Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
29. mar 2010

ahojte bambulky......................len som vas prisla narychlo pozdravit, a hlavne zazelat
vsetkym tehulkam a maminkam a snazilkam hodne zdravicka a energie ................a mzuzke a jej dvom krasnym malym svistikom vela nezabudnutelnych zazitkov.

a len tak v kratkosti o mne: konecne som absolvovala hsg u Hudeca (konecne sa mi toto vysetrenie podarilo absolvovat po pol roku) - a vajcovody prefuknute - konecne opat funguju o 106 - len ma Hudec este lame aj na laparoskopiu a hysteroskopiu, a to vobec netusim, kedy si nato najdem cas, ufffff)
...........neviem, kedy sa znova pustim do tehulkovania, lebo kriza nas velmi zastihla, a ked nebudem poriadne makat, tak beda nam - ci bieda nam ???? 😉

takze este raz vsetky pekne zdravim a drzte sa mi babule 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
29. mar 2010

brmbolcek, ved ja to zaplatim, to som aj povodne chcela urobit, ale ona mi povedala, ze nemam platit lebo nevedia, ci si to uz nestiahli a aky je tam prikaz ... tak musim cakat

tijka ahoj no ty si tu uz dlho nebola, drzim palceky a som rada ze ides do dalsieho boja ....

kiara15
29. mar 2010

tijusik ahoj moja no ked vajickovody prefuknute tak sup do snazenia 😉 😉 konecne ze si sa aj ozvala
🙂

orsulka
30. mar 2010

dobre ranko prajem........🙂))

Tijuska - ahoj srdco......tak aspon to hsg mas za sebou, viem, že to je neprijemne vysetrenie, ale jedno, ktore by sa malo absolvovat.......a makaš teda asi o dusu, ale nasvoje zdravičko by si si mohla najst cas...hmmmm????? a držim palce, nech ta kriza už pominie 😵 😉 😉

wolfi......ja este neviem ci pojdem na IVF.....sme v stadiu rozhodovania a konzultovania....asi tak nejak v skratke......a najskor potrebujem vyriešit tu hysteroskopiu a potom co dalej.....bud. tyzden ideme do Brna, tak uvidime, co povedia, co navrhnu atď...at´d..... 😉

brmbolcek
30. mar 2010

Prajem krasne ranko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tijka - Teba srdecne vitam sme radi ze si nam napisala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Wolfi - teda su tam ale iny MAGORI na tych elektrarnach 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

.. a inak dnes je utorok, kratky pracovny tyzden iba 4 prac. dni a v piatocek sme domkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , to aby vam dobre a rychlejsie utiekalo pracantky nase , ste samy dric 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

.... Orsulka ahojcek , a zdravim aj na rychlo maleho Labudu Sisinku a teraz si vas idem precitat co ste tu popisali 🙂 🙂 🙂 🙂

...a juchuuuuuuuuuuuuuuuu zacina svietit slniecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak naobed vsetky pootvarat okienka a pustit slnecne paprsky dnu aby vam posteklili usmevy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
30. mar 2010

jeejo Kiarka ja ty si sa nam ozvala ako v praci moja ? stale mate vonu hm... 😀 😀 😀 😀 😀 az tu ju citim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
30. mar 2010

BRMBI.......dobre ranko slniečko 😵 😵 😵 dnes máš tiež vybehávačky, ale budš aj oddychovať...????? včera si si užila svoje moja, tak dnes by si mohla mat tročku viac kludu........som veeeeeelmi rada, že je vsetko OK .-))))) a tymto pozdravujem aj pani doktorku Gaťovu 🙂))))))

brmbolcek
30. mar 2010

Orsulik- mam prisny zakaz chodenia, vychadzok a naordinovany klud a pokoj,No zober si to ja ako taky sinter si musim najst nieco doma , teda kilometre v byte robit nebudem ale za to tu na nete sa budem snazit co najviac 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 musim posluchat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , Rano som si muzika vyprevadila do BB siel na poradu tak som mueste ranko boxovala topanocky v chodbe a som si spievala od Lojza pesnicku no trosku mi to sisi v tej mojej kecke , ale ved este ze sa mam na koho vyhovorit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A ty si ako na tom moja ? myslim podlaha kedy vam pride 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
30. mar 2010

pridavam sa k tebe Orsulik, tak ako sa mi vcera ona venovala , tak klobuk dole 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

orsulka
30. mar 2010

brmbolcek........oni to beru uplne inak ako obv. dr. oni vedia kolko snahy je za tym, a zbytočne neplasia konečne otehotnení buduce mamičky.... 🙂
tak vcera volala tetuška z obchodu, vraj vo štvrtok ta podlaha pride.....takže super, v piatok sa bude moct položiť 🙂)))))
a mne po položení podlahy zmiznu skrine z kuchyne .-)))))))))))))))))) 😀 😀 😀

brmbolcek
30. mar 2010

Orsulik, pravdu mas a vies ze ja viem 😉 😉 😉

vaau tak super, ze tetuska zavolala aspon radost urobila a v piatok bude u vas brigada 😵 😵 😵

a nam vcera volal ujo, ze nam prisli rosty na postel 😀 😀 😀 tak ja sa tesikujem ze budem po nej skakat ale az ked budem moct 😀 😀 😀 ale este nam maju volat ohladom spalne lebo aj ta je objednana a potom si vezmeme vsetko naraz 😵 😵 😵 to bude hajan a spinkania juj konecne poriadna postel 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
30. mar 2010

brmbi..... 😉 😉 😉

orsulka
30. mar 2010

že jak si tu aj dve pokecame ????? 😉 😀 😀

brmbolcek
30. mar 2010

neboj ved oni dojdu a budu mat co citat xi xi 😀 😀 😀 😀 sa nedocitaju, zeby som tu natukala ABECEDU 😀 alebo nasobilku by chudiatka nchapali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

......a ako ides potom riesit tu miestnost dalej ked nahodite podlahy ? ides davat skrine na mieru ci nejak inak ? Inak susedia musia mat radost z vas 😀 😀 😀 😀 😀 tu klep-tam klep 😎 😎 😎 😵 😵 😵 ale sranda musi byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
30. mar 2010

pekne ranko 🙂 Aby ste si nemysleli,že ste same 😉

brmbolcek
30. mar 2010

ahojte Timurkovci, 😀 😀 😀 ako sa mame ? co poraba malicky ? a ako sa ma mamina ? 😵 😵 😵

orsulka
30. mar 2010

survi....ahojte dobre ranko prajem .-))))

brmbolcek....to mi ani nehovor, fakt pod chvilkou buchame.....a teraz este aj velkonočny piatok....ale bohužial....chalanisko inokedy nemože...... no a do tej izby pojdu len starsie skrine zo spalne a z chodby.... ako som pisala potom tam este nastahujem obyvačku.....prerobime zvysok bytu.....potom budem riešit nabytok - do ostatnych izoeb 🙂)))))

surviver
30. mar 2010

mame sa už lepšie,klasika maly mi spi na rukach už asi hodinu a pol...a ja netujem....ako každe ranko a neskory večer....

surviver
30. mar 2010

orsulka ahoj ja mam ranko už od 00.20....a to ani do robotky nemusim ist... 😀

brmbolcek
30. mar 2010

jej , to musi byt zlatucke ako ti spinka na ruckach a neciti ako mamina tuka do klavesnice, no aspon si pri takomto systeme aj ty oddachnes , tiez mas co robit aby si ho uspala ...... Venujes mu vsetko co sa da aj na rukach by si ho nosila od rana do vecera ale nemusis lebo mas manzela ktory ti rad pomoze 😉 😉 😉

orsulka
30. mar 2010

survi......sak ty budes mať namakane ruky jak Madonna !!!! 🙂 😉 😉 z Timurkoveho spinkania 🙂))))) alae urcite si rada, že sa dobre vyspi...... 🙂 a on spi sa v postielke alebo v kociari ????? ci len na rukách ?????

brmbolcek
30. mar 2010

orsulik, ved mali by vas brat s rezervou a nie je to na stalo , mas povedat , ze to uz iba dotukavate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem ako je to s tym casom mi budeme hrabkat pred domom na velky piatok a doma to ani nemozem povedat lebo je sviatok ale neni kedy , lebo nam tam doviezli tatru hliny tak manzel bude robit zahradkara 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co navyberas ked je taka hekticka doba .... No Orsulik mas este co robit si este maknete v tom bytiku ale potom je radost v takom byvat 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 este ze mame tych chlapov lebo mi ako zeny by sme to nezvladli chlapske prace, teda cest vynimkam 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

surviver
30. mar 2010

brmbi no jasne,že mužiček pomaha ako može,aj sa chudak ani od polnoci poriadne nevyspi,lebo to sme hore každu hodinu,ale je to aj jeho synačik,tak nech si to vychutna naplno 😉 a to uspavanie,to fakt aj hodinu musime na rukach kolisat a chodit po byte,aby zaspal... Brmbolčeka, Ty len pekne lež a oddychuj,lebo s krčkom nie su srandy,ale fajn,že Gatova Ti vyvratila,tie zle predpovede Tvojej Dr. ale aj tak si davaj radšej pozor

orsulka už aby ste to mali prerobene...lebo s babatkom by sa vam zle prerabalo 😉 držim palce v tom novom centre,fakt už sa to musi podarit...

surviver
30. mar 2010

orsulka v postielke spi len večer od 21.00 do 00.20 potom ho vezmem k nam do postele nacicka sa a potom hodi 20 minutoveho šlofika v našej posteli a tak sa znova zobudi,trocha pokriči,potom pocicka tak znova 20 minutovy šlofik a tak až do 06. 00 ..to ma akože rano 😉 dam mu flašu a ked ho uspim tak mi spi na rukach.. v kočiku trocha pospi,ale len vonku..takže postielku velmi nevyužije špekulant maly 😠

orsulka
30. mar 2010

survi...dakujem pekne moja.... 😵

brmbolcek
30. mar 2010

Survi, nebojkaj to je mi teraz prednejsie ,pekne si to napisala 😉 😉 😉 a v nedelu som bola v carfoure a som si na teba spomenula ze kedy pojdeme spolu kocikovat ako sme si pisali a vidis ako to leti ty uz ani kocik vtedy nebudes potrebovat lebo Timurko uz bude chodit 🙂 🙂 🙂

Orsulik- i ja sa pridavam ze tfuj tfuj, moja a budu potom tak krasne tancovat ako vy 😉 😉 😉 a bodaj by si mala 3 naraz , myslim to v dobrom 😀 😀 😀

cikyta
30. mar 2010

BU! 😨

cikyta
30. mar 2010

Malo to byť naplašenie,nie že (prišla kravička 😀 )
Tak ahojte dievčatká! (to už znelo slušne 😉 )

brmbolcek
30. mar 2010

juj ako som sa zlakla Ciky..... ups , boze takto zarana strasit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
30. mar 2010

brmbi to kočikovanie plati,s tym počitam 😉 a Timurko ak bude pohodlny po mamine tak sa v športaku ešte rad povozi 😀 a v carefoure sme aj my boli ,ale ešte minulu nedelu...

ciky to čo že Bu?? znova nevyspata??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre