Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
24. mar 2010

kamka a cvo ta tak rozhodilo ze milku orieskovu ? ved teraz musis byt kludna ... aby babetko nebolo vystresovane ... a teraz musis jednu cokoladu sebe a jednu babetku 😀

orsulka
24. mar 2010

taku milku by som si dala.....🙂))) ale som v kúre...tak poslušne odolávam 😀 😀 😀 fakt Kamka...čože ťa rozladilo??????

janicca........tebe sa to : dnes by to šlo.....fakt perfektne hodi .-))))))))) kiež by tutu-mutu bolo to prave .-))))))

kamka17
24. mar 2010

no šak tá voda odstavená...ja viem, že len o tom hovorím, ale no nenasralo by vás to???

orsul...dala som si milku aj za teba, a jedna bohato stačí, ani som ju celú nezjedla...zatiaľ 😀
no ništ, idem aspoň povysávať, kým nám aj elektrinu nevypnú 😖 😕

orsulka
24. mar 2010

kamka...tak ja si za teba idem dat kavičku .-)))))))

PS. a nasralo by to aj mna..... 😀 😀 😀

wolfskinka
24. mar 2010

aj ja by som si dala kavicku a k tomu pivo .... ale idem radsej zehlit nech nemyslim na kavu a alkohol

janicca
24. mar 2010

Kamka bodaj by si nebola nasratá keď nemáš iísť kde eeee robiť ...... 😀 takú milku hocikedy ale aj ja poslúšne odolávam ako Orsulka a celkom mi to ide už boli aj nejaké ohlasy že už to na mne vidno tak aspoň jedna vec sa mi darí.. 😉

Wolfi ahoj mamina ako guľko robí ti radosť ,poslúcha ??? 😉 😉
Martula !!! stále ništ . 😕 😕 že by sa stále školila ??

janicca
24. mar 2010

wolfi tak to by bola iná srajda káva a pivo .... 😀 😀 😀

cikyta
24. mar 2010

Ahojte Helinky 🙄

orsulka
24. mar 2010

cikytka ahoj..... 🙂

janica.....sla som po tvojom vzore, že 5 kg dole......no u mna to nejak nehrozi...dala som za tyzden len 2,5 !!!! 😠 😠 😠

wolfskinka
24. mar 2010

janni ale hej, vcera vecer sme hrali futbal a v noci pekne spinkal a aj teraz rano zopar krat kopol a spi , tak idem zehlit, ale okolo obeda zacne byt hladny tak sa zase zobudi 😀

orsulka
24. mar 2010

wolfi....hihihihih....že k va a pivo, a ona ide radšej žehlit 😀 😀 jáááááááj...ty si ale drndula.... 😀 😀

janicca
24. mar 2010

Ciky zase Sisa exceluje keď taký výraz ??abo zase si po prebdenej noci ?chúďatko naše ale neboj ono to raz skončí a potom si ani nespomenieš na nejaké kruhy pod očami tomu ver ......... 😉

janicca
24. mar 2010

Wolfi kukám že 23 tt tak to už potom hej pekne ti to odsýpa ... 😉

Orsulka ja sa držím od 17 februára sa snažím neprežierať a teraz sa to nejak zastavilo ale mne to neva cítim sa podstatne lepšie ako pred tým a ozaj v Žiline má byť ta Zumba čo aj ty na to chodíš takl chcem skúsiť

orsulka
24. mar 2010

janicca...vidiš toho smaila som si u Ciky ani nevšimla....... 😕 😕

cikyta
24. mar 2010

No hej,hore som bola každých 15 minut v noci 😖 Už som tak nadavala,že muž vstal,lebo sa bál , že už ublížim Sise. 😠

Hned ráno 2 urazy...
Najprv si vopchala ručičku do otvoru v kocke.Tam jej vklzla,no von už nie a tak ako sme ťahali,má na ručke škrabanec,ako od popáleniny 😖
Potom som ju strčila do postielky,kde sa jašila a robili sme BU...až kým si nenarazila horne dasienko a to tak,že išlo krvičky,ako z malého "krochkchrochšíka".
Takže dufam,že jej neporastie z toho krivo zubok 😢

orsulka
24. mar 2010

ciky.......... 😕 😕 😕 tak ja už fakt nechápem, kde Sisi berie cez den tolko energie.......!!!!!!! to je až k neuvereniu..... 🙂 🙂
a neexistuju nejake lieky na spanie, že detske ?????? 😀 😀 😀

mzuzka
24. mar 2010

pekny dnik prajem, markusik hajal pekne, nic sa neudialo chvalabohu. teraz uz len cakaju na vyhodnotenie monitoru a ostatne vysledky zo vcera, ze ked uz su tam, tak ich pustia domov az ked uz budu vsetky vysledky.

orsul, ved vies, tu je to fakt tak, ze ked uz, tak sa postaraju, ale kym si ta vsimnu, musis mat hlavu pod pazuchou.teraz uz viem preco tu maju 2 auta vsetci. aby mohli sadnut hocikto hocikedy a frcat do nemocnice, lebo sanitka nehrozi...

cikyta
24. mar 2010

Orsulik a pred chvilou sa rozbehla do kuchyne a tam šmyk a bác hlavičkou na dlažbu.Ver či never,k tomu aby som ju chytila chýbal 1 cm!!!!!!!!!! 😠
Ja to už vzdávam 😢
Existuje jeden koren na pokojný spánok,ale musim to zkonzultovať v utorok s dr.či jej možem z toho urobiť čaj.Detom po operaciach to pomáha,len treba suhlas dokiny.

janicca
24. mar 2010

ciky tak jedine makového odvaru .... 😀 😀 ja viem musí to byť o držku ...... 😕

orsulka
24. mar 2010

mzuzka.....už od prevj cvhile ako si mi opisovala zdravotnictvo v UK mi bolo jasne, že take jednoduche to tam nebude... a tak ak nemate este dve auta...tak sup sup sup kupit !!!! 😀 😀 😀

takže Marka pustia domkov ??????

cikyta
24. mar 2010

Zuzka,tak to je fajn.Uf...

orsulka
24. mar 2010

Ciky...... musiš to mať ťažke bambula.....ale tiež sa neda aby si jej stále za zadkom chodila, lebo jednak nič ine neurobiš a druhak by si Sisi na to zvykla a asi je treba aby bola trosku aj samostatna......je to fakt ťažke....
a inak, ked to budes konzultovat s doktorkou, tak teda potom napis, co si tak asi pomyslela, ked si sa pytala na ten koren 🙂))) nerozmyslala si o tom krvnom vysetreni na tie histaminy???????

orsulka
24. mar 2010

Ciky...alebo naozja sa poradit s nejakou babou bylinkarkou....ci by sa niečo nedalo takejto malej osobke davat ako cisto nejaky bio produkt, co by jej neškodilo.....samozrejme.......

wolfskinka
24. mar 2010

osulik vies aku mam stale chut na pivo a alkohol ... by si neverila

orsulka
24. mar 2010

wolfi....ja to verim 😔
vobec neviem ci v tehu možeš pivo.....alkohol urcite nie to je jasne.....tak ale možno nejake tehulky ti povedia....za pohar piva by uškodil????????? ci??????

wolfskinka
24. mar 2010

sem tam si dam veru pohar pivka ... na pretravenie ale zase nie moc casto ... raz za tyzden, to mi nemoze uskodit, lepsie ako mi ma byt atzko od zaludka ...

janicca
24. mar 2010

ja si myslím že pohár piva denne určite nezaškodí .....myslela som max 3dcl....... 😉 )))

wolfskinka
24. mar 2010

janni a ja ze pollitrak ... xixi 😀 , ale nie tak max 1 dc, viac nie

domika9
24. mar 2010

zuzi fuha tak teraz som už na sto percent rozhodnuta že kupime monitor aj my doteraz sme nad tym premyšlali ale určite ho kupime take šoky prežívať ☹

orsulka
24. mar 2010

janicca....no ved to, že si to upresnila 🙂))))) teiž som hned myslela na pol litrák 😀 😀 😀

domi....seeeeeeeeeervus tatrančnaka .-))))) ako sa tam mavate???? dufam, že aj u vas sa už oteplilo.....tak akože už na lodičky ...???? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre