Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
2. jún 2009

mia - dakujeme z celeho srdiecka .............a snad Ta uz coskoro budeme vsetky pekne postupne nasledovat 😀

kamka17
2. jún 2009

druháááá...čaute

mia1983
autor
2. jún 2009

určite uvidíte ako sa tu tu bude pekne kopiť, šťastie si raz na každého sadne 😎 i keď nevieme presne kedy ale každý má ten svoj čas a verím, že ten váš je už za rohom 😀

kamka17
2. jún 2009

tak hádam nám to fakt už v týcho troch čiarkach vyjde, že si nájdeme úspešne aspoň tie // 😉 😉
držím nám všetkým palce, nech sa zadarí 🙂

janicca
2. jún 2009

mia - dik,dik,dik a davaj babule ruky hore a robíme mexické vlny 😀 buch,buch,buch šampáňo už tečie potokom 😀 hor sa do ďalšieho snaženia v novej témičke 😵

mia1983
autor
2. jún 2009

Inak pozerám Kamka17, že ty si zo Žiliny ja tam pracujem 😀 a dneska tá strašná cesta pod Strečnom sme si zase počkali v kolóne

tija28
2. jún 2009

tak tu kolonu sme si uzili veru aj my 😉 ..........ale len cestou naspat 😀 😀 😀

lucula73
2. jún 2009

tak už som tu aj ja,hádam sa aj na mňa dačo nalepí,jupííííííííííííííí...

mia ešte dáke tehuvírusíky... 😉

tija zabudla som napísať,že tie píšťalky nám dali v tej cukrárni,to nekúpil moj mm,to by som mu ani neschválila 😉

kamka ahojček,ako v robotičke?ty si dievča na telefone? 😀 😕

mia1983
autor
2. jún 2009

Veď nie je to až také strašné, ale keď každý deň to má byť tak neviem neviem, to stále len noha na brzde 😵

mia1983
autor
2. jún 2009

aha tak tehu vírusíky tak posielam priamo z bruška TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tfuj tfuj tfuj pre všetky 😀

kamka17
2. jún 2009

lucul, áno, ja som dievča na telefóne... 😉 😉

domika9
2. jún 2009

tak aj ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

mia1983
autor
2. jún 2009

tak dúfam, že aj ostatné žienky sa pripoja 🙂

domika9
2. jún 2009

kamka nevolala si mi nahodou tento týžden z call centra či nechcem holiaci strojček 😀

surviver
2. jún 2009

ahojte 🙂

tija ta predlžena kultivacia moze byt ,5 ale aj 6 -7dni,nie je na to nejaka norma,vsetko zavisi od toho ako sa embryjko vyvyja....a ak je take akurat,tak Ti ho daju 😵

surviver
2. jún 2009

mia Ty planiješ chodit cele tehu do prace?

mia1983
autor
2. jún 2009

surviver to nie však ja už si pekné 2 rôky priplácam nemocenské poistenie pre prípad tehu doma na PN ale keď my máme v robote taký super kolektív a práca ma baví, tak myslím, že to prostredie je pre mňa lepšie kým je všetko o.k., ale keby niečo letín na PN, nemám s tým problém, kolegynka zastúpi 😀 a účtovať sa dá aj doma 😅

mia1983
autor
2. jún 2009

som si zmenila pas na tehu a mi tam vyšiel termín že 02.02.2010 a ja som narodená 05.02, bože keby to tak vyšlo 😀

surviver
2. jún 2009

mia neboj vyjde 😵 a ak budu 2ky tak trojnasobna oslava.....

tija28
2. jún 2009

krasne sa to tu v trojke rozbieha....................... 😀 😀 😀

surviver - som zvedava na ktory den mi to vyjde..........ktory bude moj najstastnejsi 😀 😀 😀

mia - ved mozno Ti to aj presne vyjde...............ked budes velmi chciet, tak isto ano 😉 drz sa tehulka..........a diky za tehuvirusiky 😉 😉 😉 haaaaaaaaam 😉 😉 😉

bambulky - nateraz sa s vami lucim................................mozno vecer este nakuknem 😉 tak pekne pismenkujte, nech mam co citat 😉 😉 😉

mia1983
autor
2. jún 2009

surviver no to hej ja som vždy chcela mať dvojičky máme to aj v rodine 🙂 , tak možno na nás vykukne nabudúce 😵

brmbolcek
2. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeejjkoooooooo mi uz mame helios 3 ??? 😕 😕 😕 upssssssss fihaaaaaaaaaa 🙂 🙂

zdravim vas kocandyyyy ????

citam citam a vidim ze sme v novej seriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mia1983
autor
2. jún 2009

tak idem aj ja si trošku poležkať po celom dni, kuknem na vás ešte večer ak ma ovšem mužík pustí k PC alebo zaspím ako každý deň už o 19:30 😝

surviver
2. jún 2009

brmbolcek tak ako v novej praci? 😉

orsulka
2. jún 2009

no baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nechápačky...pomaly 220 pripevkov za posledných 5 hodin???? vy sa fakt nezdáte 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
2. jún 2009

Tu ste! 😵

kamka17
2. jún 2009

no servuste, tak sme sa našli...orsul, ciky aj ostatné...sme úspešné pisateľky, čo už 😀 😀

brmbolcek
2. jún 2009

teda tak to ze fakt ty brdo tolo ste popisali ze nemam sancu popisat 😉

surviver 🙂 dakujem za opytanie , je to zaciatok ako vzdy tazke ale da sa ..... vsetko chce svoj cas .. ale ty sa mi pochval svieti ti tam krasna 9 🙂 😉 to je moje stastne ciselko a som aj narodena aj v septembri ako sa dari maluckemu stvoreniu v brusku ????

orsulka
2. jún 2009

a ja som to dočitala a konečne pochopila, kto založil nasu III....tak dik mia.....a velká gratulácia k tehu... 🙂

ahoj Ciky 🙂))

orsulka
2. jún 2009

inak..........hihihihi................ k tomu 4.6. ......to bol moj svadobny den hihihihihihih......
😉 😉 😉 a mojej najlepsej priatelke sa pred tromi rokmi narodila dcerka Zuzanka 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre