Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
25. máj 2010

wolfi - no to mas pravdu............na tie dalsie dojimaky sa zacinam tesit, hihiihi..............................no hlavne som si na zaciatku myslela, ze ked budem tehotna, konecne ten najvacsi balvan zo mna opadne, ze to bude super a ze uz ma nemoze nic zaskocit, a potom som sa bala, ze ci bude v gestacnom vaku bublinka, potom ci budeme vidiet srdiecko, teraz ci rastie - sak ja mam teraz vacsie obavy nez na zaciatku - tiez je to pekny zaberak na psychiku, co ???

wolfskinka
25. máj 2010

no idem si vyvalit kosti do postele , lebo Matej si zo mna robi futbalovu loptu, tak sa mozno v polohe lezmo trosku ukludni 😵

wolfskinka
25. máj 2010

tija no mi hovor .... a cim vyssi tt budes, tym budes mat vacsie obavy ... ja sa ani nebojim porodu, ako sa bojim aby bolo vsetko ok

tija28
25. máj 2010

orsulik - tie bolesti su o.k., a hlavne skus co najviac relaxovat a oddychovat ..............proste lenosit, to pomaha 😉 😉 😉

tija28
25. máj 2010

wolfi - no uplne ta zacinam chapat.......................tak si daj nateraz slofika, nech sa moze matej v klude vysantit 😀 😀 😀

wolfskinka
25. máj 2010

orsulik ... to o tom odpocivani a lenoseni ti hovori ta pravaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , ze Tija co neobsedi na prdeli doma ani minutu, furt kdesi lieta ako keby mala vrtulu v zadku

orsulka
25. máj 2010

wolfi...svatááá pravda!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
25. máj 2010

no baby ???? ..........sak ja uz som zvolnila tempo trosicku, fakt.......................teraz uz som si to zariadila tak, ze rano dojdem do roboty, pobuzerujem zamestnancov, urobim nieco .......potom idem na chvilu domov polenosit .........a potom navecer zase odbehnem do roboty, a tak nejak to mam zariadene - takze pohoda, hihihihi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marta222
25. máj 2010

tija28, no veď preto 😉 , inak by sme ti museli vyhubovať 😀 😀 😀 ...
Orsulík a vo štvrtok ideš na sono do toho Brna, či k svojmu gynekológovi?

cikyta
25. máj 2010

Orsul
Od šťastia:
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Bože dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík.Vedela som,že Silvinkou si neskončil robiť zázraky a pokračuješ dalej a konečne si vyberáš aj tie správne maminy,ktorým patrí právom už konečne bábätko 😉

kiara15
25. máj 2010

orsulik suuuupeeeer velka graaatulacia boze az placem a stoja mi vsetky chlpi aj co nemam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 strasne sa tesim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉 😉 😉 😉 😉
😉 😉 😉 😉

orsulka
25. máj 2010

cikytka......kiarka........aj ja som si tak poplakala 😉 😉

martulka.......idem k svojmu doktorovi.....podla toho čo povie, napisem alebo zavolam doktorovi do Brna..... 😉

Cikytka...veru aj ja dakujem bohu, že ma vyslyšal 😵 😵 😵 a dakujem, že na nás aj nadalej bude davat pekny pozor .-))) 😵

orsulka
25. máj 2010

a este nieco...my máme vo stvrtok stretko v PD!!!!!! aj s mzuzkou a jej svištikmi, ktorých uvidime LIVE!!!!!!
stvrtok o stvrtej!!! 😀 😀 😀 pri priore 🙂))))

kiara15
25. máj 2010

orsul aspon ta tam riadne vystiskam 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

orsulka
25. máj 2010

kiari...!!!!!!!! jaskáááááááááá 😉 😉 😉

marta222
25. máj 2010

Tak to je super, aspoň to budete môcť riadne osláviť - samozrejme bez "omamných a psychotropných látok" 😀 😀 😀 .
Ja idem vo štvrtok do Heliosu....

cikyta
25. máj 2010

Orsul,aj ja ťa chcem vystískať 🙂

orsulka
25. máj 2010

marti...tak top z Martine nemas daleko do PD .-))))))) cooo????? 😉 😉

orsulka
25. máj 2010

Ciky.....ja ja teba, ty moja hviezdička najžiarivejšia!!!!!!!! 😵 😵 😵
tak ma stííískaj 😀 😀 😀

cikyta
25. máj 2010

Ja som od rána behala po dr. a po 6 hodinách mám stoličku zaživa vonku 😢 Vytiahli mi ju v nemocnici.
Baby...........................Už 4 dni som nič nejedla 😖

marta222
25. máj 2010

No, jasné, že nie? A kedy? Kde?

cikyta
25. máj 2010

Keby bola PD bližšie................. 😔

orsulka
25. máj 2010

Ciky.....mooooooooooooja...panebože...ved teba už ani vidieť nemôže byt!!!!!!!!!!!! no a asi ked ho mas takyto rozbabranz ten zub, tak sa moc asi ani dens nenajes.......tak si mixuj ako aj pre Sisi...... 😉
ale dufam, že to teda aspon pomohlo, a už ťa viac nebude nejaký koren trápiť!!!!!!

martula stvrtok a stvrtej pri priore!!!! 😉

marta222
25. máj 2010

Chúďa ciky.... ty si si dnes vytrpela 😖 . Tak hádam sa už budeš môcť dnes poriadne najesť 😉

elizao
25. máj 2010

ahojte
mohla by som sa k vam pridat?

marta222
25. máj 2010

Jasné, elizao, pridaj sa 😉 ... A mám taký pocit, že som ťa tu už pred pár týždňami zahliadla. Či sa mýlim?

lucula73
25. máj 2010

orsulinka - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 , vo štvrtok sa hádam uvidíme 😉
tak som sa ponáhľala domov....... 😀

orsulka
25. máj 2010

luculka.......dakujem moja........vo stvrtok .-))))) mohla by si aj maleho priniest, nech ho už aj ja konečne vidím......ci ?????

cikyta
25. máj 2010

Orsul-moxovať pre Sisi?
Práve otvorila tašku z nákupu mužovi a aj so sáčkom zjedla pol klobásy! A ked som po nej skočila vytrhla jej ju,bože tie revyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠
Takže ja som na jogurtíkoch teraz a krpatá na klobáse 😠 🙂

orsulka
25. máj 2010

ciky..... 😀 😀 😀 no aty beires dieťaťu jedlo ?????? chleba si jej mala do druhej ručky strčiť..... 😉 😉 😉

inak moj je z toho tak trochu mimo....... stale sa ma pytal....: " a teraz ja mám čo robit? "........ 😀 😀 som ho musela normálne ukludnovat..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre