Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
28. aug 2010

Jáj,keby sa ma teraz muž opýtal,o čom sa bavíme???? 😀

domika9
28. aug 2010

@cikyta teraz som to davala čítať mojmu tak sa smial 😀 😀 😀

cikyta
28. aug 2010

Ako pred rokom ked sme išli s naším hafíkom,tak muž zobral po nom bebenko do sačku vonku a kráčal ku kontajneru.V tom mu dobehol do cesty malý zvedavý synovec a ten len :
-Ukáž,čo tam máš? Ukáž? (a otváral mu násilým ruku)
A moj muž že:
-hovno tam mám!
(No a vtedy sa jeho sestra urazila,že mu to može aj slušne povedať.....)
Tak jej vysvetlil,že on tam má VAZNE hovno,tak čo! 😅

No nič končím,lebo ma zmažu.Idem..........Orsulík pozor..............FETALOVAT 😀 😀 😀 😉

cikyta
28. aug 2010

@domika9 čo???? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 Pomooooooooooc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
28. aug 2010

@cikyta neboj nič 😀
no a veru ktovie či to nezmažu to nema vela spoločne s heliosom 😀 😀 😀

cikyta
28. aug 2010

@domika9 a čože by nemalo???
Vieš ako strašne ma "prehanalo",ked som tam mala ísť 1.krát? 😀

kamka17
28. aug 2010

hihi, ja pred OPU som veru tiež trošku dlhšie bola na tom ich wc...až na mňa sestrička volala, že či som ok...no šak to sú prirodzené pochodz tela, tak čo by to tu mazali 😀 😀

ciky...ako dopadla tortička pre Silvinku??
mne sa ten orsulkin koláč akosi veľmi nevydaril, ale je tam veľa jabĺk, tak možno aj zato...

domika9
28. aug 2010

@cikyta ajked no vlastne ti to sposobila heliosačka tak čo

wolfskinka
28. aug 2010

@cikyta ani mi nehovor, nema ho az take velke ale je vacsie, radsej pojdeme nech sa tiomu vyhneme, lebo uz som z toho hotova, stale mu nieco je, od narodenia len chodime po doktoroch, uz by to konecne mohlo skoncit, nech sa uz netrapi

cikyta
28. aug 2010

@wolfskinka neboj,bude to dobre.....
To su len začiatky...Tiež sme si so Sisou pochodili po nemocnici...najprv skrz reflux,očká, nožky (do 8 mes.po ortopedií),no potom už bolo fajn.Ešte nás čaká ekg so šelestou,no už bude fajn.Len začiatok je taký.......za chvilku sa budete spolu tešiť a bez žiadnych problémov 😉 ver mi 🙂
Držím palce Matejkovi 🙂

wolfskinka
28. aug 2010

@cikyta no bodaj by si mala pravdu , nas okrem toho caka este kontrola tej nedovyvinutej ladvinky v januari, dufam, ze sa vyvinie a bude to dobre

cikyta
28. aug 2010

@wolfskinka Všetko bude vyvinute,krásne,zdrave a bábätko usmiate 😉

cikyta
28. aug 2010

@kamka17 Ozaj.Tu tortu musím zajtra rýchlo vyhodiť,lebo muj muž je schopný ju ponuknuť návšteve.Dopadlo to tak,že som ju moc presladila 😝

fomarik
28. aug 2010

Ahojte! Som na koníkovi po dlhšej odmlke. U nás nič nové. Stále Helios, stimulácie, ..... tento mesiac sme mali naplánovanú IUI, ale bohužiaľ, nemalo sa čo oplodniť, nedozrelo ani jedno jediné vajko!!! 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Srdečne blahoželám všetkým tehuľkám!!!!!!!!

cikyta
28. aug 2010

@fomarik Juj to mi je luto... 😔 Ale treba stále bojovať...aj z posledných síl... ☹
Ved príd sem aj častejšie. 🙂 Držím ti palce na dalšie IUI,ktore musí dopadnuť výborne !!!! Tfuj tfuj!

fomarik
28. aug 2010

Dakujem velmi pekne. Vieš, ked ja mám strach sem chodiť častejšie. Naposledy som tu bola v marci.

cikyta
28. aug 2010

@fomarik prečo strach? ☹

wolfskinka
28. aug 2010

@fomarik je mi to luto, ale nevzdavaj to , nesmies nakoniec to vyjde urcite
@cikyta dakujem musi byt

kamka17
29. aug 2010

pekné nedeľné ránko prajem všetkým 🙂 🙂 🙂

takyna
29. aug 2010

@wolfskinka neviem či poznáš tento prášok Infants Dophilus, jedna kočka od nás témy písala, že jej to zabralo proti malému kolikám a bolestiam bruška tak skús, držím palce

cikyta
29. aug 2010

@wolfskinka Tie probiotiká,čo ti o nich píše Takyna sme užívali aj my dlho po tom našom refluxe a hospit.v nemocke.Boli fajn,len ich treba užívať dlhšie,nie po týždni to vzdať. 😉

katy7
29. aug 2010

ahojte babule, hlasim sa este 2v1, mm je uz na ceste, tak by som pomaly aj mohla ist do toho 🙂 ale zatial stale nic, vcera som aj poriadne vyupratovala, prach poutierala, s kamoskou sme si dali kavicku a dobre poklabosili, proste pekny den, normalne ze som si super oddychla

cikyta
29. aug 2010

@katy7 🙂
mne prišiel muž piatok večer z týždnovky a o pol noci už prichádzali riadny poslíčkovia....a sobotu večer tu bola Sisa.Pekne si počkala na ocka...................takže to vizerá,že to bude aj u vás tak 😉

zuzanka7834
29. aug 2010

ahojte zienky, chcem sa opytat jednu otazku ohladom folikulometrie... Tento mesiac je prvy cyklus, co som zacala brat clostil, od tretieho dna 2x1 tbl a na 10-ty DC som bola na folikulometrii. Foliky zatial nenarastli, len na 1 strane doky povedal, ze budu rast, mam do Heliosu prist na 15DC, ci sa nieco zmenilo... CHcem sa spytat, ci sa Vam niektorej nieco taketo stalo, ci mam sancu, ze tie foliky dorastu este tento mesiac, kedze mame naplanovane IUI... Dakujem krasne za kazdu odpoved.

@katy7 prajem Ti nech to mas lahke a rychle a nech ste obaja v poriadku 🙂

domika9
29. aug 2010

@zuzanka7834 tak presne ja som ten prípad kedy na 15 den nebol ani naznak folikulu tiež som brala clostil všetko som hodila za hlavu že isto nič v ten mesiac lebo keby sa mal nejaky folik vytvoriť isto by tam bol už aspon maličky ale dr. povedal že mame prísť o týžden a ahaho o tyžden tam fol taky krasavec že dnes mame z neho doma Matuška 😉 😉 😉 takže nemaj boja folik bude 😉

domika9
29. aug 2010

@zuzanka7834 opravujem na 15 den tam už bol 😉

kiara15
29. aug 2010

Tak sa hlasim pekne ze sme stasne docestovali 🙂 🙂 pocasie nam vyslo 😎 😎 😎

Jankam oneskorene vsetko naj...zelam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nech im to vide 😉 😉 😉

@orsulka dakujem za sms a som rada ze babuliatka su ok???a co este nebolo vidno ci chlapci alebo dievcata???

@janica a ty ako??uz si pripravena alebo si uz zacala??

ostatne zdravim odA......po..Z!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉

kiara15
29. aug 2010

@cikyta este Siske vsetko najkrajsie a najlepsie zelam k meninkam a posielam veeeliku pusinku 🙂 🙂 🙂

@zlatanka predoperacne toleruju v heliku 3mesiace pytala som sa krajka?? 😉 😉

wolfskinka
29. aug 2010

@takyna dakujem za radu
@cikyta dik aj tebe za radu

zajtra ideme na tu urologiu s tym vajkom a k doktorke detskej na cistenie toho ockovania ma to zase cele zahnisane

janicca
30. aug 2010

dobré ránko vám prajem ..... 😉
@wolfskinka neboj bude dobre ani sa nenazdáš a všetky problémy budete mať úspešne za sebou.... 😉
@kiara15 no vitaj doma babula .. 😉 tak ako bolo ? oddychnutá a hor sa do stimulky...ja už mám prvu včelu uspešne za sebou ...včera som si bola dať pichnuť ale dnes to idem skusiť sama tak uvidím či to zvládnem ........ 😉

a ináč zdravím šééééééécky od A po Z ako tu je zvykom ...... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre