Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
6. júl 2010

@cikyta ...no prepáč, že som v práci a aj zákazníkom sa musím venovať 😕 😕 😠 😠

wolfskinka
6. júl 2010

@cikyta inac mne toto pocasie vyhovuje ... moj muz mi dnes ked sme boli na obede povedal, ze som ako mortisia z adamsovcov ta mala rada burku, ze nech este zacnem strihat kvety a uz budem echt adamsova

dnes ked ma videl ujo kuchar ... tak zostal zaseknuty, ze este som v kope a povedal ze mi zajtra urobi taku dobrotu ze sa mam nechat prekvapit tak som zvedava co to bude... som chcela na zajtra robit fasirku s novymi zemiackami, ale taka ponuka sa nedala odmietnut, fasirky budu vo stvrtok

ja neviem co mi stale ide na chut mlete maso, ja som nikdy nebola fasirkovy typ a teraz by som len fasirky a plnenu papriku jedla

cikyta
6. júl 2010

@kamka17 Co tí smajlíci? Ty si sa nahnevala?

wolfskinka
6. júl 2010

@kamka17 no ved to ze ti tam vyvolavaju kadejakí nervaci, len sa moc nerozculuj

alicka uz je v porodnici oddnes s babulami, buduci tyzden pojdu domov vsetky 3, babiky maju uz 2400g

kamka17
6. júl 2010

@cikyta čo si šiši??? šak ja sa neviem hnevať 😀 😀 😀 😀 ale si sa zľakla, čooooooooooooo??? 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

wolfi...ja už sa dávno nad týmito ľudkami nerozčuľujem, lebo však načo??? oni sú dementní od narodenia a mne je škoda to riešiť 😉 😉

wolfskinka
6. júl 2010

@kamka17 spravny pristup veru mas, kasli na nich ... kedy ides na sono ? ja sa uz neviem dockat co to bude

cikyta
6. júl 2010

@wolfskinka Ked som nemala Sisu,tak som milovala dažde,burky a spánok...........No teraz chcem slniečko hlavne skrz to,nech sa teší Sisa,nech sa hrá vonku,nech si urobíme výlet atd.....

wolfskinka
6. júl 2010

@cikyta ved jasne, ked bude matej na svete aj ja budem radsej slniecku, ale teraz mi toto vyhovuje ... idem si skusit trosku pospat, nech si oddychneme , brucho mam ako skalu tvrde

papa

kamka17
6. júl 2010

wolfi... v pondelok je sono...a akosi to stále so mno nič nerobí, že čo to bude...ale som rada, že aspoň vy sa tu tešíte a neviete sa dočkať 😀 😀 😉

janicca
6. júl 2010

@cikyta aháá už chápem niekto začína proverou niekto citronmi 😀 ........tak obuď čižmy a dávaj do kalúž ináč tu bola riadna prietrž 😖 baby a čo to tu preberáte ??? 😉

marta222
6. júl 2010

Ahojte herečky - hlásim sa 😉 . Práve som prišla od gyndoša. V nedeľu som zasa trochu zakrvácala, som presvedčená, že to je z toho Fraxiparinu, lebo sa mi večer pustila ešte aj krv z nosa. Zvozil ma, že som nešla na pohotovosť, ale to bolo len také jednorázové - tak som nešla, lebo určite by si ma tam nechali. (Ja už po mojich skúsenostiach s potratmi viem ako to chodí - a nemocnice sa bojím ako čert kríža...). Ale našťastie už nekrvácam, robil mi aj sono - bambuľky sú OK, aj krčok je dostatočný - 3,8 mm. Zajtra idem do nemocnice do MT na to vyšetrenie a ten skríning. Tak mi držte palce... A inak čo je tu nové?

marta222
6. júl 2010

Ozaj a zasa mi začína byť zle... V nedeľu mi bolo celý deň a včera zasa ku večeru. Takže tak... A ešte som dnes stihla aj návštevu zubárky - kazy našťastie nemám, povedala mi, že aj hygienu mám dobrú, urobila mi prehliadku a vyčistila mi zubný kameň. Tak dúfam, že na tento rok mám už s ňou pokoj 😉 .

kamka17
6. júl 2010

marti, servus...no to veru nie je bohviečo, že ti začína byť zase zle, ale radšej grckaj, ako keby si mala zas špiniť a mali si ťa nechať v nemocke 😉 😉

marta222
6. júl 2010

No veď to, kamka, radšej nech mi je zle ako krvácanie 😉 . A ty ako? Kedy ideš na ten ultrazvuk? Či už si bola? A viete už čo to bude?

janicca
6. júl 2010

@marta222 čaf kočena to som rada že sa ti darí ... 😉 a to že ti je zle je len dôkaz toho že babulky su uplne že v poriadku...... 😉 a stále sa k tebe chystám a nie a nie sa k tebe dostať ..... 😀 ale neboj moja raz mi to víde a dojdem .... 😉

cikyta
6. júl 2010

@janicca čo preberáme? Nemtudom...

@marta222 Držkaj sa moja.Tiež mi z fraxiku krvacal nos aj dasná.A ten skríning ti prečo musia robiť tu? Tvoj gyndoš ti to neurobí?

marta222
6. júl 2010

@janicca - no veď som aj myslela, že či sa neobjavíš cez predĺžený víkend - a ty nič....
Inak - dnes som podľa ultrazvuku 11+0, takže zajtra začíname 12 tt - dúfam, že sa stihne ešte ten skríning...

cikyta
6. júl 2010

@marta222 Ten skríning je v pohode do 13tt 😉

marta222
6. júl 2010

@cikyta - nie, on to asi nerobí... Veď vieš, že niektorí doktori na to nemajú oprávnenie - vraj to robí iba niekoľko lekárov na Slovensku. No krvácanie z nosa a z ďasien by som hádam ešte zvládala - ale zdola - to nie je bohviečo 😠 😒 ...

marta222
6. júl 2010

@cikyta - to si ma upokojila - no uvidíme, čo povedia zajtra v nemocke v MT 😉

cikyta
6. júl 2010

@marta222 No neviem,tu to robia gynekologovia kamaratkam.Ja som bola v heliose na to.
Viem,že krvácanie z nosa a dasien nieje nič proti !inému" krvácaniu.Len som písala,že všeobecne som mala aj ja redšiu krv.

pa

cikyta
6. júl 2010

Zle som sa vyjadrila (Sisa sa tu pomne štverá..)
Tu to robia tie scriningy gynekologovia.Kamaratky,čo su tehule mi vraveli.Moja dr.-neviem.lebo som z vlastnej vole chodila na všetko do helíku.
Tak.

janicca
6. júl 2010

@marta222 bola som mimo šak som aj písala a prišla som až včera doobeda.. 😉 ináč by som určite prišla keby som bola doma veď bolo krásne počasie ... 😎
@cikyta už nič to asi to počasie 🙄 ...myslela som tu stránku čo si tu hodila..... a už idete von v gumáčikoch a či ?

cikyta
6. júl 2010

@janicca Musím isť do banky.
Zase so Sisou na rukách 🙄 ach jaj.

cikyta
6. júl 2010

No idem. Majte sa fajn.
Martuška prepáč ešte raz za ten nos a dasná.
A ked budete mať niekedy chuť tie,čo neviete,môžte prísť aj sem:
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/tehulky-a-mamicky-zo-sanatoria-helios-2/

janicca
6. júl 2010

@cikyta ty to zvládneš ty si šikulica ... 😉 aj so Sisou ver mi 😵 ona bude v banke tvoja pravá ruka 😀

wolfskinka
6. júl 2010

@kamka17 mna to teda zaujima, ci bude matej mat dalsiu potencionalnu adeptku na nevestu ... xixi

@marta222 drzim palce na zajtra ... a verim ze bdue vsetko ok

@cikyta no vy ste sikulky zvladnete to

domika9
6. júl 2010

@kamka17 panečku ty už 21tt 🙂

wolfskinka
6. júl 2010

@domika9 no veru nabieha to staticne 😀

katy7
6. júl 2010

Caute babulky, zdravim vsetky tehulky aj cakatelky, pekene sa tu tie tt nasobia 🙂
Wolfi - ty uz to mas veeeeelmo blizucko
ja mam posledne dva tyzdne neskutocne problemy s nohami, strasne mi opuchaju clenky, uz som z toho zufala, takyto cas mi neskutocne vyhovuje, chladoceeeeeek 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre