Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
22. mar 2010

a ide toooooo je objavená amerika ..... 😀 😀 😀

marta222
22. mar 2010

Orsulik, idem na školenie z účtovníctva - o majetku.... Ach tak - teraz sa dívam, že akú hodinu tu Janicca spomína, až teraz mi došlo, že je ešte len 13:47 a ja som si myslela, že už je o hoďku viac.... Asi už mám nastavený letný čas 😀 😀 😀 . Do kelu, už ani písať riadne neviem na tomto novom MK.
Mzuzka, ahoj - tak príjemnú prechádzku 😉

marta222
22. mar 2010

orsulik, ja som skúšala pridať hneď ďalšiu odpoveď - napísala som asi 3 slová a vyhodilo ma to naspäť na môj predchádzajúci príspevok 😠

janicca
22. mar 2010

akurát teraz som kukla môj pas a čo som tam mala motto tak tam mám stare a nie to uktuálne čo som mala asi sa im to nepodarilo skopírovať abo čo ....

kamka17
22. mar 2010

kuk... 😎 😎
rada vás tu zas vidím a som rada, že na mňa myslíte 😉 ...len som dnes riadne grogy..v helíku sme boli o 7.30 vybavený, fotku capnem zajtra...u obvoďáka som strávila krásne predpoludnie 😒 a domov som došla jak zbitý pes, lebo slnko svieti 😖 ...a mňa tak chytila moja obľúbená alergia, že už cez víkend som mala dosť a dnes od radosti aj migréna sa o mňa pokúša...
tak som sa posťažovala, lebo tu doma ma nikto nechápe 😅

som rada, že sa tu máte fajne, že konečne slnko svieti 😖 🙄 a dobrá nálada nás neopúšťa

a tento nový kon sa ani mne vobec nepáči, ale však čo už

inak v helíku mi krajko povedal, že budúci týždeň už bude počuť srdiečko a to už sa s nimi vraj rozlúčim, že to už bude nejaký 8tt....tak som sa začudovala, že kde to zobral, ale tak hádam on vie lepšie

marta222
22. mar 2010

kamka, to ma teší, že si na nás spomenieš 😉 . Tak to sú super správičky, teším sa s tebou. A prečo sa s nimi ideš už rozlúčiť? To už budeš chodiť len k svojmu gynekológovi? Veď wolfi, tam bola ešte aj v 20 tt na genetické sono.... A teba už nechcú? No, toto...
No tak ty máš zatiaľ namiesto tehotenských príznakov alergiu a migrénu? Tak si oddýchni, hádam zajtra bude lepšie.... O mňa sa asi pokúša "jarná únava" 😀 😀 😀.

janicca
22. mar 2010

kamka ta to je fajn že je všetko OK a teším sa s tebou .... 😉 a ináč sa cítiš ? a kľudne sa posťažuj veď na to sme tu ... 😉 😉 ja to mám doma taky tak ...drahý chytí bobríka mlčanlivosti a sme porozprávaní .... 😀 a ty máš alergiu na slnko a či čo ? šak Krajko najlepšie vie čo robí a budeš to mať lepšie aspoň sa nebudeš musieť trepať do Mt..... 😉

marta222
22. mar 2010

jani, ozaj a boli ste v piatok lyžovať, keď ste išli z Helíku?

kamka17
22. mar 2010

no mňa sa drahý len opýta, že z čoho mi je zle a z čoho som unavená...no a to sa chlapovi niekedy ťažko vysvetľuje 😀
alergiu mám na všetko možné, hlavne na tento začiatok jari, mám obavy, ako to zvládnem bez liekov, lebo všetky, čo ešte doma mám, tak nesmiem a k alergologičke idem až začiatkom mája a to už mi nič nebude... 😒

marti...v helíku ťa kontrolujú do 8tt, potom samozrejme môžeš ďalej k nim chodiť na soná a podobne, ako wolfi, ale ja to zatiaľ neriešim a moj gyndoš má všetko potrebné u seba, tak nebudem musieť behať kade tade

no a všetky pracantky už bežte domov relaxovať 😎

monita81
22. mar 2010

ahojte babulky,ale je dnes krásne. 😀
kamka tak ty si hned skočila do 8tt,no toto 😉
brmbolček,tak kolaudujete,super,keby si chcela tapetovať,tak daj vedieť,my sme si včera dávali s mm do chodby na jednu stranu,také kvetinkové a ja som triafala do vzoru,taká šikovná cerečka som bola. 🙂
ciky aj tebe prídeme pomôcť, 😀,tak ty myslíš,že sa nám podarí aprílové bábo?ja už sa začínam trocha báť,že budú vajka zas naprd,ved uvidíme. ☹cmuk Sise.
ja sa tiež v novom koníkovy akosi motám,hádam si zvykneme 😉

marta222
22. mar 2010

Ach tak, kamka, už chápem.. Tak samozrejme, keď budeš chodiť k svojmu do ZA, tak netreba sa ešte trepať aj do MT.. Iba, že by ti Krajko strašne chýbal a chcela by si ho vidieť 😀 😀 😀 . No a k alergologičke ťa neobjednajú skôr, keď si tehu? OK, idem ja už domov. Pekný zvyšok dňa všetkým 😉

kamka17
22. mar 2010

marti...zajtra tam chcem zavolať, tak som zvedavá, či mi dá nejaký skorší termín
tak si uži pekný dník ešte 😎

samé šikovnice sú tu medzi nami, skryté talenty 😉 🙂 človek kým niečo nezačne robiť, tak ani nevie, aký je šikovný, že monit.. 😉

maryah
22. mar 2010

kamka ahooj, videla si bodecku??? drzim palce 😵 😵 😵
aj tebe orsulka, nech vam to vyde a vuberiete si spravne 🙂 a aj ostatnym 🙂
monita ahoj 🙂 , kedy ides do heliku?

mzuzka
22. mar 2010

kamka gratulujeeeem, boze bambulky helinky, ani neviete ako vam prajem, aby ste vsetky zazili ten pocit stastia.
keby som mohla niako to zariadit, tak to spravim.

ja mam sice 4deti, ale toto bol asi najuzasnejsi pocit ,ked sa svisti narodili a boli zdravucki. ja to teraz prezivam akosi intenzivnejsie, ako pred tym. a kludne by som si to zopakovala. este som ani nezrusila embryjka v heliku, lebo uvazujem, ze ich budem este potrebovat. i ked moj mm uz ani pocut. predsa budem zase starsia a toto tehu uz bolo velmi narocne. i ked neviem po 3cisaroch, ci by mi doporucili dalsie dieta 😨

mzuzka
22. mar 2010

orsul
marek ma na FB v albume fotku, kde uspava riska, a risko blbaky jak vrata a marek spi 😀 preto ten komeatar, risko uspi vsetkych okolo, lebo tu spim ja a marky a len richi je zas hore 😅
teraz zalomili obidvaja,tak idem skusit aj ja na chvilku oci pustit 😔

monita81
22. mar 2010

ahoj Maryah 😀 neviem kedy pôjdeme do heliku, ja zas teraz čakám na mrchu,po IVF mi prišla až na 45 den,aj to až po vyvolávačke,tak som sama zvedavá.no a na 3DC zas beriem clostil a zas čakať či vajko dorastie.dúfam,že ti už je lepšieteraz ,len pekne oddychuj a šup na KET,samozrejme úspešný,držim palčeky.no takže ma ešte predbehneš! 😉

maryah
22. mar 2010

jaaaj monita, to su len same nervy a cakania 😒 ... je to ubijajuce, ale na konci nas caka nieco krasne 😵 😵 😵 ... uz len to nam dava energiu ist dalej. uz mi je lepsie, ale bolo mi vselijako, to ti nemusim ani vysvetlovat ako, bojujem vsak dalej a KET bude uspesny 🙂 ... drzim ti paste nech vajka rastu a potom sup-sup na to 😉

monita81
22. mar 2010

maryah a koľko si ich dáš vložiť,dúfam že obidve a jedno si nechaj ešte pre súrodenca 😉

domika9
22. mar 2010

baby a neviete ako dopadla minka ?

kiara15
22. mar 2010

pekny vecer babule len som prisla pozdravit 😉

a kto vie o tej Tijuske????

domi ako sa citis??

domika9
22. mar 2010

kiari ahojky citim sa vyborne dnes v noci som si myslela že odyšla zatka ale nie - sme v celku 😉

kiara15
22. mar 2010

domi uz sa ti to krati co ti hovori doky??nepojdes aj skor??

domika9
22. mar 2010

povedal že vydržím do sviatkov a potom mi dal ešte poradnu že maly ešte nieje celkom dole ale oproti povodnemu datumu čo bol 24.4 sa posuvame dosť 🙂 dnes mi povedal že som ešte o týžden skor podla sona vraj 37+4tt a to by som mala byť povodne len v 36tt tak ale povedal že maly je už zrely že aj keby som porodila dnes že by bol donoseny dnes som mala vahu 2600g tak super som rada
a ty ako? kedy idete na dovolenku? a kamže idete ?

kiara15
22. mar 2010

domi ideme do Orebicu v auguste potrebujem si odychnut a vypnut a potom chcem ist do toho asi vychadza september

domika9
22. mar 2010

tak tak kiari treba si oddychnuť , to je tak dosť na juhu chorvatska orebic , tam sa prechadza cez bosnu a hercegovinu - sa mi zda

domika9
22. mar 2010

tam ked budete prechadzať cez neum v bosne tak tam sme boli ?
nejdete nahodou cez koala tours?
ti čo boli s nami tak si pochvalovali že tam je čista voda čistejšia ako v neume

domika9
22. mar 2010

tak tam sme boli nema byť otaznik

kiara15
22. mar 2010

ano mas pravdu ide sa tam cez bosnu a aj my sme poculi ze tam je krasne preto tam aj ideme a ideme cez aquamarine 🙂

domika9
22. mar 2010

jaj my sme boli cez koalu
iba mm povedal že nikdy viac nepojde autobusom na dovolenku 😀 on je vysoky a ta cesta bola pre neho nekonečna 😀 , ja rada cestujem takže mne to tak nevadilo ale je fakt že ta cesta trvala dosť dlho

domika9
22. mar 2010

no idem do hajan v noci som vela nenaspala tak tu zyvam už hodnu chvílu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre