Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

zlatanka30
8. okt 2010

pekne ranko 🙂 🙂

kiara15
8. okt 2010

@marta222 dakujem pekne a ja ti zelam vela sil!! 🙂 🙂
@orsulka ja vkladam 2x2 preco??

kiara15
8. okt 2010

Inak prajem vsetkym pekny den 🙂 🙂

cikyta
8. okt 2010

@speranza1 Budeš určite spokojná a ver,že tam nebudeš chodiť ako ku bežnemu dr. že:
-strach,nervy,nervozita...
Do heliku sa budeš priam tešiť 😉

kamka17
8. okt 2010

pekné ránko prajem aj ja všetkým a slnkoooooo svieti 😎 😎 😎 😎
ja už mám dnes za sebu povinnú aktivitu...nemocka...a chystám sa upratovať...inšiprácia od orsulky zo včera 😀 😀
@cikyta hlboko sa ti ospravadelňujem, že som ťa včera tak nezodpovedne tu priehliadla, až sa hanbím 😅 😅 😅 😅 😔 😔 😔 😔 ako dopadla návšteva?

orsulka
8. okt 2010

speranza........ved to, my sme nemali žiadny problem...resp. nikto nevedel ppovedat prečo sa nedari .......

@kamka17 aj tebe krasne ranko moja🙂 resp. den 🙂))
@kiara15 tak len tak som sa pytala na ten utros......informativne... 😉

speranza1
8. okt 2010

@cikyta teraz mam este zmiesane pocity ale verim, ze nabuduce to uz bude lepsie..
🙂
@orsulka hm... je zvlastne aka je ta priroda vypocitava... ale som rada ze si uz tehu uzivas plnymi duskami 😉 🙂

orsulka
8. okt 2010

@speranza1 jo jo jo...snažim sa.... 🙂 🙂 vela ludi sa ma pytalo, prečo to tam vyslo a tam nevyslo, a ja na to nemám odpoved.....podla mna jednducco až teraz nastal ten spravny cas, aby sa zadarilo, tak sa zadarilo .-))))

cikyta
8. okt 2010

@kamka17 Odpustím ti,ak mi slubiš,že budeš Pavlinku denne od nás pozdravovať !!! 🙂

mimili
8. okt 2010

Júúúj, ako je krásne, v kancli mi svieti priamo na chrbát slniečko, parádička🙂 Tak ja už mám po pohovore so šéfkou.. fúú, balvan zo srdca mi spadol - bola neskutočne milá. Dokonca navrhla, že ak budem PN dlhšie ako 2 týždne, dali by mi notebook a mohla by som pracovať doma, že sa nám teraz peniažky zídu.. Normálne ma prekvapila 😕
A ako je to s PN? To Vám doktor vypísal hodiny, kedy môžete chodiť na vychádzky? Ako je to? Ja som ešte PN nikdy nebola 😅 .

kamka17
8. okt 2010

@cikyta neska som ju pozdravila špeciálne od tety cikyty a Silvinky 😎 😎 vidíš, aká som zodpovedná 😕 😕
a zodpovedne už mám poriadené a dokonca okno na spálni umyté...lebo nejaký magor z vyšných poschodí asi niečo lepkavé vylieval von oknom rovno na naše...a už sa po tých troch týždňoch , čo som sa nevládala hýábať, cez to nedalo dívať 😠 😠 😒

lucula73
8. okt 2010

@kamka17 no prídi aj k nám okná umyť 😀 ,nemáme umyté presne rok 😢 😠

mimili
8. okt 2010

@lucula73 Jaj veru, s oknami je vždy problém. Ja som ich mala v pláne minulý týždeň. Ale bola som lenivá. No mm sľúbil, že ich umyje on... tak som zvedavá.
@kamka17 Kamka si šikuľka, keď popri maličkej zvládaš aj umyť okno.. no ale asi si veľmi nemala na výber 😉

lucula73
8. okt 2010

@mimili ano,doktor ti napíše vychádzky,dve hodiny doobeda a dve poobede.....nič moc,ja som to dodržialvala len zo začiatku,potom už nie.... vraj tehulkám nechodia kontroly,ale je tu o tom temička a veru niektoré babenky kontrolu mali 😒

tija28
8. okt 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 no uz som dneska neodolala, a som to isla skontrolovat do prace, ale len tak na 4hodky, a teraz uz som zase v posteli, takze pianko hviezdy 😀 😀 😀 😀 😀
@kamka17 - no vy uz mate pekne velku slecnu, istotne tomu vsetkemu pomaha aj toto krasne slnieckove pocasicko, aj ja pozdravujem paulinku 😉
@surviver - tak ty uz mas riadneho chlapa teda domka, mozno to bude buduci paulinkyn frajer, hmmmm ! 😉
@cikyta - no ako dopadla vcerajsia navsteva kamosiek a ich milych malych ratolesti ??? 😀
@kiara15 - ja som to nepochopila, ze 2x2 vkladas 😉
@janicca - a ty ako ? ktory ze si uz dneska den ? 🙂
................inak tento kocik zatial vyhrava patron fenix F4

tija28
8. okt 2010
orsulka
8. okt 2010

@tija28 čaf mnoja 🙂
kočiar super...kde ste vyberali v Laugariciu ??????? prečo ten prvy ma velke kolesá a ten druhy male?????? ved to je ten isty nie???

lucula73
8. okt 2010

@orsulka prvý je F4 a druhý je F4 R...to sú dva..tijuška si ešte nevybrala 😀

cikyta
8. okt 2010

Ahojte.

@mimili no super to dopadlo so šefkou 🙂

@kamka17 dakujem za pozdravenie.(čo to mohlo byť to lepkave? 😅 )hm...ešteže bývame na samom vrchu.Sem len netopiere chodia spávať 😀

@tija28 Návšteva bola super.Ved kuk album 😉
Pekný kočik 😉

kiara15
8. okt 2010

@orsulka jaj vzdy mi to tak daju 😉
@tija28 ze si vkladam 2xdene 2tabolky utrosu sa orsul pytala 😉

janicca
8. okt 2010

áááááááhoooooooooooooooj a som späť konečne doma 😉
@orsulka tak dnes som už do zbrýlala (super výraz ) 😀 😀 nešla som nikde tie caky paky to bola len nákupná taška a kabela a tak.....dnes som bola skoro celý deň vonku tak Dečka budem mať aj na rozdávanie 😉
@cikyta tak drahému to je jedno lebo dnes nie je doma chvála bohu lebo to by ma len kontroloval že nechod tolko,ved si odýchni a tak on si už myslí že som v 40 tt. 😀 😀 😀 😀 more ani hory sa nekonajú 😠 😀 😠 😀

@kamka17 musíš mať určite najkrajšie okná v celej Za myslím že to je tvoja špecialita 😉 pozdravuj Pavlínku odo mňa a že kopec pozitívnej energie a déčka posielam 😉
@tija28 kočíky su super ved teraz je obrovský výber kočíkov človek ozaj nevie čo si má vybrať ...... 😉 a dnes som 9 deň po ET 13 krv a sono 😉

cikyta
8. okt 2010

@janicca testni 😉 prosííííííííííííííííííííííííííím 😅

cikyta
8. okt 2010

@janicca ja sa neviem dočkať 😅

cikyta
8. okt 2010

@janicca kde si? testuješ ? 😉

janicca
8. okt 2010

@cikyta kto si počká ten sa dočká .... 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
8. okt 2010

@cikyta ty mrkva ja sa tu tolko na tebe uškerím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
8. okt 2010

@janicca že mrkva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Práve mi Sisa zadriemala na cicke a skrz tu tvoju mrkvu mala chvílu spanie,ako na traktore 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
8. okt 2010

@cikyta no musím sa priznať nevydržala som a testla som 😝 mala som ten rapi Clear ja sa v tom nevyznám čo sa týka testov že ktorý je ten naj..... je tam taký duch skoro žiadny tak ešte vydržím bo v pondelok mi príde taký špeciálny test od super babenky Lusiny 😉 😉 som jej slubila že pretnem tu niť negatívních testov a ona ma bude potom nasledovať teda aspoň tak to máme na pláne 😉 a jaká hrdinka so mňa bola že pche ja testovať nebudem 😀 😀 😀 😀

janicca
8. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
8. okt 2010

@janicca ja som to vedela,že si testla a inak:
-Duch neduch-dôležite je,že tam JE !!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀
jupi jupi tralala...jupi jupi tralala...Janica je tehula...jupi jupi tralala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre