Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka a ako ste dohodnuti s doktorom na pôrode ? planovana sekcia či ešte neviete a skusite to aj prirodzene ak budu dobre podmienky? 😵

cikyta
6. sep 2010

@komarik Tebe moja držím na zajtra palce.Budem na teba myslieť a Melinde (waw-mimochodom nádherné meno!) budeme držať palčeky tiež.Dievčatko s tak užastným menom bude zdrave ako repka !!!! Tfuj tfuj !!! Držkaj sa a ver,že sme s vami kočky! 🙂


@zlatanka30 Tak je super ! 🙂 To je základ všetkého 😉

zlatanka30
6. sep 2010

orsulka idem samozrejme.vsak ma caka potom nas doki 😀 😀 😀 😀 😀 no nie.???

zlatanka30
6. sep 2010

cikyta bodaj by si mala pravdu

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka toto sme vobec este neriešili moja........my sme sli postupne.....vydržať do 12 tt....až vtedy mi pogratuloval,že toto mam za sebou...potom sme riešili genetiku a amniocentezu..inak zajtra by už mali prist aj postou vysledky.....teraz budeme riesit asi to 3D sono...a tak postupne......ale už coskoro by som sa ho mohla aj povypytovat......a co je najhlavnejsie, si ho "rezervovať".... 😉 😉

cikyta
6. sep 2010

@orsulka No veru ano.Malinké može kopkať kdekolvek v brušku a dokonca aj ručkami boxovať,takže to je potom iná show 😀

@orsulka dakujem za Sisu.Asi ti ju prídem šupnuť do postielky nech sa spolu vypotíte chorobky 😉

orsulka
6. sep 2010

@cikyta presne suhlasim s tym menom..... 😉 🙂 je nadherne......a asi si ho prepožičiam aj k nam do okresu....ak bude druhy chlapcek, tak ake by sa k Melinde hodilo???? 🙂 🙂
@zlatanka30 tak to je super, že ideš do toho!!!!! tfuj-tfuj-tfuj !!!!!!! 😉 😉 a nech sa to podari, nech je Hudec z toho paf!!!! 😉 😉 😉

orsulka
6. sep 2010

@cikyta no bxy sme sa vypotili...to je jasne. by sme sa šaleli pod palonom, až by z nás tieklo .-))))))) 😀 😀

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka ved ja len tak či už niečo ste riešili - času je stale dost a dosť.
len ma napadlo že budeš mať babiky skôr pri sebe ako ja 🙂

zlatanka30
6. sep 2010

orsulka to dufam.vsak ja mu este ukazem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka asi to bude skor...ja chcem vydržať co najdlhsie samozrejme...preto bude aj ta serklaž....tak dufam, že vydržime aspon do toho 36 tt!!!! tak nech vsetko svate stoji pri nas 😉 😉 😉

orsulka
6. sep 2010

@zlatanka30 😀 😀 😀 😀 😀 verim, nebude sa stihať čudovat...a pekne sa budeme stretávat na poradni .-)))))) 😉 😉

orsulka
6. sep 2010

@zlatanka30 a este aj s Kiarkou .-)))))) 😉 😉 😉

zlatanka30
6. sep 2010

no neviem,ci to stihneme 😉 😉 😉

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka jasne 36tt je taky magický - držim paluchy
ja by som chcela rodiť koncom decembra tak v 37tt 😀 aby som mala miminko čo najskôr pri sebe. ale to sa všetko uvidi ako to bude.

orsulka
6. sep 2010

@zlatanka30 S T I H N E M E !!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 verime!!!veríme!!!verime!!!verime!!!!!! 😉 😉 😉

zlatanka30
6. sep 2010

no s tou asi ano 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka jo jo...este mame polovicu pred sebou .-)))))) 😉 😉 😉

cikyta
6. sep 2010

@orsulka K Melinde chlapček...hm....veru neviem.S chlapčenskými menami je to väčší problém 😅
Hádam tiež niečo na písmeno M a niečo nie moc obyčajné (obyčajné myslím: Jožo.Mišo,Jano...) 😝

orsulka
6. sep 2010

@cikyta tak na M...ma momentálne nič nenapada.......chlapčenske.......

cikyta
6. sep 2010

Hovorí sa,že ked su dvojičky s rovnakým začiat.písmenom v mene,tak budu šťastné 😉

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka a čo Melinda a Max alebo Maxim 🙂

orsulka
6. sep 2010

@cikyta no my už mame nejake tie top: bud Leon a Linda, alebo Šimon a Šarlotka..... 🙂 hmmmm??????

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka Max a Mxim sa nepaci mojmu....moc........mne velmi........ 😉

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka treba ho spracovať 😀
ja som strašne chcela dvojičky a volali by sa Tamarka a Tomaško 🙂

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka hihi.....moja svokra navrhuje tamarku...a k nej Barborku 🙂 🙂 hoci tvrdi, že to budu dvaja chlapci 😀

jerryjanka
6. sep 2010

@orsulka ešte maš čas možno si babulky vyberu meno samé. niekedy to tak je. 🙂

orsulka
6. sep 2010

@jerryjanka ano 😉 😉 😉 😉

cikyta
6. sep 2010

Skoda,že sa nedavaju mena až po pôrode,ale musí to byť pred pôrodom.Keby sa dalo tak,že do 3 mesiaca sa rozhodnuť.....tak by sa kopec detí volalo uplne inak 😉

cikyta
6. sep 2010

Do 3 mesiaca sme volali Sisu Hanička 😀 Teda hlavne muž..stále sa k nej nahol a hovorí: Ahoj ty moja malá Hanička 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre