2010

jej ciky silvinka aka kocka

minka051
11. jún 2010

cikyta ak sisa je úplná herečka 🙂 🙂 🙂 Ja by som hrozne chcela dievčatko... no možno raz aj motyka vystrelí 🙂 🙂 Vžda som chcela chlapcov a to aj mám tak teraz už len dievka 🙂 😉 🙂

orsulka
11. jún 2010

ahojte príduvšie kočenky 🙂)))))

kuspitka....ahoj....no už mi bolo zle asi dva dni, ale preslo to.......tak mi vcera aj jedna kamoska povedala ,že ci mi nebolo zle, že som nieco zjedla ... 😀 😀 😀

ciky...ako dopadol vylet autobusom????? boli ste???????????

kuspitka
11. jún 2010

@wolfskinka super len tak dalej.....uz mas nakupene vsetko?
@cikyta neviem to... 😎

orsulka
11. jún 2010

minka...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že nad vanou pri vlasoch....hahahahaha...no som si to predstavila hned.....jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj !!!! mileee 😀 😀 😀 😀

wolfi...nerozculuj sa......skodi to zdraviu 😀 😉 😉 😉 ale je fajn,že si nam to napisala aspon is to zo seba dostala von,,,co ťa to má čo zožierať vo vnutri .-)))))))

cikyta
11. jún 2010

@minka051 No veru Minka...je to zaujímave 😀

@wolfskinka Dík a inak ešte som nepočula,že by sa dr.vyjadrovali k velkosti bruška a tým pádom k určovaniu tt... 😕
Ved každá žena má inak uložené bábo,inak maternicu....Niekto ju má vpredšie,takže je bruško väčšie a cíti menej pohyby.Ked ju má vzadšie,tak je bábo viac vo vnutry a žena si užíva viac pohybov bábätka atd....takže fakt máš ohromne zaujímavu dr. 🙄

orsulka
11. jún 2010

@kuspitka kuspi musis akože pisať nový prispevok.....a ked ho pises tak hned pod polickom kde pišeš maj takým, modrým napisane: Pridaj fotky k príspevku..
a ked na to kliknes, tak sa ti to otvori a možes pridať fotku z tvojho PC.....
vyskusaj 🙂))) skuuusaj

ak len citas stranku tak tam to dole nevidiš......musis si otvorit, že pises prispevok.... 😉

minka051
11. jún 2010

@wolfskinka moja len pohoda klíded oni za to nestoja nič si z toho nerob nieje ti to treba. O chvíľočku porodíš a bude dobre. Ono je to asi všade tak. Veď nejaké blbé sestričky ťa nemôžu rozhádzať.

cikyta
11. jún 2010

@orsulka Cesta tam bola OK.Hladela ako mucha puk po buse.
No cesta späť 😖 Bus bol už obkukaný,takže sa mi trhala preč z ruk a chcela sa po buse prechádzať.Museli sme vystupiť o zastávku skôr 😠

minka051
11. jún 2010

@orsulka no na živo to bolfakt pohlad pre bohov a ešte ked sa otočila a začala cicík ťahať ako by to bola žuvačka no tak sestre aj vlasy pri to vypadali 😀 😀 😀 😀

orsulka
11. jún 2010

ciky...no tak aspon jednu cestu zvladla....🙂))))) no a to ste spat nemohli ist vlakom ?????? akože pre zmenu ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
11. jún 2010

@orsulka dakujem....

orsulka
11. jún 2010

kuspi...n ovidiš aka šikulka 😉 mala je dobry bucko 🙂)))) asi jej chuti papkat 🙂))))

ciky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ? 😀 😀 😀 😀

kuspitka
11. jún 2010

tak bez vasej pomoci asi by som bola stratena....
ani nevrav je ako maco.a ked si zoberiem ,ze ju beriem kazdy den 3krat na 3poschodie a este aj vanicku...

wolfskinka
11. jún 2010

kuspitka nemame postielku a vsetko do postielky a vanicku, inac mam vsetko nakupene a pozehlene

orsulka ... hlavna vec ze rizikove tehotenstvo ktore treba podrobne sledovat .... tak ma sleduje podrobne to fakt,

ciky doktora, ale len do porodu potom uz idem od neho prec mam vybavenu uz inu doktorku

minka no ved hej, ale chovaju sa ako majsterky sveta , ze co vlastne od nich chces, jedna nevie co robi druha a potom to tak vyzera

kuspitka
11. jún 2010

wolfi tak to je super moja....a kock chces aky?

minka051
11. jún 2010

@kuspitka tak malá je super a ocino je určite hrdý 🙂 🙂 🙂

Kuspi to má aspoň tréning aj ked chápem je to ťažké 🙂 🙂

kuspitka
11. jún 2010

minka ani nevrav obcas uz nevladzem.
hej ma radost potom vsetkom.ved sa aj tesi dne nanu aj mala na neho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre