Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
13. júl 2010

@surviver my ine ani nechceme ,ako granulovane,lebo mala nejako sackove nema rada,lebo su take cudne.
a co uz prikrmujes????

kamka17
13. júl 2010

servuste bambulky... 😎 😎 😎 😎

my sme v cca 12tt boli na genetické sono u Babjaka a ešte predtým nám u nášho dokyho brali veľa krvi a potom aj podľa krvi aj podľa sona boli výsledky, na základe ktorých sme potom nemuseli riešiť amnio...a potom nám tuším v cca 15tt ešte raz brali krv...takže krv berú, ale nie priamo na sone, to by mal riešiť obvodný gyndoš...aspoň my sme tak mali

jo a včera som sa stretla s dundou... 😉 😉 tak sme pokecali, poohovárali 😀 😀

survi...na tú tortu dojdem aj ja, čo ty na to?? lebo ja som poseldné dni taká pažravá na sladké, že až...a vôbec mi nevadí, že je teplo a že by mi ani nemalo chutiť 😅 😅
ozaj, kedy sa chodí na tú glukózu či ako sa to volá???

kuspitka
13. júl 2010

@kamka17 tak to je super moja,ze sa mate dobre,ze aj testy mate dobre....

lucula73
13. júl 2010

ahojte 🙂

lucula73
13. júl 2010

@kamka17 a ešte nevite,čo to bude? 🙂
@kuspitka ako ste spali?mojmu toto teplo vadí,boli sme furt hore 😠

kuspitka
13. júl 2010

@lucula73 tak nam to strasne vadi.nasa mala ani nepapa stale je na caju,alebo chce len jablcko a nic ine....
mlieko mi pije len 2krat za den....
ozaj ak budem o tyzden pondelok v Prievidzi tak sa mozeme stretnut?ak nebudeme brat domov svokra a strýka....

orsulka
13. júl 2010

@kuspitka a v kolkom týždni tehu si sa tam k nemu objednavala????

inak dobre ranko prajem .-)))))))

surviver
13. júl 2010

pekne ranko 🙂

@kuspitka ,hej už papame mrkvu,zemiak a brokolicu 😉

@lucula73,až teraz čitam o tej noci 😒

@kamka17 ,no čauko,tak kludne dojdi,lebo dnes je posledny den,zajtra ak sa nedoje už vyhodim,lebo už by nebola dobra 😠 ...a viete čo to bude,teda ak to nie je tajomstvo 😉

orsulka
13. júl 2010

Tijuska...tak v tých sonách mas uplnu pravdu, asi nie dobre ak a ich robi vela 🙂))))) a ved aj z krvicky budu vysledky, a tiež si vravim, že je urcite vsetko OK, ved preco by aj nemalo 😉 😉 😉

@lucula73 no ja som spala do rana hrozne !!!!!! bola som každu chvilku a na každe šuchnutie hore, a hodinu a pol v noci som sedela na balkone a ochladzovala sa.... 😝 😝

kuspitka
13. júl 2010

@orsulka v 12tt a potom 2Ott a 30tt
@surviver nasa nechce nic len jablko,mrkva a hrusku.obcas chce jogurt

lucula73
13. júl 2010

@kuspitka fakt..no ja by som sa rada s tebou stretla.... 🙂 daj vedieť,nech sa zariadime...

surviver
13. júl 2010

@tija28 dakujem a fajn,že si sa vyspinkala 🙂 a s tym sonom si aj ja myslim,že to netreba prehanat,nie je to ešte vedecky dokazane,ale ma to vraj zly vplyv na sluch babatka...a kedže sme tie detičky chceli,tak musime verit,že všetko bude fajn...a my ich budeme silno,silno lubit 🙂

surviver
13. júl 2010

@orsulka čauko tehulka 🙂

lucula73
13. júl 2010

@kuspitka ale jogurt by si asi nemala ešte dávať?či si sa pýtala?moj včera zjedol mrkvu,zemiak a brokolicu,rozdelila som to na dva krát,aby mal aj dnes a on to takmer všetko zjedol včera 😠 😀

lucula73
13. júl 2010

inak ahojte survi,aj orssul 🙂

surviver
13. júl 2010

@lucula73 čaves 🙂 😀

@kuspitka ,ty jej už davaš jogurt?? a aky??

domika9
13. júl 2010

@kamka17 ja som na glukozu ani nebola pytala som sa dr. že kedy ma pošle a povedal že mne netreba neviem ako nato prišiel ale povedal že ja nemusím tak asi neposielaju všetkych a aj doma som si merala cukor a v pohode som mala

kamka17
13. júl 2010

domi...no ja by som sa tej glukóze tiež rada vyhla, uvidíme, čo na to dooky...

a teda...Timurko bude mať frajerku 😉 😉

kuspitka
13. júl 2010

@surviver pribinacik.to nam kazala doktorka na gastre ma papat tvaroh mala...

surviver
13. júl 2010

@kamka17 fakt?? no super blahoželam 🙂 😵

surviver
13. júl 2010

@kuspitka aha...tak snad aj mi časom začneme take fajnotinky papat 😉

kuspitka
13. júl 2010

@surviver,ale zas spapap len polku.
inak ziadnu zeleninu okrem mrkvi nechce

kamka17
13. júl 2010

survi...dik 😉 poobede ideš von s malým ty, čo drahý? že by sme sa prešli spolu...??

lucula73
13. júl 2010

@kamka17 jej,tak gratulujem..... 😉 nejak sa v tej ZA začali množiť tie frajerky 🙂

kamka17
13. júl 2010

@lucula73 však u vás zatiaľ samých chlapov máte, tak my to vyrovnávame 😉 😉

domika9
13. júl 2010

@kamka17 super gratulujem

kuspitka
13. júl 2010

@kamka17 a uz viete co cakate???

orsulka
13. júl 2010

@kamka17 tak ja gratulujem ku krasnej princeznicke 🙂)))))))ň tesim sa, lebo ani neviem preo, ale pristane mi k tebe dievčatko 😵 😵 😵

@domika9
@surviver ahojte maminky nase 🙂)))))

ja pisem malo, lebo som momentálne v praci....este co to porobim a ostatne si vezmem domov , pridem zas zajtra na dve hodinky... 😉

kamka17
13. júl 2010

orsul...servus...dik... 😉 😉 aspoň nemusím meno pre chalana vymýšľať, lebo žiadne ma nanapadalo a Šimon sa drahému nepáčilo 😒 😒

domika9
13. júl 2010

@kamka17 veru tie chlapčenske mena nič moc vyber ale dievčenskych je vela krasnych ale teraz už ked niesom tehu by som si vedela vybrať aj viac chlapčenskych 😀 takže u nas možu byť ešte dvaja chlapci a ostatok baby 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre