Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. aug 2010

@cikyta zlato krásny vyrok, co si napisala pre Tiju 🙂))))) velmi pravdivý.....
ja som tiež bola dnes v tej prci, privitať novu kolegynku.....PS: bola som mila, a hned som si s nou potykala 😀 😀 😀 už som doma, a o chvilku idem pre svokrovcov....dojdu k nam, svokra ide umyvat okna a svokor žehliť 😉 😉

cikyta
2. aug 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 som rada,že si bola milá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
2. aug 2010

@orsulka Potom ukáž svokrovcom smer MT a môžu sa realizovať aj u nás...ked už budu v tom "švungu!" 😀 😀 😀

chorale1
2. aug 2010

a už ked budu vo švihu a v tom martine môžu prísť aj ku mne. ja obyvackové okno mám umyté - to je to največšie ale ostatné ☹ cez kupeľnové už ani nevidím

cikyta
2. aug 2010

@chorale1 Aspon ťa nebudu špehovať dotieraví susedia,ked sa budeš sprchovať 😀

chorale1
2. aug 2010

dobrý nápad 😀

cikyta
2. aug 2010

@chorale1 Vieš kolkokrát som si zabudla zatiahnuť žaluzky do kupelne ja? 😅 A to máme protilahlý panelák hádam 10m od nás 😅

zdenka.valkova
2. aug 2010

cafte babule takze dnes sme mali ET embrijka mali dobre znamky ( 1-2, 2 )takze 14 dni treba cakat papa

tija28
2. aug 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ..............no @cikyta, tak tie tvoje komentare k sisi su bezkonkurencne, a samozrejme mala modelka taktiez 🙂 🙂 🙂
@orsulka - je pekne, ze si bola mila ku kolegynke 😉..........a bambulke a drobcekovi sa ako dari ??? 😉posluchaju ? 😉

.....................inak PD, ten stvrtok dojdem aj ja, len neviem o ktorej, a kam presne,...takze cakam nejaku navigaciu 😀 😀 😀

tija28
2. aug 2010

@zdenka.valkova - teraz si pockas uz len 14dni, a sup sem medzi nas tehulky 😉 cakame ta 😉 😉 😉

orsulka
2. aug 2010

@cikyta oni su velmi zlaty, fakat.,...vsetko porobili...este aj umyli po sebe 😉
nechcem byť sebec, ale neposlem ich žiadnym smerom...nechám si ich len pre seba, aby este dlho vládali !!! 😉 😉
@zdenka.valkova držim plec...tfuj-tfuj---a nejake tie virusiky tehu posielam 😵 😵 😵 😵 😵 vela oddychuj 😵

@tija28 bambula aj drobcek posluchaju......inak mam po ranu vždy tqky vytok...žlto-hnedy...trva to tak doobeda...poobede a večer velmi malo skoro nič......tak neviem co to má znamenať...inak bolesti nemám žiadne, vsetko OK.....tak čo to može byyt????? 😕 ciky...ty nevies??????

zdenka.valkova
2. aug 2010

diky baby takze za 14 dni sa ozvem pa

cikyta
2. aug 2010

@zdenka.valkova Takže si si dala vložiť dve? Mohla si tu zostať...nie prísť až za 2 týždne 😉

@tija28 Dakujem.......................som smutná,že ťa nespoznám štvrtok ☹

@orsulka Ale ja už dlho nevládzem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Inak Orsulík,ja osobne si v tvojom prípade myslím,že ak máš len hnede špinenie,nie normálnu červenu krv...nesvrbí to,neštípe to,nebolí ťa brucho a je to len doobeda,tak môže isť len o uplne normálny rast bábätiek,ktore tlačia viac a viac do výstelky,tým mierne trhaju malé cievky a je to tak jemne,že kým tá krvička výjde von,je už stará a hnedá,takže je toho málo a nič to nemusí znamenať...............zvlášť,ked sa to deje v noci a ráno to výjde von... 🙂

cikyta
2. aug 2010

@orsulka No a k tej žltej farbe možno tolko,že je vela roznych prípravkou na mierne zápaly.....,ktore sa môžu aj v tehotenstve.Su rôzne mastičky a tak si nejaku preventívne naordinovať.nejaku na prírodnej báze aj pre tehulky nebude na škodu 😉

domika9
2. aug 2010

orsul ja som mala presne toto že som špinila doobedu ale u mna to občas bola aj krv a dr. mi povedal že to može byť aj tym clexanom no hemato mi povedalaa že niesom preriedena tak mi davku neznižila a moj dr. mi to povedal tak že zvyšeny tlak v malej panve sposobuje to že krv presakuje cez žilky a tiež sa mi to objavovalo iba rano

tija28
2. aug 2010

@orsulka - presne ten isty vytok som mala aj ja, z noci az dopoludnia.........a podvecer to zbledlo........som sa nato pytala aj v nemocnici, a tam mi doktorka povedala, ze je to tym, ze drobec si este vo vnutri hladal fleka - este sa tam trocha uhniezdoval, a dalej to bolo este sposobene aj popraskanymi cievkami kvoli zvacsovaniu sa bruska - a je to sice krv, ale uz stara, takze neboj, ale doporucujem si dopoludnia viacej polezat a nerobit ziadne narocne cinnosti......................mne to pred tyzdnom uplne preslo (to som koncila 17tt) - teraz uz mam len taky svetly vytok - a to je v pohode 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@cikyta - no snad sa nabuduce uvidime konecne.............a snad uvidim niekedy v blizkej dobe aj sisku - a snad nebude uz chodit do skoly 😉

cikyta
2. aug 2010

@tija28 čo si.Ešte sa uvidíme tento mesiac,len tento štvrtok asi nie... ☹

kiara15
2. aug 2010

@cikyta 😀 😀 😀
@kamka17 vsak pridi len daj vediet ako prides??budeme ta cakat 🙂 🙂 no dufam ze mu dame vnucika este jedneho 😉 😉
@orsulka aj u mna to plati len mi dajte vediet kde sa mam dopravit neham to na vas?? a este ked bude prsat??

kiara15
2. aug 2010

@zdenka.valkova drzkam palceky 😉 😉 😉

kiara15
2. aug 2010

@orsulka niekto si to vie dobre zariadit 😀 😀

wolfskinka
2. aug 2010

ahojte

baby dik, ale teraz akosi nestiham, matej ma uplne naruseny rezim z toho spitala, tak ani neviem kedy sa zobudi, stale ten isty kolotoc, odsavanie, uspavanie, pranie, zehlenie, dnes som ho zase skusala prilozit a trapila s kojenim, ale bohuzial nechytil sa ☹

orsulka
3. aug 2010

dobre ranko...... 🙂
dievčatka dakujem za rady.....ja osobne si myslim, tiež, že je to len niečo taketo maleho, kedže to je len doobeda, práve aj preto, že si mi to Tijuš hovorila o sebe, ked sme boli spolu.....ale aj tak ste maeste ukludnili 😉

@wolfskinka držkajte sa moja, určite to chvilku bude lepsie a potom už len dobréééa dobrééééé.....

PRIEVIDZA.....tak ako to stretko ??? asi by sa najlepsie mala vyjadriť mzuzka, kvoli drobcom......mne je to jedno, možme dat spicha aj tam ako naposledy na namesti v tej restike... a okolo 16,00?????? dajte vediet......
Tijuš tay vieš, kde je v PD Prior?????

tija28
3. aug 2010

dobre ranko bambulky 😉 😉 😉
@orsulka - neviem sice, kde je prior, ale sak najdem...................hlavne nech sa tam da hned zaparkovat, nech nemusim daleko pesi - lebo som ja pohodlna poslednu dobu dost 😀 😀 😀

cikyta
3. aug 2010

Ahojte.A z drobcov idu iba Mzuzkiní krpčekovia? Luculka s malým nejde?

domcek
3. aug 2010

Cavte dievcata moje , vas zanedbavam prepacte mi. No moja slecna ma stale skusa a Simonko zasa skusa kapacitu PC.
Nakze su len obcasne svetle chvylky ked tu mozem prist.
Ako sa mate? Pozdravujem tehulky, maminky, deticky.
Moja duracelka prave hajinka tak kavickujem.

orsulka
3. aug 2010

@tija28 este to musime komplet dohodnut, to bol len nevrh, a parkovisko je inak hned pod prioromk , tak to vobec nie je daleko.....ale najskor sa baby musia ohlasit......
@cikyta lucula tu davno nebola, tak neviem co planuje a ci pride sama alebo s Matuškom......asi budemme musieť použit mobilne telefony, ked na kona nechodia 😉
@domcek tak vitaj po dlhej dobe .-))))) sledujem, že si spoločne uživate prázdniny 😉 😉 😉 maleho posli viac von nech sa hrá a hned bude cistejsie pri PC 🙂)))))

zdenka.valkova
3. aug 2010

@cikyta ved neboj pridem aj skorej 🙂

domcek
3. aug 2010

@orsulka vsak rano som ho pustila von a este sa nedostavil...teraz zasa neviem kde bludi ma ide porazit uz som vsetkych ulicnych kamosov obvolala jasne ze polovica nedviha 😖, suhaj si nechal svoj mobil pre istotu doma aj starkej som volala ...no neviem kde sa tula. To preto nieje k zohnaaaaniii, ze som mu povedala, ze ideme uz zacat s opakovanim kedze je august aby nezabudol aj do 10 ratat a citat... 😅
Accch jooooo idem ho este hladat..

marta222
3. aug 2010

Ahojte dievčence, prišla som Vás všetky len pozdraviť, som na chvíľu v práci... Ako sa máte? Čo je tu nové? Nestíham čítať 🙂 😉

cikyta
3. aug 2010

@domcek 😀 😀 😀 😀 Šimonko je iný výmyselník 😀 😀 😀 😀 a má to dobre prešpekulované s tým mobilom 😀 😀 😀 😀 😀 Po kom to díte je? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre