Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
15. jún 2010

@marta222 ahoj moja......ja om rada, že ste OK 🙂 😉 😉 len tak dalej...v klude a v pohodičke 🙂 😉

cikyta
15. jún 2010

@orsulka Aj hryzu ako zajačiky.

kuspitka
15. jún 2010

@cikyta mala ma 7500g.a nedavam jej ho stale len raz do mesiaca.
@marta tak to je super ,ze biju srdiecka.aj ty cakas dve?

orsulka
15. jún 2010

@cikyta 😵 😵 😵 😵 😵

marta222
15. jún 2010

áno, kuspitka, vyzerá to tak, že čakám dve. Pokiaľ si dobre pamätám, aj ty si pôvodne mala mať 2, však? A čo sa potom stalo?

cikyta
15. jún 2010

@kuspitka Lebo paralen je od 9 kg dieťatka.


@orsulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuspitka
15. jún 2010

marti hej mala som dve.
prestalo byt srdiecko babu jednemu.to sa stava take,ze jedno prestane zit

janicca
15. jún 2010

@marta222 čaf babula ja už som ťa nabonzovala že čo a ako 😵 😵 všetko je OK tak sa s tebou tešíme 😉

marta222
15. jún 2010

Jasné, Jani, veď si sľúbila, že budeš podávať infošky o mne, takže je to OK 😀 😀 😀 . Ozaj a ako s tým stretkom. Premýšľala som, či ho nepreložíme až na budúci týždeň, od zajtra má zasa pršať až do konca týždňa. Čo vy na to?

cikyta
15. jún 2010

@marta222 ja by som bola za,aby sa to preložilo skrz to počasie. 😉 Nam by to skôr vyhovovalo,ako niekde stáť soplaví v burke ☹

janicca
15. jún 2010

baby mne je uplne jedno kedy dáme to stretko šak sa prisôsobíme 😵

zub začína bolieť a bolieť už aj opuch sa dostavil takže to nebude prievan ...... 😖 kurňa to ja nemám rada zajtra asi zubárku navštívim

marta222
15. jún 2010

No, veď preto to navrhujem, keď máš Sisu chorú, Kamke a Janici to bude jedno a Wolfi to hádam tiež ešte zvládne 😀 😀 . A možno bude mať aj Orsulka budúci týždeň voľnejší a poctí nás svojou návštevou 😀 😀 😀 .
Áno, ozaj to som zabudla napísať, že v piatok som bola u p. bylinkárky a ako som od nej vstala, tak som cítila, že sa niečo deje a hneď som bežala ešte k nej na WC a zbadala som krv. Tak som bola vyplašená a ona ma utešovala, že to môže byť aj z toho Fraxiparinu a ešte aj tým teplom, že tá krv rýchlejšie prúdi. Tak ktovie..

cikyta
15. jún 2010

Jani- 😢 Zub je riadny zmrd ,ked bolí... 😢

cikyta
15. jún 2010

Martus-neplaš.Bože.Ale pani má pravdu...Fraxik robí svoje.
Mne ukrutne krvácali dasná z neho...

cikyta
15. jún 2010

Inak ja som bola objednaná na zajtra k zubárovi,no nemám kde nechať malu,tak idem 6.jula na "trhačku-kvákačku-bolačku" 😖

marta222
15. jún 2010

Ciky, aj ja idem 6. júla k zubárke. Už sa "teším". Dúfam, že mi nebude nič trhať, len som si našla taký malý kaz na dolnej 4 pri ďasne 😉 .

marta222
15. jún 2010

Tak sa majte krásne, na dnes sa s vami lúčim, zajtra hádam zasa prídem do práce a samozrejme aj mrknúť na Vás. Pekný zvyšok dňa 😀 😀

tija28
15. jún 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉

orsulka - no ty si same prekvapko - a ake krasne...................... a dvojite 😀 😀 😀 a ta odborna literatura na 9mesiacov, mozem len odporucit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marta - tak aspon uz mas rovnaku partacku na tehulkovanie 😉

janica - tak supito igelitka do ruky a sup ho tehulkovat 😉 😉 😉

bambulky ja sa vam musim s niecim zdoverit - konecne sa zacinam vytesovat z tehulkovania a uvedomovat si, ze som naozaj tehotna - a aj pracovne povinnosti som prenechala viac-menej muzovi a ja sa snazim byt v klude ............ale vzdy v priebehu skoro kazdeho dna sa proste nieco zomelie a potom mam z toho chvilu stresy a neviem to hned vypustit z hlavy.............................................a neviem, ci aj vy takto prezivate rozne tazsie-lahsie situacie alebo ci to len ja tak velmi prehanam a neviem sa moc uvolnit.........................lebo ved vy mi pridete tu na tejto teme, ako by vas pocas celeho tehotenstva nemalo a ani nic nerozculovalo a vsetko si vychutnavate plnymi duskami..........................a ja teraz fakt neviem, ci to len ja takto vsetky tie okolnosti - ci uz okolo prace alebo sukromia tak velmi prezivam a stresujem a strachujem sa zo vsetkeho alebo ci je to prirodzene pre kazdu z nas, len o tom nepisete ....................to by som fakt chcela vediet, lebo ja uz vobec neviem zhodnotit rozne veci zdravym rozumom a samozrejme, ze aj ja tuzim, aby sa mi narodilo hlavne zdrave babetko 😉 .......................no ale mne to tehulkovanie bez tych stresov, nervov, obav a strachu - proste nejde - mne to pride - pre mna take prirodzene, ze aj stres a aj to vsetko okolo musi pocas tehulkovania byt a dietatko sa narodi aj napriek tomu zdrave - to sa aspon ja tak stale utesujem 😉
.............................................................kazdy mi vravi, ze sa mam setrit, oddychovat, nedvihat tazke - neriesit ziadne zavaznejsie veci, ale ved taky je zivot - ved zivot nie je len prechadzka ruzovou zahradou, tak ako je to teda ????

katy7
15. jún 2010

tijuska, je to normalne, ja sa celu dobu tehulkovania borim s problemami v mm prevadzkach a tiez vselico pri stavbe, proste ten stres pride ci chces alebo nie, len to treba vediet potom rychlo pustit z hlavy a nezozierat sa, ved to by si musela bzt zavreta stale medzi stzrmi stenami, aby sa k tebe nedostal ziadny problem, ja osobne si myslim, ze stresu sa vzhnut neda... a verim, ze budeme mat zdrave babo aj ked niekedy ani nemam cas mysliet na to, ze som tehu a pripomenie mi to az vecer, ked si lahnem kopkanie v brusku

katy7
15. jún 2010

ospravedlnujem sa za tie vymenene y-z 🙂

wolfskinka
15. jún 2010

jannica ja som tiez tvrdila od zaciatku ze budem mat dievcatko .... aaaaaaaaaaa narastol mu pipik 😀 a dokonca aj vestica mi predpovedala ak si pamatas 2 dievcatka ...

janni ja som jedla chillipapricky zavarane , len ma to strasne stipalo tak som ich zajedala pradajkou, ta ich neutralizovala ...

kamka no drzim palce na ten utorok

wolfskinka
15. jún 2010

tija ja som tiez zopar krat chytila totalny amok na zaciatku tehotenstva a rozculovala som sa tiez niekedy, hlavne nmic nenos tazke, nic nedvihaj, nedvihaj ruky nad hlavu, neumyvaj okna, neohybaj sa ... ale inac ti to pekne naskakuje, ze 11tt

tija28
15. jún 2010

@katy7 - diky za povzbudenie - vies ma uplne pochopit - a najdolezitejsie je, ze budeme mat zdrave a krasne babetka zachvilu a na inom nezalezi 😉

@wolfskinka - tak ten amok - tak ten som mala myslim aj ja este v zaciatkoch par-krat, ale uz sa zacinam viac kontrolovat a ved teraz uz ked si uz konecne aj uvedomujem bambulku v brusku, tak musim 😉..a tebe, ze 36tt 😀 😀 😀

wolfskinka
15. jún 2010

tija no veru ze 36tt .... oddnes zacinam 36tt .. xixi no je to za par ale mam dojem , ze len teraz sa mi to zacina strasne vliect ... keby sa aspon to pocasie nejako unnormalnilo, tieto vykyvy mi nerobia dobre na hlavu a na tlak a ani matejovi sa to nepaci

kedy idete do tunisu ? a kde konkretne posli link hotela, nech sa pokocham, ja uz mam objednany allinclusive v porodnici ... xixi

tija28
15. jún 2010

@wolfskinka - na tu dovolenku mozeme az od 22.6. - takze si odchytime nejaky ultra last minute den-dva predtym - proste co bude, a ak nebude vhodne nic do tunisu, tak aj egypt bude musiet stacit - vobec netusim co nam osud priveje 😀 😀 😀 ale potom dam isto vediet 🙂 ...........................hned by som s tebou menila tie tt 😀 😀 😀

cikyta
15. jún 2010

@tija28 Poslala som ti IP... 😉

tija28
15. jún 2010

@cikyta - diky moc poklad moj 😉 😉 😉

kiara15
15. jún 2010

pekny den zelam vsetky 😉 😉 tak mi uz prisla z Heliosu posta urcite recepty 😉 😉

@orsulka suuuupeeeer spraaava straaaasne sa tesiiiim!!!!lepsie to ani nemohlo dopadnut graaaatuuuluuuujeeeeem!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@kuspitka mala je prekrasna strasne sa pekne usmieva 😉
@janica ty v auguste zacinas proverou??tak to ozaj ideme do toho narovnako lebo ja mam kratky protokol a zacinam okolo24.8.joj sa tesim urcite sa aj stretneme 🙂 🙂 a kolko si dala za lieky a ake???

cikyta
15. jún 2010

Kiarka-no super! Teším sa na augustove stimulky...je to úžastný mesiac 😉

kiara15
15. jún 2010

@cikyta ahoj mojko ved uz ani ja sa neviem dockat 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre