Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

danielitka26
29. dec 2010

ahojte dievčatá 🙂)

cikyta
29. dec 2010

@janicca že Ď. 😉

@lucula73 nič bližšie neviem...uvidíme... 🙂

@danielitka26 ahoj 🙂

lucula73
29. dec 2010

@danielitka26 ahojček 🙂 .mi neuveríš,ale dnes som kukala temičku gynferea a myslela som na teba...ako sa mi máš? 🙂

izzie27
29. dec 2010

Ahojte vsetky helinky, dufam,že ste mali krásne Vianoce 🙂
@tija blahoželám k Oiverkovi

Chcela by som sa spytať, či ked sme podali žiadosť a medzi tym by som nahodou zmenila priezvisko, či to bude platiť aj na to nove meno alebo by sme to museli vybavovať nanovo. Dakujem

cikyta
29. dec 2010

@izzie27 Ahoj. Najlepšie bude-spýtať sa priamo na recepcii,ako to bude....no moj názor je,že nebude treba nič nanovo vybavovať.

lucula73
29. dec 2010

@izzie27 ja si tiež myslím,že by to malo platiť,lebo tu ide o poisťovňu,kde zmenu priezviska tak či tak musíš nahlásiť do 8 dní...to je jedna vec,a druhá..tvoje identifikačné číslo je zároveň aj tvoje rodné číslo a to sa ti predsa nezmení 😉

wolfskinka
29. dec 2010

@tija28 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeemmmm k Oliverkovi a s Matejkom prajeme vela zdravicka, stasticka a lasky a len a len to najlepsie do zivota

fopardi
29. dec 2010

@tija28 gratulujem a prajem vela vela zdravička 🙂

katy7
29. dec 2010

Ahojte babulky, som tu len na skok a hneď aké dobré správičky 🙂 @tija28 už má Oliverka, srdečne blahoželám a prajem vám obom veľmi veľa zdrvíčka

orsulka
30. dec 2010

ahojte...
@cikyta veľmi pekne fotečky naozaj....malá je herečka, vie sa zatváriť 🙂))))))
@danielitka26 no servus hviezda...ta ty si de bola???? ha??????
inak vam dakujeme za pochvaly.....sanžime sa, držíme sa, nožky viac opuchaju, tak sa ich snažim mať co najviac vyložene a podobne......neslaná dieta samozrejme trva.... 😉 😉
termin este neviem, uvidim co povie doky bud. týžden na poradni 🙂

kiara15
30. dec 2010

tija28 gratulujem malemu Oliverkovy vela vela zdravicka vam zelam 😉 😉
inak zdravym vsetky helinky 😉

fopardi
30. dec 2010

@orsulka a ty ideš ako rodiť vlastne -možno si to aj pisala no isto som to prehliadla a ak ideš na cisarsky tak už maš nejaky datum alebo ideš normalne čakať ?

@kiara15 a ty ako mojko ? ako ste sa s mm dohodli ako idete postupovať?

cikyta
30. dec 2010

@orsulka dakujem 🙂
Tak,správne...nôžky vyložiť a relaxovať pri slanom pečivku 😉 Za tie dve bambulky to stojí !!! (už sa ich neviem dočkať) 😵

lucula73
30. dec 2010

@cikyta ciky,ale orsul práveže nesmie slané pečivko 😀

cikyta
30. dec 2010

@lucula73 Myslela som,že nesmie sladke. 😒

kiara15
30. dec 2010

@fopardi no prezivam zatial sme sa s muzom nijak nedohodli 😒 nechce o tom uz ani pocut ale vies cas hadam vylieci nase rany a uvidime ☹

fopardi
30. dec 2010

@kiara15 ved presne čas je najlepší lekar držím palčeky aby vam to skončilo tak ako si vy najviac prajete 😉

izzie27
30. dec 2010

@cikyta
@lucula73
dievčatá dakujem vam za odpovede.

cikyta
30. dec 2010

@kiara15

brmbolcek
31. dec 2010

ZELAME Krasny a pokojny 🙂 🙂 🙂 PF 2011 😵 😵 😵

janicca
31. dec 2010

čafte 😉
Šťastný Nový rok chcem Vám priať, aby človek človeka vždy mal rád, aby jeden druhému vždy viac šťastia prial, aby nový rok za to stál. 😵 😵 😵 😵 😵

kiara15
31. dec 2010

@fopardi
@cikyta dakujem ale cas vsetko vylieci 😉

Inak vsetkym prajem vsetko naj...v novom roku2011 🙂 🙂

cikyta
31. dec 2010

Šťastný Nový rok 2O11 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
31. dec 2010

Bába, nespi ! Ideme to roztočiť !

wolfskinka
31. dec 2010

ahojte
my sa takisto pripájame s Matejkom a prajeme Šťastný Novy rok 2011 😵 😵 😵 vsetkym a hlavne vela zdravicka ... to je najdolezitejsie, to ostatne pride same

My s matejkom silvestrujeme v nemocnici, matejko s hadickami na hlavicke,a mne idu slzy do oci vzdy ked na neho pozriem, je taky zniceny ze aspon spinka, dnes do neho tolko toho napichali a napchali ze by to bolo aj na dospeleho vela, ale bojuje aj sa usmeje sem tam ... tak drzte palce nech sme cim skor doma

fopardi
31. dec 2010

@wolfskinka to mi jeluto že sa Matejko takto trapi ☹
všetkym vám prajem vela vela zdravia a šťastie do Noveho roku 2011

lucula73
31. dec 2010

@wolfskinka a čo sa mu chudáčikovi zase porobilo? ☹

lucula73
31. dec 2010

inak aj ja vám všetkým prajem šťastný a krásny Nový rok 2011 🙂

wolfskinka
31. dec 2010

@lucula73 liecili ho tymi inhalaciami az ho vyliecili tak ze sme museli nastupit do nemocnice, mne sa tie inhalacie nezdali uz minule a ked mu ich dali znovu tak som nebola nadsena, ved udrzat 8 minut vrieskajucemu a metajucemu babetku masku na tvari to je nadludsky vykon a este mal z toho traumu zakazdym som ho nemohla utisit, a ked ich vybral 12 a stale bez zmeny a vcera mu uz dali 4 injekcie kortikoidov uz som bola odhodlana ze im poviem ze uz dalsiu inhalaciu nech mu nedavaju nech mu daju rovno antibiotika a oni to aj urobili ale s tym ze ho rovno aj hospitalizovali, najskor ho trapili tyzden inhalaciami aj napriek tomu ze som im povedala ze minule mu tie inhalacie nepomohli tak aj tak mu ich dali a teraz skoncil na antibiotikach kortikoidoch a ventilone a este neviem com ... no horor, dufam, ze ho daju dokopy a za 3 max 4 dni sme doma, teploty nema, saturacie mal dobre, papa dobre, len chrci stale a tak tazko dycha ale na to mu davaju tie lieky tak by to malo zabrat ... tak drzte palce nech sme cim skor doma

vesely silvester vsetkym

fopardi
31. dec 2010

@wolfskinka asi by som zmenila nemocnicu len tolko ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre