Skúsenosti s centrom Helios v Banskej Bystrici

karinaimi
24. máj 2021

Ahojte chcem sa spytat ma niekto skusenosti centrom helios v BB?

karhu
24. máj 2021

odporucam🙂👍

karinaimi
autor
24. máj 2021

@karhu dakujem 😊boli ste aj vy na ivf?

karhu
24. máj 2021

@karinaimi ano, akurat vtedy odber oocytov a vklady este nerobili v BB, trebalo ist do martina, teraz uz asi robia vsetko v BB, lekari tam boli martinsky, kedze este nemali vsetok personal..

karinaimi
autor
24. máj 2021

@karhu a ake injekcie si brala vtedy ?

karhu
24. máj 2021

@karinaimi jaaaj, to si nepamatam, bolo to cez 5r dozadu..viem, ze toho bolo velaaaa, mozno keby ze vidim krabicku od liekov/injekcii ci vidim nazov tak si spomeniem..akurat viem, ze som to musela miesat..a v druhej faze stimulacie to uz boli 2 druhy

karinaimi
autor
24. máj 2021

@karhu ja mam Dipherelin a druhe budem mat menopour ...podarilo sa na 1x otehotniet

karhu
24. máj 2021

@karinaimi tak uz si spominam, tie som si pichala😅
ano🤰

karinaimi
autor
24. máj 2021

@karhu tieto ma asi kazda co som citala tak dufam ze to uz konecne vide dakujem za odp.😊

karhu
24. máj 2021

@karinaimi drzim palce🤰🤰🤰🍀

karinaimi
autor
24. máj 2021

@karhu dakujem

mirpet
24. máj 2021

Pomohli nam k vytuzenemu babatku,odporucam.

janulka1351
24. máj 2021

@karinaimi tiez sme boli v helios v bb a odporucam 😉 injekcie som mala Decapeptyl a Bemfolu 150IU (potom dvihli davku na 225IU),skusili sme aj ET ale nevysiel a o mesiac som isla hned na KET ktory vysiel a v postielke mi buva za chvilu 5 mesacny syncek 😍

karinaimi
autor
25. máj 2021

@janulka1351 to ma tesi ze to vislo snad aj nam sa uz konecne postasti 😊

janulka1351
25. máj 2021

@karinaimi drzim palce,kolky cyklus IVF skusate?

karinaimi
autor
25. máj 2021

@janulka1351 1x som mala v Ba vnutromaternicovuinseminaciu a 2x ivf a teraz zasa skusam ivf ale v BB

beatinka
25. máj 2021

@karinaimi odporúčam všetkými 10... hlavne mudr. Šváčová. Úžasná doktorka, skvelý prístup. Až mi je za nimi normálne smutno.

flartina
25. máj 2021

@karinaimi my sme boli v 2019 a dnes mám doma malú 19 mesačnú divozienku ❤️

flartina
25. máj 2021

@karinaimi chceli sme ísť tento rok pre súrodenca lebo nám ostali ešte mrazacikovia ale otehotnela som prirodzene 😊❤️🤰

karinaimi
autor
25. máj 2021

@flartina jeeee to je super drzim palce nech sa dari ..😊

karinaimi
autor
25. máj 2021

@beatinka ja chodim k češke pani doktorke gazurovej

karinaimi
autor
26. máj 2021

Baby chcem sa spytat ked ste sa pripravovali na ivf aj vam bolo povedane ze mate bit v kludovom rezime ?priamo sa chcem spytat ci bezne upratovanie v domacnosti nevadi ?

beatinka
26. máj 2021

@karinaimi mala som dlhý protokol, fungovala som normálne do konca menzesu, čiže cca do 5dc. Potom som upratovala a varila normálne, iba nákupy a ťažsie veci som nenosila a nedvíhala, a nezohýnala som sa. Inak normálne.

karinaimi
autor
26. máj 2021

@beatinka ja zatial len picham injekcie menzes este len pride ale manzel sa boji a uz trochu aj ja ze upratujem teda nedviham nic tazke ani nenosim len prach utrem a bezne veci cize to nevadi ?

beatinka
26. máj 2021

@karinaimi nie, bežné veci sú ok. V podstate to šetrenie začne platiť vtedy, keď vám v protokole zakážu sex. Čiže okolo 7-8 dc. Ale aj potom som robila všetko normal. Len teda žiadne extra naťahovanie a dvíhanie.

karinaimi
autor
26. máj 2021

@beatinka takze nevadi vobec ked bezne upratujem prach zem umijem vysavam len nedviham tazke nenosim nic tazke ?

karinaimi
autor
26. máj 2021

@beatinka dakujem....a mozem sa spytat co vas tento zakrok zo vsetkym vyslo penazi ?

beatinka
26. máj 2021

@karinaimi to sú úplne bežné veci, pokiaľ nerajbeš podlahu kolenačky zubnou kefkou, tak kľudne. 😊
My sme boli na troch ivf. Mali sme iba metódu icsi a povinná predĺžená kultivácia. Každé nás vyšlo do tých 2500€ aj s liekmi, vkladmi a mrazením. Čiže 7500€ všetky tri. Plus máme ešte dvoch mraziakov

karinaimi
autor
26. máj 2021

@beatinka dakujem pekne ....tak uz len aby nam.to vyslo 😊

karinaimi
autor
27. máj 2021

Baby ovplyvni nieco ked som prechladnuta a pripravujem sa na ivf?

karinaimi
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre