Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
16. jún 2010

survi no ... dost ako dost, autom pobeham raz dva, nakup len dam do auta, z auta ho vylozi muz, len z tej VUCky mam obavy, tam pokial enmas znamosti nevybavis nic a nepoznam tam nikoho

kuspitka
16. jún 2010

ivirk to sme nevedeli ani my...ale po case budes vediet vsetko....

kuspitka
16. jún 2010

wolfi a naco ides na VUCKU

wolfskinka
16. jún 2010

vybavovat nejake papiere ...

cikyta
16. jún 2010

Ahojte,zdraví vás "rozbitý" Martin...
Silvinka bola zlatá.V noci sa mi sem tam budila.Tak každu hodinu bola hora,aby mi luto nebolo a o pol 4 konečná... 😉 😉 Dievčatko vstalo,začalo mi vykladať kadečo,skočilo na ocka,tomu začalo vykecávať tou svojou rečou 😉 a samé hopy,skákania len božechrán nie spanie...
Ja som od 1 do 3 oka nezažmurila.Nedalo sa mi vobec spať a ešte k tomu som mala Sisu nalahko oblečenu a bola celá studená,tak som ju stále zakrývala.
Takže ráno o 5 to muž vzdal,zobral si ju do izby a mne nakázal spať-kedže videl,ako zufalo vizerám 😀 Za hodinu mi ju doniesol a ona mu spala na rukách.Uspal ju na PC a ťahala do pol 8. 😉

Na tej trampolín e skákala,no urobila 2 výskoky a bác na riť 😀 To padnutie ju ukrutne bavilo a ked s nou spadol aj ocko-nebolo väčšieho rehotu 😀 😀 😀

cikyta
16. jún 2010

Kamka,zatial nemáme na sobotu nič,takže kludne dojdi.Budeme moc radi a radi ťa tu privítame. 😉

kuspitka
16. jún 2010

cikyta tak super.mala je uz ok????je zlata velmi.uz sa tesim ,ked bude behat okolo mna

orsulka
16. jún 2010

@cikyta aj ja som tak bola hore moja dnes v noci...resp...ja som tak okolo pol tretej asi zas zaspala....
ale Tvoj M. aky zlaty.....pekne ho pozdravuj 😉 😉

cikyta
16. jún 2010

Kuspi-malá je OK.

cikyta
16. jún 2010

Pozdravím 🙂
Tiež by mal byť oddýchnutý do roboty a bojuje občas somnou chudák 😒

orsulka
16. jún 2010

@cikyta mala nebola OK????? niečo mi uslo ???? 😕 😕

🙂 😉

ja viem ciky, že by mal byt oddýchnuty.....preto to vacsina otcov riesi tym, že spi v inej miestnosti...aby si oddychli a boli v pohode do prace ...je to vsetko o pristupe....... o tolerancii....
vacsinou su to chlapi, ktorí si nejak neprsli peripetijami IVF ci IUI ci podobnymi vecami

cikyta
16. jún 2010

Orsulka.Malá je OK.A vždy bola OK.Ked sa Kuspitka pýtala,či je OK? Tak som slušne odpovedala,že je OK. 😀 🤐

A inak aj keby patril muž k tím druhím chlapom...tak by nemal kde ísť,lebo už síce máme 3 izbový,ale Sisa by ho nahánala do každej izby. 😀 Raz sme to skusili.
O 1 v noci muž zaspal,Sisa bola ešte hore a nemal šancu spať,lebu ma ťahala uši,oči a kričala ocoooooooo

cikyta
16. jún 2010

Dnes ma videla vešať prádlo a vešala som stare mužove tričko,ktore mal pred nou možno hodinu na sebe,aj to len pri jazde autom na grilovačku...a ona mi kričí s prstom na to tričko že: OCOOO
To je iná pamäť.Pomaly lepšia,ako moja 😀

orsulka
16. jún 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 no bude ako tvoj "diárik" 🙂)))))))) všeto si bude pamatat.......
to presne ako s tou modelkou co videla...!!!!! a aže "MAMA! ..... 😵 😵 som ti vravela...!! 😉

kamka17
16. jún 2010

ciky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 človek sa tu aspoň má na čom zabávať...lebo ja už tu nechcem byť...domov.... 😅 😅 😅

orsulka
16. jún 2010

@kamka17 tak ja mam za sebou pol šichty..... veru este pol !!!!!! 😠 😒 😉 ale zvladnem nejako... ty si už stale na tych ranných ????????

kamka17
16. jún 2010

zatiaľ nie, od budúceho mesiaca...len im to asi budem musieť pripomenúť...ale budúci týždeň mám dovču, tak aspoň čosi pozitívne... 😅

orsulka
16. jún 2010

@kamka17 Joooooooooooooooj...tak si trosku oddychnes od tych telefonov..!!!! 😉 😉 😉 aj kolegov....

janicca
16. jún 2010

čafte slnečnice ...... 🙂 😎

tak ja som bola u zubára bo zub len bolel a bolel sviňa jedna ... 🙄 zubnica 😀 rozvrtala tak sa mi zdá že trošku to poľavilo a pravdepodobne pôjde von no kým budem cehula tak si to musím dať do poriadku......... 😵

a ináč sa tu mávate fajn len tak zbežne som vás prečítal a mala Sisa numero uno 😀 😀 😀 cmuuuuuuuky vám šeckým

orsulka
16. jún 2010

@janicca seeeeeeeeeeeervus gladiolka 🙂))))))))) 😉
aspon že ťa zubnica zobrala!!! 😀 😀

orsulka
16. jún 2010

@janicca čo je??? de si ????? si zvädla, ci co ???? 😀 😀 😀 😀

kamka17
16. jún 2010

hehe, janicca zvädla, ja som napoly mŕtva...no orsul, máš ty tu dnes riadnu spoločnosť 😀 😀 😀 😀
a hladná som jak rus...ale o 5 min obed...

orsulka
16. jún 2010

@kamka17 mne je dnes tak nejak dost zle.......ale prekonavam sa ako len viem....len neviem, ci viem......
strieda sa mi to v tom zaludku hore-dole...teraz neviem ci od hladu, ci od smedu, ci že je brucho plne 😝 😝 😝 aj hlava sa toci...tak sa predýchavam v okne....

janicca
16. jún 2010

@orsulka bububu tu som 😀 no nič iné nemôžeš ani čakať šak si tehu tak ti predsa musí by ť zle !!! 😀 😀 a či ??šak teraz by si nemala ništ robiť len hore chalachiňou ležať .....xixixiixixiix 😝 😀 😝

a veru by som aj ja niečo dobré zbodla len neviem čo 😅

cikyta
16. jún 2010

@janicca Nebud smutná,
daj von zubček,
kým ti ešte nevytrča " pupček ". 😵

@kamka17 Ty len papkaj,
hladná nebud,
škvrkaním si malú nebuď! 😉

@orsulka Dýchaj riadne,
nôžky zdvihni,
to sa tvoji drobci mihli 😉 😉

orsulka
16. jún 2010

@janicca ..........jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...som sa ľakla...... 😨 😀
šak mala...sak mala....keby to tak hned slo....... 😉

cikyta
16. jún 2010

Že chalachina,no ja zomrem,
čo tá Janula nevymyslí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

orsulka
16. jún 2010

@cikyta si poklad náš,
a veru básnické črevo máš.
Každej to tu nadelíš,
o zážitky so Sisi sa podelíš. 😉
Rozosmiať vieš veru každú z nás,
preto sa tešime ked zavitaš každy den medzi nás..!!!!!

cmuuuuuuuuuuk

cikyta
16. jún 2010

@orsulka Sakra................................prečo tu nemáme červenajuceho sa smajlíka?

orsulka
16. jún 2010

@cikyta pre istotu 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre