Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
22. feb 2010

jani paci sa ti to ?

janicca
22. feb 2010

jasné wolfi že páči a teším sa keď ja raz budem posielať ...... 🙂)) no idem na chvíľu ta het niečo do seba hodiť bo som hladná ako vlk ... 😉

brmbolcek
22. feb 2010

wolfi- pekne meno 🙂 🙂 🙂 a susedy nebudeme bude to sice kusok ale kamenom na seba nedohodime, mi v marci - aprili uz by sme mali kolaudovat a na leto sa nastahovat 🙂 🙂 🙂

ciky...--- boze ako to leti, ze sisi bude mat rocik, tod som citala tvoj priebeh porodu a uz budete sfukavat sviecku

Domi-- tebe to uzasne rychlo bezi tttttttttttttttt

Janka- dnes erotisn vecer 😉 😉 😉

a kamka sa nam neozvala ?

dievcatka posielam na skusku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ... virusiky , nepytajte sa preco tak malo ale ja stale tomu nemozem uverit, ze sa nam to podarilo, casom budem stedrejsia 🙂 🙂 🙂

ostatne dievcatka zelam pekny pondelokovy podvecer 🙂 🙂 🙂

domika9
22. feb 2010

brmbolček leti leti až začínam mať strach 😀
ale už teraz viem že mi to bude chybať

cikyta
22. feb 2010

Brmbolcek-a už aj do postele!!!Potiť sa 😉
No veru,že ROK.Ja to mu tiež nemožem uveriť a stale čakám,že tu jedneho dna niekto zaklope a povie,že je Siskina mama a prišla si ju vziať.

brmbolcek
22. feb 2010

ciky...- ty si uplne, ze mama, no teraz som prisla s nemocnice tatino mi chytil mensi zachvat od srdca tak som s nim behala po nemocnici, hladna a smadna som bola ale ved v tej chvili clovek na to ani nemysli.. dali mu lieky a mame ho domka... a zazrakom mi akosi choroba prechadza, kvapky s morskej soli uzivam a dnes dam aj naparovanie voda so solou a uz mi aj mm prisiel s BA s porady tak sa zatila s vami lucim a ak mi cas vyda tak sa este ukazem 🙂 🙂 🙂

zelam vam pekny vecer a posielm velky cmuk na licko nasej skoro rocnej Sisinke, joj mat ju tak pri sebe tak ju vystiiiiiiiiiiiiiiiiiiskam jojojoj, ako dobre ze ju mame .... 🙂 🙂 🙂 pa pa pa

cikyta
22. feb 2010

Brmbolcek-opatruj sa a aj mužik ☹ Pekný večer želám obom.pápá

cikyta
22. feb 2010

Chcela som povedať,že pozdravujeme aj tatina,tak ☹

brmbolcek
22. feb 2010

ciky.. dakujeme , mi chapeme, je to fajn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a spuntika uz ukladaj do hajan 🙂 🙂 🙂

dasah
22. feb 2010

ahojte tak vcera som tu pisala prvy krat,tak sa este raz pridavam tak uz mame potom pozrela som na fotto ci somnou bola kamka a veruze bola mame to uspesne zasebou boli sme statocne...aspon mne sa to tak zdalo a kamka je velmi mila a simpaticka teraz uz len cakat aka bude reakcia..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kamka ako sa mas po odbere bolesti boli?inac ja som si musela dat pilulku od bolesti doktorka dovolila bolel,ale teraz je super uz mi je ok.... 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
22. feb 2010

kamka je kde ?

dasah
22. feb 2010

s kamkou sme boli dnes spolocne na odbere tak predpokladam ze este odpociva.....bol to vermi narocny den

wolfskinka
22. feb 2010

dasah a kolko mala vajicok ? nevies ? ani sa neozve opica jedna

cikyta
22. feb 2010

Dasah-mala si ju osloviť 😉 A ako to vizerá u vás Dasah? Kolko bolo vajok? 😉 Dufam,že budu hlavne silne,až potom je doležite množstvo samozrejme.Oddýchni si poriadne.Misia na dnes splnená 🙂

dasah
22. feb 2010

no viem ,ale neviem ci je vhodne to napisat bez jej suhlasu ci by jej to nevadilo...ale mala dost vseimla som si ze jedna tu aj tolko tipovala kolko bude mat...ved ona si tipla aj spravne hokej
🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

dasah
22. feb 2010

no mi sme sa spolu rozpravali je pravda ale ani vo sne ma nenapadlo sa spytat ci prispieva na fore ....ja som mala 17 a embriologicka povedala ze by mala s toho oplodnit 12 mala som tusim len tri trojkove a dve dvojkove a ostatne dobre...uvydime zajtra rano volam kolko ich vlaste oplodnia 🙂

dasah
22. feb 2010

vies cikyta u mna je ten problem ze ja mam darcu,takze si myslim ze darcovia maju dobry spm.takze hadam budu nejake oplodnene................dva krat sme skusali s muzovymi a to sme chodili do kosic ale nic moc vtedy asi nebola taka este pokrocila medicina ako je dnes a tam nam potom uz na druhy krat povedali ze by bol najvhodnejsi darca... 🙂 🙂 🙂 ale dakujem panu bohu ze muzicek miluje deti tak s darcom suhlasil.....jupiiiiii aj ja tak len teraz cakat 😀 😀 😀

domika9
22. feb 2010

no že som sa nestavila včera v stavkovej mohla som staviť na hokej a na vajka , šak by mam mm vychvalil taka vyhra 😀 😀 😀

dasah
22. feb 2010

aaaaaaaaaaa tak to si bola ty domika?binko trafila si sa daj aj mne nejake tipy 😉 😉 😉 😉 inac ja som mala celu noc ties perfektny sen sorry za vyras ale snivalo sa mi o hovnach tak ked sme sli s martina utekala som tipovat .... 😀 😀 😀 no aj tak som si povedala /o hovne sa mi sniva hovno vihram/...........prepacte mi prosim za moj vyrasale ono sa to lepsie takto vyslovuje a hlavne mi prepacte ze grm. 😅 😅 😅

domika9
22. feb 2010

🙂 ked ceknem len tak tak mam pravdu ale keby som si tipla tak nevyhram nič 😀

dasah
22. feb 2010

no prave u mna je to to iste a veruze niekedy som si tipla a aj vyhrala,ale to len tak doma v rodine a doteraz mi vyhru nedali a inac aj tak si uz nikto radsej somnou nechce zatipovat ☹ ☹ ☹

dasah
22. feb 2010

ak ste tu niektore tak dobru noc a sorry ze som sa vam tu tak votrela bay papik 😉 😉 😉

kiara15
22. feb 2010

pekny vecer zelam a drzkam palceky kamke ,dasah nech sa vam oplodni co najviac 😉 😉 😉

ja len tolko ze som uz mala vysledky z krvy vsetko negativne takze som neni alergicka ani na embrika 😉

este raz vas vsetky pozdravujem a myslim stale na vas aj ked chodim menej na net ale chodim do prace furt a este som aj nachladnuta tak som rada ked sa dostanem do postele 😒

janula a ty ako kedy mas opv??myslim stale na teba 😉 😉

wolfskinka
22. feb 2010

dasah no to si mala riadnu urodicku a vitaj v klube heliosaciek

domika no zacni uvazovat na vedlajsej prijmovej cinnosti😀

orsulka
23. feb 2010

dobre ranko......

super dievcata, ktore ste boli na OPU vcera......... 🙂 vysledky jak hrom !! 🙂))))))

janicca
23. feb 2010

dobré ránko vám všetkým prajem .... 😉

Orsulik čavko moja spolupracantka ......... 😉 )))

Ciky tak ako si včera rozkázala tak som aj urobila s drahým sme cvičili jogu ....... 😀 😀 😀

kuspitka
23. feb 2010

Ahojte dievcata.
co nove vsimam,ze ste boli niektore na OPU gratulujem.
inak wolfi pekne ti pribudaju tt aj kazdej tehulke

cikyta
23. feb 2010

Ahojte!
Jani-robíš mi radosť. 🙂 Ved som cítila otrasy od Kys.Nov.mesta!

orsulka
23. feb 2010

janica...kuspitka.............ahojte 🙂))))

janicca...že ty jaké más teraz perfiš ťuťu-muťu dniiičky...???!!!!!???!!!! 😀 😀 😀 😀

kuspitka.......ahoj.....no ako Kamča sa má ako??????? vrešťadielko jedno malinke.... 😉 😉

kamka17
23. feb 2010

zienky moje cafte...ja sa vam hrozne ospravedlnujem, ze som sa neozvala...ja som chcela, ale ten sprosty notebook mi nedovolil...lebo polovica obrazovky cierna a nedalo sa ani pisat, ani IP poslat...no nervy som mala a aj mam z neho 😠 😠 😠 😠 ...takze som teraz ledva cakala, kedy sa drahy vyteperi do prace, aby som stary nb mohla vytiahnut 😖 😒

VSETKYM vam dakujem za drzanie palcekov, za podporu a tak a tiez dikes, ze vas tu vobec mam a ze vzajomne na seba myslime 🙂 🙂
takze... tak, ako tipovala domika 😉 😉 vajok bolo vcera 12, dnes uz som volala tak pokracujeme s 9 a znova volame vo stvrtok...tak sa tesiiiiiiim 😎 😎 😎

brmbolcek...vcera to tam bol veru riadny blazinec, doktorka sama...tichy bonz...mala vcera narodky 😉 ...cakaren plna a ja som prisla na poslednu chvilu a este som sa aj predbehla na sono, takze sa tymto ospravedlnujem vsetkym, ktore som predbehla 😅 😕
a ak si tam bola aj ty, tak si ma mozno videla...zelena bunda, oranzova mikina s kapucnou a hnede mencestraky

no a daska...skoda, ze si sa mi nepriznala, lebo ja som tu cez vikend uz nekukala, tak som nevedela, ze tam budes...ale nic to, mozno sa uvidime pri vklade a to uz sa budeme poznat 😉 😉 takze drzim palce, nech sme uspesne...volala si uz dnes?? ako sa maju vajicka??
inak aj mne bolo vcera tak vselijako, teda hlavne brucho ma bolelo, ale zvladla som to bez liekov

ciky...Silvinka je bohova v tych satockach 🙂 ...a dufam, ze to slamene vdovenie zvladnete spolu uspesne 😉

brmbolcek...ocino a aj ty ste uz dufam ok, nech sa zbytocne nestresujes 🙂

wolfi...matej je pekne meno, dobre ste vybrali...

jani...tak este dnes a zajtra trochu jogy a dufam, ze sa to vyplati a nebudete to musiet opakkovat 😉

jo a pekny den prajem vsetkym

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre