Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

roja310
16. nov 2010

@mirka321 Ahoj, nie si nervózna? Tiež budeš mať výsledky o 15-tej? U koho si bola - u MUDr. Krajkoviča či u MUDr. Gáťovej?

lucula73
16. nov 2010

ahojte dievčatá 🙂

prišla som vás pozdraviť......nestíham tu sedieť absolutne,malý začal konečne loziť,tak všade musím za ním...no skončili mi zlaté časy 🙂

@tija28 no snáď vydrží oliverko,kým budete mať všetko tiptop 😉 ...asi bude riadny čertík..moj kopkal málo v bruško a veru bol až doteraz strašne lenivý,konečne ožil 😀
boli sme inak v TN v nedelu,no neviem čo ste tam mali,ale to bolo neskutočné,kolko bolo všade aut a ľudí ani nehovorím,otras,jak keby bolo dva dni pred vianocami 😠

@komarik ahoj,aj tebe to parádne pribúda....a kočiarik už máte? 🙂

a pozdravujem všetky od a po Z... 🙂

komarik
16. nov 2010

@tija, ahoj. Melinda si robí čo chce. Keď sa nejako zaleží tak nemôžem zmeniť polohu, hneď mi dáva najavo a bolestivo kope že ona chce biť inak a ja sa jej musím prispôsobiť 😀 . Je to riadna sranda a manžel sa smeje že už teraz jej robím všetko po vôli. V nedeľu som mala dosť bolesti v podbrušku ale prešlo to po večernej "hnačke". Tak dúfam že to bolo naozaj len z toho. 😉
@roja310, prajem nech to čakanie rýchlo ubehne

komarik
16. nov 2010

@lucula73, no o toto presne išlo. To si chcela tak to máš 😉 . Nech len pekne malý lozí a ty behaj za ním. A o pár mesiacov sa ti aj ja budem sťažovať že malá lozí a ja už za ňou nevládzem behať 😀 Kočík máme kúpený.

tija28
16. nov 2010

bambulky, ktore cakate dneska na vysledok, tak nech vam ten cas co najrychlejsie ujde a hlavne nech ste odo dnes oficialne vsetky tehule 🙂 🙂
@lucula - ved to je krasne, ked ti maly vsade lozi - aspon ti pekne pomoze s upratovanim - nemusis vysavat.........ja sa uz tesim, ked nam bude oliver lozit po dome - pekne na neho navleciem nejaku handricku a nech pekne pomaha s domacimi pracami hned od malicka 😀 😀 😀 😀 😀 ...................inak zrovna v nedelu som nebola v tn, ale tu su zapchy na dennom poriadku, doprava tu je velmi zle poriesena, no ale ine nam nezostava, len sa prisposobit 😉

tija28
16. nov 2010

@komarik - tak to budete mat tiez peknu rostacku, no hlavne, ze vie mala ako na rodicov 😉 ............a inak kocik ste si aky kupili ?

kiara15
16. nov 2010

@komarik to dufam ze aj ja budem rozdavat tehu vyrusky 😉

orsulka
16. nov 2010

cavo všetky!!!!!!!!!
nejak nestiham z aposledne dni, ale to aj kvoli praci......a dnes ma rozosmutneli, ale na tom nezaleži, len ma to serinka, ale aj tak nevadi.....
hlavne je, že dnesná poradna dopdla OK, vsetko v poriadku, krčok drži, klenbva volna a podobne 😉 😉 boli sme aj na sone, pani doktorka povedala, že drobci pekne rastu, už možu mat tak okolo 1,5 kg a vsetky hodnoty pekne zodpovedaju 29+0 tt 😉 😉 😉 takže toto je to čo ma naozaj tešákuje 😉 😉

vsetkým snažilkam držim palceky na dobre vysledky.....už nam hádam coskoro napisete ake su tie vysledky .-))

@kiara15 vy kedy budete mat vysledky z tej genetiky???? a nasli ste to v pohode??????
@tija28 caves herečka pracovitá.....takže Oliveko dava o sebe pekne znať, no asi to bude čertík bertík ked sa narodi...hlavne aby ste už mali tu rekonštrukciu hotovu komplet 😉 😉

@komarik co ten cukor????? OK????
@lucula73 aj vas krasne pozdravujem 😵 😵 😵

roja310
16. nov 2010

Práve mi volali z Heliosu, test pozitívny // 🙂.

speranza1
16. nov 2010

@roja310 garatulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 .. ja idem do Heliku 22/11....na krvicku a uvidim ako dopadlo nase iui... tebe robili asi IVF?

roja310
16. nov 2010

@speranza1 Ďakujem 😉 . Ja som po KET-ku 😉 . Je to tvoje prvé IUI? Držím palčeky 🙂.

speranza1
16. nov 2010

@roja310 ano raja moje prve iui.. ked toto nevyjde ideme hned na IVF..pretoze mm ma dost zle vysledky spmg.

roja310
16. nov 2010

@speranza1 Držím palce 😉 , hlavne sa nestresuj, vylož si nohy a oddychuj pred telkou 😉 . Ty si z MT?

speranza1
16. nov 2010

@roja310 nie my sme 350 km vzdialeni od MT... pre nas dochadzanie nie je vobec jednoduche 😲 .. ale uz ked sme sa na to podujali.. tak to musime vydrzat.. len si prajeme aby sa trosicka zmenil ich pristup v poslednej dobe k pacientom, pretoze ich onedlho budu kozmickou rychlostou stracat... 😨

roja310
16. nov 2010

@speranza1 V čom sa ti zdá, že sa zmenili?

speranza1
16. nov 2010

@roja310 v pristupe..a myslim , ze sa nestihaju dostatocne venovat kazdemu pacientovi individualne...

shira_
16. nov 2010

@roja310 tak to mám v čerstvej pamäti, hehe 😀 boli sme akurát na úrade vybavovať trvalý pobyt, skoro sme tam s mužom skolabovali. aj sme plakali od radosti, tetka na úrade sa len tak usmievala že bude ďalší obyvateľ v dedine. držím palce nech to bude aj naďalej všetko ok.
@speranza1 aj my sme dochadzali, hlavne tie ranné kontroly bol zabiják. ale povedaali sme si, že toto je pre nás najdôležitejšie, tak sme to brali ako "výlety" . nenechaj sa ovládnuť negatívnymi pocitmi, oni robia to čo treba a nemusíš sa báť. mysli na to, že dôležitý je výsledok. je to rutina, tieto vyšertrenia a zákroky...keď niečo nevieš tak sa tam pýtaj, galo toho moc nenahovorí ale to čo je podstatné ti vždy povie. kraj. aj gáťová sú zhovorčivejší. niekedy je ozaj lepšie sa netrápiť... aj my sme mali mizerný spermiogram, prvé nevyšlo, aj šance boli dosť malé. už sme chceli ísť na ivf ale potom sme si povedali že ešte raz skúsime to iui, to je také jednoduché, za ten čas kým sa ivf vybaví a schváli. na druhý krát hneď o mesiac nám vyšiel aj trošku lepší spmg (vraj) a vyšlo to 🙂 žiadosť o ivf sme stiahli a bolo 😉 prajem ti to moc, aby to vyšlo aj vám. viem aké je to čakanie blbé 😒 myslela som si, že kebyže som tehotná tak by som to mala nejakým 6. zmyslom cítiť ale houby. pocity som mala rovaké ako keď mi ide menzes, test som si nerobila lebo som sa bála že bude neg.

speranza1
16. nov 2010

@shira_ jej tak to ti gratulujem.... my s dochadzanim problem nemame ziaden... vedeli sme ze sme zdaleka..a nevadi nam to..ale ked sa mi nikto ani len nepozrie na HP kt. mi mimochodom kazali priniest, tak sa mi to zda zvlastne...a co sa tyka vysvetlenia nasich vysledkov, tak to sme sa nedozvedeli absoluuuuuuutne nic.... ale ja stale verim ze sa to zlepsi... 😉

zlatanka30
16. nov 2010

no nam este stale neprisli od nich ani postou vysledky o ktore som ich ziadala smutne. 😠

speranza1
16. nov 2010

@zlatanka30 myslim ze toho maju naozaj vela a uz im to zacalo vsetko prerastat cez hlavu a nestihaju... maju tam naozaj vela prace... viem... ale to ich neospravedlnuje..aj ja mam vela prace a musim ju zvladat na 120%...

zlatanka30
16. nov 2010

@speranza1 mne ,ale volal krajkovic a slubil,ze to posle.ak nepridu kaslem nato.ved budem mat nove ,ale neviem kedy este mi neprisla mrcha.ked ju chcem tak nepride ked ju nechcem tak pride.ide ma rozhodit od nervov.toto cakanie je na nic ma to ubija 😠 😠

kiara15
16. nov 2010

@orsulka no veru sme to nasli sice vsade tade sme pobludili ale dolezite je ze sme prisli na cas 😀 vysledky budu az za 1.5mesiaca aspon ona tak hovorila 😉

@roja310 velka gratulacia 😉 😉 😉 ja uz idem 22.11.na sono a potom ma caka vklad 😉 a kolko ti vkladali?,a co si brala ja estrimax 🙂

@zlatanka30 mne poslali hned do tyzdna co som ich poziadala potrebovala som manzelov spg a oni mi ho poslali 😉

zlatanka30
16. nov 2010

@kiara15 vidis a mne nic.ved aj ja ten spg.sa mas ,ze ides uz na ket.co by som ja za to dala.no nic.lebo zasa budem plakat. ☹

cikyta
16. nov 2010

@zlatanka30 My sme si výsledky spg vzali osobne. Co si si ich nepýtala,ked ste z tade odchádzali ?

zlatanka30
16. nov 2010

@cikyta vies vtedy ma to nenapadlo.teraz si to vycitam.ale kvoli tomu ja do heliosu nepojdem.

shira_
16. nov 2010

@speranza1 to sa divím, lebo my sme chodili najč. k Dr. gáťovej, a tá nám vždy povedala rad-radom výsledky, všetky krvné testy aj čo sa týka mojho hp, to sa myslím robilo v každej fáze cyklu zvlášť. ale v podstate len či je to v norme alebo je niečo odveci. ale je pravda že si robili všetky odbery a vyhodnotenia sami, neporovnávali mi to z výsledkami mojho gyn. ale mi ani nekázali nič doniesť. aj spmg nebrali do úvahy ten od m.urológa, len ten ich, a tam nám všetko ukazovali, koľko je ktorých a čo sa s tým dá poriešiť. potom to už išlo ako na páse, to som aj bola rada. šup šup, predpis liekov, ultrazvuky... aj tak je dôležitý zákrok a to, či tam tá jedna spermia dolezie alebo nie. a keď nedolezie, tak ju tam proste musia dať a potom už len dúfať, že sa pekne zahniezdi a bábo bude rásť ako treba. Poznám lekárov, čo síce narozprávajú hory-doly, ale keď urobia zákrok, tak to stojí za dve veci 😒 pýtaj sa ich a mysli pozitívne. keď pojdete na ivf, budú vám veľa vysvetľovať a potom budete mať k dispozícii koordinátorku, ktorá vám odpovie na všetky otázky.

cikyta
16. nov 2010

@zlatanka30 Tak čakaj na poštu. Už by si ich mala,kebyže tam ideš osobne. Ved tak či tak ideš do Iscare a to máš cestou v MT.

kiara15
16. nov 2010

@zlatanka30 veru idem buduci tyzden na sono a koncom by mal byt vklad 😉 ale mam vselijake pocity 😒

zlatanka30
16. nov 2010

@cikyta ved hej.idem do iscare ,ale neviem kedy.nemam mrchu uz meska 5dni .

zlatanka30
16. nov 2010

@kiara15 neboj bude to ok. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre