Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
11. jún 2009

bambule...končim..idem dať drahemu večeru... potom sebe sprchu...a tak

tak zajtraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

majkaa
11. jún 2009

orsulka ty mas kukuricu aj chcem

kuspitka
11. jún 2009

orsulka idem si kupit aj saty na svadbu si aj to budem tam riesit

kiara15
11. jún 2009

pekny vecer 🙂

jerryjanka
11. jún 2009

ahojte
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...
kuknite posledných 10 fotiek čo mame na balkone 🙂

kiara15
11. jún 2009

jerry ahoj ake pekne aj tie drozdiatka inak krasne kvetinky aj ja mam na balkone a mam aj slabost na kvety 😉

jerryjanka
11. jún 2009

jaaaaaj to je stara fotka
ukazujem drozdikov 😀
jediny kvet na balkone mam ružu 😀
inak tam mam len tuje a tuje a tuje a tuje a pažitku 😀
a fontanku

kiara15
11. jún 2009

ved aj ja mam tuju a potomkadeco posadene ja sa v tom vyzivam.Inak ako sa mas? 🙂

jerryjanka
11. jún 2009

kiara - čo ja ti viem - dobre aj zle tak na striedačku ako to počasie
ale snad už sa začne usmievať na nas šťastičko

mzuzka
11. jún 2009

ahojte helinky moje, naozaj nestiham citat, hadam dobehnem, ja len aby ste vedeli ze na vas myslim, a mrska zatial nikde 😉 takze ked pride oznamim, a priletiiim. teraz sa venujem svokrikovcom, tak nestiiham, ale dufam ze ma potesia dobre spravicky.

kiara15
11. jún 2009

jerry ved si aj ja myslim ze hadam sa unavy to stastie a sadne na nas 😀

mzuzka ahoj len sa venuj treba sa aij im trosku.My dobre vieme ze na nas myslis 😅

brmbolcek
11. jún 2009

ahojte babulky 🙂 vsetky vas zdravim 😉 prisla som z prace najedla som sa a idem vas studovat pokym este vladzem

kiara15
11. jún 2009

brmbolcek ahoj ty tak dlho pracujes?

brmbolcek
11. jún 2009

orsulka ahoooooooooooooooojjj 😉 😉

wolfiiiiiiii 😉 😉 --- aspon v niecom som vyhrala 😉 😉 a to ze som bola prvaaaaa si predstav ze som bola taka nedockava co ste tu vsetko popisali tak som xixi vhrala .....

brmbolcek
11. jún 2009

mzdarky , mzdarky 🙂 🙂 🙂 xixi budete nam vyratavat maerskuuuuuuuuu xixi 😉 😉

brmbolcek
11. jún 2009

tinka drzim palceky --- a berem ta za slovo ze nas vsetky do jednej stiahnes 😉 😉 😉 😉

kamka - ako hlavicka ? migrena uz ustupila ??? 😉 😉 verim ze uz by aj mohla 😉

brmbolcek
11. jún 2009

kamka cim skor prisla mrska tym skor odide 😉 😉 neboj ona ako pride tak aj oodide ..... co by druhe za to dali aby ju uz mali a naopak ..... ako mzuzka povedala den co den sme blizsie stale k niecomu 😉 😉 🙂 🙂 tak do toho !

orsulka -- ved ty si taka dobra dusicka ze si aj odbehla do prace porobit papiere ... pytaj boletne a nech ti to doplati v 13 plate seffff 😉 😉 😉 , kasli na to moja su to iba peniaze, nieco zle je na nieco dobre si predstav ze keby si mala normalnu vyplatu a nedaj boh by si ju stratila a ani nevies ako ... tak takto si marodovala a si na tom co si aj mala byt ,,, bolo to treba aby si marodovala , povybavovala si si svoje veci ...... v dnesnehj dobe su potrebne peniaze a vies sama ze keby sme ich mali kazda jedna z nas tak by sme boli schopne dat aj nevycislitelnu ciastku aby sme maly maly krasny vonavucky uzlicek 😉 😉 😉

kamka super --- filmarik 🙂 🙂, ale pridam aj ja jeden ....

VIETE PRECO SA NEMOZE JANKO HRASKO SPRCHOVAT ??? , LEBO BY VYKLICIL 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. jún 2009

snecka ahoj jasneeeeeeeeeeeeeee mas peknu fotecku, to si sama strikovala ???

tina1 drzim palceky nech to tu zase niekto rozbehne

orsul dobre sa bavim aj s muzom na tych haluzach kde ty na to chodis ...

brmbolcek ahoj, odpustene ze si ma predbehla .... 😀

baby boli ma hrdlo chrchlem ako stary kastrol a pijem caj .. hrozne zajtra mame ist na chatu a ja som chora ... idem do perin, papa zatial

brmbolcek
11. jún 2009

CHORALE- Y VLASTNEJ SKUSENOSTI je to stasticko od vtacika 🙂 🙂

katy - drz nozicky cim najdlhsie a aj najvyssie az sa ocitnes ze robis sviecku 😉 , drz sa ...

wolf.--- aka bola posta ? co si sa docitala , prezrad hm... 😉 😉

brmbolcek
11. jún 2009

tinka---- to je spicaaaaaaaaaaaaa 😉 zatial sbsia ciarka ale den co den zosilnieeeeeeee 😉 😉 🙂 🙂

brmbolcek
11. jún 2009

tak som vas pekne docitala sama som si popisala este sa mi ukazala wolfi 😉 idem ja do hajan peknu nocku a ranko uz teraz pisem krasne rankoooooooooooooooooooooooooooo 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 pokladajte to ze som uz teraz prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
12. jún 2009

dobré ránko...žeby dnes prvá ?? tak vám všetkým prajem pekný dník..hádam niekde aj slnko svieti, lebo tu je zamračené...

wolfi...si zabudla napísať, čo bolov tom liste, tak sem s infoškami

a včera večer som bola na tých alexandrovcvo...bože to bolo suprové, tak som sa z nich tešila, takí boli zlatí...a mali tam aj deti...teda spevácky zbor chlapčenský, tí nemali chybu...tak len aby ste mohli závidieť 😀 😀

orsulka
12. jún 2009

ahojte..... 🙂

jerry...............tie drozdiky, ake pofotene...uplne perfektne!!!!!!! a aj s tou zelenou pekny balkonik...fakt...klobuk dole 🙂 🙂

brmbolcek...ano mas presne pravdu, všetko je tak ako má byť.....PN- mala byt a tak bola, aj ked to sice nevyslo, ale ja som si velmi dobre oddychla a pekne pribrala, lebo v robote je aj tak až privelmi dusno, a oddych mi padol vhod 😉

mzuzka...viem vieme, že na nas mysliš a trošku sa tešim, že ťa mrška posluchla a užívaš si so svokrovcami, ale už sa budem viac tešiť, ked napišeš, že letiš do PD!!! 😀 😀

wolfi...kopec ludi mi posiela taketo mailiky....ja to už len posielam dalej...ale niektore su fakt super, take nijake dalej ani neposielam...včera som sa trošku doma nudila, tak som šla do odstranených a posielala som ti rad radom, čo sa mi pačilo....aspon som tie ostatne povymazávala, lebo už ich bolo vela....

a kde mame mamču???? ciky?????? držite sa mi pekne so Sisi??????

a kde mame tehulky?????? domček - ešte PN?????
kuspi - tak ta aspon včera ozvala - ake šaty na svadbu????????
maska - no babula nejak na nas kašleš, tak verim že ste OK!!!!! a nie je ti moc zle
zuzanka - kuriatko - ležkáš pekne???oddychuješ??? posielam boštek na bruško🙂
tijuškaaaaaaaaa - napiš par pismeniek ...... a zase: FTUUUUUUUJ!!!! 🙂))

orsulka
12. jún 2009

kamka..........no ahojček..............ti chlapci to malo byt pekne prekvapko pre Slovensko 🙂)))) určite to bolo skvele vystupko...ja som videla len záznam v telke a nevedela som sa vynadívat 🙂)))

wolfi...veru...daj čo bolo v liste??????

kamka...........u nas svieti....pod sem!!!! 😀 😀

orsulka
12. jún 2009

a ešte ..........MAJUSKA !!!! poklad jedinečný !!!!! už niet kukuričky...drahy kupil len tak 4 kusky a tak sme ich pohltali.....nabuduce kupime aj pre TEBA!!!!! mas sa??????????????

orsulka
12. jún 2009

samomluva???????????????????? 😀 😀 😀 😀

orsulka
12. jún 2009

samomluva

wolfskinka
12. jún 2009

dobre ranko ...

brmbolcek .. v poste som sa docitala, ze uradp prace soc. veci a rodiny nas uznal schopnych na poziciu nahradneho rodica a povolil nam vykonat rodicovsku pripravu .. tak sa vytesujem ze sa to trosicku pohlo, prvy uspech ... len nech to takto pekne ide dalej ... tak dnes cakam ze mi zavolaju a dohodneme prve stretnutie

kamka nezabudla .. ale som si lahla zacalo ma priserne boliet hrdlo a v noci som mala aj teplotu .. som sa tak spotila dnes ideme na tu chatu tak hadam sa z toho nejako vyhrabem som zacala striekat do hrdla stopangin to je iny humus

orsul .. no mne moc nie .. lebo vsetci moji znami maju obmedzene kapacity a z roboty to posielat nemozu tak len sem tam mi nieco pride ale malo a ja mam okrem sluzobneho este aj ten mail sukromny ... a vecer pri telke si sadnem a ked tam nic neni tak kukam mailiky a sa vzdy idem urehotat ... tak kludne posielaj kolko vladzes .... dakujem

kamka17
12. jún 2009

nie nie, ja som len brmbolcekovi posielala IP, inak som tu...

no pekne si to moja zhrnula, ja som na to akosi pozabudla...a dúfam,že všetky naše tehulky sú v poriadku a že Silvinka už tiež poslúcha...

a už si v práci ??lebo ja áno, tak dúfam, že to nebude veľa stresu, že sa vám budem môcť plne venovať 😎 😎

kamka17
12. jún 2009

wolfi...to nevadí, že stopangin je hnus, hlavne, aby ti pomohol, nech si rýchlo zas v poriadku a zdravá
a inak ešte k tomu jednému príspevku, čo si včera posielala...keď sa tej kočke nepáči toto fórum, nech ide na nejaké iné...doktorské...toto je predsa o niečo inom a zjavne to nepochopila...ale však to je jej problém, my sa tu cítime fajn a to je hlavné... 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre