Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janula18
5. mar 2010

vďaka, no zajtra volám o 7.30, a cesta trvá tak do 1 hod, tak to by sme tiež tak nejako mohli ísť

wolfskinka
5. mar 2010

janula drzim palceky a v predstihuh pridel TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janula18
5. mar 2010

si zlatá, ďakujem.
Ešte uvidíme koľko ich bude, ale neviem sa rozhodnúť či potom vložiť dve alebo jedno.
Čo radíme?

wolfskinka
5. mar 2010

janula z mojej skusenosti 2 .. pri 1.IVF sme mali 4 jednotkove, dali sme vlozit iba 1 a ked sme isli na KET tak sa nam z tych 3 jednotkovych rozmrazilo iba 1 a aj to bolo potom dvojkove, keby sme mozno boli dali n zaciatku 2 tak by sa mozno bolo chytilo ale sme spekulovali a prisli sme zmrazenim o 2 jednotkove embryjka a jedno sa znehodnotilo

moja rada jednoznacne dve, ale je to na vas

orsulka
5. mar 2010

WOLFI.......suhlas s Tebou....

Janulka..... 2 !!!! 😉 😉

ta Ciky so Sisi mi robi normalne starosti..... tak dufam, že ich niekde neobťažuju SS z BBT!!!! 😀 😀

marta222
5. mar 2010

orsulik 😀 😀 😀 - tak nové skratky sa chytajú ....

wolfskinka
5. mar 2010

orsul co je ss bbt ????

orsulka
5. mar 2010

ss bbt
=
strasidlá sprosté (oblečené) z budapestianskeho blšieho trhu

😀 😀 😀 😀

marta222
5. mar 2010

wolfi - také ľahké, nevieš? Si si neprečítala celú diskusiu, myslím že zo stredy... SS-sprosté strašidlá z BBT - budapeštiansky blší trh 😀 😀 . To sa nám ciky sťažovala ako ju ohovárajú akési "podivné indivíduá", tak sme ich takto nazvali 😀 😀 😀

janicca
5. mar 2010

no dufajme že nie !!!! ........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja už valím domkov pááááááááááá moje krásne šak ja sa vám dnes určite ozvem 😉

janicca
5. mar 2010

Janulka aj ja som za 2 ........ 😉

orsulka
5. mar 2010

janicca......................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ako ti závidim!!!!!!! ale uži si krasny vikendik....pa pa pa

wolfskinka
5. mar 2010

ale hej pamatam si na to, ale nechcelo sa mi to hladat

orsul ozaj dunda to ma za sebou, dnes mala OPU ma 10 emrbyjok na oplodnenie

orsulka
5. mar 2010

wolfi......tak super dundula........10 je fajne cislo..... 😀 😀

surviver
5. mar 2010

orsulka Timurko počuva,len jeho nepočuva bruško 😒 tak vtedy sme všetci z toho neštastni a smutni ,že musi tak trpiet,lebo ked ho nič neboli je to zlatušik 🙂

janulka ja by som si dala 1 vložit 😉

marta222
5. mar 2010

No, janulka - tak si vyber, či 2, či stačí 1 - máš tu rôzne názory. A ja ti neporadím...
Janicca sa zasa ulieva, to je strašné. A my ostatné pracujúce tu musíme tvrdnúť až do 15:00 hod., však orsulka?
Ahoj survi, tak držím palce, nech sa Timurkovi čo najskôr uľaví 😉 .

orsulka
5. mar 2010

survi.......joooooooooj bobatko maličke...nech už mu to cim skor prejde !!!!!! verim, že tom usi byt na nervy, ked tak plačka a nemožeš mu pomoct.....

boštek na nostek prosim 🙂)))))))

surviver
5. mar 2010

orsulka odovzala som cmuk,že ďakuje 😉 marti,dikes za držanie palcov ,snad to pomože...
no je to strašne,ked mu nemožeme pomoct...na ten reflux nam zabera taky sirup,takže to mame relativne "pod kontrolou" aj ked po jedle si vždy trošku poplače,ale da sa to zvladnut,ale tie koliky,na to liek nevymysleli a on sa napapa,potom pekne zaspi a za 30minut sa s velkym plačom zobudi a tlači na prdky a neda sa mu ...a už potom nespi....len v noci si pospi aj 2-3 hodiny v kuse...už aby sa mu to napravilo...moja svokra povedala,že je to aj moja chyba,lebo som nerodila normalne,ale sekciou a že dieta ešte nebolo vyvinute,že dieta sa ma samo vypytat na svet,ked je "dozrete" 😒

marta222
5. mar 2010

survi, tak vidím, že máš "super" svokru. A čo si jej na to povedala? To mám rada takých "múdrych", čo nevedia o čo ide a mudrujú. Tvoja svokra si asi myslí, že si rodila sekciou len preto, že sa ti nechcelo normálne, však? Asi ti tú sekciu nerobili len tak pre nič, za nič...
Neboj, bude lepšie, verím, že sa Timurkovi polepší, chce to len čas 😉 .

surviver
5. mar 2010

marti,no čo som mohla povedat ? vieš jej nazor nezmenim 😒 no vystihla si to,ona si mysli,že sa mi normalne nechcelo rodit...ale ja som šla na sekciu aj kôli ivf,lebo aj moj gynekolog nechcel riskovast komplikacie,ked sme už tak dlho čakali.../ale svokra nevie,že maly je z ivf/ tak som jej slova vzala jednym uchom dnu a druhym von 😉 Ja viem,že to chce čas,verim tomu...len ma trocha mrzi,že si nemôžem uživat s malym pekne chvile babatkovske,lebo mu furt niečo je...

cikyta
5. mar 2010

Ahojteeeeee
Ja len tak mávam z vlaku,aby ste vedeli,že žijeme 😉
Citať vela nestíham a písať už vôbec nie 😒
(Aspon máte debatu "na urovni" a nekazím vám to tu 😅 )
Survi-tiež sme takto trpeli pri Sise.Najhoršie su prve 3 mesiace,potom to už bude len lepšie a lepšie.A to som rodila normálne a v termine.Reflux maju aj detičky,čo boli prenášane,takže si nič nedavaj za vinu. 😉

surviver
5. mar 2010

ciky ďakujem,za povzbudenie a pochopenie 🙂

cikyta
5. mar 2010

Survi-tak to svokra tvrdí? Milujem tieto stare školy. Jej dieťa počuvali lievikom a sono veškere žádne a budu najmudrejšie 😠 Pokial nevie,tak dieťa sa vyvíja ešte po pôrode!!!!!!!!!!!A to každe!!!!Juj ale ma nas...tá svokruška!

marta222
5. mar 2010

survi, to mi je jasné, že sa to svokre ťažko vysvetľuje a ešte keby vedela, že Timurko je z IVF - ktovie čo by ti ešte "pekného" narozprávala. No, čo už - svokru si nevyberieš, však? A neboj, ešte si s malým užiješ kopec krásnych chvíľ, na zlé sa časom zabudne - to, aby ste vedeli, že ho máte.... Len keby tak nemusel trpieť, však?

surviver
5. mar 2010

ciky aj mna nas.... ale už som jej odpustila,aby som v sebe "neživila" negativne emocie 😠 lebo to vraj može prejst aj do mlieka a to by som nerada 😅

marta222
5. mar 2010

Ahoj ciky... to som rada, že si nás prišla pozrieť, už sme sa o Vás báli 😉 .

surviver
5. mar 2010

marti presne ako vraviš....som tu dnes nejako dlho,ale maleho mam na rukach cely čas...podchvilov s nim hopsam po byte a ked prižmuri oko tak sadnem na net...potom znova hopsam...a tak dnes cely den... sa už neviem dočkat kedy bude 15.30 aby ma muž trocha vystriedal a ja pojdem žehlit a varit,lebo som ešte neobedovala,len jogurty a jablka jednou rukou pojedam 😀 marti a Ty ešte dlho v praci??

marta222
5. mar 2010

survi ... už nie dlho, do 15:00 hod. Tak to máš "športový" deň, keď musíš s malým hopsať, no čo sa dá robiť... Tak, neboj manželík ťa potom vystrieda, aspoň si trošku oddýchneš - nech si ho aj on trošku užije 😉

janicca
5. mar 2010

tak na chvíľu som tu babulky .... 😉

tak ja neviem či tie refluxy a koliky majú niečo spoločné s IVF no nechcem s pochybňovať .....ale kolegyňa otehotnela len tak šup šup ,ukážkové tehotenstvo ,ukážkový spontány pôrod a prvé keď som sa jej pýtala že ako sa majú tak že majú problém s kakaním a raz pchajú teplomer raz rúrku tak a teraz si vyber že z čoho to môže byť !!!

survi tak malému fufufu na brúšinko nech tie problémy máte čím skôr za sebou .... 😵

pracantky ešte chvílu a idete domkov .... 😉

ciky a čo máte malá Sisa zase exceluje a či čo ??? a čo ten ďalší kupec bol ? ozval sa ? ako to dopadlo ?

surviver
5. mar 2010

marti,tak sa Ti to krati,už len chvilu a vikenduješ 😉 a nezabudaj "čistit" hlavu,ako Krajko nakazal 🙂 no "športove" dni mam teraz často, ak by som mala povedat pravdu,tak asi 6dni v tyždni 😀 ale cele tehu som preležala,tak nech sa aspon teraz trocha hybem,ved po pôrode je čo zhadzovat 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre