Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
17. jún 2009

wolfi 😀 , vdaka Bohu za pivnicu ze? 😀 😀

snecka, ja sa sice v tym liekoch nevyznam, ale zato mam skusenosti viac nez dost s chorobami na zaciatku a aj pocat tehu - niekolko krat nadcha, hrdlo, priedusky, 3x antibiotika no katastrofa 😝 , tak myslim, ze keby si si nasadila len nejake lokalne lieky, ktore sa ti nedostanu do organizmu dalej, nic tym nepokazis... podla mna je dolezite, aby si sa co najskor vyliecila, skus sa poradit s lekarom v CAR-e co ti povie... urcite nejake lieky mozes a je horsie, ked sa to to bude natahovat dlhsiu dobu ako ked to zarazis nejakym slabsimi liekmi...

wolfskinka
17. jún 2009

finelka asi tak nejak .. ja rychlo upracem co mi bude zavadziat 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
17. jún 2009

katarina tak to je dobre .. v pondelok, v stredu a v piatok tam byva totalne narvate

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
17. jún 2009

my meskame prirodzene .... ted av podstate nemeskame ja mavam cykly od 29 - 35 ako kedy .. tak to neberiem ani ako meskanie

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
17. jún 2009

katarina ... to sa mne stalo 2x a dvakrat to odislo 😠

surviver
17. jún 2009

Ahojte 🙂
snecka ja som mala silnu anginu pocas stimulky,a to v case ked som pichala posledne injekcie 😒 davala som si Tantum verde,jox,calciovy sirup. ale mi to nejako nepomahalo,tak ked som sla na odber vajičok tak som sa bala či ho vobec urobia,lebo som bola fakt chora,ale urobili to,Krajko aj anesteziologicka povedali,že čo už s Vami 😉 ,tak som bola rada,že ma neposlali domov...ale hned v ten den ako som mala odber mi Krajko povedal,že nech si nasadim Penicilin aspon na 3 dni,aby sa to už konečne vyliecilo,a tie antibiotika mi pomohli a ked som isla na ET tak mi už bolo celkom fajn,nebola som totalne zdrava,ale dalo sa...Krajko povedal,že hormonmi sa imunita zniži a preto ta angina pride aj ked obyčajne nezvykneme byt chori....tak sa pekne lieč a zbytočne sa nestresuj,nech vajka pekne rastu...

finelka
17. jún 2009

wolfi, podstatne je, ze je kam do odpratat 😀

katka drzim palce 🙂 , uzasne je vidiet // mas pravdu, ale myslim, ze je jedno ako, hlavne, ked ich tam uvidis 😉

kocky som taka... no neviem asi nedockava 😀 a uz otravna ja viem 😀 , ale nejde mi to do hlavy s tymi sobotami 😝 . Ked tuto sobotu nema dr. sluzbu tak kedy ju bude mat???? ☹ Vsak su tam len dvaja lekari nie? Myslela som, ze sa striedaju a kocka na recepcii nevedela povedat, kedy to bude 😒 a ja uz chem istttttt 🙂
no tak mi prepacte, ale ked nemam komu usi pilit s tymto 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
finelka
17. jún 2009

no lebo uz na jesen sme tak predbezne u neho boli, aj nam vvbavuje veci v brnenskom heliose, vie o co ide, tak sa mi zdalo no ze pojdeme k nemu, tu lekarku nepoznam...

orsulka
17. jún 2009

finelka...tak ja vobec neviem ako to maju rozdelene...doktori su len dvaja Krajko a Gatova, a tak sa asi striedaju....možno len ked jeden nemože, tak ten druhy potiahne aj dva vikendy za sebou.....no najlepsie ti to fakt povedia na recepcii......

katarinka....verim, že to musi byt užasny pocit ked len tak najdes //...................ja som tiež jedna z tych, ktorá to asi nikdy nezažije.....a to ani neviem, že prečo....kurnik!!!!!!!!! 😠 😠 😠

survi....ahoj 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
17. jún 2009

orsul to co su za porazenecke reci chces po riti, v tejto teme mam vylucne pravo depkovat len ja ....

orsulka
17. jún 2009

wolfi................ja som len vravela o tom, že ked tie // nájdeš fakt uuuplne náhodne.......tak mne to asi po 10 rokoch fakt nehrozi...to len o tomto som pisala, nie o IVF a ET a KET...to by som si nedovolila 😀 😀

wolfskinka
17. jún 2009

no este ze tak .... lebo by som nakopla metlu a priletela do prievidze a kopla ta do zadku

wolfskinka
17. jún 2009

som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, este pol hodiny

orsulka
17. jún 2009

wolfiiiiiiiiiii ................... ťakám ťa...🙂)))) ozi...nedojde niekto na popndelkove stretko????? do PD????

baby Prievidza ...!!!!!!! tak ten pondelok OK...o kolkej a kde????????????
a este KIARI, LUCUL, MZUZKA...vo stvrtok sa kde a o kolkej stretávate????? možno by som po tom jednom stretku este stihla aj vas.....hmmmm????????????????????????

orsulka
17. jún 2009

wolfi...oprava....čakám ťa!!! hihihihihihihihihih 😎

wolfskinka
17. jún 2009

orsul no nie ale mozno pojde moj muz v nedelu na 3 hodiny do chvojnice kosit travu pri tom ma nepotrebuje mohli by sme dat nejake stretko niekde na kvae co ty na to ? ale este to neni iste budem to vediet urcite v sobotu, bud tento tyzden v nedelu alebo ten dalsi tyzden v sobotu

kiara15
17. jún 2009

orsul ak budem presne vediet napisem ti sms ok? 🙂 bolo by dobre keby si to stihala 😉

orsulka
17. jún 2009

wolfi...... kammmmmmmmmmmmmmm ???????????????????????????????????

tento vik...resp. hned v sobotu rano cestujem až do nedele na Horehronie......priamo že tota HELPA!!!! 😀 😀
bud. vik som k dispozicii .-))))) 😀 😀

wolfskinka
17. jún 2009

do chvojnice to je pri nitrianskom pravne .. by som ho tam vysadila a isla do prievidze to je par km a za 3 hodinky poklabosime a potom by som isla pre neho ... ale neviem este ci v nedelu alebo az buduci tyzden

orsulka
17. jún 2009

wolfi...ako pisem...tento vik je to pase...ale buduci možem dojst do Chvojnice, a dame kavicku v Chvojnicke 🙂)) v miestnej krčmičke 🙂)))))
vy tam niekoho mate????????? lebo moj dobry kamoš tam ma tiež chatu... 🙂 ale oni si kosia sami 🙂)))) teda aspon myslim 🙂)))

orsulka
17. jún 2009

kiari...dakujem pekne....ja neviem do kedy zajtra budeme s babami sediet, a este ani neviem že kde.....tak fakt, ak stihnem rada pridem...... a ten pondelok????? by platil tiež???? dufam, že ano....

wolfskinka
17. jún 2009

orsullka manzelovi rodicia tam maju chatu ale moc tam nechodime ....len sem tam ... tak ked bude muz kosit ja mozem ist na kafco nepotrebuje ma pritom a sam sa tam hadam bat nebude,

ja tam nikoho nepoznam bola som tam par krat .. ak 15 krat tak vela je tam pekne prostredie aj klud a hlavne neni tam signal telefonu 😀 😀 😀

chvojnicka je miestna krcmicka ??? nepoznam to tam som tam nikdy ani v krcme nebola len viem, ze je tam niekde nejake rekracne zariadenie raz som tam s muzom bola ale netrafim tam

kamka17
17. jún 2009

dobrý deň sa praje... 😉 😉 dnes ste zas nejaké ukecané, ale neva

orsul...ja by som za vami na stretko doletela aj hneď, len tým autobusom je to predsa len trochu nepohodlné...furt nemám ani vodičák ani auto... ☹ ☹ jedine, že by sa nejaká žilinčanka rozhodla ísť...

no dnes som zvedaná na všetky žienky, čo mali ísť do helíka

finelka...ono je to dosť ťažké podľa mňa s tými víkendami, lebo ako píše orsul, ak treba tak asi potiahnu jeden za druhého...ale myslím si, že je fakt jedno, ku komu pojdeš, lebo všetko majú v počítačoch, takže aj gaťová si vie prečítať apovedať čo treba...ale je to len moj názor, ty musíš vedieť, či chceš ísť len ku krajkovi...a tým pádom asi treba byť trpezlivý a počkať si naňho...a ide aj leto...dovolenky, tak asi to tam bude perné...

wolfskinka
17. jún 2009

kamka ahoj

orsulka
17. jún 2009

kamka....ahoj 🙂 🙂 🙂 čo dnes popisali...ale tie včerajsie spravičky...!!!!!! no čo povieš 🙂)))))

ved aj ja som zvedava na dnesný Helik 🙂)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre