Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
28. jan 2011

@orsulka gratulujeme aj my.su velmi pekny....

speranza1
28. jan 2011

@minka051 ahoj moja...stale na teba myslim a prevelmi ti drzim palceky....
@orsulka posielam jedno velke Bozie pozehnanie pre celu tvoju velkuuu kraaasnu rodinku 😵 😵 😵 😵 ... prajem vela sil a zdravicka...
ostatne dievcata velmi srdecne zdravim 🙂

cikyta
28. jan 2011

@kati777 Ano Kati (IP) ☹

minka051
28. jan 2011

@speranza1 dík snažím sa ako najlepšie viem 🙂 🙂

minka051
28. jan 2011

@kati777 ahoj ano môžeš aj mne sa to raz stalo. Vtedy to bohužiaľ ani nevyšlo ☹ Ale zatiaľ nerob paniku nemusí to nič znamenať.

katy7
28. jan 2011

@orsulka drobuliatka su nadherne, uzasne, ocakavane... posielam obrovku pusinku Sarlotke a Adamkovi a prajem vam vsetkym, nech sa rychlo zabehnete a nech ste zdravucky

brmbolcek
28. jan 2011

zela pekny vecer 🙂 🙂 🙂 a zaroven krasny vikendik 😵 😵 😵

@orsulka- tak prvy vikendik ako cela rodinka pokope 😉 😉 😉 krasne si to uzite a hlavne ze ste stastny 😉 😉 😉 😉 , srdecna gratulacia , vdaka tvojej silnej vole si sa dopracovala ku krasnej a uzasnej rodinke 😵 😵 😵 😵

@minka051- a ty ako moja ? kedy ideme testovat ? uz sa tesim na vysledocek aby si ho krasne potiahla na 40tt do noveho domceka 😉 😉 😉 ako ste na tom so stavbou ? teraz asi sa neda ani robit , hm...a co danove porobene v praci ? ,a s utrosu si nic nerob, ze po nom zaspavas aspon si nadspis co ti treba bo ked pridu drobci tak spanku bude menej , vsak cikytka 😉 😉 😉

@kuspitka- tak akovy zurivcekovia ? 😉 😀 😉 ako Kamlika ?

@tija28- boze tot si rodila , a uz mate viac ako mesiac to ale leti , inak maly je cely ty , nema chyby je krasny 🙂 🙂 🙂

@katy777- mozes aj nemusis, sice on to trochu brzdi ale ked ma prist tak pride ani utrogetsan nepomoze....

@jerryjanka- tak ako si nazivate s malickou Janulkou ? 🙂 🙂 🙂 aky si mala porod ?

@fopardi - a kedy ku malemu drobatku pride surodencek ? 😉 😉 😉

.... ja by som uz pristala aj na druhe 😀 😀 😀

dievcence viete mi poradit alebo mate skusenosti s nosicmi ? rozmyslam o manduce.... mala ste ho niektora, pripadne mi poradit ? ktory je lepsi atd...? dakujem za kazdu radu 😵 😵 😵

a uz tu dlho nebola @janicca....

tak pekny zvysok vecera 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
28. jan 2011

@brmbolcek mala je zlata - cez den vymyšla ale v noci spi cca 3 hodiny potom papame a prebalujeme a zasa 3, niekedy aj 4
bodaj by jej to zostalo takto
sme dnes boli prvykrat aj vonku konečne ked bolo krasne slnečno
pôrod bol otrasny - 6 hodin kontrakcii čo som už ani nemohla dychať a šla do mdlôb a nakoniec aj tak sekcia...

fopardi
28. jan 2011

@brmbolcek 🙂 no aj toto budeme časom riešiť ale najskor tak koncom roka aby som šla z materskej na matersku 😉

brmbolcek
28. jan 2011

@jerryjanka- hm...az na ten porod , vsak ale verim ze by si znova sla rodit, clovek rychlo zabudne na bolest pri takom krasnom poteseni co mame domka.... asi si sa malo otvarala, na normalny porod , hm,,, si musela byt riadne vysilena ta mohli skor dat na sekciu..... ale hlavne je ze vsetko dobre dopadlo a Janulka je krasna a zdravucka 😉 😉 😉 aj mi sme 3_4hodinkovy este aj dnes 🙂 🙂 🙂 tak sa drzkajte a archivujte fotecky 😵 😵 😵

@fopardi - wau, tak to uz je dobre ked to uz takto ratate , drzime palceky ,a ked sa skor pritrafi tak budeme este radsej 😉 😉 😉

brmbolcek
28. jan 2011

.......... a ozaj pridala som nove F O T O 🙂 🙂 🙂 tak kukuk, @cikyta ako prva , si proste no 1 😀 😀 😀 , dieta ti uz spi ? ci ?

cikyta
28. jan 2011

@brmbolcek Spí ???
Nesranduj.
Práve sa tu rozčuluje na gauči,lebo sa jej nedaju odviazať šnurky na papučkách.

fopardi
28. jan 2011

@brmbolcek no asi takto to beriem aj ja nechavam na nahodu ale ked dovtedy nebude nič tak začneme riešiť 😉

fopardi
28. jan 2011

no žeby to bolo presnejšie zatial sa nesnažime ale ked s anahodou stane budem rada a ked dovtedy nič tak sa začneme snažiť 😉

jerryjanka
28. jan 2011

@brmbolcek fotky som prave pridavala 😀
no ja by som šla rodiť kludne aj zajtra 😅 chcela by som druhe čim skôr ale neviem ako to je po sekcii -- radia počkať aspon rok 😔

brmbolcek
28. jan 2011

@cikyta- si jej ich naschval zaviazala , a teraz sa na malu Sisi vyhovaras 😀 😀 😀 Ona by spinkala a ako rada 😉 😀

@fopardi- budete riesit cez helios ?

@jerryjanka- kukla som 😉 😉 😉 ste uzasne 😉 😉 😉 ci cakat ci necakat , cas ukaze ako sa vsetko bude vyvyjat 😉 😉 😉 i ja by som do toho hupsla aj teraz 😀 😀 😀

manzel sa mi smeje ked dam dnes v noci malej mliecko tak bude spat az do nedele 😀 😀 😀 z jedneho pivka 😉

brmbolcek
28. jan 2011

@jerryjanka- a kojite sa ? ci ste na UM ?

jerryjanka
28. jan 2011

@brmbolcek no ja by som kludne hned šla do toho - aj ked budu horšie časy isto - tak chvilu počkeme
bohužial nekojime sme na nutrilone od začiatku - mne zastavovali laktaciu - beriem lieky a kojiť na liekoch by som nechcela kvoli babike...

fopardi
28. jan 2011

@brmbolcek ak by bol probvlem tak ano ale teraz už vieme kde bol ,,pes zakopany ,, tak možno nebude treba
ip

brmbolcek
28. jan 2011

@fopardi 🙂 IP 🙂

zuzanka.h
28. jan 2011

@kati777 ja som na siedmy deň mala ružový výtok

zuzanka.h
28. jan 2011

@orsulka nádherné!!! veľmi, veľmi sa teším, že ste doma a že ste zdravučkí!!! A že si to dotiahla do úspešného konca. Skutočne si sa natrápila kým detičky prišli , ale máš o to väčšiu radosť . DVOJNÁSOBNÚ!!!

minka051
29. jan 2011

@brmbolcek Ahoj tak testovať bojím bojím 😕 😕 😕 😕 Dnes 11 deň, A domček zatial to ide už dokončujú dlažby a bude sa montovať kuchyňa potom ešte. musia urobiť tlakové skúšky na plyn,nahodiť svietidlá zásuvky vypínače a musíme počkať na vnútorné dvere. Tak asi jeden mesiac to ešte potrvá. Ale to teraz nesúri teraz je u mňa prioritou miminko. 🙂

denis19
29. jan 2011

@minka051 neboj testovat,stejne se budeš muset dozvedet výsledek...jsem myslí s Tebou....ani nevíš jak....... 🙂

minka051
29. jan 2011

@denis19 ahoj tak to si veľmi cením. 🙂 Ale práve som o tom hovorila s polovičkou a nepáči sa mu aby som testovala. Mám vraj počkať na krv.Myslím že sa bojí viac ako ja nechce byť sklamaný.. Denis ako si sa vtedy cítila ak si to ešte pamätáš.

cikyta
29. jan 2011

@minka051 Treba rešpektovať aj polovičku. A tak vám držím palce až do krvičky ........... Vlastne aj po nej (nech sa bábätku v brušku páči 😉 )

noe
29. jan 2011

@minka051 ahojky, kedy ides na krv? manzel ma pravdu. Mne to nedalo a na 10 den som testla a samzrejme nic. Tak ma manzel sfuko, ze bolo skoro a bytocne ma to stresuje, ze treba pockat na krv. Tak v pondelok uvidime.
Drzim moc palce, aby boli // 😵

orsulka
29. jan 2011

dievčatká dakujem Vám všetkým za krasne privítanie domka.....ste moc zlate......este raz dik.......
@jerryjanka tak my si na vychádzku este chvilku pčkáme....ale verim, že bud. týžden po pradni už budeme mnocťa ist von....
@minka051 moooooooooooc držim palce, nech je to presne tak ako to citiš a ako tomu veris.......ja tomu verim tiež...takže tfuj tfuj tfuj tfuj 😉 😉

denis19
29. jan 2011

@minka051 bolelo mne trochu bricho,ale jako kdyby na menstruaci,ale jinak nic neobvyklé...úplne normálne, jako kdyby nic, jo a možná nekdy takové jako kdyby píchnutí nožedm u vaječníku..... 😀 Tak vydrž na krev, to jdeš kdy????

minka051
29. jan 2011

@denis19 idem v utorok.
@orsulka ahoj mamina 🙂 ja to mu verím tieža chcem znovu vidieť tie // 😵 😵
@noe No ja som ho tiež poslúchla zatial netestujem. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre