Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
29. jún 2010

babule hodila som foto ....nie su moc kvalitné trošku neskoro sme sa spamatali s tým fotením keď už nebolo Survi no škoda ale bolo fajn 😉

kiara15
29. jún 2010

@surviver dakujem za radu vyskusam 🙂 🙂

wolfskinka
29. jún 2010

@surviver obliecky som nekupila iba plachtu ... nemali take ake som chcela a inac som stale v kope a doma, tak neviem co mi to bosorovala .... ale inac krize ma bolia hrozne ... xixi, skoda ze si nedoniesla maleho

pre tie co nevedia tak ked ma dnes videla odchadzat suseda do mesta na stretko, povedala mi ze aby som nesla daleko, lebo ze ona to na mne vidi, ze dnes porodim .... 😀 ked ma zajtra uvidi s bruchom, neviem ako sa bude tvarit ...

@kamka17 pekny vecer

@janicca pekne fotky

kiara15
29. jún 2010

@janicca super fotocky ale zase ty tam chybas 😉 😉

kiara15
29. jún 2010

@wolfskinka ale aj mna boli krize ked som rodila este nehovor hop a rodila som 38tt 🙂 🙂

wolfskinka
29. jún 2010

@kiara15 asi mala ta suseda upal, zrazili sme sa vo dverach, akurat sa vratila z dovolenky .... povedala ze mi brusko riadne narastlo odkedy ma nevidela a ze uz nemam chodit daleko ... a uplne v pohode som presla, akurat tie krize bolia stale od vcera vecera, ale pomaly si na tu bolest zvyknem 😀 😀 aby mi to potom este nechybalo

kiara15
29. jún 2010

@wolfskinka no vies niekedy aj motyka vystreli 😀

wolfskinka
29. jún 2010

@kiara15 no tak to by musel byt super rychly porod ... aby sa matej dnes narodil ... zajtra ked pojdem do mesta a ku kadernicke tak jej zazvonim .... xixi, len aby sa ma nenalakala

cikyta
29. jún 2010

Ahojte kočky.
Tak ano,prikyvujem hlavou,že bolo výborne ! Veru aj nabuduce prídeme. Ďakujem Wolfi za fasa tričenko pre Sisu aj Survi za omalovanku (milujem také 😉 )Sa vybláznim aj ja 😅 no a nabuduce budem mať aspon dalšie dôvody prísť....
Vidieť aj Timurka+tiež mu chce Siska niečo dať na pamiatku 😉 .Aj dalším postupne sa narodením bábätkám....Ved ked som videla tie brušká,fíha......to už bude coby dup a to bude stretko táááááááák rozrastené.Moc sa teším na bábätká,juj!!!!
Vo vlaku mi Sisa nazaspala.Nemala čas.Musela vyutierať vlastným telom každý kút.Tie ručky a tričko nechcite vidieť.Uplný kominár.Kým sme prišli domov,tak som minula celé vlhčené obruzky+musela som jej dať náhradné oblečko,nech ju ako-tak prenesiem domov.To bol uplný komín,nie vlak.

A Janicca-Tak ak sa už teraz neprilepí,tak zjem kefu !!!!

Sisa zaspala o 21:00 hod.a to som bola ešte pred chvílou tíšiť....takže uvidíme,čo noc prinesie.

Všetky ste moc zlate žienky a velmi milé..... 😵

cikyta
29. jún 2010

@janicca Ved ani ty,ani Survi ste neni dnes "zvečnené"! 😅 No toto!
Hlavne že ja som všade strčená 😝 Nabuduce to napravíme!!!!

kiara15
29. jún 2010

@wolfskinka 😀 😀 😀

wolfskinka
29. jún 2010

inac dnes som mala priserny sen, som sa zobudila, ze zvoni telefon, nezvonil a len tak podvedome som spala dalej a zrazu som zacala kricat a hrdlo som mala akokeby zovrete, tak len take pazvuky hovoril moj muz, a teraz sa podrzte, co sa mi snivalo .. ze som lietala ako duch priamo nad nim a padla som naspat do postele az ked ma chytil ... mne to uz asi hrabe nadobro, vcera v noci boli kriky, lebo som nahanala zlodejov, co mi kradli auto a som sa bala, dnes v noci som lietala ... no co prinesie dalsia noc, to som zvedava ... moj muz tvrdi, ze je to tym splnom ale neviem, ci to neni nejaka predporodna depresia alebo co

lucula73
29. jún 2010

@janicca ,ako si to fotila a kde je zbytok???? 😕 😀 😀 ...ale super,že ste sa stretli,dobre to padne 😉

kiara15
29. jún 2010

@wolfskinka to moze byt aj tym predporodnym depkam 🙂
@lucula73 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
29. jún 2010

@kiara15 len ja nemam ziadne predporodne depky ... teda aspon zatial 😀

cikyta
29. jún 2010

@wolfskinka môj typ je,že vydržíš do 40 tt,ale nemyslím to v zlom. Mám len také divne tušenie.......

wolfskinka
29. jún 2010

@cikyta uvidime ... v tom pripade ta moja suseda asi zacne nosit cesnak na krku ... 😀

cikyta
29. jún 2010

@wolfskinka Aj u Romy mi to višlo. 😉

cikyta
29. jún 2010

Dobru nôcku 😉 😔

wolfskinka
29. jún 2010

@cikyta uvidime ....

kamka17
30. jún 2010

dobré ránko prajem všetkým 😎 😎 😎
ciky, no ako ste strávili noc??? a nezabudla si vystúpiť na správnej stanici?? a čo sa sťažuješ s tými fotkami, šak si hovorila, že nikdy na žiadnej nie si, tak teraz si pre zmenu všade 😉 😉 😀 😀

zuzanka.h
30. jún 2010

dobré ráno žienky veľmi Vás pozdravujem 🙂

surviver
30. jún 2010

pekne ranko všetkym

@wolfskinka si ešte 2 v 1?

surviver
30. jún 2010

a čo ešte spinkate? a Kamka s Janickou už asi pracuju...Sisi dospava včerajšie mamine pivko....tak som tu sama,ale ok,ved tu už dlho strašit nebudem,maly sa za chvilu zobudi a bude o zabavu postarane 😉

tak pekny den prajem...ja večer nakuknem,že čo mate nove 🙂

janicca
30. jún 2010

ahojte kurátka moje ... 😉.............. aj ja chcem prááááááááááááázdniny !!! aj ja chcem ísť na kupkoooooooooo !!! 😕

@lucula73 to neva že sme nie všetky zväčnené základ je že bolo super ....na buduce budeme v kurze mi dve so Survi 😀

@cikyta prilepí neboj to bola predpríprava Sisa ma skoro dobila 😀 😝 ,babule ma opluli tak že ináč to dopadnúť ani nemôže ......... 🙂 🙂 čo ako ste spali po včerajšku ???
@wolfskinka ja si tiež myslím že ešte potiahneš pekne do 40 tt 😉

orsulka
30. jún 2010

ahojte ahojteeeeeeeee......tak ja utekam hned pozriet fotečky!!!!!!

verim a vidim a aj citim, že Vam bolo vcera super, aj som na as myslela 🙂))))))
vcera kontrola dopadla OK...dostala som dalsiu injekciu do zadnice, vraj aby som po vysetreni nekrvacala....a vyfasovala som este duphaston k utrošu....ale zredukovali sme to na 2x denne, plus este nejake vitaminy... bublinky su obe v poriadku, a teraz oddychujem doma....
Tijuska vcera volala, že je tiež OK, male sa hybe o 100 6, už ani nespini, a tiež vas vsetky pozdravuje...... mala sa dnes ozvat, ci už nahodou nepustia domov.....tak dostala odo mna nakauane tak ako ja od nej...doma!!! veget!!! oddych!! klidek!!! a nohy v teple 😀 😀 😀

KIARI......kurnik aj s kramamy...ale naozaj skusaj babkine recepty, nech sa to posunie spat o tri dni vzad.......ale hlavne sa kvoli tomu moc netrap, jednoducho bude ako bude....a vždy to nejako pojde vyriešiť....tak bud pridu normalne po dovolenke, alebo začnes pichať na dovolenke, alebo pojdes o mesiac neskor...... nic sa nedeje...pohoda!!!...oki ??????

wolfskinka
30. jún 2010

dobre rano ....

@janicca nestras este aj ty .... no neviem , dufam, ze este tak max tyzden , ved zachvilu zacnem 39 a povedali ze do 38 a teraz mam tahat do 40 .... to moja suseda nerozdycha .... xixi

@surviver som stale kinderko aj ked noc bola tazka, krce do krizov presli, ale zase zacali krce do brucha a rano som dostala take dva krce do nohy, ze som az kricala od bolesti .... sa umyjem a idem na trh susede kupit cesnak .... 😀 a sebe ceresne a marhule

😀

janicca
30. jún 2010

@wolfskinka ja nestraším len píšem čo si myslím .... 🙂 neboj moja potáhneš do 40 tt... 😝
@orsulka teším sa s tebou a som rada že je všetko OK a samozrejme myslím aj na Tijušku ... 😉 a ináč sa cítiš ???

wolfskinka
30. jún 2010

@janicca no ved tebe sa to vrati .... ked budes ledva fucat ... idem skusit na chvilu lahnut a potom pojdem na tu trznicu

janicca
30. jún 2010

@wolfskinka a ja sa tak na to tešííííííííím keď budem ledva fučať 🙂 🙂 ........dnes máme v práci taku pohodičku 🙂 ...... ..vedenie je už fuč tak len tak to flákame ....... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre