Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

pepu
2. júl 2009

babky, idem zavesit pradlo, doprala mi 2.pracka...drzkajte sa, snad pridem este neskor... 😉

pepu
2. júl 2009

finelka 😀 😀 😀

kamka17
2. júl 2009

pepu...ja si myslím, že niečo vyskúšať treba, veď nič horšie sa stať nemože, ako to, že malý si pohne von 😉 😉

brmbolcek
2. júl 2009

pepu hlavne je ze to uz pride ci sused alebo cokoloko 😉 😉 😉 😉

kamka moja jasne vies ake to je fajn ? asi nevies lebo to pocujes prvy raz 😀 😀 😀 😀 ... ale poviem ti pravdu ... ani nevies ze mas mrsku ani brucho nic ,,, je ozaj fantastickyyyyy 😉 😉 😉 radsej by som bola keby som odporucala liecik na oplodnenie ako na zlu tetu mrchu ..... 😠 😠 😠 ale skuste a zbadate same tak hor sa na to ... kamka a ty ides dnes s panom manzelikom na huby ? trosku pesochodze nezaskodiiiii 😉 😉 super napad a super vzduch ... tak som mala predsa trosku pravdy rano co som pisala ohladom lesoparku 😉 les ako les a pozor v lesiku sa stava hocico 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 keby nieco kric a prideme ti pomctttttt 😎 😎 😉 😉 🙂

brmbolcek
2. júl 2009

srdiecka moje odchadzam vecer precitam a tu je par prikazov ! 🙂

-orsulik--- vies ako na mrsku 🙂

-pepu--- do vecera porodit 😉

-kamka---zelam krasny vyletik 🙂 a velku urodu na huby 😉

-wolfi---sen o dievcatku sa ti plniii 🙂 🙂 🙂

a ostatnym bambulkam vsetko naj naj naj 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 bay bay a kasny dnik , vecer si vas skontrolujem a beda 😠 😠 ak to nedodrziteeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 pa ahojky

orsulka
2. júl 2009

hahahahaha...baby ...super sa na vas bavim ......hahahahahaha.........

pepu...ja nevrhujem cokoladu...to laknutie sa mi moc nepaci, to neprospieva organizmu 🙂)))))))

nimed teda zakupim, len ci vydržim do 15,15...... 😀 😀

kamka17
2. júl 2009

brmbolcek...no lesopark podľa mňa nemá s lesom až tak veľa spoločné, asi len ten názov 😅 ...u mňa kým ten les nemá aspoň milión stromov a nadmorskú výšku, tak to sa ani neráta...a chystáme sa do len kuneradu..ak vieš kde to je...a kričať nebudem...my zas nie sme až takí akční a v tomto teple v lese ešte aj prudké pohyby robiť 🙄 ...radšej si to nechám na potom doma, xixixi

a som si práve spomenula na lesopark v PD...máme tam jednu známu a boli sme tam na minigolf...veľmo sa mi tam páčlio

orsulka
2. júl 2009

brmbol....ja dakujem za super náladičku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeden príkaz!!!! ......tuto naladu si uchovaj, zachovaj,prechovaj...jednoducho ju furt maj!!! hihihihih ...rymovačka 😀 😀 😀

wolfskinka
2. júl 2009

baby dik za rady

tak kvapky budem uzivat dalej

kamka, brmbolcek, orsulka dik .

brmbolcek a mozno keby ti dal kvapky na hrdlo tak by som zastala tehu 😀 😀 😀 mozno iba poplietok otvory 😀 😀 😀

brmbolcek aky sen o dievcatku sa plni .. ved ja teraz nemozem 2 mesiace otehotniet .. tak co sa mi plni ?

orsulka
2. júl 2009

kamka..........v lesoparku nie je minigolf!!!!! 😀 😀 😀 ale my máme krásny lesopark, to je pravda.....ale golf je v inom lesnom poraste...a na druhej strane PD ...ale aj tam je pekne.....dokonca tu mame dve ihriska minigolfu.....neviem či ste už boli na tom novom....

som ťa doplietla kami????? 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
2. júl 2009

wolfi..............aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 poplietok otvory???? 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi...dva mesiace hooooore - dooooole......nebud taká netrpezlivaaaaaaa 😉 😉

wolfskinka
2. júl 2009

orsul nie som uz som sa zmierila s tym ze dva mesiace hore dole ... cakam uz 4 roky tak dva mesiace fakt hore dole, len aby tpo o tie dva mesiace bolo

orsulka
2. júl 2009

wolfi....bude.....bude ako nebolo!!!!!!!!!!!! 😀 😉

kamka17
2. júl 2009

orsul...však stromy ako stromy 😀 😀 a to bolo asi nejaký starší minigolf...však keď iekedy dorazíme do pd, tak možme ísť kuknúť aj lesopark... 😉

orsulka
2. júl 2009

kamka....tak s tym pocitaj, že by si mala problem keby si v PD a nedas vediet!!!!!!! 😀 😀

wolfskinka
2. júl 2009

orsul no ved to ... aby nebolo este horsie

lucula73
2. júl 2009

ahojte babulky,

len teraz som sa vytrepala z postele,však je už obed zachvílinku...

som si vás prečítala,super sa tu bavíte,hneď sa mi polepšila nálada 😉

kamka - no pri tom starom golfe je teraz postavený aj nový,je super,chodíme tam často....tak sa už nedaj toľko volať a láskavo dobehni do PD 😀

orsul,brmbolček...ahoj

orsulka
2. júl 2009

no caf lucula...akurat som sa sla pytať, že kde si bola......

a ja že si sedela na tej zahrade....a ked začalo hrmiet na si šla na PC 😀 😀 😀 😀

wolfi.....no nikdy nevieš... 😀 😀 😀

wolfskinka
2. júl 2009

orsul no ved to ....

wolfskinka
2. júl 2009

lucul aj ja by som chcela tolko spinkat ... ☹

orsulka
2. júl 2009

wolfi...niekedy sa vravi......"horšie čakaj,lepšie pride" ..... 🙂 🙂 🙂 😉

lucula73
2. júl 2009

orsul hrmieť?ja som tu nič nepočula,no čo nebolo,može byť....

wolfi - fakt?ja by som sa s tebou vymenila...ani obed nemám,som hladná ako vlk... ☹ dnes nevarím,starý je v robote a malú mi zobrali naši do soboty...

orsulka
2. júl 2009

lucul....mi to už mame v Novákoch, hromy aj blesky...čakám na dažď 😔

lucula73
2. júl 2009

orsul 😔 ale po daždi zase vyjde slniečko 🙂 😀

wolfskinka
2. júl 2009

lucula tebe je ....

jezis keby aj v ziline zaprsalo baby hned cim skor ... je tu hrozny vzduch

orsulik pozrela som tvoje fotky na facebooku a vyzeras uplne inac ako som si ta predstavovala podla fotky na koniku 😵

orsulka
2. júl 2009

wolfiiiiiiiiiiiiii...to urcite nie.......ja sa ti nemenim už takých 20 rokov!!!! hahahahahahahahahahaha

wolfskinka
2. júl 2009

ale hej si taka ina ... s tymi kucerami .. tak krajsia

lucula73
2. júl 2009

wolfi - no a keby si videla orsul v skutočnosti,tak ti sánka ovisne...a dobre to napísala,určite vyzerá tak ako pred 20 rokmi 😀 však orsul?

domika9
2. júl 2009

jaj orsul tak nejako som zabudla podať info o mne 🙂 tak bola som 11DC po clostile na sono a bol jeden celkom pekny folikul ale na pravej strana takže nič tento mesiac z neho nebude další mesiac budem brať clostil 3x1tak snad sa počet zväčší a niečo z toho aj bude 🙂
inač aka asi cca by mala byť vystelka maternice 11DC jedla som tento mesiac chilli tak chcem vedieť či mi to nejako pomohlo na 11 DC som mala vystelku 10mm ale chilli som začala jesť neskor

orsulka
2. júl 2009

lucula!!!!! dostaneš po zadku,ked budeš klamat!!! 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre