Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
9. sep 2010

@orsulka dík za opýtanie,hej,kontrola ok,deťušky sa držia zatiaľ,tak len nech im to vydrží čo najdlhšie 🙂
a furt nebolo vidno,čo to bude?mne povedal doki už v 19tt....

kiara15
9. sep 2010

@orsulka diky tak hadam to zabere 😀 😀 😀

@lucula73 ani ja teba ako sa mas??musim ti dakedy aj crnknut ale ta nechcem vyrusovat 😉 veru furt orsul zahovara ked sa jej opytam co to bude??ja od zvedavosti aj puknem 🙂 🙂

orsulka
9. sep 2010

@lucula73 ešte to nebolo dobre vidiet.......nebol si isty.......

orsulka
9. sep 2010

@kiara15 a co mám povedať ja???? ked neviem ??? ha??????? ani nakupovat nemožem ☹ ☹ ☹

orsulka
9. sep 2010

🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😀 😀 😉 😉

lucula73
9. sep 2010

@kiara15 však ma prídi kuknúť,furt som doma,teda vačšinou...zober aj orsulku.... 😉 ale dajte mi vedieť,lebo hodím vám foto,ako to u nás v obývke teraz vypadá 😀 😝
orsul nás pekne naťahuje..si myslím teda,necchem jej krivdiť 😀

orsulka
9. sep 2010

@lucula73 😠 😠

😀 😀 😀 nebud zla, lebo nedojdem ...... 😉

kiara15
9. sep 2010

@orsulka ani na nejake percento??asi tak??

@lucula73 super ako narastol teda??riadny chlap?? 🙂 🙂 jasne ze sa ozveme neboj!!ze orsul??

orsulka
9. sep 2010

@kiara15 povedal, že mi nebude nic hovoriť, kym si nie je isty.....že niečo povie....ja to vezmem, a potom budem na neho zla.......prdovsetkym som si ho vybavovala na tu serklaž, aby to robil on.......vraj nebude problem, ked v nemocke poviem primarovi, že to chcem.......kupim muo potom aj zas daky prezent 🙂 🙂 🙂 dnes sa mi fakt pekne venoval.... 😉 😉

kiara15
9. sep 2010

@orsulka super ved aj mne ked nieco tak povedal ze chcem aby to robil som musela primarovi povedat ale som tiez bola spokojna 😉 aj ja mu tak az po...to je najlepsie 🙂

lucula73
9. sep 2010

@orsulka
@kiara15 ano,máte pravdu,on keď si nie je istý,radšej nepovie.....a viete čo?,isté sú neni vačšinou dievčatká 😀

brmbolcek
9. sep 2010

pekne zdravim srdiecka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

.. ale ste toho tu popisali ani nestacim citat 😀 😀 😀 😀

tak ja stale 2v1 po dnesnej poradni , hlavicka uz sa tlaci dole .... 😉 😉 😉 vcerajsie sono dopadlo dobre , vazime 2780g... co to este pribereme 20.9. nastup do nemocky 😉 😉 😉

@orsulka- nech je to co to je , hlavne ze to je a o to este viac nech je to co najviac zdravucke 🙂 🙂 🙂

ostatne zdravim vsetky od A po Z nech na nikoho nezabudnem 😉 😉 😉 vsetkym drzim palceky ved ich mam 40 😀 😀 😀

kiara15
9. sep 2010

@brmbolcek ahoj moja tak to uz ujde ako voda co???zachvilku budes mat babuliatko na svete 🙂 🙂 🙂

lucula73
9. sep 2010

@kiara15 a ty ako?dokedy si na tej dovolenke?budeš musieť aj do práce,či ti to vyjde nejak?
no ja už na dnes končím,bo som tu bola predlho.....papa zatiaľ 🙂
@brmbolcek a ty sa mi drž,nech to máš čo najskor za sebou..ideš normálne či cisárskym?

brmbolcek
9. sep 2010

@kiara15- veru tak, tak, 🙂 🙂 🙂 mne to uteka velmi rychlo...... 😉 😉 😉 ani som sa nenazdala a uz je to pomaly tu 😵
a ty moja budes nasledovat moje kroky 😉 😉 😉 po zrelaxovanej dovolenke uz iba vsetko pozitivne 🙂 🙂 🙂

@lucula73- mas IP 🙂

speranza1
9. sep 2010

@kuspitka .. tak uz som sa tam objednala..a teraz nam zostava uz len cakat.. vam vsetkym v tejto teme dopomohli k babu? 🙂

surviver
9. sep 2010

ahojte 🙂 ,tak my sme prave prišli z poradne 72cm a 9200g 🙂

@speranza1 ,vitaj a nam teda k malemu dopomohol Helik a myslim,že skoro všetkym čo tu chodia 🙂

@kiara15 kiari,ale ved ja viem,že si si to len splietla a že vieš ,že mam chlapa 😉

@brmbolcek a Ty prečo ideš už 20.9 do nemocky? ideš mat sekciu??

@lucula73 no Matuško si pekne lezie 😵

cikyta
9. sep 2010

Ahojte.
Brmbolcek,tak to idete do nemocky spolu s Orsulkou toho 20.9. 🙂

Lucula-tak to máš pravdu.Dievčatká robia fory na utz,ked im chce niekto vidieť pohlavie 😉
Takže... 😅 ...

@kiara15 Takže do večera skákať !!! Šupnuť červené vínko a zase skákať !!! 😉

Kuspitka - ako sa máš ?

Orsulka- 😅

@speranza1 Všetkým v tejto teme dopomohli k bábu 😉 Možno 2-3 žienkam nie...ale inak všetkým. 😉

cikyta
9. sep 2010

Inak EKG nám dopadlo už dobre,až na to ,že Sisa tam pozahadzovala všetky bábiky,vyzliekla mu z plachty postel,revala,akoby ju z kožky drali (lebo už bol čas spánku ☹ ).Takže kedže mu skoro zburala ordináciu,povedal,že už je OK a nemáme chodiť 😅
No a ešte dlho revala po ceste domov,lebo chcela tu bábu,čo tam maliiiiiiii 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

surviver
9. sep 2010

@cikyta tak to je fajn,že Sisi je ok 🙂 a hlavne ,že tam už nemusite chodit...zase o starost menej 😉

speranza1
9. sep 2010

@surviver tak sa velmi tesim s Vami, ze ste dosiali to po com ste tak tuzili..a dufam, ze tam najdem aj ja svoje vytuzene stasticko 😉
@cikyta tak myslim si ze je to dobra uspesnost🙂
ak sa mozem opytat..vy ste boli v centrach v Martine alebo v Bratislave?... alebo je to uplne jedno...

speranza1
9. sep 2010

@surviver a dakujem za privitanie 🙂

kamka17
9. sep 2010

čafte bambulky 🙂 🙂 🙂
ste sa zase rozpísali 😉 😉

kiari...no keby som mala čo, tak ti pošlem svoju ms...ale tak skús aspoň zas to červené vínčo a teplý kúpeľ a sexík...alebo skús zabudnúť, že ju túžobne očakávaš a potom isto príde, lebo mrcha zvykne chodiť hlavne vtedy, keď ju najmenej čakáme, žejo 😅 😅

my sme včera boli kuknúť postielku, čo nám kamoška požičia, nech zbytočne nekupujeme...je to síce stará drevená klasika, ale postačí aj taká, však nejako sa vyzdobí a bude pekná 😉 😉 a okrem toho sa snažím ležať, lebo chodenie mi akosi prestáva robiť dobre 😒 ☹ ...dúfam, že ma budúci týždeň doky aj pozrie, nech viem, že sme ok 😅

brmbolcek
9. sep 2010

@surviver- posielam ti IP 🙂 🙂 🙂 a mas nadherneho chlapceka 🙂 🙂 🙂 dakujem za foto je uzasny v tvaricke 😉 😉 😉 fajn, ze ste dnes dobre pochodili na poradni 😉 😉 😉

@cikyta- tak to nebudem sama co nastupim do nemocky, budem mysliet na @orsulka v ten den 🙂 🙂 🙂 a myslite na nas 😀 😀 😀
ako spinkal dnes Labudko ?
😀 😀 😀 😀 😀 Sisi sa ukazala kto je tam panom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a super, ze nemusite uz chodit 😉 😉 😉

surviver
9. sep 2010

@speranza1 my sme absolvovali 2 krat IUI v Iscare v Blave,no žial neuspešne a potom sme zmenili centrum za Helios v Martine a podarilo sa prve IVF 🙂 ...tak držim palce nech sa už čoskoro dopracujete k babatku 😵

brmbolcek
9. sep 2010

@kamka17- tak to akosi skoro strajkuje malicke, hm.... len lez a neprehanaj to , urobis najlepsie ked das vsetky povinnosti teraz bokom a doprajes si co najviac lenosenia a vsetko co s tym suvisi 😉 😉 😉 , ver tomu ze sa to oplati, vies ze zle sa stane hned , tak tomu predchadzaj 🙂 🙂 🙂

..... mi sme vcera dokupili co bolo este treba ako je vanicka, kefka, vlhcene obrusky, noznicky, flasku ...... uz to len vyvarit aj s cumlami a je to 🙂 🙂 🙂

kamka17
9. sep 2010

@brmbolcek no mne sa tiež zdá, že máme ešte čas na to, aby som mala takéto pocity 😖 ale no čo už, zjavne to nezmením a asi to už lepšie nebude, tak sa musím posnažiť hlavne čo najskor dať všetko dokopy, teda nakúpiť všetko potrebné a teda vegetovať...tebe fest držím palce, lebo však si na rade a mám pocit, že potom dlho dlho nikto a budem na rade ja... 😨 😨 ups... 😕 😅 😕

speranza1
9. sep 2010

@surviver jaj dakujem 😵 ... aj my sme si vybrali Helios Martin.. tak uvidime ako dopadneme 😉

brmbolcek
9. sep 2010

@kamka17- presne takkkkkkkkkkkkk 🙂 🙂 🙂 ides po mne na radu, a ani sa nenazdas a budes na tom ako som ja teraz , cas leti ako voda a budes mat malicku coskoro pri sebe , 🙂 🙂 🙂 len sa setri pokym sa da 😉 😉 😉

cikyta
9. sep 2010

@brmbolcek Jasne,že budeme na vás myslieť 😉

@speranza1 Boli sme v MT 😉 heliose 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre