Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
1. júl 2010

marti na take ani nemysli a ked si to on tak fakt mysli,tak neboj jemu sa to vrati....teraz sa prepočital,ak sa na to spolieha,normalne ho lutujem,potom bude mat chudak fofry ,aby našiel nahradu,ale tak mu treba 😅

surviver
1. júl 2010

a čo idete porabat cez vikend,konečne hlasia pekne aj cez vikend,nie len cez tyžden...či Ty teraz ani moc na slniečko nemusiš ...

marta222
1. júl 2010

No, veď ja netvrdím, že si to šéf tak myslí, nemôžem na neho povedať nič zlé - dá sa s ním, i keď je dosť svojský 😉 . Veď uvidíme, čo čas prinesie...
No cez víkend budem domka - vysedávať na balkóne 🙂 . Slniečko mám rada, ale teraz sa trochu bojím aj kvôli tomu Fraxiparinu, aby sa mi nepúšťala krv - keď sa telo príliš prehreje, a ešte sa mi dali aj po nohách akési drobné vyrážky - vraj to môže byť z Duphastonu alebo z tej kyseliny listovej... A keďže to zatiaľ musím užívať, tak musím zniesť aj vyrážky 😀 😀 😀 . Ozaj nemali ste niektorá s tým skúsenosti? Že sa vám s Duphastonu vyhádzali vyrážky. Síce ktovie, či je to naozaj z toho 🙂 ....

surviver
1. júl 2010

@marta222 ja som brala duphaston ešte ked som nebola tehu,to mi dal gynekolog,už ani neviem na čo,či na upravu cyklu,či...ale nemala som žiadne vyražky.. aTy si nikdy predtym nebrala Duphaston???

surviver
1. júl 2010

@surviver a fraxiparin si pichaš do bruška?...no lepšie niekde v chladku s nealko mix drinkom a dobrou knihou 😉

surviver
1. júl 2010

už si pišem sama sebe 😀 -----to bolo martuške pisane ---bola som s malym vonkumasi mi pripieklo rozum 😎

marta222
1. júl 2010

Brala som ho - 1 x a to len keď som bola v nemocnici - asi 2 dni po 3 tabletky - do potratu a to bolo tak v novembri, čiže nebolo také teplo. A teraz ho užívam už cca vyše mesiaca 3 x denne. Jasné, u každého sa to nemusí prejaviť, ale možno v kombinácii s tehotenstvom, ktovie.....

surviver
1. júl 2010

@marta222 no možno,tehu, fraxiparin a dufik sa tak zle skombinovali,ale pokial to moc nesvvrbi,tak to nejako zvladneš,len aby horšie nebolo...drž sa aj s drobcami,ja idem k tomu mojmu,lebo sa mi zda,že sa už zobudza 🙂 tak paaa

marta222
1. júl 2010

Survi, veď ja chápem, že to patrilo mne 😀 😀 😀 . Áno, fraxík si pichám do brucha...

marta222
1. júl 2010

Survi, jasné, choď Timurka potešiť 😉 , daj mu bozk za mňa 🙂

wolfskinka
1. júl 2010

@orsulka .. novalgin by sa nemal brat ... preto ho neberiem ale v akutnych pripadoch sa moze, ale skusim vydrzat uvidime co povie zajtra CTG a sono a hlavne dr.

marta222
1. júl 2010

Ahoj wolfi, tak ako? Ešte sa držíte pokope 😀 ? Zajtra ideš na sono?

wolfskinka
1. júl 2010

@marta222 hej este sme v kope ... matej kopka co ma tesi, nech len kopka, ale tie moje krize, ani pohnut

rozmyslam este ze ci by mi na to nepomohla trosku masazna hlavica zo sprchy a vymasirovat, ale asi ani nie

wolfskinka
1. júl 2010

@marta222 zajtra rano o 7,30 tam mam byt ... najskor idem na CTG, potom na sono a potom este na kontrolu cipku

cikyta
1. júl 2010

@marta222 Tie vyrážky možeš mať aj zo slniečka.Aj ja ich teraz mám.Aj ked som tehotná bola,tak som ich zo slniečka mala.A fraxík ma svrbel+ku koncu a aj po pôrode som mala z neho najprv po nohách (lebo bol pichaný tam) potom aj na bruchu....Ved ak nájdem foto,ukážem ti.........A v pôrodnici mi to zmizlo vždy,ked bola vizita.Skoro ma šlahlo.Akoby sa tie vyrážky báli dr. 😠

cikyta
1. júl 2010

No mám to.....

cikyta
1. júl 2010

Akoby prhlava,či čo:

wolfskinka
1. júl 2010

@marti nemala by si s tym skocit na kozne ? pre istotu ?

cikyta
1. júl 2010

@wolfskinka Keby tam Marta išla,už sa nezbaví behačiek....vieš ako to už u dr.býva.....
A kedže čaká dvojčátka,nech lietanie v tomto teple neriskuje,kedže má problém s materničkou.Tak ju pár malých pupáčikov nerozhádže....(či su väčie Marti?)

wolfskinka
1. júl 2010

@cikyta no pravda ako ja s tou diabetologiou ...

@marti tak skus nejake bylinky a inac vraj na pluzgiere zabera tvaroh alebo kysle mlieko, osobne to nemam odskusane ale pocula som to uz od viacerych

kiara15
1. júl 2010

@wolfskinka ta ked ta zbada ani neuvery 😀 😀 😀

inak pekny den zelam sice uz podvecer 😉 😉

cikyta
1. júl 2010

@kiara15 Pekný podvečer Kiarka... 😵

kiara15
1. júl 2010

@cikyta aj tebe a Siske a co robi mala princeznicka??

cikyta
1. júl 2010

@kiara15 Práve sme skákali v nafukovačke a ešte pred tým vešali prádlo.Teraz doje tyčinku,skončia správy a pôjdeme do vane.Ocko nám ešte neni doma,tak si tu same bačujeme...
A toto píše ona:
b bbnn bm nbdysw&Q

domika9
1. júl 2010

@cikyta vidíš som ti mala dať vedieť či sa to neobjavilo aj mne ale ja som nič take nemala a inač ja už asi vyše týždna nepicham tak som cela happy že som sa toho zbavila ešte musím ísť na kontrolu ale dnes som tam volala a viete čo oznamilo mi to že číslo neexistuje takže fasa no fasa ale nič to žena si vždy poradí no nie
inač všetky pzdravujem

cikyta
1. júl 2010

@domika9 Mne to nakazali skončiť pichať až po výsledku krvy.
Inak to poteší.to číslo...........

Sisa dokazila TV pred chvílou zas.Oco nás zabije 😖

domika9
1. júl 2010

@cikyta ved ja som mala po poorode ešte vyše 20 injekcii a dr. mi poslala ešte dalšie balenie tak som mylslela že skolabujem ale našťsastie mam už pokoj
ciky neboj ona pokazila ona aj opraví 😉 ani nebude vedieť ako

kiara15
1. júl 2010

@cikyta tak mate vecernu pohodku Sisi dakujem za mile slova 😀 budem sa snazit zdokonalit v tvojom jazyku 😀 😀

Sisi oprvuje televizory??moj otec tiez asi by si rozumeli 😉 😉 😉

domika9
1. júl 2010

@kiara15 😀 😀 😀

@cikyta a v slnečníkoch sa nevyzna trebalo by ho dať naporiadok aby sa dal použiť ale neviem kde som ho založila

kiara15
1. júl 2010

@domika9 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre