Schvaľovanie mimotelového oplodnenia poisťovňou

lellla
28. nov 2016

Ahojte. Chcem sa spýtať aké máte skúsenosti. So schvaľovaním ako dlho to trvalo aa či ste náhodou nevolali do poisťovne kvôli tomu..mne sa totižto stala taká vec že som čakala ako mi kázali tri týždne na sms a nič tak som volala do poisťovne ale len do call centra a odtiaľ ma prepojili a povedali mi že moju žiadosť neevidujú.tak som volala do centra či to poslali no tam povedali že áno hneď poslali tak kde je chyba? Ani neviem kam sa mám obrátiť kam volať alebo čo..ak máte skúsenosti z niečím podobným poraďte prosím čo mám robiť.lebo už čakám dosť dlho si myslím ...a je to na mozog...diki ☹

kitta
28. nov 2016

Ak mas doveru, tak cez elektronicku pobocku mozes vidiet v akom stave je ziadost. V dovere to ide aj pomerne rychlo. Nam schvalili do 10 dni.

lellla
autor
28. nov 2016

@kitta no práve že mám všeobecnú a už neviem kam volať aby mi povedali či to tam vôbec je alebo sa to ozaj niekde na pol ceste stratilo ...dneška to posielali snovu lenže čakať ďaľšie try týždne na schválenie znamená že začnem zas o ďalší mesiac neskôr čiže až v januári ...kvôli neakym babrakom😔

buba08
28. nov 2016

@lellla volaj znovu na call centrum, nech ta prepoja k pani, ktora ma na starosti vybavovanie žiadosti, snad ona poradí co ďalej

janula12345
28. nov 2016

@lellla mne tento rok schvalovala vszp dva krat a oba razy bolo schvalenne do 2 tyzdnov. takze netrva to dlho... muselo sa to ozaj niekde stratit, ta ziadost.
ak ste poslali teraz dalsiu ziadost, tak si za par dni zavolaj, ci to dostali a eviduju. tym sa uistis ze to maju, a potom to uz trva iba tyzden kym to schvalia, a par dni kym to postou dojde schvalene.

kathrin17
28. nov 2016

@lellla u nas trvalo schvalenie 6 tyzdnov....som myslela ze ma uz trafi....ale je mozne ze aj cetrum neposlalo hned...radsej si to este obvolaj

lellla
autor
28. nov 2016

Ahojte no tak dovolala som sa tam nakoniec ..bolo to na dlhe lakte ale podarilo sa mi dopátrať..ale skoro ma vybrali keď mi povedala v poisťovni že neevidujú moju žiadosť .volala som do centra že poslali znovu .a pani v poisťovni mi povedala že cca pondelok budúci týždeň by to mohlo byť u nich tak v týždni ju budem znovu otravovať či sa to zas nezapatrosilo....bohužiaľ týmto nedorozumenim sa mi všetko počúva o mesiac čo ma neteší ale už si nebudem lámať hlavu nad tým ...radšej..ďakujem vám za rady 🙂

lellla
autor
28. nov 2016

@lellla vyvrátilo málo byt a nie vybrali ...😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre