Sanatórium Helios Martin

liwiss
16. júl 2021

Ahojte baby, chcem sa informovať, tie ktoré navštevujete Sanatorium Helios v Martine, ktorého lekára odporúčate s ktorým ste nadmieru spokojné s prístupom atď. ? nakoľko rozmýšlame nad týmto centrom tak sa chcem informovať 🙂 Ďakujem

kawasakier6n
16. júl 2021

@liwiss no ja vam ho vobec neodporucam..ja som s nimi nebola vobec spokojna hlavne s pristupom..zabila som cas s nimi..lekari tam su obycajne stroje len na prachy a tazsie pripady nevedia riesit..ja vam odporucam iscare v martine dr.Stanislav Tomas..uzasny doktor ktory vam ozaj chce pomoct a robi vsetko pre to aby to vyslo a nieze len slepo predpisuje stimulacie podla len zauzivaneho navodu ako to robia v heliose..cize ja nemam dobru skusenost

fleur1111
16. júl 2021

@liwiss ahoj, ja mám veľmi dobrú skúsenosť s dr. Culbovou a Krajkovicom.

evkao
16. júl 2021

@liwiss tak ako pise @fleur1111, dr.Culbova a dr.Krajkovic

daska178
16. júl 2021

Tiež odporúčam Iscare Martin 😉 vďaka dr.Stanislav Tomáš čakám bábätko 😍 personál top 👏🏻

ninacarter
23. júl 2021

@liwiss my sme tam chodili pred 2 rokmi. Dostali sme pani doktorku Nachajovu. Bola velmi mila, priama a uprimna. Mne sa to pacilo.
Po 2 neuspesnych pokusoch IUI som otehotnela na prvom embryotransfere.
A sestricky su tam topky!
Celkovo s nami velmi dobre komunikovali.
Cize za mna jednoznacne ano.

janulka2805
29. júl 2021

@liwiss Ja by som odporučila Iscare 😊 Nadmieru spokojná som bola!!! Mňa sa ujal doktor Sakal a obrovský profík je to, ako všetci tam 😊 IUI vyšla na prvýkrát 😊

kikus1910
3. aug 2021

@liwiss navstevujeme aj s partnerom helios a sme spokojni obaja 🙂 dr.Krajkovic a dr.Culbova 👍🏻

kika09876543
7. aug 2021

@kawasakier6n tak tiež odporucam doktora tomasa

gabrielamodrykonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evinku
3. okt 2022

@daska178
@kawasakier6n kocky a co vravíte na dr. Prochádzková v iscare Martin? Aká je? Mate s nou skúsenosť? Ďakujem

daska178
3. okt 2022

@evinku ahoj ja snou nemám skúsenosť 🤷🏼‍♀️

evinku
3. okt 2022

@daska178 ďakujem za odpoveď 🤗

daska178
4. okt 2022

@evinku ja určite odporúčam doktora Sakala a Stanislava Tomáša 🙂 uz mame medzi nami 7 mesačného synčeka 👶🏻❤️ za ktorého môžem im ďakovať 🫶🏻

evinku
4. okt 2022

@daska178 ďakujem za odpoveď... Len neviem ci by bolo vhodné prehodiť si dr.... Už sme boli u dr. Prochádzková a ideme k nej zas... Len som chcela vedieť, aká je... Ale ďakujem ešte raz za odpoveď

kawasakier6n
11. okt 2022

@evinku mams nou skusenost..ako gynekolog otras ako operater je dobra..mna diagnostikovala viackrat zle a sakala a dr. tomas ju vzdy na dalsej kontrole opravili..ale to boli vazne opravy diagnozy..k nej by som uz nikdy nesla

evinku
11. okt 2022

@kawasakier6n ahoj... Ďakujem za odpoveď... Mala som s nou jeden pohovor a prvotné vyšetrenia... Ďalej som s nou už nebola... Stimuláciu mi nastavil dr.Tomáš... Idem na prvé sono v stimulácii a potom na pohovor s embriologom... To sono robí ona? Ci niekto iný? Ešte s nou prídem do kontaktu? Ďakujem za odpoveď

kawasakier6n
17. okt 2022

@evinku no oni sa tam striedaju..tomas chodi len piatok..ostatne dni sa strieda ona so sakalom..osobne by som si pockala na sakala iba

evinku
18. okt 2022

@kawasakier6n ďakujem dr. Salal je do pondelka v Košiciach... Zatiaľ chodím na sono, tak uvidim ako to bude ďalej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre