Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
23. jún 2010

@cikyta - no ty to mas fakt doma huste.............nezavidim 😀 😀 😀 .............mozno len trosicku 😀 😀 😀

tija28
23. jún 2010

@cikyta - no hlavne, ze maju uspech pri jedle 😎 😎 😎

cikyta
23. jún 2010

@tija28 Chudô je to ako trdielko a ešte aj to málo,čo spapá,tak vytrasie 😀 Momentálne ju chodím priebežne hojdať v tej nafukovacej ohrádke,lebo ona sa tam nemôže normálne hrať-načo je jej učel.Ona sa musí s celou ohradkou prevracať po izbe a válať v nej dolu hlavou 😝 😀

cikyta
23. jún 2010

@tija28 Každý den musím vymyslieť niečo nove ku jedlu-ako "nejedlu" prílohu 😀

tija28
23. jún 2010

@cikyta - tak potom to musis nejako ozdobne naservirovat malej a potom sa do toho isto s radostou pusti

maw
23. jún 2010

Verím vám ze máte pravdu. 😎 😀

cikyta
23. jún 2010

nejde mi to načítať

tija28
23. jún 2010

@cikyta - tak ako - inspiracia ??? 😀 uz mas ? 😀

cikyta
23. jún 2010

Ano 😀

domcek
23. jún 2010

Cafte nedavno sme prisli z vonku Stellusa zaspala na cice ako vzdy tak ze prechadzka no a spanok trval presne 30min.
A potom straaasna sranda pistala v kociku ako najaTA. 😀
@cikyta tak to je celkom slusna perspektiva 17...moje nervy. 😝
@tija28 ja som nespavala ani ako tehotna...cez den som stale nieco musela robit ako riadena strela a v noci mi tak sialene ruky trpli ze sa nedalo tak som chodila ako duch po dome..no a teraz sa mi to vypomstilo..
No idem lebo obedujem a dama lezi na zimu prevratila sa na brucho a zuri lebo nevie este ako spat... 😀

maw
23. jún 2010

Tak kocky aspon zopar lepsich spraviciek pre dnesny uz troch slnecnejsi den. 😉
Manzelka volala s uzasnou pani dr.G. 😀 a normalne ma manzelka svojim nadsenim prekvapkala... 🙂 😉 😀 😅
Takze co sa udialo bolo to ze v podstate ani jedno vajko bohuzial nebolo po ocisteni uplne dozrete a tym padom
ich ani neixovali. Vratia nam peniaze za ix predlzenu kult. aj ked to vobec nieje podstatne a v septembri davame znova ziadost na poistovnu a ideme do dalsieho kola. Tak uz sa na to tesim

tija28
23. jún 2010

bambulky ....................prave som sa vratila z obedika...........a sme si dali pekne cernohor so zemiakmi, k tomu porkova polievka - jaj, ale som sa paradne napapala...........a k tomu zdrava kofola 😀 😀 😀 sa mi ani do roboty uz nechce, asi sa nato vykaslem a pojdem az zajtra, sak robota mi neutecie 🙂 🙂 🙂

@domcek - no tak to mas aspon aj ty o zabavu postarane..........................ja zase nechapem ako, ale okolo obeda ma chyti take spanie, ze by som len spala a spala - tak sa snazim vzdy cez obed odbehnut si domov trocha oddychnut 😉 .......a to moze dieta pri krmeni hned zaspat ? ja som si myslela, ze sa musi nechat babo hned po kojeni odgrgnut, ci tak nejako........ci nie ??? 😉

surviver
23. jún 2010

@maw ,takže opät vam vyšlo slniečko...nadej nikdy nezomiera,aj ked viem,že to nie je lahke,ale neboj aj vam nastane ten spravny čas a aj vy budete rodičmi,tak ako postupne tu v tejto temičke už skoro všetci a kto ešte nie je tehu tak zachvilu bude,tomu verime všetci a preto sa to musi podariť...a mimochodom musiš byt super podpora pre manželku,lebo si nabral odvahu pisat do fora ,kde su same babule..tak si asi vynimočny chlap,ktory sa nehanbi prejavit svoje city...ver tomu,že sa dočkate babatka 🙂 a pozdrav aj manželku,že nech je silna a nech to nevzdava,lebo kôli drobcovi sa oplati aj tych "par" injekcii vydržat 😉

maw
23. jún 2010

@surviver ahojky tak dakujem za par povzbudzujucich slov. Aby som pravdu povedal u nas je to tak ze skor sa v takychto veciach potrebujem ja vyrozpravat ako moje zlatko. Samozrejne ze tomu stale verime aj ked po osmich rokoch je to tazke. No uz vieme co vsetko to IVF obnasa a uz to nebude tak strasne nezname. Ako som uz skorej pisal tak teraz to bolo u nas tazke ja som statnicoval a manzelka moju skolu prezivala asi viac ako ja sam a bol to pre nu asi dost velky stres a ako povedala aj dr. G. toto asi malo velky plyv na to ze to nevyslo. Ale teraz sa chystame na promocie a v lete si chceme pekne uzivat, nejake tie turistiky vyletiky a tak. Takze pohoda klidek a po lete to dufam vide!!! 😀 😀

surviver
23. jún 2010

@maw no jasne oddychnete a aj manželkino telo si oddychne ,lebo tie hormony tiež nie su ktovie čo.ale ked to inak nejde,tak aj to musime prežit...po lete už žiaden stres a verim,že nam v jeseni daš pekne spravičky..po osmych rokoch by ste si to už fakt zaslužili,my sme sa snažili 3 a pol roka a už to sa mi zdalo neskutočne dlha doba...takže verim,že to nemate lahke,ale tam hore to isto zariadia tak aby aj vam vyšlo slniečko 🙂

maw
23. jún 2010

@surviver Moc a moc dííííííííííííík za podporu. 😀 😀 😀 Tak uz odchádzam z práce, majte sa tu pekne pozdravujem vsetky snazilky a aj ostatným rdzíme vsetky palce ktoré máme! 😉 😉 😉

brmbolcek
23. jún 2010

pekne zdravim vsetky,

surviver
23. jún 2010

@brmbolcek čauko,tak ako sa dari??? vybavička pokupena?

komarik
23. jún 2010

ahojte, čo nové. Nestíham čítať. Nájde sa niekto kto to zhrnie? Dúfam že je všetko v poriadku...

cikyta
23. jún 2010

@komarik Ahoj Komarik.Tak pokusim sa s mojou sklerozou....
Orsulík je tehulka.Čaká dvojičky.Sobotu začala špiniť.To bola v Košiciach,tak tam pobudla 4 dni v nemocke.Už je OK,bambulky su OK a včera ju pustili domkov.
Wolfi tiež včera skončila v nemocke skrz kontrakcie a špinenie,tak čakáme...
Janulka s Kiarkou idu v auguste stimulkovať na IVf.
Ostatné tehulke sa nám krásne zaokruhluju,maminky si užívaju drobčekov.
Práve dnes to nevišlo Maw ☹ a z 3 vajíčok nemali nič na ICSI a tak sa im to stoplo.Po telefonáte s užastnou dr.Gaťovou idu skusiť šťastie v septembry.
Prosím,ak som na niekoho v niečom zabudla-pardon,ale mi tu Sisa leze cez hlavu....

kamka17
23. jún 2010

ciky...myslím, že aj pri tej Silvinkinej akrobacii si na nikoho a na nič nezabudla...teda aspoň tak v skratke 😉
...možno ešte Martulu, že tiež čaká dvojičky a je na pn a lusina sa rozhodla dať si pauzu od ivf aj od snažilkovania...dúfam, že len dočasne a že sa na to zas čím skor vrhnú 😉 😉

komarik a vy čo máte nové?? ešte asi stále veľa práce skrz tie povodne...ale dúfam, že si na seba dávaš pozor 😉

kiara15
23. jún 2010

@maw velmi vam drzim palce a vela vela sil do dalsieho pokracovania mne tiez trochu trvalo kym som sa zo vsetkeho spamätala ale tiez som nabrala silu a ideme do toho.Moj manzel sa toho boji viac ako ja ale je dobre ze si sa takto rozkecal nic na tom neni je to uplne normalne ved aj ja sa sem chodim vykecat lebo tu nemam skym 😒
@tija28 sme mali podobny obedik ja som mala strukovu a cernohorsky tak som si pochutila 😉 😉

kiara15
23. jún 2010

@cikyta wolfi rodi??takze predsa ide skor??a este nic??drzim palceky nech je vsetko ok 🙂 🙂

lucula73
23. jún 2010

ahojte

ako wolfi,neviete nikto? a romy??

komarik,práve dnes som na teba myslela?čo je novvé?boli ste v tom helíku? 😕

kiarka ahojček....

maw - držím palčeky,druhý pokus bude určite úspeššnejší,to je štatisticky dokázané 😉

cikyta
23. jún 2010

@kiara15 No nevieme...nejak je ticho.....(pred burkou)
Ani Romy sa neozvala 🙂

kiara15
23. jún 2010

@lucula73 ahoj mojko 😉 😉

cikyta
23. jún 2010

Maw-Lucula má pravdu.Som toho živým príkladom v tom uspešnejšom 2 pokuse.

kiara15
23. jún 2010

@cikyta rano budu ine spravicky?? 🙂 🙂 🙂 inak ciky mala je inak zlata v tych zrkadlovkach 😀 😀 😀

lucula73
23. jún 2010

kiara - aj romy porodila,kuk do druhej temičky.... 🙂

domika9
23. jún 2010

čo romy to ma už za sebou? jej mame dalšie babo už sa teším na fotečky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre