Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

speranza1
10. sep 2010

@mimili ahoj mmili.. ja som na tom podobne ako ty....a tiez som zvedava, ci budem musiet byt na PN...my sme totizto dost vzdialeni od Martina, tak neviem ako to bude s dochadzanim... 😨

cikyta
10. sep 2010

@mimili Ano.Tak to je pravda,že ludia su zlý...niekedy...
Ak sa dá,nikomu to nevrav a vymysli si,že marodiš s chrbticou-keby niečo... ☹
No nevšlo nám prve IVF.Ani sa nič nezmrazilo.Vyšlo nám až druhé IVF.Tiež nemáme nič zmrazené,ale aspon ten jeden zázrak mi tu pobehuje 😅
Je to individuálne.Niekumu výjde prve IVF,niekomu druhe,tretie,štvrte.....Nik nevie,prečo to tak je....Ale uspešnosť pri IVF je vraj 55% a to je dosť 😉
A dakujem za pochvalu dcerky.Oni maju v helíku krásnu prácu....my sme dodali len material 😅

mimili
10. sep 2010

@speranza1 Ahoj Speranza- tak som rada, že je tu so mnou nejaký "nováčik" 😉. No veď to - ja to mam cca 90km.. no, čo už narobíme.. ale toho dochádzania sa zo všetkého obávam najmenej🙂

speranza1
10. sep 2010

@mimili no moja my cca 350 😀 ..ale co by sme neurobili preto aby sme sme si doma uz aj my pohladili take krasne zdrave babatka, ze?
ja som uplne na zaciatku nas caka este len uplne prve vysetrenie v oktobri...a uvidime co nam odporucia... vy ste sa ako dlho pokusali o babatko?

cikyta
10. sep 2010

Ked máte viac km a dochádzania do MT,tak vám odporučia spolupracovať s vaším gynekologom.Príklad-on vám vezme krv,či urobí UTZ.To už ako sa dohodnete vzájomne.Nemusíte tak často chodiť do MT.

speranza1
10. sep 2010

@cikyta juuj prave toho som sa obavala, ze budem musiet spolupracovat s mojim gynekologom...takze ho zrejme neobidem... 😖 ... no nic to..uvidime ako to poriesime...

cikyta
10. sep 2010

@speranza1 Ale nemusíš.Tvoj dr.ani nemusí vedieť,že chodíš do helíku...no neviem,či ti potom tu PN može vypísať aj obvodák.Fakt neviem.Boli v tom zmeny a to som už do heliosu nechodila.

cikyta
10. sep 2010

@speranza1 Najlepšie sa dohodneš osobne v heliose sdr.Každeho beru individuálne a ako iný prípad.Nehádžu všetkých do jedneho koša a to je fajn. 😉

speranza1
10. sep 2010

@cikyta vies ani by som s tym nerobila take tajnosti, ale podobne ako mimilli...nechceme to nikomu vesat na nos, ze chceme navstivit centrum...a moja Dr. sa velmi dobre pozna so svokrou... a hoci jej povinnostou je dodrziavat lekarske tajomstvo..viem ze tu na Slovensku sa to castokrat obchadza...

mimili
10. sep 2010

@speranza1 Júúúúúj... tak to je fakt veľa km. My sme sa snažili 3 roky... ako aj vy. Ale nejako sme to nepreháňali - nechcela som, aby sa náš sexuálny život zmenil na plodné a neplodné dni. Ja by som sa snažila ešte aj dlhšie, nejako sa mi do tohoto všetkého veľmi nechce. Ale je to už asi zbytočné a rôčky idú....

speranza1
10. sep 2010

@mimili takze sme na tom skutocne rovnako...aj my sme nechceli aby sa nas zivot obratil naruby len kvoli tomu aby sme ratali dni plodne a neplodne.. vieme, ze mame obidvaja problem a vidime, ze to nejde prirodzene, tak ideme tam aby nam "dopomohli" k babatku odbornici 😉

mimili
10. sep 2010

No, to hej..Speranza, to máš pravdu. Ale najlepšie spravíme, ak sa na to vykašleme a nebudeme to riešiť. Musíme sa sústrediť na niečo iné a nie na klebety a ľudskú hlúposť...
Cikyta, tak to mňa si vcelku potešila, že budem môcť spolupracovať s mojim gyndošom. On mi Helios odporučil, takže snáď to bude v pohode.

speranza1
10. sep 2010

@cikyta ja verim ze sa iste dohodneme v Heliku tak aby boli spokojne vsetky strany 😉

speranza1
10. sep 2010

@mimili no kedze sme sa nahlasili do centra tak si myslim ze uz sme to riesit zacali 🙂 😉

mimili
10. sep 2010

@speranza1 Ja som reagovala ešte na ten tvoj príspevok predtým - o tom, že ľudia sa starú, do čoho im nič nie je🙂 Že to nemôžeme riešiť🙂

kiara15
10. sep 2010

@brmbolcek skakala anist nezabralo uz som zufala 😒
@orsulka veru vsetko mozne ale mrcha si aj tak spravy po svojom ☹ este teda hlasim ze nist ☹

kiara15
10. sep 2010

@mimili vitaj medzi nami aj ty
@speranza1

cikyta
10. sep 2010

@kiara15 Kurnik !!!! 😠 Aj s mrchou !!!!

kiara15
10. sep 2010

@cikyta ani nehovor uz som najedovana sama na seba 😠

speranza1
10. sep 2010

@mimili jaaaj aha mimili... jasne tak to je pravda..ale co uz... s tym skutocne my nic nenarobime ..ale hlavne ze mame nadej a budeme stastne 🙂 😉 😵

cikyta
10. sep 2010

@kiara15 A dokedy ju máš dostať? Ako sa vyjadril dr.? ☹

speranza1
10. sep 2010

@kiara15 dakujem za privitanie...a nech ti uz dojde..ak ti ma dojst ta mrcha mrchava....

janicca
10. sep 2010

ahojte dievčence aspoň vás pozdravím keď už nemám kedy písať..... 🙂 hádam doma sa mi podarí vás prečítať .... 😉a ináč sa mám fajn v pondelok kontrola krv,sono ....určite v minulom živote som musela byť prinajmenšom nejaký profesionálny pichač injekcii ja ešte nemám žiadnu modrinku len má začína trochu brucho pobolievať..... 😉asi to tak musí byť ........ 🙂

vítam nové snažilky a prajem veľa síl a energie ...... 🙂 ))))

speranza1
10. sep 2010

@janicca ahoj janica, takze ty si uz zrejme zacala s pichanim injekcii do bruska, ze? ak sa smiem opytat naco su dobre tie injekcie?

janicca
10. sep 2010

@speranza1áno už pichám je to moje 2 IVF sú to hormonálne injekcie na tvorbu folíkov no poviem to takým sedliackým rozumom .....pri normálnej ovulácií sa ti vytvorí jedno vajko .........a pri stimulácií (to su tie injekcie ) sa môže viac ja som ich mala myslím 12 prvý krát .....ale je to u každej individuálne.....teda ja to moc nejak neštudujem ale su tu babeny ktoré su v tom ako doma no skoro ako profesionálky a podaktoré už skoro doktorky 😀 😀 tak určite poradia viac ...... 😉

dievčatá ak sa mýlim tak ma opravte 🙂 ))))))))

speranza1
10. sep 2010

@janicca ...juj tolko profesionalok je v tejto teme? to sa tesim, ze mi bude mat kto poradit ak to budem potrebovat... ste zlate dievcence... 🙂

cikyta
10. sep 2010

@janicca Nemýliš sa 😀 ty "pichač" 😀

cikyta
10. sep 2010

@speranza1 🙂 bárs kedy bárs kto 😉

speranza1
10. sep 2010

😵 @cikyta .. tvoja silvnka ma asi tie najkrajsie ocka ake som kedy videla.... 😵 😵 😵 a vopred dik za ochotu 😉

brmbolcek
10. sep 2010

@kiara15- a co citrony ????

@janicca- ty si hotovy narkoman 😀 😀 😀

@cikyta- co poraba Labudko ?

... kocky cim ste si vyplnili chvilku v nemocke ked ste mali cas ? kniha - casopis- krizovky ? oplati sa to brat do nemocky ci ma tam zamestna drobec viac 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre