Skúsenosti s darovanými vajíčkami na mimotelové oplodnenie

diadiana
13. sep 2008

Ahojte, všetky vás srdečne zdravím -čítam MK ... párkrát som aj písala,ale dávnejšie. Mám otázočku:

Baby nemáte skúsenosti s darovanými vajíčkami na IVF? Zhánam infošky, lebo sa rozhodujem...

ericia
14. apr 2019

@evaachesa celkovo IVF som mala 6..z toho jedno s DV... vkladov som mala dva s mojimi vajíčkami a tri s DV... Dúfam, že tento tretí už vyšiel ❤️ aj keď dnes sa trochu stresujem, lebo ma dosť boli brucho...

evaachesa
14. apr 2019

@ericia och tak ty mas toho dost vela za sebou 😮 ... mna tiez bolelo brucho teraz ked sa podarilo 🙂 podla mna je to dobre znamenie ;) kedy mas ist na krv? Silno drzim palce ;)

ericia
14. apr 2019

@evaachesa ďakujeeeem 😍 na krv pôjdem vo štvrtok... To je 13 deň, lebo 14 je veľký piatok... Len rozmýšľam ci urobiť test, alebo nie... Už som išla aj rovno na krv a keď som si robila test, tak až 13 deň... No mam strach 🙈🙈🙈

evaachesa
14. apr 2019

@ericia juj tak drzim palce, ved to o chvilku 🙂 tiez som tak testovala ze den pred krvou, to len teraz som mala take vnuknutie ze uz na 7 den :D

jajabajaja
14. apr 2019

@evaachesa dakujem,dost si mi pomohla.takze pre nas asi skor ta nitra

jajabajaja
14. apr 2019

@ericia drzim palce. ja by som to isto nevydrzala.testovanie doma sa sice neodporuca,ale mne to padlo vhod. nic nemozes pokazit. bud sa budes o nieco skor tesit alebo budes mat cas to vstrebat a ponechat si nadej,ze predsalen z krvi to moze byt🙂) ale ten duch by bol naj

evaachesa
14. apr 2019

@jajabajaja nie je za co 🙂 urcite rovno zajtra volaj nech mas co najskorsi termin. Ved v pripade ze ho nebudes potrebovat tak ho zrusis. Drzim palce 🙂

ericia
14. apr 2019

@jajabajaja ďakujem... No dnes som tu písala, že ma boli brucho a už trochu spinim🙁 strašne sa bojim, že to zasa nevyslo... Ach a doteraz som úplne pozitívne myslela a dnes ma to rozhodilo....

jajabajaja
15. apr 2019

@ericia no ako?uz j dnes lepsie?

ericia
15. apr 2019

@jajabajaja už špinenie prestalo dnes... Ešte dva dni a pôjdem na krv...

regina24
17. apr 2019

Ahojte baby ja sa už nevie. Dočkať kedy mi bude volať Centro že už majú darkynu
Už čakám 2mesiace.
Podľa vás to nie je dlhá doba

ingrid0105
17. apr 2019

@regina24 no podla mna to je dlho. kus pourgovat. Sice zaleyi kam chodiš do centra?

regina24
17. apr 2019

@ingrid0105 Helios Brno.
Na začiatku marca sme dali žiadosť a apríl .
A stále nič
Ani sme nemali veľké požiadavky.nechapem prečo to tak dlho trvá .

ingrid0105
17. apr 2019

@regina24 mozno nemaju tak velku databazu darkyn

lejduska
17. apr 2019

@regina24 oni sa vam ozvu nie ked budu mat datkynu ale ked uz budú embryjka, takže darkynu isto uz maju a stimuluje. Nam napisali presne po 2 mesiacoch ze mame uz zmrazene embryjka a to boli medzi tym Vianoce

regina24
17. apr 2019

@ingrid0105 tak s adaptérom nájdu

regina24
17. apr 2019

@lejduska aha ja som si myslela že sa ozvu keď majú darkynu.aha tak že oni sa ozvu až keď budú embrijka,tak tu darkynu musia aj stimulovať potom je tam predĺžená kultiváciu aha .
Tak snáď sa aj nám ozvu .
Tak dúfam že do júna bude aj vklad.

lejduska
17. apr 2019

@regina24 jasne ze sa ozvu aj vam 😊 ked si netrpezliva napis im ci sa nieco pohlo.
Jedna vec ze maju darkynu ale dalsia ze ona musi dokoncit svoj cyklus a v ďalšom cykle ju uz stimuluju a robia odber vajicok, takze sa to natiahne kym budú embryjka, ale samotné hladanie darkyne neni az tak zdlhave. A aspon z toho nemame stres ked nam nehovoria kazdy jeden krok, koľko ma vajicok atd. Všetko sa dozvieme

regina24
17. apr 2019

@lejduska ďakujem za ozbude je tam mám myslieť pozitívne a nemám sa báť príde hádam aj namna čas .
Keď vám volali že máte embrijka tak potom ste ešte koľko čakali vy aby ste mohli ísť na vklad .
Koľko dní po cykluse ste boli na vklade

ingrid0105
17. apr 2019

@regina24 nechapem
U nas v den opu musel partner odovzdat spermie aby vajicka oplodnili. Ci vy mate komplet darovane embryjka?

lejduska
17. apr 2019

@regina24 uuf to nevien kolko presne to bolo a KET sme mali asi 19 DC, presne to neviem 😃
Ked vam zavolaju tak vy dokoncite svoj cyklus (to moze trvar rozne lebo nevieme v akom dni budete) a od 1 dňa menštruácie budete brat lieky na rast sliznice minimálne 2 tyzdne.

lejduska
17. apr 2019

@ingrid0105 odpoviem za nas obe, v heliose sa pouzivaju zmrazene spermie a nasledne aj embryjka

ingrid0105
17. apr 2019

Zvlastny postup ale vsade to robia inac

ragaca
17. apr 2019

No ja mam tiez darkinu uz aj mam uz lieky na stymulovanie estrimax a predision.zajtra douzivam duphason a cakat na menstruaciu ci dojde aby som mohla brat uz extrimax zasa lebo uz predision berem od nes jednu tabletku denne.tak som zvedava ci mi pride ked mam taku nepravidelnu a snad mi po tych tabletkach dojde.ak pojde vsetko ako ma byt tak tak cca 20 den vklad a potom cakat.

lejduska
17. apr 2019

@ingrid0105 no heliose ma ine postupy nex ostatné car

regina24
17. apr 2019

@lejduska aha a Jake lieky ste brali

regina24
17. apr 2019

@lejduska prečo majú iné postúpi. Čím majú iné postúpi.

regina24
17. apr 2019

@lejduska hej už spermie sú zmrazené už len embrijka čakáme kedy budú jaj ja som taká nedočkava.

regina24
17. apr 2019

@ragaca koľko ste čakali na darkynu..

ingrid0105
18. apr 2019

Dievcata som po vklade a 3 den som spinila jednorazovo a bolesti ako na ms
Je po vsetkom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre