Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
9. okt 2009

Ahojte žienky 🙂
Tak ja som už späť doma z Heliosu. Bola sa nom na kontrole. No ide to ale pomaly. Folíky som videla peké dva ostané sú malinké. sliznicu mám vraj už dobrú. No ide to pomaly a doktor povedal že u mna to bude dlhšie trvať a vela dám za lieky, lebo mi dávajú najväčšie dávky aké môžu. Verí že vysledky z krvi budú dobré a budú mi môcť dávky znížiť. To by som bol rada aj ja.

orsulka
9. okt 2009

minka........pomalsie ale istejsie.......
alebo...pomalsie dalej zájdes.......

ta to su take porekadlá....čo maju absolutnu pravdu......takže hlavku hore...ide to!!!!!§ ide to!!!! ide to!!!! 🙂

orsulka
9. okt 2009

domika....alebo potom domov autobusom, vlakom, alebo sanitkou .-)))))))))))))))

liviaf14
9. okt 2009

domika- mne stále behajú v hlave takéto myšlienky, čo sa vajíčka týka, obliekania bábätka, hlavne tie prvé dni po narodení, čo všetko obliecť do kočíka do fusaku....... ale hádam sa do toho nejak dostaneme. mám kamošky maminy, tak dúfam, že mi potom pomôžu, budem asi často telefonovať 😀 alebo si tu na koníkovi poradíme 🙂

kiara15
9. okt 2009

minka aj mne pomali rastli tiez som trochu dlhsie stymulovala ale za to som ich mala kvalitne vsetky mali vnutri vajka a to je dolezite 😉

domika9
9. okt 2009

🙂 poradíme , poradíme
orsul u nas sa davaju voziť sanitkou len narodnostne menišiny konkretne jedna
na dvore su 3 auta a ja pojdem sanitkou -dobry napad ale aj ten vlak sa mi celkom pozdava kedže najbližšia zastavka je 10 km tak ved trošku sa prejdem zo zastavky take 2 príjemne kopce mam po ceste tak treba zhadzovať tuky hned po porode 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

domika9
9. okt 2009

minka a približne kedy sa na to vrhnete ?

domika9
9. okt 2009

kiara a ty ako mojko? ako sa citiš ?

minka051
9. okt 2009

kiara15
Ved aj ja v to dúfam že budú aspoň kvalitné.. A ako dlho si stimulovala ja som dnes 8den čo si pichám. Inak zs vraj Diphereline nieje nikde na slovensku. Ja mám len do pondelka a hádam v Martine budú mať. Ved vtedy idem na dalšiu kontrolu tak hádam mať budú.

orsulka
9. okt 2009

domika...tak hlavne, že vieš, ako na vsetkom čo v živote k tebe pride najdes tu pozitivnu stranku!!!!!!! pre toto si prinosom na Helinkovskej stranke !!!! 🙂 🙂 🙂 😉 😉

minka051
9. okt 2009

domika neviem na čo myslíš.. kedy sa vrhneme.. 🙂

kiara15
9. okt 2009

minka ja som stimulovala 14dni oni ti potom predpisu este a hned si ich budes musiet vybrat v MT v tej lekarni 😉

domi zatial sa citim ok len nech to tak aj vydrzi 😉

orsulka
9. okt 2009

kiarka..........ONO TO AJ VYDRZIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

domika9
9. okt 2009

minke že kedy ideš na odber cca

orsul 🙂
kiara tak len tak dalej mna na tretí den začali bolieť prsia

kiara15
9. okt 2009

orsul jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domi ale treti den po mrche nie???

domika9
9. okt 2009

baby viete čo mi ide na nerf trošku že ked tu napíšeš príspevok tak potom musíš kliknuť na ok potom ta to hodí na hlavnu stranku potom zase kliknuť na temu najsť stranku na ktorej už sme asi napíšem adminovi či by sa to nedalo trošku zjednodušiť
aspon keby ťa to po kliknutí na temu hodilo automaticky na polednu stranu a nie na prvu
lebo taktotreba klikať aklikať a klikať

minka051
9. okt 2009

domika no keby to išlo ako má tak to vychádza na piatok. Ale o tom je ešte asi skoro ovoriť. Doki nevravel zatial nič.

domika9
9. okt 2009

nie v sobotu sme mali PPS a v utorok ma už začali bolieť prsia

kiara15
9. okt 2009

domi ja ked klikne z hlavnej stranky tak ma to hned hodi na dobru stranu 😒

domika9
9. okt 2009

akože hned ťa to hodí na tuto poslednu stranu lebo mne stale na prvu stranu v teme a potom ešte musím najsť poslednu stranu

kiara15
9. okt 2009

domi ale to je idividualne kazdeho nieco ine zacne boliet vsak uvidim 😉 mam zvlastne pocity ale vies nechcem si nic domyslat 😉

kiara15
9. okt 2009

domi klikni nie na sanatorium helios ale tam kde je napisane dnes11.50
dominka

domika9
9. okt 2009

idem skusiť

kiara15
9. okt 2009

domi a daj vediet ci ti to ide 😉 😉 😉

domika9
9. okt 2009

no fajne skoro som na to prišla 😅
ešte že som nepísala adminovi 😀

kiara15
9. okt 2009

domi tak ide??? 😀 😀

orsulka
9. okt 2009

domiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! mna z teba picne!!!! 😀 😀 😀 😀 to si sa takto doteraz preklikávala???? 😀 😀 😀
tak mna rozculovalo už len to, že odosli klik......spat na temy...klik...potom dalsi klik na helios posl.prispevok!!!! 😀 😀 😀 a nie este hladat posl.stranu....

domika9
9. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 orsul no čo narobíš mam proste talent vidíš aku som mala trpezlivosť celych 1751 príspevkov som sa takto trapila 😀 😀 😀 😀

domika9
9. okt 2009

kiara ide to parada 😀

kiara15
9. okt 2009

domi som rada ze je koniec tvojmu trapeniu 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre