Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
5. nov 2009

surviver skus este hladat dalej a budes mat s coho vyberat.
keby som vedela buvat,ale nejde to.
vecer idem do kina na janosika tak sa aj tesim trosku

surviver
5. nov 2009

kuspi tak sa ideš kulturne vyžit,Tebe je hej 😉 u nas je dnes hrozne počasie,ani na vychadzku sa neda...

denis19
5. nov 2009

surviver
v OCA v babyworld mají takové podesty co jsou presne rozmer výtahu a tam si to mužeš odzkoušet, já to také tak udelala a zjistila, že se nevejdeme 😀

surviver
5. nov 2009

denis,ten v bazare je pekny,je to asi ABC

kuspitka
5. nov 2009

aj tu je hrozne pcasie ,ale treba mi ist kupit papat nic nemozem len tekutu stravu.
hej tesim sa bude mi super

surviver
5. nov 2009

denis,no obavam sa ,že aj my tak dopadneme 😠

surviver
5. nov 2009

kuspi,prečo len tekutu stravu??? je Ti tažko na žaludku??

lucula73
5. nov 2009

denis,ja som mrkla ten kočík na bazáre,mne sa na ňom nepáči,že má strašne vysoko ten nánožník,ročné dieťa si tam nožky vyloží,ale dvojročnému budú nohy trčať až kdesi do kolies,nebude si ich mať kde oprieť...nechápem,ako možu taký kočík vyrobiť...lebo po kolesá je miesta dosť,len neni kde tie nožky oprieť..toť moj názor...lebo veľ aje takých kočíkov,čo som si všimla a väčším deťom sa nohy hompálajú kade tade 🙂

kuspitka
5. nov 2009

nie mam bolave zuby a dasna a strasne mi krvacaju tak nemozem nic take co sa da jest ani chleba

surviver
5. nov 2009

kuspi, kup si betadine na dasna alebo curaprox taky gel....a hned si vymen kefku za novu a makku...ver mi trocha sa vyznam 😉

lucula73
5. nov 2009

kuspi chúďa,no ty nech to už máš za sebou...to ti len teraz v tehu krvácajú?lebo som čítala,že je to možné....

denis19
5. nov 2009

lucula73
myslí, že podstatná část výrobcu vychází z toho, že dvouleté díte už rodiče dají do golfíku,protže už preci jen více behá.....ale také se nad tím často zamýšlím, neboť já nejsem zastánce golfíku

kuspitka
5. nov 2009

ved mam vsetko aj kefku a zubarka mi to dalo.
hej od zaciatku tehu mam take dasna aj zuby.
ale je to pohode ja si uzivam tehu.dnes to je lespie mam aj vapnik tak to papam a ascorutin aj na krvacanie nosa aj na dasna

denis19
5. nov 2009

no krvácení z nosu mám i já a dosti mne to prekvapilo, tak to je asi díky tehul????? myslela jsem si, že jsem neco zanedbala ve výžive??????
holky, muže se šumivé kalcium????

surviver
5. nov 2009

kuspi tak maš všetko čo treba 🙂 a je to tymi tehu hormonmi, ono to potom prejde ,len cez tehu sa o to treba starat ešte viac ako normalne,aby neboli po tehu nasledky v podobe nejakej parodontitidy...

surviver
5. nov 2009

denis calcium sa može ,ale šumive velmi nie ,lebo tie bublinky su nevhodne 😉

surviver
5. nov 2009

lucul vidno že už jedno dieta maš,mna by tie vysiace nožičky ani nenapadli 😉

denis19
5. nov 2009

dikas, i jsem si to nejak myslela, že to šumivé není úplne Ok

domika9
5. nov 2009

kuspit a čo robi tvoj muž v horach či len tak šiel lebo ak je niekde v okolí pp tak sa neboj nieje tu kalamita 😉

kuspitka
5. nov 2009

ja si obcas davam sumiby ,ale chcem behnut do lekarne dnes kupit si normalny.
riadne mi tvrdne brusko to nieje dobre.a boli to poriadne

denis19
5. nov 2009

domika, muj je ted také v horách a jsem z toho na nervy, tak co potom kuspi v jejím stavu!!!! jsem z toho na nervy a to frajer ani nezavolá!!!!!!

surviver
5. nov 2009

kuspi tak si chod lahnut,asi sa bambulke nepači poloha 😉

kuspitka
5. nov 2009

on je tu u nas v hnusti ale je tak vysoko,ze tam je vela snehu a padalo celu noc.
nie on ma taku pracu,ze musi chodit po horach

kuspitka
5. nov 2009

tak ja uz lezim ako tak ,ale aj tak mi nieje dobre

lucula73
5. nov 2009

denis máš pravdu,že dvojročné dieťa vačšinou behá,ale načo potom predávajú tie malé športové časti,keď sa mi tam nebude zmestiť a musím si kúpiť iný kočík?z vlastnej skúsenosti viem,že keď sme niekde šli a ponáhľali sme sa,bolo lepšie posadiť malú do kočíka a viesť ju,ako čakať,kým si ona poobzerá všetko okolo..takto sme ju vozili do 2,5 roka,potom som odmietla,lebo bývame na kopci a nevládala som ju vytlačiť..

lucula73
5. nov 2009

no aj ja si idem ľahnúť,lebo tiež ma bolí spodok trochu...

kuspitka
5. nov 2009

idem aj ja si lahnut.papa

surviver
5. nov 2009

tak fajn,ja idem tiež niečo porobit...pekny den paaaaaaa ved hadam poobede sa stretneme a ak nie tak zajtra 😵

romy01
5. nov 2009

no baby bol tu brasko a doniesol mi novu skrabku - svagrinka zacala na materskej predavat cez akysi katalog - tak sme si pokecali.
Inak aj ja budem mat pb strcit kocik do vytahu, lebo tam mame take vnutorne dvere a vytah je sotva pre dve a pol osoby.
Ja kazdy den krvacam z nosa, no myslela som si ze je to preto ze kurime a radiator vysusuje vzduch, netusila som, ze by to mohlo byt kvoli tehotnosti

domika9
5. nov 2009

nebojte sa krvacanie z nosa a z dasien počas tehotenstva je uplne normalne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre