Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
5. aug 2009

dobre ranko helinky 🙂 🙂 🙂

mzuzka - tak na Teba som dneska najviac zvedava a tesim sa na super spravicky 🙂 hlavne hned sup sem potom s nimi 🙂 🙂 🙂 a mzuzi, ked vravel krajko o tom riaseni, tak aj ja som si hned spomenula na morske riasy - takze nie si sama blondyna z londyna 😀 😀 😀

kedze uz je tu poslednu dobu ovela viac tehuliek ako snaziliek - co je vyborne - zdravim najskor tehulky, potom snazilky..........a nakoniec nasu maminku ciky 😉 😉 😉

orsul - tak keby okolo mojho cela letela vcela - tak ja mam uz isty infarkt na srdci, uffffff 😀 😀 😀

wolfi - Tvoja trojkombinacia............kvapiek, jonasa a bosorky isto zaberie 😀

ja idem za chvilu cvicit, tak snad sa konecne po ranu poriadne rozhybem, lebo dneska mi ten moj chrbat zase nedal spavat 😉

wolfskinka
5. aug 2009

tija ... no uvidime

chorale
5. aug 2009

ahojte, tak sme doma. všetko je v najlepšom poriadku. bol už náznak srdiečka ale keď sme dali či budeme počuť tak nič, iba šumenie. dalšia návšteva 19.8. a potom sa somnou vraj lúčia, no to tak ľahko nepôjde 😀
orsul máš pravdu že psychika robí svoje, ale mňa už tri dni bralo na rozhovor so záchodom, zatiaľ sa držím. a stále niečo musím jesť 🙂
som zvedavá na zuzku a jej dvoch svišťov.

wolfskinka
5. aug 2009

chorale ... no drzim palce ... 19.8. ja budem u zubara ... bojim bojim ☹ ale ty budes mat stastny den uvidis krpceka a budes pocut srdiecko

orsulka
5. aug 2009

chorale...tak vyborne...už to ide jedna radost....a nevolnosti budu možno pokracovat.....ale co už, treba vydržat kvoli malemu vsak?????

19.8. budem na ceste do Ljublany!!!!!! huráááááááááááááá 🙂 😉

mzuzka.................myslim na teba.....resp...na VAS 🙂 🙂

chorale
5. aug 2009

wolfi ja idem 20.8. k zubárovi a nikdy som sa nebála a teraz sa bojím kvoli maliinkému.
orsul ved som povedal že teraz budem vracať s úsmevvom na tvári nie ako inokedy s plačom 😀

orsulka
5. aug 2009

chorale..... 😉 😉

wolfskinka
5. aug 2009

chorale tak tak .. len pekne grckaj ....

asi mi hrabe .... viete co som mala dnes na ranajky 10dkg tresky a 2 rozky a zajedam to melonom a zapijam kavou ... no ak sa z tohto nepo.... tak to bude zazrak

tija28
5. aug 2009

chorale - tak to budem na Teba aj ja mysliet isto toho 19-teho.........a ten den bude hlavne pre Teba nezabudnutelny - srdiecko pocut je urcite ta najkrajsia vec na svete 😉

orsul - a Ty budes mat tiez ine tahiti 19-teho............tisko zavidim 😉

wolfi - to keby som ja zjedla taku kombinaciu co Ty, uz po treske som na vecku.........k melonu by som sa ani nestihla dostat 😀 😀

orsulka
5. aug 2009

wolfi...takto riskovat???? 😀 😀 😀 😀 ale zapijat melon kavou....fuuuuha 😀 😀 😀 😀

lucula73
5. aug 2009

dobré ránko

chorale,no len pekne tak ďalej,to je znak,že sa všetko vyvíja správne... 😉 len ja musím povedať,že mne sa úsmev na tvári pri tom grc....veru nepodarilo vyčarovať 😝

mzuzka držkaj sa a šup,šup sem s výsledkom...

ahojte aj ostatné babulky 😉

wolfskinka
5. aug 2009

melon treska a kava ... no som zvedava co to so mnou urobi ... zislo by sa take male precistenie

tija28
5. aug 2009

no bambulky..............ja nateraz padam cvicit, zatial sa mi pekne majte 😀

wolfskinka
5. aug 2009

no tija takto rano cvicit ??? si si buchla hlavu ?

orsulka
5. aug 2009

tijuska..........pa pa pa pa pa.........z teba bude iná kostrička 🙂))))))))))))))))

luculka...odbre ranko...vyspinkane aj s Veronkou??????? 😉

wolfskinka
5. aug 2009

lucul dobre ranko

lucula73
5. aug 2009

varím už aj obed,nech mám pokoj potom,tak tu nesedím...

veru som vyspinkaná,veď nikto vedľa mňa nechrápal 😀

orsulka
5. aug 2009

lucul....tak daj tip na obed..........ja zas neviem, že co...... 😠 😠 😠

orsulka
5. aug 2009

ja som sa nad ránom zobudila, že chrapanie... a potom som zistila, že to ja!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
5. aug 2009

ja mam pivarsky rezen .. netusim co to bude ale necham sa prekvapit a kolega mal meniny tak dnes oslavujeme a mame veternik a cokoladovu tyzcinku z cukrarne to sa zase napcham

katarinkamt
5. aug 2009

Ahojte dievcata, ked som si klikla na tuto temu, myslela som, ze sa dozviem nieco viac o Vasich nazoroch na Helios a na personal, ktory tam pracuje, rsp., precitam si Vase nazory, asi som necitala vsetky prispevky,a le na nic podobne som nenatrafila. V podstate mam dojem, ze tu ide o caht medzi priatelkami, ktore sa vzajomne povzbudzuju, aj ja by som si priala patrit medzi tehu,,,,,,,,,,a vsetkym podobnym drzim palce!

domcek
5. aug 2009

CAute baby. 😉

lucula73
5. aug 2009

orsul -ja som chcela robiť bryndzové halušky,ale po včerajšej zlej skúsenosti som to vymenila za halušky s vajcom...takže nič moc....no nemožme mať každý deň mäsko,liezlo by mi ušami..

ten rezeň to je asi v nejakom cestíčku,nie?ale veterník by som si dala,v Žiline na námestí sme chodili do jedenj cukrárne len kvoli veterníku,mňam..

lucula73
5. aug 2009

domcek ahoooooooooooooooj,ako sa máte?

domcek
5. aug 2009

lucul ani sa nepytaj zasa v nemocke. 😒
A ty?

wolfskinka
5. aug 2009

katarinka .... keby si si precitala recenzie na personal z tejto temicky sanatorium helios 1 alebo sanatorium helios 2 tak by si sa dozvedela ... my sme uz zohrana partia mavame stretnutia podla miest v ktorych byvame stretavame sa v heliku ... a privitame kazdu dalsiu

recenzia na personal v skratke

Dr.Krajkovic ....mily stale usmiaty prijemny doktor, s ocarujucim usmevom popod fuziky ... fesak a srandista a zlatyyyyyyyyyyy clovek ... velky odbornik a tesi sa z kazdeho tehu, ktore sa podari v heliose

Dr.Gatova .... mila zlata pani doktorka .. tiez vzdy usmiata a otvorena a ochotna riesit problemy s diagnozou N97

a ostatny personal .. tety embryologicky su zlatucke

koordinatorky ... janka valachova a pani mikulova ... tiez velmi prijemne

salove sestricky ... milucke a prijemne, plne pochopenia a vedia dobre pichat ... nikdy som nemala modrinu

taktiez aj baby na recepcii a aj teta, ktora sa stara o servis na pooperacnej izbe

SKRATKA MOJ POHLAD NA HELIOS ............. SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRR a ostatne mi daju za pravdu ... mozem len doporucit

domcek
5. aug 2009

wolfi mozem sa pridat vystihlasi to na "1*" 😉 🙂

wolfskinka
5. aug 2009

domcek dik .... a ty nevies kde mas byt ???? som ti predsa kazala zaliezt do postele .... kurnik sopa holubnik ... dora jedna blazniva ved vies ze ma mas pocuvat 😠

lucula73
5. aug 2009

domcek a čo sa deje? 😕

domcek
5. aug 2009

wolfi vsak pocuvam. Ale v tej posteli mi uz kvapka na karbit beee. Vsetko am uz boli. Sedim sic epri PC ale nohy vylozene na dalsej stolicke. 😉
lucula zacala som sa otvarat. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre